Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství

 

Urban po záchraně Břevnov neopustil. Říká: "Mám novou motivaci."

20. července 2021 » "Povedl se nám malý zázrak." Tak hodnotí záchranu fotbalistů Břevnova v minulé sezóně jejich trenér Luboš Urban. Tým spasila výhra v posledním kole na hřišti Varnsdorfu - minutu před koncem zařídil vítězství 2:1 náhradník Honka.

Fotbal v Praze dostal nové webové stránky. Prostor dostanou všechny kluby Fotbal v Praze dostal nové webové stránky. Prostor dostanou všechny kluby

27. června 2018 » Pražský fotbalový svaz spustil nové webové stránky. Po sedmi letech se hráči, trenéři, rozhodčí, funkcionáři, rodiče a široká fotbalová veřejnost v Praze dočkala uceleného přehledu o fotbalu v Praze. Výrazný prostor dostanou kluby a hráči se mohou těšit na statistický servis.

Pražská teplárenská přebor řečí čísel Pražská teplárenská přebor řečí čísel

26. června 2018 » Strašák čtyř sestupujích dal ročníku 2017 - 2018 pořádný náboj. Bojovalo se až do konce a celá soutěž byla nesmírně vyrovnaná. Jen Třeboradice se utrhly z řetězu a soutěž ovládly s dvanáctibodovým náskokem. O sestupujích se rozhodovalo až v závěrečných kolech. Nakonec smutný osud potkal Zbraslav, Újezd nad Lesy, Dolní Chabry a Ďáblice. Pojďme s podívat i na celkové statistiky soutěže.

Střelec Kotlík z přeboru poskočil do druhé ligy a užil si oslavy postupu Střelec Kotlík z přeboru poskočil do druhé ligy a užil si oslavy postupu

26. června 2018 » Na jaře odehrál sedm minut ve druhé lize, přesto září útočník Ondřej Kotlík spokojeností. Fotbalista, jenž odešel před startem jara hledat štěstí z přeborové Dukly Jižní Město do Opavy, oslavil se slezským klubem postup do nejvyšší soutěže. V klubu ale nezůstane, nově zkouší štěstí v druholigovém Hradci Králové, který jej testuje. „Nahlédl jsem do profesionálního fotbalu, byla to obrovská zkušenost,“ říká Kotlík.

Petr Viktorin, hvězda přeborových trávníků a jedenáctka sezony Petr Viktorin, hvězda přeborových trávníků a jedenáctka sezony

25. června 2018 » Pražská teplárenská přebor před týdnem ukončil ročník 2017 - 2018. Nastává tak čas pro ohlédnutí za tímto ročníkem. Začínáme tradičně „jedenáctkou sezony”. Jejím pilířem se stal Petr Viktorin z Třeboradic. V naší pozápasové anketě nasbíral celkem šestnáct nominací na hvězdu zápasu, tedy nejvíce ze všech. Vydařenou sezonu ještě vyšperkoval sedmnácti nastřílenými góly.

Podzim nabídne pět pražských derby v divizi a třetí lize. Ta se bude hrát i v Radotíně Podzim nabídne pět pražských derby v divizi a třetí lize. Ta se bude hrát i v Radotíně

25. června 2018 » Léto teprve nabírá dech a fotbalisté v nižších soutěžích se chystají vyrazit za odpočinkem. Už nyní je ale jasné, jak na tom Pražané budou ohledně soupeřů. Losovací aktiv soutěží pro Čechy potvrdil, že hlavní město bude mít ve třetí lize nově tři zástupce: k Loko Vltavín a Vyšehradu se přidává Olympie Praha. Ta se propadla do ČFL ze druhé nejvyšší soutěže, i když neskončila na sestupových příčkách. Nakonec se ale rozhodla hrát třetí ligu v Radotíně. V divizi bude mít Praha čtyři zástupce - Admiru, Aritmu, Meteor a Motorlet. Soutěže začínají o víkendu 11. a 12. srpna.

Doufám, že nic podobného už nezažiju, říká manažer ČAFC Kaliba Doufám, že nic podobného už nezažiju, říká manažer ČAFC Kaliba

22. června 2018 » To byl ale nervák! Pro fotbalisty ČAFC měl ale šťastný konec. Tradiční účastník Pražská teplárenská přeboru remizoval v posledním kole s Horními Měcholupy 3:3 a udržel nejvyšší pražskou soutěž i pro další sezonu. „Nikdy jsem takové nervy nezažil,“ komentuje dramatický konec sezony Miroslav Kaliba, sportovní manažer ČAFC.

Derby se Stodůlkami i fotbalové legendy. Řeporyje oslaví 90 let Derby se Stodůlkami i fotbalové legendy. Řeporyje oslaví 90 let

21. června 2018 » Devadesát let = krásné kulaté výročí. A právě takové narozeniny se chystají v sobotu 23. června oslavit fotbalové Řeporyje. Na programu bude bohatý program, kde se pobaví celé rodiny. „Celý den bude věnovaný fotbalu, k vidění bude řada osobností, chceme, aby to byl pro všechny zážitek,“ říká Petr Vosmík, místopředseda FK Řeporyje, které skončily na 11. místě A skupiny I. B třídy.

Pražský fotbalový svaz hledá projektového manažera/manažerku Pražský fotbalový svaz hledá projektového manažera/manažerku

21. června 2018 » Krajský fotbalový svaz hlavního města Prahy vypisuje výběrové řízení na pozici projektového manažera/manažerky Pražského fotbalového svazu.

VIDEO: Šest gólů Dukly JM za poločas i krásné trefy z dálky. Podívejte se! VIDEO: Šest gólů Dukly JM za poločas i krásné trefy z dálky. Podívejte se!

21. června 2018 » Velké nervy si prožili fotbalisté ČAFC. Proti Horním Měcholupům potřebovali k jistotě záchrany v Pražská teplárenská přeboru zvítězit – dvakrát vedli, ale hosté vždy dvěma parádními střelami Doležela a Gračka srovnali. Deset minut před koncem šli dokonce do vedení. V tu chvíli stačil v souběžně hraném utkání Zbraslavi gól proti Třeboradicím a do I. A třídy by místo ní putovala Čafka. Ta v závěru aspoň srovnala, což jí v kombinaci s porážkou Zbraslavi 2:4 stačilo k záchraně.

« 1 2 3 4 5 »
Soutěže

Soutěže