Aritma x Újezd nad Lesy | ||
3:0 | ||
(poločas: 0:0) |
Sestavy týmůUdálosti zápasuVideo ze zápasu
O Michal Ármai
O Adam Rožánek
O Martin Ambrus
O Jiří Birhanzl
Z Michal Pánek
Z Šimon Honetschläger
Z Ladislav Prošek
Z Lukáš Hrabák
Ú Ivan Pánek
Ú Ondřej Rybka
O Vladimír Weiss
Z Jakub Sýkora
Z Radim Blažek
Ú Igor Bogár
M David Přibáň
V Arnošt Rybka
O Darius Minář
O Tomáš Zahradník
O Petr Bílek
Z Vlastimil Hladík
Z Petr Kovář
Z Tomáš Šebesta
Z Tomáš Otopal
Z Vratislav Kohout
Z Jan Daníček
Ú Jakub Křelina
Z Jan Moško
Z Martin Doležal
Z Dominik Cikhart
V Vratislav Kohout
Kompletní statistika soutěže
Kompletní statistika družstev
Kompletní statistika hráčů
Kompletní statistika rozhodčích
Informace o zápasu | ||||||
Soutěž | Kolo | Datum a čas zápasu | Hřiště | |||
---|---|---|---|---|---|---|
A1A | 23 | 14. 4. 2012, 10:15 | Aritma UMT. |
Hlavní rozhodčí | 1. asistent rozhodčího | 2. asistent rozhodčího |
---|---|---|
Jan Hurych | Luboš Váša | Lukáš Hlavnička |
Události | ||
Čas | Domácí | Hosté |
---|---|---|
46. minuta | Martin Doležal vystřídal Tomáš Šebesta | |
52. minuta | Ivan Pánek dal gól | |
60. minuta | Jakub Sýkora vystřídal Michal Pánek | |
60. minuta | Lukáš Hrabák dal gól | |
65. minuta | Ondřej Rybka dal gól | |
68. minuta | Jan Moško vystřídal Petr Bílek | |
80. minuta | Vladimír Weiss vystřídal Šimon Honetschläger |
Aritma
Základní sestava
B Karel DivišO Michal Ármai
O Adam Rožánek
O Martin Ambrus
O Jiří Birhanzl
Z Michal Pánek
Z Šimon Honetschläger
Z Ladislav Prošek
Z Lukáš Hrabák
Ú Ivan Pánek
Ú Ondřej Rybka
Náhradníci
B Jakub ŠoukalO Vladimír Weiss
Z Jakub Sýkora
Z Radim Blažek
Ú Igor Bogár
Realizační tým
T Tomáš KubrM David Přibáň
V Arnošt Rybka
Střídání
60. minuta |
Michal Pánek Jakub Sýkora |
80. minuta |
Šimon Honetschläger Vladimír Weiss |
Újezd nad Lesy
Základní sestava
B Radek HavelO Darius Minář
O Tomáš Zahradník
O Petr Bílek
Z Vlastimil Hladík
Z Petr Kovář
Z Tomáš Šebesta
Z Tomáš Otopal
Z Vratislav Kohout
Z Jan Daníček
Ú Jakub Křelina
Náhradníci
B Daniel PechoZ Jan Moško
Z Martin Doležal
Z Dominik Cikhart
Realizační tým
T Štefan KrižoV Vratislav Kohout
Střídání
46. minuta |
Tomáš Šebesta Martin Doležal |
68. minuta |
Petr Bílek Jan Moško |
Ostatní zápasy hraného kola | ||||||||
Zápas | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A1A2301 | 14. 04. | 10:15 | Meteor B | Libuš | 4 : 1 | S | V | |
A1A2302 | 15. 04. | 17:00 | Motorlet B | Bohemians Prah… | 1 : 4 | S | V | |
A1A2303 | 14. 04. | 16:30 | Radotín | Uhelné sklady | 4 : 0 | S | V | |
A1A2304 | 14. 04. | 10:30 | Zličín | Třeboradice | 2 : 2 | S | F | V |
A1A2305 | 14. 04. | 10:15 | Aritma | Újezd nad Lesy | 3 : 0 | S | V | |
A1A2306 | 14. 04. | 16:30 | Královice | Viktoria Žižko… | 3 : 2 | S | V | |
A1A2307 | 15. 04. | 10:15 | Loko. Vltavín … | Tempo | 2 : 0 | S | V | |
A1A2308 | 15. 04. | 16:30 | Kunratice | Uhřiněves | 2 : 3 | S | F | V |
A1A2309 | 14. 04. | 10:15 | Háje | ČAFC | 1 : 2 | S | V |