Přední Kopanina x Uhřiněves | ||
5:0 | ||
(poločas: 1:0) |
Sestavy týmůUdálosti zápasuVideo ze zápasuFotogalerie ze zápasu
O Jakub Sýkora
O Radoslav Melničuk
O Martin Čihák
O Martin Brabec
Z Dominik Santler
Z Daniel Novák
Z Tomáš Poláček
Z Radim Blažek
Ú Garth Juckem
Ú Tomáš Pešír
Z David Průša
Z Tomáš Poláček
Ú Ondřej Bajar
Ú Jan Jurek
T Jaroslav Šturma
V Martin Čechák
O Patrik Sinkule
O David Karfík
O Miroslav Procházka
O Martin Machala
Z Vojtěch Bartoněk
Z Marek Luňák
Z Lukáš Dufek
Z Filip Podobský
Z Dominik Barták
Ú Miloslav Fliegel
Ú Stanislav Peterka
V Jan Kosina
Kompletní statistika soutěže
Kompletní statistika družstev
Kompletní statistika hráčů
Kompletní statistika rozhodčích
Informace o zápasu | ||||||
Soutěž | Kolo | Datum a čas zápasu | Hřiště | |||
---|---|---|---|---|---|---|
A1A | 25 | 11. 5. 2014, 17:00 | Př.Kopanina T. |
Hlavní rozhodčí | 1. asistent rozhodčího | 2. asistent rozhodčího |
---|---|---|
Vojtěch Gotthard | Karel Kučera | Vojtěch Opočenský |
Události | ||
Čas | Domácí | Hosté |
---|---|---|
29. minuta | Vojtěch Bartoněk dostal žlutou kartu | |
40. minuta | Tomáš Pešír dal gól | |
46. minuta | Jan Mikeš vystřídal Jakub Sýkora | |
58. minuta | Tomáš Pešír dal gól | |
64. minuta | Garth Juckem dal gól | |
66. minuta | David Znamenáček vystřídal David Karfík | |
66. minuta | Stanislav Peterka vystřídal Marek Luňák | |
71. minuta | Tomáš Poláček vystřídal Martin Brabec | |
74. minuta | David Průša vystřídal Tomáš Poláček | |
75. minuta | Jan Jurek vystřídal Daniel Novák | |
75. minuta | Ondřej Bajar vystřídal Garth Juckem | |
80. minuta | Tomáš Pešír dal gól | |
89. minuta | David Průša dal gól |
Přední Kopanina
Základní sestava
B Jiří ŠvarcO Jakub Sýkora
O Radoslav Melničuk
O Martin Čihák
O Martin Brabec
Z Dominik Santler
Z Daniel Novák
Z Tomáš Poláček
Z Radim Blažek
Ú Garth Juckem
Ú Tomáš Pešír
Náhradníci
O Jan MikešZ David Průša
Z Tomáš Poláček
Ú Ondřej Bajar
Ú Jan Jurek
Realizační tým
T Salem HebousseT Jaroslav Šturma
V Martin Čechák
Střídání
46. minuta |
Jakub Sýkora Jan Mikeš |
71. minuta |
Martin Brabec Tomáš Poláček |
74. minuta |
Tomáš Poláček David Průša |
75. minuta |
Daniel Novák Jan Jurek |
75. minuta |
Garth Juckem Ondřej Bajar |
Uhřiněves
Základní sestava
B Filip KudrnáčO Patrik Sinkule
O David Karfík
O Miroslav Procházka
O Martin Machala
Z Vojtěch Bartoněk
Z Marek Luňák
Z Lukáš Dufek
Z Filip Podobský
Z Dominik Barták
Ú Miloslav Fliegel
Náhradníci
O David ZnamenáčekÚ Stanislav Peterka
Realizační tým
T Václav HladíkV Jan Kosina
Střídání
66. minuta |
David Karfík David Znamenáček |
66. minuta |
Marek Luňák Stanislav Peterka |
Ostatní zápasy hraného kola | ||||||||
Zápas | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A1A2501 | 10. 05. | 17:00 | Bohemians Prah… | Viktoria Žižko… | 4 : 1 | S | F | V |
A1A2502 | 11. 05. | 14:00 | Meteor B | Uhelné sklady | 2 : 2 | S | V | |
A1A2503 | 11. 05. | 17:00 | Motorlet B | Třeboradice | 1 : 3 | S | V | |
A1A2504 | 10. 05. | 10:45 | SC Radotín | Admira B | 2 : 1 | S | F | V |
A1A2505 | 11. 05. | 17:00 | Přední Kopanina | Uhřiněves | 5 : 0 | S | F | V |
A1A2506 | 10. 05. | 10:30 | Vršovice | ČAFC | 1 : 1 | S | V | |
A1A2507 | 10. 05. | 17:00 | Královice | Háje | 2 : 1 | S | V | |
A1A2508 | 11. 05. | 17:00 | Zbraslav | Libuš | 0 : 1 | S | V |