H3A – 2006 MPŘ (2HP) – sezóna 2013 / 2014
Konečná tabulka sezóny 2013 / 2014
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Braník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | ČAFC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Dukla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Viktorka Žižkov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Bohemians 1905 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Admira | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | Tempo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | Motorlet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9. | Sparta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10. | Háje - SOS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11. | Slavia Praha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12. | Meteor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Braník | --- | |||||||||||
2. | ČAFC | --- | |||||||||||
3. | Dukla | --- | |||||||||||
4. | Viktorka Žižkov | --- | |||||||||||
5. | Bohemians 1905 | --- | |||||||||||
6. | Admira | --- | |||||||||||
7. | Tempo | --- | |||||||||||
8. | Motorlet | --- | |||||||||||
9. | Sparta | --- | |||||||||||
10. | Háje - SOS | --- | |||||||||||
11. | Slavia Praha | --- | |||||||||||
12. | Meteor | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2013 / 2014
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. září 2013, 09:45 | Braník | Meteor | Braník T. | - : - | |||
8. září 2013, 16:00 | ČAFC | Slavia Praha | ČAFC UMT. | - : - | |||
8. září 2013, 08:30 | Dukla | Háje - SOS | Dukla UMT. | - : - | |||
8. září 2013, 11:00 | Viktorka Žižkov | Sparta | Vítkov T. | - : - | |||
8. září 2013, 09:00 | Bohemians 1905 | Motorlet | Hrdlořezy T. | - : - | |||
7. září 2013, 09:00 | Admira | Tempo | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | - : - |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. září 2013, 11:00 | Meteor | Tempo | Bedřichovská UMT | - : - | |||
14. září 2013, 10:30 | Motorlet | Admira | ZŠ Klausova UMT | - : - | |||
14. září 2013, 10:30 | Sparta | Bohemians 1905 | TC Sparta UMT | - : - | |||
14. září 2013, 08:45 | Háje - SOS | Viktorka Žižkov | Hostivař T. | - : - | |||
14. září 2013, 09:00 | Slavia Praha | Dukla | Slavia - UMT. | - : - | |||
15. září 2013, 09:45 | Braník | ČAFC | Braník T. | - : - |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. září 2013, 15:30 | ČAFC | Meteor | ČAFC UMT. | - : - | |||
21. září 2013, 08:30 | Dukla | Braník | Dukla UMT. | - : - | |||
21. září 2013, 10:00 | Viktorka Žižkov | Slavia Praha | Vítkov T. | - : - | |||
22. září 2013, 09:00 | Bohemians 1905 | Háje - SOS | Hrdlořezy T. | - : - | |||
21. září 2013, 09:00 | Admira | Sparta | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | - : - | |||
22. září 2013, 15:00 | Tempo | Motorlet | Tempo T. | - : - |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. září 2013, 11:00 | Meteor | Motorlet | Bedřichovská UMT | - : - | |||
28. září 2013, 10:30 | Sparta | Tempo | TC Sparta UMT | - : - | |||
28. září 2013, 08:45 | Háje - SOS | Admira | Hostivař T. | - : - | |||
29. září 2013, 09:00 | Slavia Praha | Bohemians 1905 | Slavia - UMT. | - : - | |||
29. září 2013, 09:45 | Braník | Viktorka Žižkov | Braník T. | - : - | |||
19. září 2013, 17:00 | ČAFC | Dukla | ČAFC UMT. | - : - |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. říjen 2013, 10:15 | Dukla | Meteor | Dukla UMT. | - : - | |||
5. říjen 2013, 09:00 | Viktorka Žižkov | ČAFC | Vítkov T. | - : - | |||
5. říjen 2013, 09:00 | Bohemians 1905 | Braník | Hrdlořezy T. | - : - | |||
6. říjen 2013, 15:00 | Admira | Slavia Praha | Aritma UMT. | - : - | |||
6. říjen 2013, 14:30 | Tempo | Háje - SOS | Tempo T. | - : - | |||
5. říjen 2013, 10:30 | Motorlet | Sparta | ZŠ Klausova UMT | - : - |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. říjen 2013, 13:00 | Meteor | Sparta | Bedřichovská UMT | - : - | |||
12. říjen 2013, 08:45 | Háje - SOS | Motorlet | Hostivař T. | - : - | |||
12. říjen 2013, 09:00 | Slavia Praha | Tempo | Slavia - UMT. | - : - | |||
13. říjen 2013, 09:45 | Braník | Admira | Braník T. | - : - | |||
13. říjen 2013, 16:30 | ČAFC | Bohemians 1905 | ČAFC UMT. | - : - | |||
12. říjen 2013, 10:15 | Dukla | Viktorka Žižkov | Dukla UMT. | - : - |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. říjen 2013, 10:00 | Viktorka Žižkov | Meteor | Vítkov T. | - : - | |||
19. říjen 2013, 09:00 | Bohemians 1905 | Dukla | Hrdlořezy T. | - : - | |||
19. říjen 2013, 09:00 | Admira | ČAFC | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | - : - | |||
19. říjen 2013, 09:00 | Tempo | Braník | Tempo T. | - : - | |||
19. říjen 2013, 10:30 | Motorlet | Slavia Praha | ZŠ Klausova UMT | - : - | |||
19. říjen 2013, 10:30 | Sparta | Háje - SOS | TC Sparta UMT | - : - |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. říjen 2013, 10:00 | Meteor | Háje - SOS | Libeň UMT | - : - | |||
26. říjen 2013, 09:00 | Slavia Praha | Sparta | Slavia - UMT. | - : - | |||
25. říjen 2013, 18:00 | Braník | Motorlet | Bráník UMT. | - : - | |||
26. říjen 2013, 10:00 | ČAFC | Tempo | ČAFC UMT. | - : - | |||
26. říjen 2013, 12:00 | Dukla | Admira | Dukla UMT. | - : - | |||
26. říjen 2013, 08:30 | Viktorka Žižkov | Bohemians 1905 | Vítkov T. | - : - |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. listopad 2013, 08:30 | Bohemians 1905 | Meteor | Šeberov UMT. | - : - | |||
3. listopad 2013, 13:00 | Admira | Viktorka Žižkov | Admira UMT. | - : - | |||
3. listopad 2013, 11:00 | Tempo | Dukla | Tempo T. | - : - | |||
2. listopad 2013, 10:30 | Motorlet | ČAFC | ZŠ Klausova UMT | - : - | |||
2. listopad 2013, 10:30 | Sparta | Braník | TC Sparta UMT | - : - | |||
2. listopad 2013, 08:45 | Háje - SOS | Slavia Praha | Schulhoffova (P-11) UMT | - : - |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. listopad 2013, 14:00 | Meteor | Slavia Praha | Bedřichovská UMT | - : - | |||
10. listopad 2013, 09:45 | Braník | Háje - SOS | Bráník UMT. | - : - | |||
10. listopad 2013, 16:00 | ČAFC | Sparta | ČAFC UMT. | - : - | |||
10. listopad 2013, 09:00 | Dukla | Motorlet | Dukla UMT. | - : - | |||
9. listopad 2013, 14:30 | Viktorka Žižkov | Tempo | Vítkov T. | - : - | |||
10. listopad 2013, 09:00 | Bohemians 1905 | Admira | Šeberov UMT. | - : - |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. listopad 2013, 09:00 | Admira | Meteor | Admira UMT. | - : - | |||
17. listopad 2013, 10:30 | Tempo | Bohemians 1905 | Tempo T. | - : - | |||
16. listopad 2013, 10:30 | Motorlet | Viktorka Žižkov | ZŠ Klausova UMT | - : - | |||
16. listopad 2013, 10:30 | Sparta | Dukla | TC Sparta UMT | - : - | |||
16. listopad 2013, 08:45 | Háje - SOS | ČAFC | Schulhoffova (P-11) UMT | - : - | |||
17. listopad 2013, 09:30 | Slavia Praha | Braník | Slavia - UMT. | - : - |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. duben 2014, 14:30 | Meteor | Braník | Bedřichovská UMT | - : - | |||
5. duben 2014, 15:00 | Slavia Praha | ČAFC | Slavia - UMT. | - : - | |||
5. duben 2014, 08:45 | Háje - SOS | Dukla | Schulhoffova (P-11) UMT | - : - | |||
5. duben 2014, 10:30 | Sparta | Viktorka Žižkov | TC Sparta UMT | - : - | |||
5. duben 2014, 10:30 | Motorlet | Bohemians 1905 | ZŠ Klausova UMT | - : - | |||
6. duben 2014, 12:30 | Tempo | Admira | Tempo T1. | - : - |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. duben 2014, 15:00 | Tempo | Meteor | Tempo T1. | - : - | |||
13. duben 2014, 13:30 | Admira | Motorlet | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | - : - | |||
13. duben 2014, 09:00 | Bohemians 1905 | Sparta | Hrdlořezy T. | - : - | |||
12. duben 2014, 10:00 | Viktorka Žižkov | Háje - SOS | Vítkov T. | - : - | |||
12. duben 2014, 08:30 | Dukla | Slavia Praha | Dukla UMT. | - : - | |||
13. duben 2014, 15:30 | ČAFC | Braník | ČAFC UMT. | - : - |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. duben 2014, 17:45 | Meteor | ČAFC | LIBEŇ - UMT nová | - : - | |||
16. duben 2014, 16:15 | Braník | Dukla | Bráník UMT. | - : - | |||
17. duben 2014, 10:15 | Slavia Praha | Viktorka Žižkov | Slavia - UMT. | - : - | |||
15. duben 2014, 17:30 | Háje - SOS | Bohemians 1905 | Schulhoffova (P-11) UMT | - : - | |||
15. duben 2014, 16:30 | Sparta | Admira | TC Sparta UMT | - : - | |||
15. duben 2014, 18:00 | Motorlet | Tempo | ZŠ Klausova UMT | - : - |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. duben 2014, 10:30 | Motorlet | Meteor | ZŠ Klausova UMT | - : - | |||
27. duben 2014, 17:00 | Tempo | Sparta | Tempo T1. | - : - | |||
27. duben 2014, 14:00 | Admira | Háje - SOS | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | - : - | |||
26. duben 2014, 09:00 | Bohemians 1905 | Slavia Praha | Hrdlořezy T. | - : - | |||
25. duben 2014, 18:00 | Viktorka Žižkov | Braník | Vítkov T. | - : - | |||
26. duben 2014, 13:45 | Dukla | ČAFC | Dukla UMT. | - : - |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. květen 2014, 13:30 | Meteor | Dukla | Bedřichovská UMT | - : - | |||
3. květen 2014, 10:00 | ČAFC | Viktorka Žižkov | ČAFC UMT. | - : - | |||
3. květen 2014, 09:45 | Braník | Bohemians 1905 | Braník T. | - : - | |||
30. duben 2014, 17:00 | Slavia Praha | Admira | Slavia - UMT. | - : - | |||
3. květen 2014, 08:45 | Háje - SOS | Tempo | Hostivař T. | - : - | |||
30. duben 2014, 16:30 | Sparta | Motorlet | TC Sparta UMT | - : - |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. květen 2014, 10:30 | Sparta | Meteor | TC Sparta UMT | - : - | |||
6. květen 2014, 18:00 | Motorlet | Háje - SOS | ZŠ Klausova UMT | - : - | |||
11. květen 2014, 17:00 | Tempo | Slavia Praha | Tempo T1. | - : - | |||
11. květen 2014, 14:00 | Admira | Braník | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | - : - | |||
10. květen 2014, 09:00 | Bohemians 1905 | ČAFC | Hrdlořezy T. | - : - | |||
6. květen 2014, 17:30 | Viktorka Žižkov | Dukla | Vítkov T. | - : - |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. květen 2014, 14:00 | Meteor | Viktorka Žižkov | Bedřichovská UMT | - : - | |||
17. květen 2014, 12:00 | Dukla | Bohemians 1905 | Dukla UMT. | - : - | |||
18. květen 2014, 15:30 | ČAFC | Admira | ČAFC UMT. | - : - | |||
23. duben 2014, 16:45 | Braník | Tempo | Braník T. | - : - | |||
18. květen 2014, 10:15 | Slavia Praha | Motorlet | Slavia - UMT. | - : - | |||
12. květen 2014, 17:00 | Háje - SOS | Sparta | Hostivař T. | - : - |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. květen 2014, 08:45 | Háje - SOS | Meteor | Hostivař T. | - : - | |||
21. květen 2014, 17:00 | Sparta | Slavia Praha | TC Sparta UMT | - : - | |||
24. květen 2014, 10:30 | Motorlet | Braník | ZŠ Klausova UMT | - : - | |||
25. květen 2014, 17:00 | Tempo | ČAFC | Tempo T1. | - : - | |||
25. květen 2014, 13:00 | Admira | Dukla | Admira UMT. | - : - | |||
24. květen 2014, 09:00 | Bohemians 1905 | Viktorka Žižkov | Hrdlořezy T. | - : - |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. květen 2014, 17:00 | Meteor | Bohemians 1905 | Libeň UMT. malá | - : - | |||
30. květen 2014, 17:00 | Viktorka Žižkov | Admira | Vítkov T. | - : - | |||
1. květen 2014, 10:00 | Dukla | Tempo | Tempo T1. | - : - | |||
1. červen 2014, 15:30 | ČAFC | Motorlet | ČAFC UMT. | - : - | |||
31. květen 2014, 09:45 | Braník | Sparta | Braník T. | - : - | |||
28. květen 2014, 17:30 | Slavia Praha | Háje - SOS | Slavia - UMT. | - : - |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. červen 2014, 10:15 | Slavia Praha | Meteor | Slavia - UMT. | - : - | |||
7. červen 2014, 08:45 | Háje - SOS | Braník | Hostivař T. | - : - | |||
7. červen 2014, 10:30 | Sparta | ČAFC | TC Sparta UMT | - : - | |||
4. červen 2014, 17:30 | Motorlet | Dukla | ZŠ Klausova UMT | - : - | |||
8. červen 2014, 17:00 | Tempo | Viktorka Žižkov | Tempo T1. | - : - | |||
7. červen 2014, 10:00 | Admira | Bohemians 1905 | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | - : - |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. červen 2014, 17:15 | Meteor | Admira | LIBEŇ - UMT nová | - : - | |||
11. červen 2014, 17:00 | Bohemians 1905 | Tempo | Hrdlořezy T. | - : - | |||
13. červen 2014, 17:00 | Viktorka Žižkov | Motorlet | Vítkov T. | - : - | |||
3. červen 2014, 17:30 | Dukla | Sparta | Dukla UMT. | - : - | |||
12. červen 2014, 16:30 | ČAFC | Háje - SOS | ČAFC UMT. | - : - | |||
15. červen 2014, 09:45 | Braník | Slavia Praha | Braník T. | - : - |