H3A – 2006 MPŘ (2HP) – sezóna 2010 / 2011
Konečná tabulka sezóny 2010 / 2011
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sportovní Jižní Město | 18 | 16 | 1 | 1 | 109 | 49 |
2. | Kyje | 18 | 14 | 1 | 3 | 76 | 43 |
3. | Libuš | 18 | 12 | 3 | 3 | 86 | 39 |
4. | Újezd nad Lesy | 18 | 12 | 2 | 4 | 63 | 38 |
5. | Běchovice | 18 | 9 | 2 | 7 | 45 | 29 |
6. | Chodov | 18 | 4 | 2 | 12 | 31 | 14 |
7. | Řeporyje | 18 | 4 | 2 | 12 | 30 | 14 |
8. | Cholupice | 18 | 4 | 1 | 13 | 26 | 13 |
9. | SK Střešovice B | 18 | 4 | 1 | 13 | 15 | 13 |
10. | Zlíchov | 18 | 3 | 1 | 14 | 22 | 10 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodov | --- | 0: 7 | 2: 5 | 1: 6 | 3: 1 | 2: 0 | 4: 4 | 2: 2 | 1: 4 | 1: 7 |
2. | Újezd nad Lesy | 9: 1 | --- | 0: 0 | 1: 4 | 2: 0 | 3: 0 | 5: 0 | 6: 2 | 2: 0 | 0: 3 |
3. | Libuš | 6: 2 | 1: 1 | --- | 2: 3 | 8: 0 | 6: 1 | 14: 1 | 6: 0 | 2: 0 | 1: 3 |
4. | Kyje | 6: 2 | 0: 4 | 4: 2 | --- | 8: 1 | 10: 0 | 4: 1 | 4: 0 | 0: 0 | 2: 4 |
5. | SK ... | 4: 0 | 0:11 | 0: 6 | 1: 5 | --- | 0: 4 | 1: 0 | 1: 1 | 0: 4 | 0: 8 |
6. | Cholupice | 4: 1 | 1: 3 | 1: 4 | 1: 6 | 1: 3 | --- | 3: 2 | 1: 0 | 1: 2 | 2: 2 |
7. | Zlíchov | 1: 2 | 1: 0 | 1:10 | 2: 6 | 6: 1 | 2: 1 | --- | 1: 4 | 0: 5 | 0: 4 |
8. | Řeporyje | 1: 4 | 0: 4 | 2: 8 | 1: 3 | 1: 2 | 4: 2 | 4: 0 | --- | 2: 1 | 2: 4 |
9. | Běchovice | 3: 0 | 3: 4 | 1: 1 | 0: 1 | 8: 0 | 1: 0 | 6: 0 | 3: 0 | --- | 2: 3 |
10. | Sportovní Jižní Město | 15: 3 | 5: 1 | 3: 4 | 6: 4 | 14: 0 | 8: 3 | 6: 0 | 7: 4 | 7: 2 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2010 / 2011
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. září 2010, 17:00 | Chodov | Sportovní Jižní Město | Chodov T. | 1 : 7 | |||
3. září 2010, 18:00 | Újezd nad Lesy | Běchovice | Újezd n.Lesy T. | 2 : 0 | |||
4. září 2010, 15:30 | Libuš | Řeporyje | Libuš T. | 6 : 0 | |||
3. září 2010, 17:00 | Kyje | Zlíchov | Kyje UMT | 4 : 1 | |||
4. září 2010, 09:00 | SK Střešovice B | Cholupice | SK Střešovice UMT | 0 : 4 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. září 2010, 16:30 | Sportovní Jižní Město | Cholupice | ZŠ Pošepného UMT. | 8 : 3 | |||
11. září 2010, 08:30 | Zlíchov | SK Střešovice B | Zlíchov T. | 6 : 1 | |||
10. září 2010, 16:00 | Řeporyje | Kyje | Řeporyje T. | 1 : 3 | |||
12. září 2010, 14:30 | Běchovice | Libuš | Běchovice T. | 1 : 1 | |||
12. září 2010, 17:00 | Chodov | Újezd nad Lesy | Chodov T. | 0 : 7 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. září 2010, 17:00 | Újezd nad Lesy | Sportovní Jižní Město | Újezd n.Lesy T. | 0 : 3 | |||
18. září 2010, 15:30 | Libuš | Chodov | Libuš T. | 6 : 2 | |||
17. září 2010, 17:00 | Kyje | Běchovice | Kyje UMT | 0 : 0 | |||
18. září 2010, 09:00 | SK Střešovice B | Řeporyje | SK Střešovice UMT | 1 : 1 | |||
18. září 2010, 09:30 | Cholupice | Zlíchov | Cholupice T. | 3 : 2 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. září 2010, 16:30 | Sportovní Jižní Město | Zlíchov | ZŠ Pošepného UMT. | 6 : 0 | |||
24. září 2010, 16:00 | Řeporyje | Cholupice | Řeporyje T. | 4 : 2 | |||
26. září 2010, 14:30 | Běchovice | SK Střešovice B | Běchovice T. | 8 : 0 | |||
22. září 2010, 17:00 | Chodov | Kyje | Chodov T. | 1 : 6 | |||
24. září 2010, 16:00 | Újezd nad Lesy | Libuš | Újezd n.Lesy T. | 0 : 0 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. říjen 2010, 10:00 | Libuš | Sportovní Jižní Město | Libuš T. | 1 : 3 | |||
1. říjen 2010, 17:00 | Kyje | Újezd nad Lesy | Kyje UMT | 0 : 4 | |||
2. říjen 2010, 09:00 | SK Střešovice B | Chodov | SK Střešovice UMT | 4 : 0 | |||
2. říjen 2010, 09:30 | Cholupice | Běchovice | Cholupice T. | 1 : 2 | |||
2. říjen 2010, 08:30 | Zlíchov | Řeporyje | Zlíchov T. | 1 : 4 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. říjen 2010, 16:30 | Sportovní Jižní Město | Řeporyje | ZŠ Pošepného UMT. | 7 : 4 | |||
10. říjen 2010, 14:30 | Běchovice | Zlíchov | Běchovice T. | 6 : 0 | |||
10. říjen 2010, 16:00 | Chodov | Cholupice | Chodov T. | 2 : 0 | |||
10. říjen 2010, 10:00 | Újezd nad Lesy | SK Střešovice B | Újezd n.Lesy T. | 2 : 0 | |||
6. říjen 2010, 16:00 | Libuš | Kyje | Libuš T. | 2 : 3 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. říjen 2010, 17:00 | Kyje | Sportovní Jižní Město | Kyje UMT | 2 : 4 | |||
16. říjen 2010, 09:00 | SK Střešovice B | Libuš | SK Střešovice UMT | 0 : 6 | |||
16. říjen 2010, 09:30 | Cholupice | Újezd nad Lesy | Cholupice T. | 1 : 3 | |||
16. říjen 2010, 08:30 | Zlíchov | Chodov | Zlíchov T. | 1 : 2 | |||
15. říjen 2010, 16:00 | Řeporyje | Běchovice | Řeporyje T. | 2 : 1 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. říjen 2010, 16:30 | Sportovní Jižní Město | Běchovice | ZŠ Pošepného UMT. | 7 : 2 | |||
24. říjen 2010, 15:30 | Chodov | Řeporyje | Chodov T. | 2 : 2 | |||
24. říjen 2010, 11:00 | Újezd nad Lesy | Zlíchov | Újezd n.Lesy T. | 5 : 0 | |||
24. říjen 2010, 10:00 | Libuš | Cholupice | Libuš T. | 6 : 1 | |||
22. říjen 2010, 17:00 | Kyje | SK Střešovice B | Kyje UMT | 8 : 1 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. říjen 2010, 08:00 | SK Střešovice B | Sportovní Jižní Město | SK Střešovice UMT | 0 : 8 | |||
25. říjen 2010, 16:30 | Cholupice | Kyje | Cholupice T. | 1 : 6 | |||
27. říjen 2010, 17:00 | Zlíchov | Libuš | Zlíchov T. | 1 : 10 | |||
29. říjen 2010, 15:30 | Řeporyje | Újezd nad Lesy | Řeporyje T. | 0 : 4 | |||
31. říjen 2010, 14:30 | Běchovice | Chodov | Běchovice T. | 3 : 0 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. duben 2011, 16:30 | Sportovní Jižní Město | Chodov | ZŠ Pošepného UMT. | 15 : 3 | |||
10. duben 2011, 14:30 | Běchovice | Újezd nad Lesy | Běchovice T. | 3 : 4 | |||
8. duben 2011, 16:30 | Řeporyje | Libuš | Řeporyje T. | 2 : 8 | |||
8. duben 2011, 17:00 | Zlíchov | Kyje | Zlíchov T. | 2 : 6 | |||
9. duben 2011, 09:30 | Cholupice | SK Střešovice B | Cholupice T. | 1 : 3 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. duben 2011, 09:30 | Cholupice | Sportovní Jižní Město | Cholupice T. | 2 : 2 | |||
16. duben 2011, 15:30 | SK Střešovice B | Zlíchov | SK Střešovice UMT | 1 : 0 | |||
15. duben 2011, 17:00 | Kyje | Řeporyje | Kyje UMT | 4 : 0 | |||
16. duben 2011, 10:00 | Libuš | Běchovice | Libuš T. | 2 : 0 | |||
15. duben 2011, 17:00 | Újezd nad Lesy | Chodov | Újezd n.Lesy T. | 9 : 1 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. duben 2011, 17:00 | Sportovní Jižní Město | Újezd nad Lesy | ZŠ Pošepného UMT. | 5 : 1 | |||
25. duben 2011, 17:00 | Chodov | Libuš | Chodov T. | 2 : 5 | |||
19. duben 2011, 17:00 | Běchovice | Kyje | Běchovice T. | 0 : 1 | |||
22. duben 2011, 17:00 | Řeporyje | SK Střešovice B | Řeporyje T. | 1 : 2 | |||
20. duben 2011, 17:00 | Zlíchov | Cholupice | Zlíchov T. | 2 : 1 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. duben 2011, 17:00 | Zlíchov | Sportovní Jižní Město | Zlíchov T. | 0 : 4 | |||
30. duben 2011, 09:30 | Cholupice | Řeporyje | Cholupice T. | 1 : 0 | |||
30. duben 2011, 10:30 | SK Střešovice B | Běchovice | SK Střešovice UMT | 0 : 4 | |||
29. duben 2011, 17:00 | Kyje | Chodov | Kyje UMT | 6 : 2 | |||
30. duben 2011, 14:30 | Libuš | Újezd nad Lesy | Libuš T. | 1 : 1 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. květen 2011, 17:00 | Sportovní Jižní Město | Libuš | ZŠ Pošepného UMT. | 3 : 4 | |||
6. květen 2011, 16:30 | Újezd nad Lesy | Kyje | Újezd n.Lesy T. | 1 : 4 | |||
8. květen 2011, 17:00 | Chodov | SK Střešovice B | Chodov T. | 3 : 1 | |||
8. květen 2011, 14:30 | Běchovice | Cholupice | Běchovice T. | 1 : 0 | |||
6. květen 2011, 17:00 | Řeporyje | Zlíchov | Řeporyje T. | 4 : 0 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. květen 2011, 17:00 | Řeporyje | Sportovní Jižní Město | Řeporyje T. | 2 : 4 | |||
13. květen 2011, 17:00 | Zlíchov | Běchovice | Zlíchov T. | 0 : 5 | |||
14. květen 2011, 09:30 | Cholupice | Chodov | Cholupice T. | 4 : 1 | |||
14. květen 2011, 10:30 | SK Střešovice B | Újezd nad Lesy | SK Střešovice UMT | 0 : 11 | |||
13. květen 2011, 17:00 | Kyje | Libuš | Kyje UMT | 4 : 2 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. květen 2011, 17:00 | Sportovní Jižní Město | Kyje | ZŠ Pošepného UMT. | 6 : 4 | |||
22. květen 2011, 10:00 | Libuš | SK Střešovice B | Libuš T. | 8 : 0 | |||
20. květen 2011, 16:30 | Újezd nad Lesy | Cholupice | Újezd n.Lesy T. | 3 : 0 | |||
22. květen 2011, 17:00 | Chodov | Zlíchov | Chodov T. | 4 : 4 | |||
22. květen 2011, 14:30 | Běchovice | Řeporyje | Běchovice T. | 3 : 0 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. květen 2011, 14:30 | Běchovice | Sportovní Jižní Město | Běchovice T. | 2 : 3 | |||
27. květen 2011, 17:00 | Řeporyje | Chodov | Řeporyje T. | 1 : 4 | |||
27. květen 2011, 17:00 | Zlíchov | Újezd nad Lesy | Zlíchov T. | 1 : 0 | |||
26. květen 2011, 17:00 | Cholupice | Libuš | Cholupice T. | 1 : 4 | |||
28. květen 2011, 10:30 | SK Střešovice B | Kyje | SK Střešovice UMT | 1 : 5 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. červen 2011, 17:00 | Sportovní Jižní Město | SK Střešovice B | ZŠ Pošepného UMT. | 14 : 0 | |||
3. červen 2011, 17:00 | Kyje | Cholupice | Kyje UMT | 10 : 0 | |||
5. červen 2011, 10:00 | Libuš | Zlíchov | Libuš T. | 14 : 1 | |||
3. červen 2011, 16:30 | Újezd nad Lesy | Řeporyje | Újezd n.Lesy T. | 6 : 2 | |||
5. červen 2011, 17:00 | Chodov | Běchovice | Chodov T. | 1 : 4 |