A3B – I.B třída – skupina B – sezóna 2007 / 2008
Konečná tabulka sezóny 2007 / 2008
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Třeboradice | 26 | 21 | 3 | 2 | 96 | 66 |
2. | Troja | 26 | 21 | 1 | 4 | 104 | 64 |
3. | Meteor B | 26 | 18 | 3 | 5 | 77 | 57 |
4. | H.Měcholupy B | 26 | 15 | 6 | 5 | 65 | 51 |
5. | ČAFC B | 26 | 11 | 7 | 8 | 50 | 40 |
6. | Chodov | 26 | 11 | 5 | 10 | 53 | 38 |
7. | Bohnice | 26 | 11 | 5 | 10 | 53 | 38 |
8. | Klánovice | 26 | 11 | 3 | 12 | 54 | 36 |
9. | Union Žižkov | 26 | 8 | 5 | 13 | 60 | 29 |
10. | Újezd P-4 | 26 | 7 | 4 | 15 | 32 | 25 |
11. | Junior B | 26 | 6 | 5 | 15 | 40 | 23 |
12. | Prosex | 26 | 7 | 2 | 17 | 44 | 23 |
13. | Háje B | 26 | 4 | 6 | 16 | 43 | 18 |
14. | Kolovraty | 26 | 2 | 3 | 21 | 29 | 9 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Meteor B | --- | 1: 1 | 2: 0 | 2: 1 | 7: 0 | 1: 1 | 2: 0 | 6: 0 | 8: 1 | 4: 1 | 3: 0 | 3: 1 | 5: 3 | 1: 2 |
2. | Bohnice | 3: 6 | --- | 0: 5 | 1: 1 | 3: 2 | 2: 1 | 4: 1 | 1: 3 | 6: 0 | 1: 4 | 2: 3 | 1: 0 | 2: 1 | 3: 1 |
3. | ČAFC B | 2: 3 | 2: 0 | --- | 2: 1 | 5: 1 | 6: 0 | 2: 2 | 0: 0 | 5: 1 | 0: 3 | 1: 3 | 0: 2 | 2: 1 | 1: 1 |
4. | Háje B | 0: 1 | 1: 2 | 0: 2 | --- | 2: 3 | 5: 2 | 7: 4 | 1: 1 | 3: 2 | 3: 3 | 0: 2 | 0: 2 | 1: 2 | 3: 4 |
5. | Union Žižkov | 2: 6 | 2: 2 | 3: 3 | 3: 3 | --- | 4: 1 | 3: 1 | 2: 1 | 5: 3 | 4: 3 | 2: 3 | 2: 9 | 1: 4 | 3: 6 |
6. | Újezd P-4 | 1: 0 | 3: 3 | 0: 0 | 4: 2 | 2: 1 | --- | 0: 1 | 2: 1 | 3: 0 | 0: 2 | 2: 3 | 0: 2 | 2: 1 | 0: 3 |
7. | Prosex | 3: 4 | 3: 2 | 1: 3 | 3: 2 | 2: 3 | 3: 2 | --- | 1: 4 | 5: 1 | 2: 4 | 1: 3 | 1:10 | 3: 1 | 1: 4 |
8. | Junior B | 1: 2 | 0: 4 | 1: 2 | 0: 0 | 5: 2 | 0: 2 | 1: 1 | --- | 3: 1 | 2: 1 | 1: 3 | 1: 4 | 2: 3 | 1: 4 |
9. | Kolovraty | 0: 3 | 0: 3 | 3: 4 | 0: 0 | 1: 5 | 2: 0 | 0: 3 | 2: 5 | --- | 0: 2 | 2: 0 | 3: 4 | 1: 1 | 2: 2 |
10. | Chodov | 3: 0 | 2: 1 | 0: 0 | 4: 1 | 1: 1 | 1: 1 | 4: 1 | 4: 1 | 3: 0 | --- | 1: 2 | 2: 7 | 1: 3 | 1: 4 |
11. | H.Měcholupy B | 2: 1 | 2: 2 | 2: 2 | 3: 0 | 3: 3 | 6: 1 | 5: 0 | 2: 2 | 3: 1 | 2: 0 | --- | 1: 1 | 5: 2 | 0: 3 |
12. | Troja | 5: 3 | 6: 1 | 6: 0 | 3: 1 | 10: 1 | 1: 0 | 2: 0 | 6: 1 | 8: 0 | 3: 0 | 4: 3 | --- | 3: 2 | 1: 2 |
13. | Klánovice | 0: 2 | 0: 1 | 2: 0 | 1: 3 | 3: 1 | 2: 1 | 4: 1 | 5: 1 | 5: 3 | 1: 1 | 2: 2 | 1: 4 | --- | 3: 0 |
14. | Třeboradice | 1: 1 | 7: 2 | 4: 1 | 5: 2 | 3: 1 | 2: 1 | 6: 0 | 9: 2 | 4: 0 | 7: 2 | 5: 2 | 2: 0 | 5: 1 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2007 / 2008
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. srpen 2007, 17:00 | Meteor B | Třeboradice | Štěpničná UMT | 1 : 2 | |||
19. srpen 2007, 17:00 | Bohnice | Klánovice | Bohnice Š. | 2 : 1 | |||
19. srpen 2007, 17:00 | ČAFC B | Troja | ČAFC Š. | 0 : 2 | |||
18. srpen 2007, 13:00 | Háje B | H.Měcholupy B | Háje Š. | 0 : 2 | |||
18. srpen 2007, 10:30 | Union Žižkov | Chodov | Union Žižkov T. | 4 : 3 | |||
19. srpen 2007, 17:00 | Újezd P-4 | Kolovraty | Štěrboholy UMT | 3 : 0 | |||
19. srpen 2007, 17:00 | Prosex | Junior B | Chabry T. | 1 : 4 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. srpen 2007, 17:00 | Třeboradice | Junior B | Třeboradice T. | 9 : 2 | |||
26. srpen 2007, 17:00 | Kolovraty | Prosex | Kolovraty T. | 0 : 3 | |||
25. srpen 2007, 17:00 | Chodov | Újezd P-4 | Chodov T. | 1 : 1 | |||
26. srpen 2007, 17:00 | H.Měcholupy B | Union Žižkov | ERZET UMT. - Galileova | 3 : 3 | |||
26. srpen 2007, 17:00 | Troja | Háje B | Troja Š. | 3 : 1 | |||
26. srpen 2007, 17:00 | Klánovice | ČAFC B | Klánovice T. | 2 : 0 | |||
26. srpen 2007, 17:00 | Meteor B | Bohnice | Štěpničná UMT | 1 : 1 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. září 2007, 17:00 | Bohnice | Třeboradice | Bohnice Š. | 3 : 1 | |||
2. září 2007, 17:00 | ČAFC B | Meteor B | ČAFC Š. | 2 : 3 | |||
2. září 2007, 17:00 | Háje B | Klánovice | Háje Š. | 1 : 2 | |||
1. září 2007, 10:30 | Union Žižkov | Troja | Union Žižkov T. | 2 : 9 | |||
2. září 2007, 17:00 | Újezd P-4 | H.Měcholupy B | Újezd Praha 4 T. | 2 : 3 | |||
2. září 2007, 17:00 | Prosex | Chodov | Chabry T. | 2 : 4 | |||
1. září 2007, 16:30 | Junior B | Kolovraty | V Úžlabině UMT. | 3 : 1 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. září 2007, 17:00 | Třeboradice | Kolovraty | Třeboradice T. | 4 : 0 | |||
8. září 2007, 17:00 | Chodov | Junior B | Chodov T. | 4 : 1 | |||
8. září 2007, 10:30 | H.Měcholupy B | Prosex | ERZET UMT. - Galileova | 5 : 0 | |||
9. září 2007, 17:00 | Troja | Újezd P-4 | Troja Š. | 1 : 0 | |||
9. září 2007, 17:00 | Klánovice | Union Žižkov | Klánovice T. | 3 : 1 | |||
8. září 2007, 17:00 | Meteor B | Háje B | Štěpničná UMT | 2 : 1 | |||
9. září 2007, 17:00 | Bohnice | ČAFC B | Bohnice Š. | 0 : 5 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. září 2007, 16:30 | ČAFC B | Třeboradice | ČAFC Š. | 1 : 1 | |||
16. září 2007, 16:30 | Háje B | Bohnice | Háje Š. | 1 : 2 | |||
15. září 2007, 10:30 | Union Žižkov | Meteor B | Union Žižkov T. | 2 : 6 | |||
16. září 2007, 16:30 | Újezd P-4 | Klánovice | Újezd Praha 4 T. | 2 : 1 | |||
16. září 2007, 16:30 | Prosex | Troja | Chabry T. | 1 : 10 | |||
15. září 2007, 16:30 | Junior B | H.Měcholupy B | V Úžlabině UMT. | 1 : 3 | |||
16. září 2007, 16:30 | Kolovraty | Chodov | Kolovraty T. | 0 : 2 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. září 2007, 16:30 | Třeboradice | Chodov | Třeboradice T. | 7 : 2 | |||
21. září 2007, 19:00 | H.Měcholupy B | Kolovraty | ERZET UMT. - Galileova | 3 : 1 | |||
23. září 2007, 16:30 | Troja | Junior B | Troja Š. | 6 : 1 | |||
23. září 2007, 16:30 | Klánovice | Prosex | Klánovice T. | 4 : 1 | |||
23. září 2007, 17:00 | Meteor B | Újezd P-4 | Štěpničná UMT | 1 : 1 | |||
23. září 2007, 16:30 | Bohnice | Union Žižkov | Bohnice Š. | 3 : 2 | |||
23. září 2007, 16:30 | ČAFC B | Háje B | ČAFC Š. | 2 : 1 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. září 2007, 16:30 | Háje B | Třeboradice | Háje Š. | 3 : 4 | |||
29. září 2007, 10:30 | Union Žižkov | ČAFC B | Union Žižkov T. | 3 : 3 | |||
30. září 2007, 16:30 | Újezd P-4 | Bohnice | Újezd Praha 4 T. | 3 : 3 | |||
30. září 2007, 16:30 | Prosex | Meteor B | Chabry T. | 3 : 4 | |||
28. září 2007, 16:30 | Junior B | Klánovice | V Úžlabině UMT. | 2 : 3 | |||
30. září 2007, 16:30 | Kolovraty | Troja | Kolovraty T. | 3 : 4 | |||
28. září 2007, 16:30 | Chodov | H.Měcholupy B | Chodov T. | 1 : 2 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. říjen 2007, 16:00 | Třeboradice | H.Měcholupy B | Třeboradice T. | 5 : 2 | |||
7. říjen 2007, 16:00 | Troja | Chodov | Troja Š. | 3 : 0 | |||
7. říjen 2007, 16:00 | Klánovice | Kolovraty | Klánovice T. | 5 : 3 | |||
7. říjen 2007, 17:00 | Meteor B | Junior B | Štěpničná UMT | 6 : 0 | |||
7. říjen 2007, 16:00 | Bohnice | Prosex | Bohnice Š. | 4 : 1 | |||
7. říjen 2007, 16:00 | ČAFC B | Újezd P-4 | ČAFC Š. | 6 : 0 | |||
7. říjen 2007, 16:00 | Háje B | Union Žižkov | Háje Š. | 2 : 3 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. říjen 2007, 10:30 | Union Žižkov | Třeboradice | Union Žižkov T. | 3 : 6 | |||
14. říjen 2007, 16:00 | Újezd P-4 | Háje B | Újezd Praha 4 T. | 4 : 2 | |||
14. říjen 2007, 16:00 | Prosex | ČAFC B | Chabry T. | 1 : 3 | |||
13. říjen 2007, 16:00 | Junior B | Bohnice | V Úžlabině UMT. | 0 : 4 | |||
14. říjen 2007, 16:00 | Kolovraty | Meteor B | Kolovraty T. | 0 : 3 | |||
13. říjen 2007, 16:00 | Chodov | Klánovice | Chodov T. | 1 : 3 | |||
13. říjen 2007, 11:00 | H.Měcholupy B | Troja | ERZET UMT. - Galileova | 1 : 1 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. říjen 2007, 15:30 | Třeboradice | Troja | Třeboradice T. | 2 : 0 | |||
21. říjen 2007, 15:30 | Klánovice | H.Měcholupy B | Klánovice T. | 2 : 2 | |||
20. říjen 2007, 17:00 | Meteor B | Chodov | Štěpničná UMT | 4 : 1 | |||
21. říjen 2007, 15:30 | Bohnice | Kolovraty | Bohnice Š. | 6 : 0 | |||
21. říjen 2007, 15:30 | ČAFC B | Junior B | ČAFC Š. | 0 : 0 | |||
21. říjen 2007, 15:30 | Háje B | Prosex | Háje Š. | 7 : 4 | |||
20. říjen 2007, 10:30 | Union Žižkov | Újezd P-4 | Union Žižkov T. | 4 : 1 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. říjen 2007, 14:30 | Újezd P-4 | Třeboradice | Újezd Praha 4 T. | 0 : 3 | |||
28. říjen 2007, 14:30 | Prosex | Union Žižkov | Chabry T. | 2 : 3 | |||
27. říjen 2007, 14:30 | Junior B | Háje B | V Úžlabině UMT. | 0 : 0 | |||
28. říjen 2007, 14:30 | Kolovraty | ČAFC B | Kolovraty T. | 3 : 4 | |||
27. říjen 2007, 14:30 | Chodov | Bohnice | Chodov T. | 2 : 1 | |||
28. říjen 2007, 14:30 | H.Měcholupy B | Meteor B | ERZET UMT. - Galileova | 2 : 1 | |||
28. říjen 2007, 14:30 | Troja | Klánovice | Troja Š. | 3 : 2 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. listopad 2007, 14:00 | Třeboradice | Klánovice | Třeboradice T. | 5 : 1 | |||
4. listopad 2007, 14:00 | Meteor B | Troja | Štěpničná UMT | 3 : 1 | |||
4. listopad 2007, 14:00 | Bohnice | H.Měcholupy B | Bohnice Š. | 2 : 3 | |||
4. listopad 2007, 14:00 | ČAFC B | Chodov | ČAFC Š. | 0 : 3 | |||
4. listopad 2007, 14:00 | Háje B | Kolovraty | Háje Š. | 3 : 2 | |||
3. listopad 2007, 10:30 | Union Žižkov | Junior B | Union Žižkov T. | 2 : 1 | |||
4. listopad 2007, 14:00 | Újezd P-4 | Prosex | Újezd Praha 4 T. | 0 : 1 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. listopad 2007, 14:00 | Prosex | Třeboradice | Satalice UMT. | 1 : 4 | |||
10. listopad 2007, 14:00 | Junior B | Újezd P-4 | V Úžlabině UMT. | 0 : 2 | |||
17. listopad 2007, 14:00 | Kolovraty | Union Žižkov | ERZET UMT. - Galileova | 1 : 5 | |||
10. listopad 2007, 14:00 | Chodov | Háje B | Chodov T. | 4 : 1 | |||
10. listopad 2007, 11:00 | H.Měcholupy B | ČAFC B | ERZET UMT. - Galileova | 2 : 2 | |||
18. listopad 2007, 10:30 | Troja | Bohnice | SEMI Kačerov UMT. | 6 : 1 | |||
18. listopad 2007, 15:00 | Klánovice | Meteor B | Štěpničná UMT | 0 : 2 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. březen 2008, 10:45 | Třeboradice | Meteor B | Satalice UMT. | 1 : 1 | |||
30. březen 2008, 15:00 | Klánovice | Bohnice | Klánovice T. | 0 : 1 | |||
29. březen 2008, 15:00 | Troja | ČAFC B | Troja Š. | 6 : 0 | |||
30. březen 2008, 15:00 | H.Měcholupy B | Háje B | ERZET UMT. - Galileova | 3 : 0 | |||
29. březen 2008, 15:00 | Chodov | Union Žižkov | Chodov T. | 1 : 1 | |||
30. březen 2008, 15:00 | Kolovraty | Újezd P-4 | Kolovraty T. | 2 : 0 | |||
29. březen 2008, 15:00 | Junior B | Prosex | V Úžlabině UMT. | 1 : 1 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. duben 2008, 16:30 | Junior B | Třeboradice | V Úžlabině UMT. | 1 : 4 | |||
6. duben 2008, 16:30 | Prosex | Kolovraty | Chabry T. | 5 : 1 | |||
6. duben 2008, 16:30 | Újezd P-4 | Chodov | Újezd Praha 4 T. | 0 : 2 | |||
5. duben 2008, 10:30 | Union Žižkov | H.Měcholupy B | Union Žižkov T. | 2 : 3 | |||
6. duben 2008, 16:30 | Háje B | Troja | Šeberov UMT. | 0 : 2 | |||
6. duben 2008, 16:30 | ČAFC B | Klánovice | ČAFC T. | 2 : 1 | |||
6. duben 2008, 16:30 | Bohnice | Meteor B | Bohnice Š. | 3 : 6 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. duben 2008, 16:30 | Třeboradice | Bohnice | Třeboradice T. | 7 : 2 | |||
13. duben 2008, 17:00 | Meteor B | ČAFC B | Štěpničná UMT | 2 : 0 | |||
13. duben 2008, 16:30 | Klánovice | Háje B | Klánovice T. | 1 : 3 | |||
13. duben 2008, 16:30 | Troja | Union Žižkov | Troja Š. | 10 : 1 | |||
13. duben 2008, 16:30 | H.Měcholupy B | Újezd P-4 | ERZET UMT. - Galileova | 6 : 1 | |||
12. duben 2008, 16:30 | Chodov | Prosex | Chodov T. | 4 : 1 | |||
13. duben 2008, 16:30 | Kolovraty | Junior B | Kolovraty T. | 2 : 5 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. duben 2008, 17:00 | Kolovraty | Třeboradice | Kolovraty T. | 2 : 2 | |||
19. duben 2008, 17:00 | Junior B | Chodov | V Úžlabině UMT. | 2 : 1 | |||
20. duben 2008, 17:00 | Prosex | H.Měcholupy B | Chabry T. | 1 : 3 | |||
20. duben 2008, 17:00 | Újezd P-4 | Troja | Újezd Praha 4 T. | 0 : 2 | |||
19. duben 2008, 10:30 | Union Žižkov | Klánovice | Union Žižkov T. | 1 : 4 | |||
20. duben 2008, 17:00 | Háje B | Meteor B | Háje T. | 0 : 1 | |||
20. duben 2008, 17:00 | ČAFC B | Bohnice | ČAFC UMT. | 2 : 0 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. duben 2008, 17:00 | Třeboradice | ČAFC B | Třeboradice T. | 4 : 1 | |||
27. duben 2008, 17:00 | Bohnice | Háje B | Bohnice Š. | 1 : 1 | |||
27. duben 2008, 17:00 | Meteor B | Union Žižkov | Štěpničná UMT | 7 : 0 | |||
27. duben 2008, 17:00 | Klánovice | Újezd P-4 | Klánovice T. | 2 : 1 | |||
27. duben 2008, 17:00 | Troja | Prosex | Troja Š. | 2 : 0 | |||
26. duben 2008, 11:00 | H.Měcholupy B | Junior B | ERZET UMT. - Galileova | 2 : 2 | |||
26. duben 2008, 17:00 | Chodov | Kolovraty | Chodov T. | 3 : 0 |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. květen 2008, 11:00 | Chodov | Třeboradice | Chodov T. | 1 : 4 | |||
4. květen 2008, 17:00 | Kolovraty | H.Měcholupy B | Kolovraty T. | 2 : 0 | |||
3. květen 2008, 17:00 | Junior B | Troja | V Úžlabině UMT. | 1 : 4 | |||
4. květen 2008, 17:00 | Prosex | Klánovice | Chabry T. | 3 : 1 | |||
4. květen 2008, 17:00 | Újezd P-4 | Meteor B | Újezd Praha 4 T. | 1 : 0 | |||
3. květen 2008, 10:30 | Union Žižkov | Bohnice | Union Žižkov T. | 2 : 2 | |||
3. květen 2008, 16:00 | Háje B | ČAFC B | Háje T. | 0 : 2 |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. květen 2008, 17:00 | Třeboradice | Háje B | Třeboradice T. | 5 : 2 | |||
11. květen 2008, 17:00 | ČAFC B | Union Žižkov | ČAFC UMT. | 5 : 1 | |||
11. květen 2008, 17:00 | Bohnice | Újezd P-4 | Bohnice Š. | 2 : 1 | |||
11. květen 2008, 17:00 | Meteor B | Prosex | Štěpničná UMT | 2 : 0 | |||
11. květen 2008, 17:00 | Klánovice | Junior B | Klánovice T. | 5 : 1 | |||
11. květen 2008, 17:00 | Troja | Kolovraty | Troja Š. | 8 : 0 | |||
10. květen 2008, 10:30 | H.Měcholupy B | Chodov | H.Měcholupy T. | 2 : 0 |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. květen 2008, 11:00 | H.Měcholupy B | Třeboradice | ERZET UMT. - Galileova | 0 : 3 | |||
17. květen 2008, 17:00 | Chodov | Troja | Chodov T. | 2 : 7 | |||
18. květen 2008, 17:00 | Kolovraty | Klánovice | Kolovraty T. | 1 : 1 | |||
17. květen 2008, 17:00 | Junior B | Meteor B | V Úžlabině UMT. | 1 : 2 | |||
18. květen 2008, 17:00 | Prosex | Bohnice | Chabry T. | 3 : 2 | |||
18. květen 2008, 17:00 | Újezd P-4 | ČAFC B | Újezd Praha 4 T. | 0 : 0 | |||
17. květen 2008, 10:30 | Union Žižkov | Háje B | Union Žižkov T. | 3 : 3 |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. květen 2008, 17:00 | Třeboradice | Union Žižkov | Třeboradice T. | 3 : 1 | |||
24. květen 2008, 16:30 | Háje B | Újezd P-4 | Háje T. | 5 : 2 | |||
25. květen 2008, 17:00 | ČAFC B | Prosex | ČAFC UMT. | 2 : 2 | |||
25. květen 2008, 17:00 | Bohnice | Junior B | Bohnice Š. | 1 : 3 | |||
25. květen 2008, 17:00 | Meteor B | Kolovraty | Štěpničná UMT | 8 : 1 | |||
25. květen 2008, 17:00 | Klánovice | Chodov | Klánovice T. | 1 : 1 | |||
25. květen 2008, 17:00 | Troja | H.Měcholupy B | Troja Š. | 4 : 3 |
23. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. červen 2008, 17:00 | Troja | Třeboradice | Troja Š. | 1 : 2 | |||
5. červen 2008, 17:30 | H.Měcholupy B | Klánovice | ERZET UMT. - Galileova | 5 : 2 | |||
31. květen 2008, 17:00 | Chodov | Meteor B | Chodov T. | 3 : 0 | |||
1. červen 2008, 17:00 | Kolovraty | Bohnice | Kolovraty T. | 0 : 3 | |||
31. květen 2008, 17:00 | Junior B | ČAFC B | V Úžlabině UMT. | 1 : 2 | |||
1. červen 2008, 17:00 | Prosex | Háje B | Chabry T. | 3 : 2 | |||
1. červen 2008, 17:00 | Újezd P-4 | Union Žižkov | Újezd Praha 4 T. | 2 : 1 |
24. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. červen 2008, 17:00 | Třeboradice | Újezd P-4 | Třeboradice T. | 2 : 1 | |||
7. červen 2008, 10:30 | Union Žižkov | Prosex | Union Žižkov T. | 3 : 1 | |||
8. červen 2008, 17:00 | Háje B | Junior B | Háje T. | 1 : 1 | |||
7. červen 2008, 16:30 | ČAFC B | Kolovraty | ČAFC UMT. | 5 : 1 | |||
8. červen 2008, 17:00 | Bohnice | Chodov | Bohnice Š. | 1 : 4 | |||
7. červen 2008, 14:30 | Meteor B | H.Měcholupy B | Libeň T. | 3 : 0 | |||
8. červen 2008, 17:00 | Klánovice | Troja | Klánovice T. | 1 : 4 |
25. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. červen 2008, 14:00 | Klánovice | Třeboradice | Klánovice T. | 3 : 0 | |||
15. červen 2008, 10:15 | Troja | Meteor B | Troja Š. | 5 : 3 | |||
15. červen 2008, 17:00 | H.Měcholupy B | Bohnice | ERZET UMT. - Galileova | 2 : 2 | |||
14. červen 2008, 17:00 | Chodov | ČAFC B | Chodov T. | 0 : 0 | |||
15. červen 2008, 17:00 | Kolovraty | Háje B | Kolovraty T. | 0 : 0 | |||
14. červen 2008, 17:00 | Junior B | Union Žižkov | V Úžlabině UMT. | 5 : 2 | |||
15. červen 2008, 17:00 | Prosex | Újezd P-4 | Chabry T. | 3 : 2 |
26. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. březen 2008, 11:00 | Třeboradice | Prosex | Satalice UMT. | 6 : 0 | |||
24. březen 2008, 15:00 | Újezd P-4 | Junior B | Újezd Praha 4 T. | 2 : 1 | |||
22. březen 2008, 10:30 | Union Žižkov | Kolovraty | Union Žižkov T. | 5 : 3 | |||
23. březen 2008, 10:15 | Háje B | Chodov | Šeberov UMT. | 3 : 3 | |||
22. březen 2008, 13:00 | ČAFC B | H.Měcholupy B | Uhřiněves UMT. | 1 : 3 | |||
24. březen 2008, 15:00 | Bohnice | Troja | Bohnice Š. | 1 : 0 | |||
23. březen 2008, 15:00 | Meteor B | Klánovice | Klánovice T. | 5 : 3 |