Facebook YouTube
PFS »  Soutěže »  Kluby

 

Zprávy z klubů

Pražská teplárenská přebor řečí čísel Pražská teplárenská přebor řečí čísel

26. června 2018 » Strašák čtyř sestupujích dal ročníku 2017 - 2018 pořádný náboj. Bojovalo se až do konce a celá soutěž byla nesmírně vyrovnaná. Jen Třeboradice se utrhly z řetězu a soutěž ovládly s dvanáctibodovým náskokem. O sestupujích se rozhodovalo až v závěrečných kolech. Nakonec smutný osud potkal Zbraslav, Újezd nad Lesy, Dolní Chabry a Ďáblice. Pojďme s podívat i na celkové statistiky soutěže.

Petr Viktorin, hvězda přeborových trávníků a jedenáctka sezony Petr Viktorin, hvězda přeborových trávníků a jedenáctka sezony

25. června 2018 » Pražská teplárenská přebor před týdnem ukončil ročník 2017 - 2018. Nastává tak čas pro ohlédnutí za tímto ročníkem. Začínáme tradičně „jedenáctkou sezony”. Jejím pilířem se stal Petr Viktorin z Třeboradic. V naší pozápasové anketě nasbíral celkem šestnáct nominací na hvězdu zápasu, tedy nejvíce ze všech. Vydařenou sezonu ještě vyšperkoval sedmnácti nastřílenými góly.

Doufám, že nic podobného už nezažiju, říká manažer ČAFC Kaliba Doufám, že nic podobného už nezažiju, říká manažer ČAFC Kaliba

22. června 2018 » To byl ale nervák! Pro fotbalisty ČAFC měl ale šťastný konec. Tradiční účastník Pražská teplárenská přeboru remizoval v posledním kole s Horními Měcholupy 3:3 a udržel nejvyšší pražskou soutěž i pro další sezonu. „Nikdy jsem takové nervy nezažil,“ komentuje dramatický konec sezony Miroslav Kaliba, sportovní manažer ČAFC.

Derby se Stodůlkami i fotbalové legendy. Řeporyje oslaví 90 let Derby se Stodůlkami i fotbalové legendy. Řeporyje oslaví 90 let

21. června 2018 » Devadesát let = krásné kulaté výročí. A právě takové narozeniny se chystají v sobotu 23. června oslavit fotbalové Řeporyje. Na programu bude bohatý program, kde se pobaví celé rodiny. „Celý den bude věnovaný fotbalu, k vidění bude řada osobností, chceme, aby to byl pro všechny zážitek,“ říká Petr Vosmík, místopředseda FK Řeporyje, které skončily na 11. místě A skupiny I. B třídy.

VIDEO: Šest gólů Dukly JM za poločas i krásné trefy z dálky. Podívejte se! VIDEO: Šest gólů Dukly JM za poločas i krásné trefy z dálky. Podívejte se!

21. června 2018 » Velké nervy si prožili fotbalisté ČAFC. Proti Horním Měcholupům potřebovali k jistotě záchrany v Pražská teplárenská přeboru zvítězit – dvakrát vedli, ale hosté vždy dvěma parádními střelami Doležela a Gračka srovnali. Deset minut před koncem šli dokonce do vedení. V tu chvíli stačil v souběžně hraném utkání Zbraslavi gól proti Třeboradicím a do I. A třídy by místo ní putovala Čafka. Ta v závěru aspoň srovnala, což jí v kombinaci s porážkou Zbraslavi 2:4 stačilo k záchraně.

Byl bych rád, abychom za rok byli zpátky, říká kapitán Újezdu Kovář Byl bych rád, abychom za rok byli zpátky, říká kapitán Újezdu Kovář

20. června 2018 » Vyhrát na půdě soupeře 4:1, to se počítá. Tři body z Ďáblic však měly pro fotbalisty Újezdu nad Lesy trochu hořkou příchuť. Tým dostaly jen z posledního místa tabulky, na tom, že se oba celky budou pakovat z nejvyšší pražské soutěže do I. A třídy, se nic nezměnilo. "Aspoň jsme měli příjemnější dokopnou. Je to zvláštní, ale my když máme zápisné, nebo dokopnou, tak vyhrajeme," usmíval se kapitán Petr Kovář.

30. kolo přeboru: Sestup Zbraslavi a brankový rekord 30. kolo přeboru: Sestup Zbraslavi a brankový rekord

19. června 2018 » Až poslední kolo Pražská teplárenská přeboru rozhodlo, že čtvrtým sestupujícím je Zbraslav. Jen výhra s lídrem tabulky Třeboradicemi mohla vést k záchraně. Nestalo se a prohra 2:4 poslala Zbraslav o patro níž. Poslední kolo přineslo střelecký rekord. Pětačtyřicet branek v soutěži nikdy nepadlo. Rekordních je i osm penalt. Dvě zůstaly neproměněné a tak mohl být střelecký rekord ještě vyšší.

Smutné loučení Ďáblic s přeborem: Bylo to ospalé, odchozené, zní z klubu Smutné loučení Ďáblic s přeborem: Bylo to ospalé, odchozené, zní z klubu

19. června 2018 » Smutní a skleslí se trousili fotbalisté Ďáblic do šaten po posledním kole této sezony Pražská teplárenská přeboru. V bitvě o to, kdo neskončí v tabulce u úplného dna, dostali napráskáno od Újezdu nad Lesy. Prohráli 1:4. "Nechtěli jsme skončit poslední, ale stalo se. Proti Újezdu jsem to nezvládl hlavně já," povídal stoper Petr Jackl. Evidentně se mu do povídání nechtělo, přesto našel sílu a postavil se k věci jako chlap, který dokáže přiznat chybu.

Jak Chabry začaly, tak skončily Jak Chabry začaly, tak skončily

18. června 2018 » Nováček z Dolních Chaber už byl smířený se sestupem. Určitě se chtěl s vlastními diváky (těch přišla jen hrstka) i se soutěží rozloučit důstojně. Opak však byl pravdou. V úvodním kole celé soutěže domácí nafasovali ostudných sedm gólů od Braníku, to samé si zopakovali na závěr. Sedm gólů jim nasázela Dukla z Jižního Města. Domácí sice vedli 1:0, ale pak už se to sypalo jen do jejich sítě.

Vršovice ukončily sezónu nakládačkou od Tempa Vršovice ukončily sezónu nakládačkou od Tempa

18. června 2018 » Domácí s vědomím, že jsou zachránění. Hosté s nadějí na konečnou čtvrtou příčku tabulky. Tak vstupovaly Vršovice a Tempo do vzájemného duelu. Od začátku byli aktivnější hosté ze Lhotky. V první půli dvakrát vedli a domácí dokázali dvakrát srovnat. Po přestávce už padaly góly jen do sítě domácích a skóre se zastavilo na výsledku 2:6.

« 1 2 3 4 »
Soutěže

Soutěže