A4A – II. třída – skupina A – sezóna 2010 / 2011
Konečná tabulka sezóny 2010 / 2011
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SK Střešovice C | 22 | 13 | 4 | 5 | 56 | 43 |
2. | Zbraslav B | 22 | 12 | 6 | 4 | 53 | 42 |
3. | Stodůlky B | 22 | 13 | 3 | 6 | 75 | 42 |
4. | Nebušice B | 22 | 13 | 1 | 8 | 62 | 40 |
5. | GORDIC Kačerov B | 22 | 10 | 7 | 5 | 46 | 37 |
6. | Slivenec B | 22 | 12 | 0 | 10 | 66 | 36 |
7. | ČZU | 22 | 11 | 1 | 10 | 63 | 34 |
8. | Řeporyje B | 22 | 8 | 5 | 9 | 55 | 29 |
9. | Lipence B | 22 | 8 | 1 | 13 | 43 | 25 |
10. | Nusle B | 22 | 7 | 2 | 13 | 51 | 23 |
11. | Řepy B | 22 | 6 | 4 | 12 | 40 | 22 |
12. | Košíře B | 22 | 0 | 4 | 18 | 17 | 4 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řepy B | --- | 2: 2 | 1: 3 | 7: 2 | 0: 0 | 2: 1 | 0: 1 | 3: 1 | 2: 2 | 1: 2 | 1:11 | 2: 1 |
2. | Košíře B | 1: 1 | --- | 1: 3 | 1: 9 | 1: 3 | 1: 1 | 2: 6 | 0: 2 | 0: 4 | 1: 4 | 0: 4 | 3: 6 |
3. | ČZU | 4: 3 | 10: 0 | --- | 4: 3 | 2: 3 | 3: 1 | 1: 2 | 1: 3 | 2: 2 | 0: 1 | 5: 1 | 4: 6 |
4. | Lipence B | 4: 1 | 2: 1 | 1: 5 | --- | 3: 1 | 2: 1 | 0: 2 | 2: 5 | 2: 3 | 0: 3 | 1: 4 | 2: 1 |
5. | Zbraslav B | 1: 3 | 10: 0 | 0: 2 | 5: 1 | --- | 2: 2 | 3: 1 | 0: 0 | 1: 0 | 3: 2 | 6: 0 | 2: 2 |
6. | Řeporyje B | 3: 1 | 4: 0 | 4: 3 | 5: 1 | 4: 5 | --- | 2: 2 | 3: 1 | 2: 1 | 1: 1 | 6: 3 | 1: 2 |
7. | Stodůlky B | 7: 1 | 8: 0 | 1: 2 | 7: 0 | 1: 2 | 3: 2 | --- | 3: 3 | 1: 2 | 5: 1 | 9: 0 | 1: 5 |
8. | SK ... | 3: 2 | 2: 0 | 5: 3 | 3: 1 | 1: 1 | 4: 2 | 2: 6 | --- | 4: 1 | 3: 1 | 6: 0 | 2: 1 |
9. | GORDIC ... | 1: 3 | 1: 1 | 6: 2 | 1: 1 | 4: 0 | 2: 2 | 1: 1 | 0: 0 | --- | 2: 1 | 5: 1 | 2: 0 |
10. | Nebušice B | 4: 1 | 9: 0 | 5: 1 | 1: 3 | 0: 1 | 5: 3 | 0: 5 | 1: 0 | 4: 2 | --- | 4: 1 | 7: 1 |
11. | Slivenec B | 4: 3 | 7: 0 | 3: 1 | 3: 1 | 2: 3 | 2: 3 | 2: 1 | 8: 2 | 0: 2 | 2: 1 | --- | 5: 0 |
12. | Nusle B | 3: 0 | 4: 2 | 1: 2 | 1: 2 | 1: 1 | 8: 2 | 0: 2 | 3: 4 | 1: 2 | 2: 5 | 2: 3 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2010 / 2011
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. září 2010, 10:30 | Řepy B | Nusle B | Košíře T. | 2 : 1 | |||
5. září 2010, 17:00 | Košíře B | Slivenec B | Košíře T. | 0 : 4 | |||
5. září 2010, 17:00 | ČZU | Nebušice B | Nebušice T. | 0 : 1 | |||
4. září 2010, 17:00 | Lipence B | GORDIC Kačerov B | Lipence T. | 2 : 3 | |||
5. září 2010, 17:00 | Zbraslav B | SK Střešovice C | Zbraslav P. | 0 : 0 | |||
5. září 2010, 17:00 | Řeporyje B | Stodůlky B | Řeporyje T. | 2 : 2 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. září 2010, 17:00 | Nusle B | Stodůlky B | Nusle T. | 0 : 2 | |||
11. září 2010, 16:15 | SK Střešovice C | Řeporyje B | SK Střešovice UMT | 4 : 2 | |||
12. září 2010, 17:00 | GORDIC Kačerov B | Zbraslav B | Kačerov UMT. | 4 : 0 | |||
12. září 2010, 10:15 | Nebušice B | Lipence B | Nebušice T. | 1 : 3 | |||
11. září 2010, 17:00 | Slivenec B | ČZU | Slivenec T. | 3 : 1 | |||
12. září 2010, 10:30 | Řepy B | Košíře B | Košíře T. | 2 : 2 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. září 2010, 16:30 | Košíře B | Nusle B | Košíře T. | 3 : 6 | |||
19. září 2010, 16:30 | ČZU | Řepy B | SK Střešovice UMT | 4 : 3 | |||
18. září 2010, 16:30 | Lipence B | Slivenec B | Lipence T. | 1 : 4 | |||
18. září 2010, 16:30 | Zbraslav B | Nebušice B | Zbraslav P. | 3 : 2 | |||
19. září 2010, 16:30 | Řeporyje B | GORDIC Kačerov B | Řeporyje T. | 2 : 1 | |||
18. září 2010, 16:30 | Stodůlky B | SK Střešovice C | Stodůlky T. | 3 : 3 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. říjen 2010, 18:30 | Nusle B | SK Střešovice C | SK Střešovice UMT | 3 : 4 | |||
26. září 2010, 16:30 | GORDIC Kačerov B | Stodůlky B | Kačerov UMT. | 1 : 1 | |||
25. září 2010, 16:30 | Nebušice B | Řeporyje B | Nebušice T. | 5 : 3 | |||
25. září 2010, 16:30 | Slivenec B | Zbraslav B | Slivenec T. | 2 : 3 | |||
6. říjen 2010, 16:00 | Řepy B | Lipence B | Košíře T. | 7 : 2 | |||
8. říjen 2010, 16:00 | Košíře B | ČZU | Košíře T. | 1 : 3 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. říjen 2010, 09:15 | ČZU | Nusle B | SK Střešovice UMT | 4 : 6 | |||
2. říjen 2010, 16:00 | Lipence B | Košíře B | Lipence T. | 2 : 1 | |||
3. říjen 2010, 16:00 | Zbraslav B | Řepy B | Zbraslav P. | 1 : 3 | |||
3. říjen 2010, 16:00 | Řeporyje B | Slivenec B | Řeporyje T. | 6 : 3 | |||
2. říjen 2010, 16:00 | Stodůlky B | Nebušice B | Stodůlky T. | 5 : 1 | |||
3. říjen 2010, 16:00 | SK Střešovice C | GORDIC Kačerov B | SK Střešovice UMT | 4 : 1 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. říjen 2010, 16:00 | Nusle B | GORDIC Kačerov B | Nusle T. | 1 : 2 | |||
10. říjen 2010, 16:00 | Nebušice B | SK Střešovice C | Nebušice T. | 1 : 0 | |||
9. říjen 2010, 16:00 | Slivenec B | Stodůlky B | Slivenec T. | 2 : 1 | |||
10. říjen 2010, 10:30 | Řepy B | Řeporyje B | Košíře T. | 2 : 1 | |||
10. říjen 2010, 16:00 | Košíře B | Zbraslav B | Košíře T. | 1 : 3 | |||
10. říjen 2010, 16:00 | ČZU | Lipence B | ČZU Suchdol T. | 4 : 3 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. říjen 2010, 15:30 | Lipence B | Nusle B | Lipence T. | 2 : 1 | |||
17. říjen 2010, 15:30 | Zbraslav B | ČZU | Zbraslav P. | 0 : 2 | |||
17. říjen 2010, 15:30 | Řeporyje B | Košíře B | Řeporyje T. | 4 : 0 | |||
16. říjen 2010, 15:30 | Stodůlky B | Řepy B | Stodůlky T. | 7 : 1 | |||
17. říjen 2010, 15:30 | SK Střešovice C | Slivenec B | SK Střešovice UMT | 6 : 0 | |||
16. říjen 2010, 10:30 | GORDIC Kačerov B | Nebušice B | Kačerov UMT. | 2 : 1 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. říjen 2010, 15:30 | Nusle B | Nebušice B | Nusle T. | 2 : 5 | |||
23. říjen 2010, 15:30 | Slivenec B | GORDIC Kačerov B | Slivenec T. | 0 : 2 | |||
24. říjen 2010, 10:30 | Řepy B | SK Střešovice C | Košíře T. | 3 : 1 | |||
24. říjen 2010, 15:30 | Košíře B | Stodůlky B | Košíře T. | 2 : 6 | |||
24. říjen 2010, 15:30 | ČZU | Řeporyje B | ČZU Suchdol T. | 3 : 1 | |||
23. říjen 2010, 15:30 | Lipence B | Zbraslav B | Lipence T. | 3 : 1 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. říjen 2010, 14:30 | Zbraslav B | Nusle B | Zbraslav P. | 2 : 2 | |||
31. říjen 2010, 14:30 | Řeporyje B | Lipence B | Řeporyje T. | 5 : 1 | |||
31. říjen 2010, 11:15 | Stodůlky B | ČZU | ZŠ Klausova UMT | 1 : 2 | |||
31. říjen 2010, 14:30 | SK Střešovice C | Košíře B | SK Střešovice UMT | 2 : 0 | |||
30. říjen 2010, 10:30 | GORDIC Kačerov B | Řepy B | Kačerov UMT. | 1 : 3 | |||
31. říjen 2010, 14:30 | Nebušice B | Slivenec B | Nebušice T. | 4 : 1 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. listopad 2010, 14:00 | Nusle B | Slivenec B | Nusle T. | 2 : 3 | |||
17. listopad 2010, 14:00 | Řepy B | Nebušice B | ZŠ Socháňova UMT | 1 : 2 | |||
17. listopad 2010, 11:00 | Košíře B | GORDIC Kačerov B | Kačerov UMT. | 0 : 4 | |||
7. listopad 2010, 14:00 | ČZU | SK Střešovice C | ČZU Suchdol T. | 1 : 3 | |||
6. listopad 2010, 14:00 | Lipence B | Stodůlky B | Lipence T. | 0 : 2 | |||
7. listopad 2010, 14:00 | Zbraslav B | Řeporyje B | Zbraslav P. | 2 : 2 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. listopad 2010, 14:00 | Řeporyje B | Nusle B | Řeporyje T. | 1 : 2 | |||
13. listopad 2010, 14:00 | Stodůlky B | Zbraslav B | Stodůlky T. | 1 : 2 | |||
13. listopad 2010, 14:00 | SK Střešovice C | Lipence B | SK Střešovice UMT | 3 : 1 | |||
14. listopad 2010, 14:00 | GORDIC Kačerov B | ČZU | Kačerov UMT. | 6 : 2 | |||
13. listopad 2010, 14:00 | Nebušice B | Košíře B | Nebušice T. | 9 : 0 | |||
13. listopad 2010, 14:00 | Slivenec B | Řepy B | Slivenec T. | 4 : 3 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. březen 2011, 15:00 | Nusle B | Řepy B | Nusle T. | 3 : 0 | |||
26. březen 2011, 15:00 | Slivenec B | Košíře B | Slivenec T. | 7 : 0 | |||
27. březen 2011, 15:00 | Nebušice B | ČZU | ČZU Suchdol T. | 5 : 1 | |||
26. březen 2011, 10:30 | GORDIC Kačerov B | Lipence B | Kačerov UMT. | 1 : 1 | |||
26. březen 2011, 15:00 | SK Střešovice C | Zbraslav B | SK Střešovice UMT | 1 : 1 | |||
26. březen 2011, 17:30 | Stodůlky B | Řeporyje B | Motorlet UMT. | 3 : 2 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. duben 2011, 16:30 | Stodůlky B | Nusle B | Stodůlky T. | 1 : 5 | |||
3. duben 2011, 16:30 | Řeporyje B | SK Střešovice C | Řeporyje T. | 3 : 1 | |||
2. duben 2011, 16:30 | Zbraslav B | GORDIC Kačerov B | Zbraslav P. | 1 : 0 | |||
2. duben 2011, 16:30 | Lipence B | Nebušice B | Lipence T. | 0 : 3 | |||
3. duben 2011, 16:30 | ČZU | Slivenec B | ČZU Suchdol T. | 5 : 1 | |||
3. duben 2011, 16:30 | Košíře B | Řepy B | Košíře T. | 1 : 1 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. duben 2011, 16:30 | Nusle B | Košíře B | Nusle T. | 4 : 2 | |||
10. duben 2011, 10:30 | Řepy B | ČZU | Košíře T. | 1 : 3 | |||
9. duben 2011, 16:30 | Slivenec B | Lipence B | Slivenec T. | 3 : 1 | |||
9. duben 2011, 16:30 | Nebušice B | Zbraslav B | Nebušice T. | 0 : 1 | |||
9. duben 2011, 10:30 | GORDIC Kačerov B | Řeporyje B | Kačerov UMT. | 2 : 2 | |||
9. duben 2011, 16:30 | SK Střešovice C | Stodůlky B | SK Střešovice UMT | 2 : 6 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. duben 2011, 17:00 | SK Střešovice C | Nusle B | Nusle T. | 2 : 1 | |||
17. duben 2011, 17:00 | Stodůlky B | GORDIC Kačerov B | Stodůlky T. | 1 : 2 | |||
17. duben 2011, 17:00 | Řeporyje B | Nebušice B | Řeporyje T. | 1 : 1 | |||
17. duben 2011, 17:00 | Zbraslav B | Slivenec B | Zbraslav P. | 6 : 0 | |||
16. duben 2011, 17:00 | Lipence B | Řepy B | Lipence T. | 4 : 1 | |||
17. duben 2011, 17:00 | ČZU | Košíře B | ČZU Suchdol T. | 10 : 0 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. duben 2011, 17:00 | Nusle B | ČZU | Nusle T. | 1 : 2 | |||
24. duben 2011, 17:00 | Košíře B | Lipence B | Košíře T. | 1 : 9 | |||
24. duben 2011, 10:30 | Řepy B | Zbraslav B | Košíře T. | 0 : 0 | |||
23. duben 2011, 17:00 | Slivenec B | Řeporyje B | Slivenec T. | 2 : 3 | |||
23. duben 2011, 17:00 | Nebušice B | Stodůlky B | Nebušice T. | 0 : 5 | |||
25. duben 2011, 14:30 | GORDIC Kačerov B | SK Střešovice C | Kačerov UMT. | 0 : 0 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. květen 2011, 17:00 | GORDIC Kačerov B | Nusle B | Kačerov UMT. | 2 : 0 | |||
1. květen 2011, 17:00 | SK Střešovice C | Nebušice B | SK Střešovice UMT | 3 : 1 | |||
30. duben 2011, 17:00 | Stodůlky B | Slivenec B | Stodůlky T. | 9 : 0 | |||
1. květen 2011, 17:00 | Řeporyje B | Řepy B | Řeporyje T. | 3 : 1 | |||
1. květen 2011, 17:00 | Zbraslav B | Košíře B | Zbraslav P. | 10 : 0 | |||
1. květen 2011, 17:00 | Lipence B | ČZU | Lipence T. | 1 : 5 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. květen 2011, 17:00 | Nusle B | Lipence B | Nusle T. | 1 : 2 | |||
8. květen 2011, 17:00 | ČZU | Zbraslav B | ČZU Suchdol T. | 2 : 3 | |||
8. květen 2011, 17:00 | Košíře B | Řeporyje B | Košíře T. | 1 : 1 | |||
8. květen 2011, 10:30 | Řepy B | Stodůlky B | Košíře T. | 0 : 1 | |||
7. květen 2011, 17:00 | Slivenec B | SK Střešovice C | Slivenec T. | 8 : 2 | |||
8. květen 2011, 17:00 | Nebušice B | GORDIC Kačerov B | Nebušice T. | 4 : 2 |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. květen 2011, 17:00 | Nebušice B | Nusle B | Nebušice T. | 7 : 1 | |||
15. květen 2011, 17:00 | GORDIC Kačerov B | Slivenec B | Kačerov UMT. | 5 : 1 | |||
15. květen 2011, 17:00 | SK Střešovice C | Řepy B | SK Střešovice UMT | 3 : 2 | |||
14. květen 2011, 17:00 | Stodůlky B | Košíře B | Stodůlky T. | 8 : 0 | |||
15. květen 2011, 17:00 | Řeporyje B | ČZU | Řeporyje T. | 4 : 3 | |||
14. květen 2011, 17:00 | Zbraslav B | Lipence B | Zbraslav P. | 5 : 1 |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. květen 2011, 17:00 | Nusle B | Zbraslav B | Nusle T. | 1 : 1 | |||
21. květen 2011, 17:00 | Lipence B | Řeporyje B | Lipence T. | 2 : 1 | |||
22. květen 2011, 17:00 | ČZU | Stodůlky B | ČZU Suchdol T. | 1 : 2 | |||
22. květen 2011, 17:00 | Košíře B | SK Střešovice C | Košíře T. | 0 : 2 | |||
22. květen 2011, 10:30 | Řepy B | GORDIC Kačerov B | Košíře T. | 2 : 2 | |||
21. květen 2011, 17:00 | Slivenec B | Nebušice B | Slivenec T. | 2 : 1 |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. květen 2011, 17:00 | Slivenec B | Nusle B | Slivenec T. | 5 : 0 | |||
28. květen 2011, 17:00 | Nebušice B | Řepy B | Nebušice T. | 4 : 1 | |||
29. květen 2011, 10:15 | GORDIC Kačerov B | Košíře B | Košíře T. | 1 : 1 | |||
29. květen 2011, 17:00 | SK Střešovice C | ČZU | SK Střešovice UMT | 5 : 3 | |||
28. květen 2011, 17:00 | Stodůlky B | Lipence B | Stodůlky T. | 7 : 0 | |||
29. květen 2011, 17:00 | Řeporyje B | Zbraslav B | Řeporyje T. | 4 : 5 |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. červen 2011, 17:00 | Nusle B | Řeporyje B | Nusle T. | 8 : 2 | |||
4. červen 2011, 17:00 | Zbraslav B | Stodůlky B | Zbraslav P. | 3 : 1 | |||
5. červen 2011, 17:00 | Lipence B | SK Střešovice C | Lipence T. | 2 : 5 | |||
5. červen 2011, 17:00 | ČZU | GORDIC Kačerov B | ČZU Suchdol T. | 2 : 2 | |||
4. červen 2011, 10:30 | Košíře B | Nebušice B | Košíře T. | 1 : 4 | |||
5. červen 2011, 10:30 | Řepy B | Slivenec B | Košíře T. | 1 : 11 |