F2A – I. třída – skupina A – sezóna 2009 / 2010
Konečná tabulka sezóny 2009 / 2010
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sparta Krč | 20 | 19 | 0 | 1 | 102 | 57 |
2. | Braník B | 20 | 18 | 0 | 2 | 76 | 54 |
3. | PSK Union | 20 | 12 | 4 | 4 | 43 | 40 |
4. | Tempo | 20 | 11 | 1 | 8 | 47 | 34 |
5. | Radotín | 20 | 8 | 2 | 10 | 43 | 26 |
6. | Satalice | 20 | 8 | 1 | 11 | 31 | 25 |
7. | Zličín | 20 | 8 | 0 | 12 | 31 | 24 |
8. | Vršovice | 20 | 7 | 1 | 12 | 32 | 22 |
9. | Vyšehrad | 20 | 6 | 2 | 12 | 34 | 20 |
10. | Hostivař | 20 | 5 | 0 | 15 | 43 | 15 |
11. | Umbro | 20 | 1 | 3 | 16 | 13 | 6 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radotín | --- | 6: 1 | 0: 1 | 2: 0 | 4: 1 | 7: 0 | 1: 3 | 1: 1 | 1: 2 | 3: 2 | 1: 2 | |
2. | Umbro | 1: 0 | --- | 0: 2 | 1: 2 | 2: 2 | 3: 5 | 0: 8 | 1: 1 | 1: 8 | 1: 1 | 0: 3 | |
3. | volno | --- | |||||||||||
4. | Zličín | 0: 6 | 2: 0 | --- | 2: 0 | 2: 4 | 5: 1 | 2: 5 | 1: 5 | 0: 4 | 1: 4 | 4: 3 | |
5. | Tempo | 6: 1 | 5: 0 | 4: 1 | --- | 1: 0 | 3: 1 | 1: 4 | 1: 1 | 5: 2 | 5: 0 | 4: 1 | |
6. | Vršovice | 0: 2 | 4: 0 | 4: 2 | 0: 6 | --- | 5: 0 | 0: 6 | 0: 3 | 0: 2 | 1: 2 | 1: 0 | |
7. | Hostivař | 2: 4 | 5: 0 | 3: 4 | 8: 0 | 2: 5 | --- | 2:12 | 1: 3 | 1: 8 | 6: 1 | 3: 0 | |
8. | Sparta Krč | 7: 1 | 2: 0 | 6: 0 | 2: 0 | 11: 0 | 10: 0 | --- | 2: 0 | 4: 0 | 5: 0 | 6: 0 | |
9. | PSK Union | 2: 1 | 2: 0 | 3: 0 | 2: 1 | 1: 0 | 9: 0 | 0: 3 | --- | 1: 5 | 1: 0 | 4: 1 | |
10. | Braník B | 5: 1 | 5: 0 | 1: 0 | 4: 0 | 5: 3 | 6: 1 | 2: 1 | 4: 1 | --- | 4: 1 | 1: 0 | |
11. | Vyšehrad | 4: 0 | 4: 0 | 1: 2 | 1: 2 | 5: 0 | 3: 2 | 2: 3 | 1: 1 | 1: 6 | --- | 0: 1 | |
12. | Satalice | 1: 1 | 3: 2 | 3: 0 | 2: 1 | 1: 2 | 8: 0 | 0: 2 | 0: 2 | 0: 2 | 2: 1 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2009 / 2010
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. září 2009, 12:15 | Radotín | Satalice | Radotín UMT. | 1 : 2 | |||
6. září 2009, 08:45 | Umbro | Vyšehrad | Štěrboholy T. | 1 : 1 | |||
5. září 2009, 09:00 | volno | Braník B | Písnice T. | - : - | |||
5. září 2009, 10:30 | Zličín | PSK Union | Zličín T. | 1 : 5 | |||
5. září 2009, 10:45 | Tempo | Sparta Krč | Tempo T. | 1 : 4 | |||
5. září 2009, 10:00 | Vršovice | Hostivař | Vršovice T. | 5 : 0 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. září 2009, 11:45 | Satalice | Hostivař | Satalice UMT. | 8 : 0 | |||
13. září 2009, 16:00 | Sparta Krč | Vršovice | Krč T. | 11 : 0 | |||
13. září 2009, 13:00 | PSK Union | Tempo | PSK Union T. | 2 : 1 | |||
13. září 2009, 08:00 | Braník B | Zličín | Braník T. | 1 : 0 | |||
13. září 2009, 10:30 | Vyšehrad | volno | Vyšehrad UMT. | - : - | |||
12. září 2009, 10:00 | Radotín | Umbro | Radotín UMT. | 6 : 1 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. září 2009, 08:45 | Umbro | Satalice | Štěrboholy T. | 0 : 3 | |||
19. září 2009, 09:00 | volno | Radotín | Písnice T. | - : - | |||
19. září 2009, 10:30 | Zličín | Vyšehrad | Zličín T. | 1 : 4 | |||
19. září 2009, 10:45 | Tempo | Braník B | Tempo T. | 5 : 2 | |||
19. září 2009, 10:00 | Vršovice | PSK Union | Vršovice T. | 0 : 3 | |||
20. září 2009, 14:45 | Hostivař | Sparta Krč | Hostivař T. | 2 : 12 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. září 2009, 11:45 | Satalice | Sparta Krč | Satalice UMT. | 0 : 2 | |||
24. září 2009, 16:30 | PSK Union | Hostivař | PSK Union T. | 9 : 0 | |||
26. září 2009, 16:30 | Braník B | Vršovice | Braník T. | 5 : 3 | |||
28. září 2009, 10:00 | Vyšehrad | Tempo | Vyšehrad UMT. | 1 : 2 | |||
26. září 2009, 12:15 | Radotín | Zličín | Radotín UMT. | 0 : 1 | |||
27. září 2009, 08:45 | Umbro | volno | Štěrboholy T. | - : - |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. říjen 2009, 09:00 | volno | Satalice | Písnice T. | - : - | |||
3. říjen 2009, 10:30 | Zličín | Umbro | Zličín T. | 2 : 0 | |||
3. říjen 2009, 10:45 | Tempo | Radotín | Tempo T. | 6 : 1 | |||
3. říjen 2009, 10:00 | Vršovice | Vyšehrad | Vršovice T. | 1 : 2 | |||
4. říjen 2009, 14:15 | Hostivař | Braník B | Hostivař T. | 1 : 8 | |||
4. říjen 2009, 14:30 | Sparta Krč | PSK Union | Krč T. | 2 : 0 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. říjen 2009, 11:45 | Satalice | PSK Union | Satalice UMT. | 0 : 2 | |||
10. říjen 2009, 08:30 | Braník B | Sparta Krč | Braník T. | 2 : 1 | |||
11. říjen 2009, 10:15 | Vyšehrad | Hostivař | Vyšehrad UMT. | 3 : 2 | |||
10. říjen 2009, 12:15 | Radotín | Vršovice | Radotín UMT. | 4 : 1 | |||
11. říjen 2009, 08:45 | Umbro | Tempo | Štěrboholy T. | 1 : 2 | |||
10. říjen 2009, 09:00 | volno | Zličín | Písnice T. | - : - |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. říjen 2009, 10:30 | Zličín | Satalice | Zličín T. | 4 : 3 | |||
17. říjen 2009, 10:45 | Tempo | volno | Tempo T. | - : - | |||
17. říjen 2009, 10:00 | Vršovice | Umbro | Vršovice T. | 4 : 0 | |||
18. říjen 2009, 15:30 | Hostivař | Radotín | Hostivař T. | 2 : 4 | |||
16. říjen 2009, 16:00 | Sparta Krč | Vyšehrad | Krč T. | 5 : 0 | |||
17. říjen 2009, 08:30 | PSK Union | Braník B | PSK Union UMT | 1 : 5 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. říjen 2009, 08:30 | Satalice | Braník B | Satalice UMT. | 0 : 2 | |||
24. říjen 2009, 10:15 | Vyšehrad | PSK Union | Vyšehrad UMT. | 1 : 1 | |||
24. říjen 2009, 12:15 | Radotín | Sparta Krč | Radotín UMT. | 1 : 3 | |||
25. říjen 2009, 08:45 | Umbro | Hostivař | Štěrboholy T. | 3 : 5 | |||
24. říjen 2009, 09:00 | volno | Vršovice | Písnice T. | - : - | |||
25. říjen 2009, 12:45 | Zličín | Tempo | Zličín UMT. | 2 : 0 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. říjen 2009, 10:45 | Tempo | Satalice | Tempo T. | 4 : 1 | |||
28. říjen 2009, 10:00 | Vršovice | Zličín | Vršovice T. | 4 : 2 | |||
1. listopad 2009, 12:15 | Hostivař | volno | Hostivař T. | - : - | |||
19. říjen 2009, 16:00 | Sparta Krč | Umbro | Krč T. | 2 : 0 | |||
1. listopad 2009, 11:45 | PSK Union | Radotín | PSK Union UMT | 2 : 1 | |||
1. listopad 2009, 09:00 | Braník B | Vyšehrad | Braník T. | 4 : 1 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. listopad 2009, 11:45 | Satalice | Vyšehrad | Satalice UMT. | 2 : 1 | |||
7. listopad 2009, 12:15 | Radotín | Braník B | Radotín UMT. | 1 : 2 | |||
8. listopad 2009, 08:45 | Umbro | PSK Union | Štěrboholy T. | 1 : 1 | |||
7. listopad 2009, 09:00 | volno | Sparta Krč | Písnice T. | - : - | |||
8. listopad 2009, 12:15 | Zličín | Hostivař | Zličín UMT. | 5 : 1 | |||
7. listopad 2009, 08:00 | Tempo | Vršovice | Tempo T. | 1 : 0 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. listopad 2009, 10:00 | Vršovice | Satalice | Vršovice T. | 1 : 0 | |||
15. listopad 2009, 11:45 | Hostivař | Tempo | Hostivař T. | 8 : 0 | |||
14. listopad 2009, 13:00 | Sparta Krč | Zličín | Krč T. | 6 : 0 | |||
22. listopad 2009, 17:00 | PSK Union | volno | PSK Union UMT | - : - | |||
15. listopad 2009, 11:45 | Braník B | Umbro | Braník T. | 5 : 0 | |||
14. listopad 2009, 11:00 | Vyšehrad | Radotín | Vyšehrad UMT. | 4 : 0 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. březen 2010, 09:30 | Satalice | Radotín | Satalice UMT. | 1 : 1 | |||
27. březen 2010, 10:00 | Vyšehrad | Umbro | Vyšehrad UMT. | 4 : 0 | |||
28. březen 2010, 08:30 | Braník B | volno | Bráník UMT. | - : - | |||
27. březen 2010, 10:45 | PSK Union | Zličín | PSK Union UMT | 3 : 0 | |||
28. březen 2010, 14:00 | Sparta Krč | Tempo | Krč T. | 2 : 0 | |||
28. březen 2010, 15:00 | Hostivař | Vršovice | Hostivař T. | 2 : 5 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. březen 2010, 15:00 | Hostivař | Satalice | Hostivař T. | 3 : 0 | |||
21. březen 2010, 08:45 | Vršovice | Sparta Krč | V Úžlabině UMT. | 0 : 6 | |||
20. březen 2010, 09:00 | Tempo | PSK Union | Tempo T. | 1 : 1 | |||
21. březen 2010, 11:30 | Zličín | Braník B | Zličín UMT. | 0 : 4 | |||
21. březen 2010, 11:00 | volno | Vyšehrad | Újezd Praha 4 UMT. | - : - | |||
21. březen 2010, 08:45 | Umbro | Radotín | Štěrboholy T. | 1 : 0 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. duben 2010, 13:30 | Satalice | Umbro | Satalice UMT. | 3 : 2 | |||
10. duben 2010, 10:00 | Radotín | volno | Radotín UMT. | - : - | |||
11. duben 2010, 10:00 | Vyšehrad | Zličín | Vyšehrad UMT. | 1 : 2 | |||
10. duben 2010, 14:45 | Braník B | Tempo | Bráník UMT. | 4 : 0 | |||
10. duben 2010, 10:45 | PSK Union | Vršovice | PSK Union UMT | 1 : 0 | |||
11. duben 2010, 09:00 | Sparta Krč | Hostivař | Krč T. | 10 : 0 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. duben 2010, 09:00 | Sparta Krč | Satalice | Krč T. | 6 : 0 | |||
18. duben 2010, 15:15 | Hostivař | PSK Union | Hostivař T. | 1 : 3 | |||
17. duben 2010, 12:00 | Vršovice | Braník B | Vršovice T. | 0 : 2 | |||
18. duben 2010, 17:00 | Tempo | Vyšehrad | Tempo T. | 5 : 0 | |||
17. duben 2010, 10:30 | Zličín | Radotín | Zličín T. | 0 : 6 | |||
18. duben 2010, 11:30 | volno | Umbro | Újezd Praha 4 UMT. | - : - |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. duben 2010, 14:00 | Satalice | volno | Satalice UMT. | - : - | |||
25. duben 2010, 08:45 | Umbro | Zličín | Štěrboholy T. | 0 : 2 | |||
25. duben 2010, 12:15 | Radotín | Tempo | Radotín UMT. | 2 : 0 | |||
25. duben 2010, 10:00 | Vyšehrad | Vršovice | Vyšehrad UMT. | 5 : 0 | |||
24. duben 2010, 15:15 | Braník B | Hostivař | Braník T. | 6 : 1 | |||
24. duben 2010, 09:00 | PSK Union | Sparta Krč | PSK Union T. | 0 : 3 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. duben 2010, 17:30 | PSK Union | Satalice | PSK Union T. | 4 : 1 | |||
2. květen 2010, 09:00 | Sparta Krč | Braník B | Krč T. | 4 : 0 | |||
2. květen 2010, 13:00 | Hostivař | Vyšehrad | Hostivař T. | 6 : 1 | |||
1. květen 2010, 12:00 | Vršovice | Radotín | Vršovice T. | 0 : 2 | |||
1. květen 2010, 09:30 | Tempo | Umbro | Tempo T. | 5 : 0 | |||
2. květen 2010, 13:30 | Zličín | volno | Zličín T. | - : - |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. duben 2010, 17:30 | Satalice | Zličín | Satalice UMT. | 3 : 0 | |||
9. květen 2010, 09:00 | volno | Tempo | Újezd Praha 4 UMT. | - : - | |||
9. květen 2010, 08:45 | Umbro | Vršovice | Štěrboholy T. | 2 : 2 | |||
9. květen 2010, 12:15 | Radotín | Hostivař | Radotín UMT. | 7 : 0 | |||
9. květen 2010, 10:00 | Vyšehrad | Sparta Krč | Vyšehrad UMT. | 2 : 3 | |||
28. duben 2010, 17:00 | Braník B | PSK Union | Braník T. | 4 : 1 |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. květen 2010, 10:15 | Braník B | Satalice | Braník T. | 1 : 0 | |||
5. květen 2010, 17:00 | PSK Union | Vyšehrad | PSK Union T. | 1 : 0 | |||
16. květen 2010, 15:30 | Sparta Krč | Radotín | Krč T. | 7 : 1 | |||
16. květen 2010, 17:00 | Hostivař | Umbro | Hostivař T. | 5 : 0 | |||
15. květen 2010, 12:00 | Vršovice | volno | Vršovice T. | - : - | |||
15. květen 2010, 10:30 | Tempo | Zličín | Tempo T. | 4 : 1 |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. květen 2010, 17:00 | Satalice | Tempo | Satalice UMT. | 2 : 1 | |||
23. květen 2010, 15:15 | Zličín | Vršovice | Zličín T. | 2 : 4 | |||
23. květen 2010, 09:00 | volno | Hostivař | Újezd Praha 4 UMT. | - : - | |||
23. květen 2010, 08:45 | Umbro | Sparta Krč | Štěrboholy T. | 0 : 8 | |||
23. květen 2010, 12:15 | Radotín | PSK Union | Radotín UMT. | 1 : 1 | |||
19. květen 2010, 16:00 | Vyšehrad | Braník B | Vyšehrad UMT. | 1 : 6 |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. květen 2010, 12:45 | Vyšehrad | Satalice | Vyšehrad UMT. | 0 : 1 | |||
29. květen 2010, 15:15 | Braník B | Radotín | Braník T. | 5 : 1 | |||
29. květen 2010, 10:45 | PSK Union | Umbro | PSK Union T. | 2 : 0 | |||
30. květen 2010, 14:00 | Sparta Krč | volno | Krč T. | - : - | |||
30. květen 2010, 17:00 | Hostivař | Zličín | Hostivař T. | 3 : 4 | |||
30. květen 2010, 15:00 | Vršovice | Tempo | Vršovice T. | 0 : 6 |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. červen 2010, 15:00 | Satalice | Vršovice | Satalice UMT. | 1 : 2 | |||
5. červen 2010, 09:00 | Tempo | Hostivař | Tempo T. | 3 : 1 | |||
5. červen 2010, 13:00 | Zličín | Sparta Krč | Zličín T. | 2 : 5 | |||
6. červen 2010, 09:00 | volno | PSK Union | Újezd Praha 4 UMT. | - : - | |||
6. červen 2010, 08:45 | Umbro | Braník B | Štěrboholy T. | 1 : 8 | |||
5. červen 2010, 10:30 | Radotín | Vyšehrad | Radotín UMT. | 3 : 2 |