A4A – II. třída – skupina A – sezóna 2009 / 2010
Konečná tabulka sezóny 2009 / 2010
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Braník B | 22 | 17 | 1 | 4 | 101 | 52 |
2. | Stodůlky B | 22 | 14 | 6 | 2 | 75 | 48 |
3. | Zbraslav B | 22 | 12 | 7 | 3 | 54 | 43 |
4. | Řeporyje B | 22 | 12 | 3 | 7 | 60 | 39 |
5. | Nebušice B | 22 | 10 | 2 | 10 | 45 | 32 |
6. | SK Střešovice C | 22 | 8 | 6 | 8 | 55 | 30 |
7. | Chuchle B | 22 | 6 | 7 | 9 | 37 | 25 |
8. | Řepy B | 22 | 7 | 2 | 13 | 38 | 23 |
9. | Lipence B | 22 | 6 | 5 | 11 | 32 | 23 |
10. | Gordic Kačerov B | 22 | 5 | 4 | 13 | 29 | 19 |
11. | Slivenec B | 22 | 5 | 4 | 13 | 32 | 19 |
12. | Olymp | 22 | 4 | 5 | 13 | 36 | 17 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SK ... | --- | 4: 1 | 5: 1 | 1: 1 | 0: 0 | 2: 3 | 2: 4 | 3: 2 | 2: 2 | 4: 1 | 6: 1 | 3: 2 |
2. | Chuchle B | 2: 2 | --- | 3: 0 | 0: 4 | 0: 0 | 5: 4 | 1: 1 | 3: 0 | 2: 1 | 1: 1 | 4: 1 | 0: 4 |
3. | Olymp | 1:10 | 2: 2 | --- | 7: 3 | 3: 8 | 2: 8 | 1: 1 | 2: 2 | 3: 2 | 0: 2 | 4: 2 | 1: 5 |
4. | Lipence B | 1: 1 | 2: 2 | 2: 0 | --- | 0: 2 | 2: 1 | 0: 0 | 0: 5 | 1: 0 | 2: 0 | 3: 0 | 2: 4 |
5. | Zbraslav B | 4: 0 | 3: 2 | 4: 1 | 1: 1 | --- | 3: 3 | 1: 1 | 3: 1 | 1: 2 | 3: 1 | 5: 0 | 1: 1 |
6. | Řeporyje B | 2: 0 | 5: 3 | 4: 0 | 3: 1 | 2: 3 | --- | 2: 2 | 3: 0 | 2: 0 | 4: 1 | 2: 2 | 1: 2 |
7. | Stodůlky B | 4: 1 | 10: 1 | 5: 1 | 6: 2 | 3: 2 | 2: 0 | --- | 4: 2 | 9: 0 | 8: 2 | 2: 1 | 5: 1 |
8. | Řepy B | 3: 2 | 1: 1 | 5: 1 | 3: 2 | 0: 3 | 2: 3 | 1: 0 | --- | 3: 2 | 1: 4 | 2: 1 | 2: 4 |
9. | Gordic ... | 3: 0 | 4: 1 | 2: 2 | 2: 1 | 1: 2 | 1: 2 | 1: 1 | 2: 0 | --- | 0: 2 | 3: 4 | 0: 1 |
10. | Nebušice B | 2: 2 | 4: 1 | 0: 2 | 2: 0 | 0: 2 | 3: 1 | 2: 3 | 3: 1 | 3: 1 | --- | 5: 0 | 2: 5 |
11. | Slivenec B | 1: 3 | 0: 1 | 2: 2 | 3: 0 | 1: 1 | 2: 0 | 1: 2 | 5: 0 | 0: 0 | 4: 1 | --- | 0:13 |
12. | Braník B | 4: 2 | 10: 1 | 8: 0 | 8: 2 | 6: 2 | 4: 5 | 3: 2 | 6: 2 | 2: 0 | 0: 4 | 8: 1 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2009 / 2010
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. září 2009, 09:15 | SK Střešovice C | Braník B | SK Střešovice UMT | 3 : 2 | |||
5. září 2009, 11:00 | Chuchle B | Slivenec B | Chuchle T. | 4 : 1 | |||
6. září 2009, 17:00 | Olymp | Nebušice B | Nebušice T. | 0 : 2 | |||
5. září 2009, 17:00 | Lipence B | Gordic Kačerov B | Lipence T. | 1 : 0 | |||
6. září 2009, 17:00 | Zbraslav B | Řepy B | Zbraslav P. | 3 : 1 | |||
6. září 2009, 17:00 | Řeporyje B | Stodůlky B | Řeporyje T. | 2 : 2 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. září 2009, 17:00 | Braník B | Stodůlky B | Braník T. | 3 : 2 | |||
13. září 2009, 10:30 | Řepy B | Řeporyje B | Košíře T. | 2 : 3 | |||
13. září 2009, 17:00 | Gordic Kačerov B | Zbraslav B | Kačerov UMT. | 1 : 2 | |||
12. září 2009, 17:00 | Nebušice B | Lipence B | Nebušice T. | 2 : 0 | |||
12. září 2009, 17:00 | Slivenec B | Olymp | Slivenec T. | 2 : 2 | |||
13. září 2009, 10:15 | SK Střešovice C | Chuchle B | SK Střešovice UMT | 4 : 1 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. září 2009, 11:00 | Chuchle B | Braník B | Chuchle T. | 0 : 4 | |||
20. září 2009, 16:30 | Olymp | SK Střešovice C | Olymp T. | 1 : 10 | |||
19. září 2009, 16:30 | Lipence B | Slivenec B | Lipence T. | 3 : 0 | |||
19. září 2009, 16:30 | Zbraslav B | Nebušice B | Zbraslav P. | 3 : 1 | |||
20. září 2009, 16:30 | Řeporyje B | Gordic Kačerov B | Řeporyje T. | 2 : 0 | |||
20. září 2009, 16:30 | Stodůlky B | Řepy B | Stodůlky T. | 4 : 2 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. září 2009, 16:30 | Braník B | Řepy B | Braník T. | 6 : 2 | |||
28. září 2009, 16:30 | Gordic Kačerov B | Stodůlky B | Kačerov UMT. | 1 : 1 | |||
28. září 2009, 16:30 | Nebušice B | Řeporyje B | Nebušice T. | 3 : 1 | |||
26. září 2009, 16:30 | Slivenec B | Zbraslav B | Slivenec T. | 1 : 1 | |||
28. září 2009, 09:45 | SK Střešovice C | Lipence B | SK Střešovice UMT | 1 : 1 | |||
26. září 2009, 11:00 | Chuchle B | Olymp | Chuchle T. | 3 : 0 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. říjen 2009, 16:00 | Olymp | Braník B | Olymp T. | 1 : 5 | |||
3. říjen 2009, 16:00 | Lipence B | Chuchle B | Lipence T. | 2 : 2 | |||
3. říjen 2009, 16:00 | Zbraslav B | SK Střešovice C | Zbraslav P. | 4 : 0 | |||
4. říjen 2009, 16:00 | Řeporyje B | Slivenec B | Řeporyje T. | 2 : 2 | |||
4. říjen 2009, 16:00 | Stodůlky B | Nebušice B | Stodůlky T. | 8 : 2 | |||
4. říjen 2009, 10:30 | Řepy B | Gordic Kačerov B | Košíře T. | 3 : 2 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. říjen 2009, 16:00 | Braník B | Gordic Kačerov B | Braník T. | 2 : 0 | |||
11. říjen 2009, 16:00 | Nebušice B | Řepy B | Nebušice T. | 3 : 1 | |||
10. říjen 2009, 16:00 | Slivenec B | Stodůlky B | Slivenec T. | 1 : 2 | |||
10. říjen 2009, 12:15 | SK Střešovice C | Řeporyje B | SK Střešovice UMT | 2 : 3 | |||
10. říjen 2009, 11:00 | Chuchle B | Zbraslav B | Chuchle T. | 0 : 0 | |||
11. říjen 2009, 16:00 | Olymp | Lipence B | Olymp T. | 7 : 3 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. říjen 2009, 15:30 | Lipence B | Braník B | Lipence T. | 2 : 4 | |||
18. říjen 2009, 15:30 | Zbraslav B | Olymp | Zbraslav P. | 4 : 1 | |||
18. říjen 2009, 15:30 | Řeporyje B | Chuchle B | Řeporyje T. | 5 : 3 | |||
18. říjen 2009, 15:30 | Stodůlky B | SK Střešovice C | Stodůlky T. | 4 : 1 | |||
18. říjen 2009, 10:30 | Řepy B | Slivenec B | Košíře T. | 2 : 1 | |||
18. říjen 2009, 15:30 | Gordic Kačerov B | Nebušice B | Kačerov UMT. | 0 : 2 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. říjen 2009, 14:30 | Braník B | Nebušice B | Braník T. | 0 : 4 | |||
24. říjen 2009, 14:30 | Slivenec B | Gordic Kačerov B | Slivenec T. | 0 : 0 | |||
24. říjen 2009, 10:45 | SK Střešovice C | Řepy B | SK Střešovice UMT | 3 : 2 | |||
24. říjen 2009, 11:00 | Chuchle B | Stodůlky B | Chuchle T. | 1 : 1 | |||
25. říjen 2009, 14:30 | Olymp | Řeporyje B | Olymp T. | 2 : 8 | |||
24. říjen 2009, 14:30 | Lipence B | Zbraslav B | Lipence T. | 0 : 2 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. listopad 2009, 14:00 | Zbraslav B | Braník B | Zbraslav P. | 1 : 1 | |||
1. listopad 2009, 14:00 | Řeporyje B | Lipence B | Řeporyje T. | 3 : 1 | |||
1. listopad 2009, 10:45 | Stodůlky B | Olymp | ZŠ Klausova UMT | 5 : 1 | |||
1. listopad 2009, 10:30 | Řepy B | Chuchle B | Košíře T. | 1 : 1 | |||
1. listopad 2009, 14:00 | Gordic Kačerov B | SK Střešovice C | Kačerov UMT. | 3 : 0 | |||
1. listopad 2009, 14:00 | Nebušice B | Slivenec B | Nebušice T. | 5 : 0 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. listopad 2009, 14:00 | Braník B | Slivenec B | Braník T. | 8 : 1 | |||
7. listopad 2009, 13:45 | SK Střešovice C | Nebušice B | SK Střešovice UMT | 4 : 1 | |||
7. listopad 2009, 11:00 | Chuchle B | Gordic Kačerov B | Chuchle T. | 2 : 1 | |||
8. listopad 2009, 14:00 | Olymp | Řepy B | Olymp T. | 2 : 2 | |||
7. listopad 2009, 14:00 | Lipence B | Stodůlky B | Lipence T. | 0 : 0 | |||
7. listopad 2009, 14:00 | Zbraslav B | Řeporyje B | Zbraslav P. | 3 : 3 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. listopad 2009, 10:15 | Řeporyje B | Braník B | Bráník UMT. | 1 : 2 | |||
15. listopad 2009, 10:45 | Stodůlky B | Zbraslav B | ZŠ Klausova UMT | 3 : 2 | |||
15. listopad 2009, 10:30 | Řepy B | Lipence B | ZŠ Socháňova UMT | 3 : 2 | |||
15. listopad 2009, 13:30 | Gordic Kačerov B | Olymp | Kačerov UMT. | 2 : 2 | |||
21. listopad 2009, 13:00 | Nebušice B | Chuchle B | Nebušice T. | 4 : 1 | |||
14. listopad 2009, 13:30 | Slivenec B | SK Střešovice C | Slivenec T. | 1 : 3 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. březen 2010, 15:00 | Braník B | SK Střešovice C | Bráník UMT. | 4 : 2 | |||
27. březen 2010, 15:00 | Slivenec B | Chuchle B | Slivenec T. | 0 : 1 | |||
28. březen 2010, 15:00 | Nebušice B | Olymp | Olymp T. | 0 : 2 | |||
28. březen 2010, 15:00 | Gordic Kačerov B | Lipence B | Kačerov UMT. | 2 : 1 | |||
28. březen 2010, 10:30 | Řepy B | Zbraslav B | Košíře T. | 0 : 3 | |||
27. březen 2010, 15:00 | Stodůlky B | Řeporyje B | Stodůlky T. | 2 : 0 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. duben 2010, 16:30 | Stodůlky B | Braník B | Stodůlky T. | 5 : 1 | |||
4. duben 2010, 16:30 | Řeporyje B | Řepy B | Řeporyje T. | 3 : 0 | |||
3. duben 2010, 16:30 | Zbraslav B | Gordic Kačerov B | Zbraslav P. | 1 : 2 | |||
3. duben 2010, 16:30 | Lipence B | Nebušice B | Lipence T. | 2 : 0 | |||
4. duben 2010, 16:30 | Olymp | Slivenec B | Olymp T. | 4 : 2 | |||
3. duben 2010, 11:00 | Chuchle B | SK Střešovice C | Chuchle T. | 2 : 2 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. duben 2010, 16:30 | Braník B | Chuchle B | Bráník UMT. | 10 : 1 | |||
11. duben 2010, 12:30 | SK Střešovice C | Olymp | SK Střešovice UMT | 5 : 1 | |||
10. duben 2010, 16:30 | Slivenec B | Lipence B | Slivenec T. | 3 : 0 | |||
10. duben 2010, 16:30 | Nebušice B | Zbraslav B | Nebušice T. | 0 : 2 | |||
10. duben 2010, 10:30 | Gordic Kačerov B | Řeporyje B | Kačerov UMT. | 1 : 2 | |||
11. duben 2010, 10:30 | Řepy B | Stodůlky B | Košíře T. | 1 : 0 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. duben 2010, 10:30 | Řepy B | Braník B | Košíře T. | 2 : 4 | |||
18. duben 2010, 17:00 | Stodůlky B | Gordic Kačerov B | Stodůlky T. | 9 : 0 | |||
18. duben 2010, 17:00 | Řeporyje B | Nebušice B | Řeporyje T. | 4 : 1 | |||
18. duben 2010, 17:00 | Zbraslav B | Slivenec B | Zbraslav P. | 5 : 0 | |||
17. duben 2010, 17:00 | Lipence B | SK Střešovice C | Lipence T. | 1 : 1 | |||
18. duben 2010, 17:00 | Olymp | Chuchle B | Olymp T. | 2 : 2 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. duben 2010, 17:00 | Braník B | Olymp | Braník T. | 8 : 0 | |||
24. duben 2010, 11:00 | Chuchle B | Lipence B | Chuchle T. | 0 : 4 | |||
25. duben 2010, 12:30 | SK Střešovice C | Zbraslav B | SK Střešovice UMT | 0 : 0 | |||
24. duben 2010, 17:00 | Slivenec B | Řeporyje B | Slivenec T. | 2 : 0 | |||
24. duben 2010, 17:00 | Nebušice B | Stodůlky B | Nebušice T. | 2 : 3 | |||
25. duben 2010, 17:00 | Gordic Kačerov B | Řepy B | Kačerov UMT. | 2 : 0 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. květen 2010, 17:00 | Gordic Kačerov B | Braník B | Kačerov UMT. | 0 : 1 | |||
2. květen 2010, 10:30 | Řepy B | Nebušice B | Košíře T. | 1 : 4 | |||
1. květen 2010, 17:00 | Stodůlky B | Slivenec B | Stodůlky T. | 2 : 1 | |||
2. květen 2010, 17:00 | Řeporyje B | SK Střešovice C | Řeporyje T. | 2 : 0 | |||
2. květen 2010, 17:00 | Zbraslav B | Chuchle B | Zbraslav P. | 3 : 2 | |||
1. květen 2010, 17:00 | Lipence B | Olymp | Lipence T. | 2 : 0 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. květen 2010, 17:00 | Braník B | Lipence B | Braník T. | 8 : 2 | |||
9. květen 2010, 17:00 | Olymp | Zbraslav B | Olymp T. | 3 : 8 | |||
8. květen 2010, 11:00 | Chuchle B | Řeporyje B | Chuchle T. | 5 : 4 | |||
9. květen 2010, 12:30 | SK Střešovice C | Stodůlky B | SK Střešovice UMT | 2 : 4 | |||
8. květen 2010, 17:00 | Slivenec B | Řepy B | Slivenec T. | 5 : 0 | |||
9. květen 2010, 17:00 | Nebušice B | Gordic Kačerov B | Nebušice T. | 3 : 1 |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. květen 2010, 17:00 | Nebušice B | Braník B | Nebušice T. | 2 : 5 | |||
15. květen 2010, 10:30 | Gordic Kačerov B | Slivenec B | Kačerov UMT. | 3 : 4 | |||
16. květen 2010, 10:30 | Řepy B | SK Střešovice C | Košíře T. | 3 : 2 | |||
15. květen 2010, 17:00 | Stodůlky B | Chuchle B | Stodůlky T. | 10 : 1 | |||
16. květen 2010, 17:00 | Řeporyje B | Olymp | Řeporyje T. | 4 : 0 | |||
15. květen 2010, 17:00 | Zbraslav B | Lipence B | Zbraslav P. | 1 : 1 |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. květen 2010, 17:00 | Braník B | Zbraslav B | Braník T. | 6 : 2 | |||
23. květen 2010, 17:00 | Lipence B | Řeporyje B | Lipence T. | 2 : 1 | |||
22. květen 2010, 13:00 | Olymp | Stodůlky B | Stodůlky T. | 1 : 1 | |||
22. květen 2010, 11:00 | Chuchle B | Řepy B | Chuchle T. | 3 : 0 | |||
23. květen 2010, 12:30 | SK Střešovice C | Gordic Kačerov B | SK Střešovice UMT | 2 : 2 | |||
22. květen 2010, 17:00 | Slivenec B | Nebušice B | Slivenec T. | 4 : 1 |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. květen 2010, 17:00 | Slivenec B | Braník B | Slivenec T. | 0 : 13 | |||
29. květen 2010, 17:00 | Nebušice B | SK Střešovice C | Nebušice T. | 2 : 2 | |||
30. květen 2010, 17:00 | Gordic Kačerov B | Chuchle B | Kačerov UMT. | 4 : 1 | |||
30. květen 2010, 10:30 | Řepy B | Olymp | Košíře T. | 5 : 1 | |||
29. květen 2010, 17:00 | Stodůlky B | Lipence B | Stodůlky T. | 6 : 2 | |||
30. květen 2010, 17:00 | Řeporyje B | Zbraslav B | Řeporyje T. | 2 : 3 |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. červen 2010, 17:00 | Braník B | Řeporyje B | Řeporyje T. | 4 : 5 | |||
5. červen 2010, 17:00 | Zbraslav B | Stodůlky B | Zbraslav P. | 1 : 1 | |||
6. červen 2010, 14:00 | Lipence B | Řepy B | Lipence T. | 0 : 5 | |||
6. červen 2010, 17:00 | Olymp | Gordic Kačerov B | Olymp T. | 3 : 2 | |||
5. červen 2010, 11:00 | Chuchle B | Nebušice B | Chuchle T. | 1 : 1 | |||
5. červen 2010, 11:00 | SK Střešovice C | Slivenec B | SK Střešovice UMT | 6 : 1 |