C2A – I. třída – sezóna 2011 / 2012
Konečná tabulka sezóny 2011 / 2012
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Újezd nad Lesy | 26 | 22 | 1 | 3 | 103 | 67 |
2. | Př.Kopanina | 26 | 21 | 2 | 3 | 139 | 65 |
3. | Zbraslav | 26 | 20 | 3 | 3 | 126 | 63 |
4. | Bohemians Praha B | 26 | 17 | 2 | 7 | 109 | 53 |
5. | Hostivař | 26 | 15 | 0 | 11 | 78 | 45 |
6. | Slivenec | 26 | 14 | 2 | 10 | 91 | 44 |
7. | Kolovraty | 26 | 13 | 4 | 9 | 49 | 43 |
8. | PSK Union | 26 | 12 | 5 | 9 | 95 | 41 |
9. | Bílá Hora | 26 | 7 | 3 | 16 | 38 | 24 |
10. | Bohnice | 26 | 5 | 5 | 16 | 42 | 20 |
11. | Dukla JM | 26 | 6 | 2 | 18 | 35 | 20 |
12. | Praga | 26 | 6 | 2 | 18 | 74 | 20 |
13. | Řeporyje | 26 | 4 | 5 | 17 | 34 | 17 |
14. | GORDIC Kačerov | 26 | 1 | 2 | 23 | 22 | 5 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dukla JM | --- | 0: 7 | 2: 2 | 0: 1 | 5: 0 | 3: 0 | 1:10 | 0:10 | 1: 2 | 0: 0 | 0: 7 | 0: 2 | 4: 0 | 1: 2 | ||
2. | Újezd nad Lesy | 8: 1 | --- | 4: 1 | 0: 0 | 4: 0 | 5: 1 | 3: 0 | 1: 0 | 2: 1 | 4: 1 | 4: 1 | 6: 2 | 9: 0 | 7: 1 | ||
3. | Bohnice | 2: 0 | 0: 2 | --- | 3: 1 | 8: 0 | 2: 3 | 0: 3 | 0: 2 | 2: 4 | 0: 1 | 1: 7 | 2: 2 | 8: 0 | 0: 3 | ||
4. | Řeporyje | 0: 1 | 0: 7 | 0: 0 | --- | 2: 1 | 2: 1 | 2: 3 | 0: 6 | 0: 3 | 0: 3 | 3: 3 | 2: 3 | 2: 6 | 0: 5 | ||
5. | --- | ||||||||||||||||
6. | GORDIC Kačerov | 2: 5 | 0: 4 | 1: 5 | 3: 3 | --- | 2: 2 | 1: 5 | 1: 3 | 0:10 | 0: 2 | 1:11 | 1:11 | 4: 2 | 1:12 | ||
7. | Bílá Hora | 0: 2 | 0: 4 | 3: 2 | 4: 1 | 1: 0 | --- | 0: 8 | 1: 9 | 1: 7 | 0: 4 | 2: 4 | 4: 0 | 5: 5 | 2: 1 | ||
8. | Slivenec | 3: 0 | 0: 5 | 7: 2 | 6: 0 | 11: 1 | 2: 0 | --- | 4: 5 | 2: 2 | 4: 1 | 3: 2 | 2: 2 | 4: 0 | 0: 1 | ||
9. | Př.Kopanina | 5: 3 | 1: 0 | 3: 1 | 6: 0 | 13: 1 | 7: 1 | 8: 2 | --- | 2: 4 | 6: 0 | 2: 2 | 3: 1 | 13: 2 | 8: 1 | ||
10. | Zbraslav | 9: 2 | 0: 4 | 3: 0 | 3: 0 | 19: 0 | 5: 0 | 5: 2 | 4: 4 | --- | 3: 0 | 4: 2 | 3: 2 | 9: 1 | 5: 0 | ||
11. | Kolovraty | 3: 2 | 5: 1 | 0: 0 | 2: 0 | 4: 1 | 2: 2 | 4: 1 | 4: 1 | 0: 3 | --- | 1: 3 | 2: 1 | 6: 4 | 1: 0 | ||
12. | Bohemians Praha B | 7: 0 | 0: 1 | 2: 0 | 4: 0 | 15: 0 | 4: 0 | 4: 1 | 1: 3 | 2: 1 | 3: 1 | --- | 1: 6 | 4: 1 | 0: 2 | ||
13. | PSK Union | 5: 0 | 6: 2 | 1: 1 | 1: 1 | 8: 0 | 7: 0 | 4: 0 | 2: 6 | 2: 2 | 4: 0 | 1: 3 | --- | 11: 1 | 5: 2 | ||
14. | Praga | 7: 2 | 0: 6 | 4: 0 | 0:14 | 9: 1 | 1: 3 | 2: 7 | 6: 7 | 2:10 | 2: 2 | 4: 5 | 8: 5 | --- | 3: 7 | ||
15. | Hostivař | 3: 0 | 1: 3 | 2: 0 | 4: 0 | 7: 0 | 9: 2 | 4: 1 | 1: 6 | 2: 5 | 1: 0 | 0:12 | 4: 1 | 3: 4 | --- | ||
16. | volno | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2011 / 2012
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. srpen 2011, 10:15 | Dukla JM | volno | ZŠ Mikulova P-11 UMT. | - : - | |||
25. srpen 2011, 17:30 | Újezd nad Lesy | Hostivař | Újezd n.Lesy T. | 7 : 1 | |||
21. srpen 2011, 14:30 | Bohnice | Praga | Bohnice T. | 8 : 0 | |||
21. srpen 2011, 15:00 | Řeporyje | PSK Union | Řeporyje T. | 2 : 3 | |||
21. srpen 2011, 17:00 | Bohemians Praha B | - : - | |||||
7. září 2011, 17:00 | GORDIC Kačerov | Kolovraty | Kačerov UMT. | 0 : 2 | |||
20. srpen 2011, 17:00 | Bílá Hora | Zbraslav | Bílá Hora T. | 1 : 7 | |||
21. srpen 2011, 14:45 | Slivenec | Př.Kopanina | Slivenec T. | 4 : 5 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. srpen 2011, 10:15 | volno | Př.Kopanina | Kyje UMT | - : - | |||
27. srpen 2011, 17:00 | Zbraslav | Slivenec | Zbraslav P. | 5 : 2 | |||
28. srpen 2011, 17:00 | Kolovraty | Bílá Hora | Kolovraty UMT. | 2 : 2 | |||
28. srpen 2011, 10:15 | Bohemians Praha B | GORDIC Kačerov | Střížkov - UMT | 15 : 0 | |||
27. srpen 2011, 10:30 | PSK Union | PSK Union T. | - : - | ||||
27. srpen 2011, 08:30 | Praga | Řeporyje | Praga T. | 0 : 14 | |||
27. srpen 2011, 13:00 | Hostivař | Bohnice | Hostivař T. | 2 : 0 | |||
30. srpen 2011, 17:00 | Dukla JM | Újezd nad Lesy | Schulhoffova (P-11) T. | 0 : 7 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. září 2011, 17:00 | Újezd nad Lesy | volno | Újezd n.Lesy T. | - : - | |||
4. září 2011, 16:00 | Bohnice | Dukla JM | Bohnice T. | 2 : 0 | |||
4. září 2011, 15:00 | Řeporyje | Hostivař | Řeporyje T. | 0 : 5 | |||
4. září 2011, 17:00 | Praga | - : - | |||||
4. září 2011, 14:30 | GORDIC Kačerov | PSK Union | Kačerov UMT. | 1 : 11 | |||
4. září 2011, 17:00 | Bílá Hora | Bohemians Praha B | Bílá Hora T. | 2 : 4 | |||
3. září 2011, 14:45 | Slivenec | Kolovraty | Slivenec T. | 4 : 1 | |||
3. září 2011, 17:00 | Př.Kopanina | Zbraslav | Př.Kopanina T. | 2 : 4 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. září 2011, 10:15 | volno | Zbraslav | Kyje UMT | - : - | |||
10. září 2011, 17:00 | Kolovraty | Př.Kopanina | Kolovraty UMT. | 4 : 1 | |||
11. září 2011, 12:30 | Bohemians Praha B | Slivenec | Střížkov - UMT | 4 : 1 | |||
10. září 2011, 10:30 | PSK Union | Bílá Hora | PSK Union T. | 7 : 0 | |||
10. září 2011, 08:30 | Praga | GORDIC Kačerov | Praga T. | 9 : 1 | |||
10. září 2011, 10:30 | Hostivař | Hostivař T. | - : - | ||||
10. září 2011, 10:30 | Dukla JM | Řeporyje | Schulhoffova (P-11) T. | 0 : 1 | |||
11. září 2011, 14:00 | Újezd nad Lesy | Bohnice | Újezd n.Lesy T. | 4 : 1 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. září 2011, 16:00 | Bohnice | volno | Bohnice T. | - : - | |||
18. září 2011, 14:30 | Řeporyje | Újezd nad Lesy | Řeporyje T. | 0 : 7 | |||
18. září 2011, 16:30 | Dukla JM | - : - | |||||
18. září 2011, 14:00 | GORDIC Kačerov | Hostivař | Kačerov UMT. | 1 : 12 | |||
17. září 2011, 16:30 | Bílá Hora | Praga | Bílá Hora T. | 5 : 5 | |||
17. září 2011, 14:15 | Slivenec | PSK Union | Slivenec T. | 2 : 2 | |||
17. září 2011, 16:30 | Př.Kopanina | Bohemians Praha B | Př.Kopanina T. | 2 : 2 | |||
17. září 2011, 09:30 | Zbraslav | Kolovraty | Zbraslav P. | 3 : 0 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. září 2011, 10:15 | volno | Kolovraty | Kyje UMT | - : - | |||
25. září 2011, 12:30 | Bohemians Praha B | Zbraslav | Střížkov - UMT | 2 : 1 | |||
24. září 2011, 10:30 | PSK Union | Př.Kopanina | PSK Union T. | 2 : 6 | |||
24. září 2011, 08:30 | Praga | Slivenec | Praga T. | 2 : 7 | |||
24. září 2011, 13:00 | Hostivař | Bílá Hora | Hostivař T. | 9 : 2 | |||
24. září 2011, 16:30 | Dukla JM | GORDIC Kačerov | Schulhoffova (P-11) T. | 5 : 0 | |||
25. září 2011, 13:00 | Újezd nad Lesy | Újezd n.Lesy T. | - : - | ||||
25. září 2011, 14:00 | Bohnice | Řeporyje | Bohnice T. | 3 : 1 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. říjen 2011, 14:00 | Řeporyje | volno | Řeporyje T. | - : - | |||
2. říjen 2011, 16:00 | Bohnice | - : - | |||||
1. říjen 2011, 13:30 | GORDIC Kačerov | Újezd nad Lesy | Kačerov UMT. | 0 : 4 | |||
1. říjen 2011, 11:30 | Bílá Hora | Dukla JM | Bílá Hora T. | 0 : 2 | |||
1. říjen 2011, 13:45 | Slivenec | Hostivař | Slivenec T. | 0 : 1 | |||
1. říjen 2011, 16:00 | Př.Kopanina | Praga | Př.Kopanina T. | 13 : 2 | |||
2. říjen 2011, 13:45 | Zbraslav | PSK Union | Zbraslav P. | 3 : 2 | |||
1. říjen 2011, 12:00 | Kolovraty | Bohemians Praha B | Kolovraty UMT. | 1 : 3 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. říjen 2011, 10:15 | volno | Bohemians Praha B | Kyje UMT | - : - | |||
8. říjen 2011, 10:30 | PSK Union | Kolovraty | PSK Union T. | 4 : 0 | |||
8. říjen 2011, 08:30 | Praga | Zbraslav | Praga T. | 2 : 10 | |||
8. říjen 2011, 13:00 | Hostivař | Př.Kopanina | Hostivař T. | 1 : 6 | |||
8. říjen 2011, 16:00 | Dukla JM | Slivenec | Schulhoffova (P-11) T. | 1 : 10 | |||
9. říjen 2011, 13:00 | Újezd nad Lesy | Bílá Hora | Újezd n.Lesy T. | 5 : 1 | |||
9. říjen 2011, 13:30 | Bohnice | GORDIC Kačerov | Bohnice T. | 8 : 0 | |||
9. říjen 2011, 14:00 | Řeporyje | Řeporyje T. | - : - |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. říjen 2011, 15:30 | volno | - : - | |||||
15. říjen 2011, 13:30 | GORDIC Kačerov | Řeporyje | Kačerov UMT. | 3 : 3 | |||
15. říjen 2011, 13:00 | Bílá Hora | Bohnice | Bílá Hora T. | 3 : 2 | |||
15. říjen 2011, 13:15 | Slivenec | Újezd nad Lesy | Slivenec T. | 0 : 5 | |||
16. říjen 2011, 15:30 | Př.Kopanina | Dukla JM | Př.Kopanina T. | 5 : 3 | |||
16. říjen 2011, 13:15 | Zbraslav | Hostivař | Zbraslav P. | 5 : 0 | |||
15. říjen 2011, 13:15 | Kolovraty | Praga | Kolovraty UMT. | 6 : 4 | |||
15. říjen 2011, 14:30 | Bohemians Praha B | PSK Union | Střížkov - UMT | 1 : 6 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. říjen 2011, 10:15 | volno | PSK Union | Kyje UMT | - : - | |||
22. říjen 2011, 08:30 | Praga | Bohemians Praha B | Praga T. | 4 : 5 | |||
22. říjen 2011, 13:00 | Hostivař | Kolovraty | Hostivař T. | 1 : 0 | |||
22. říjen 2011, 15:30 | Dukla JM | Zbraslav | Schulhoffova (P-11) T. | 1 : 2 | |||
22. říjen 2011, 15:30 | Újezd nad Lesy | Př.Kopanina | Újezd n.Lesy T. | 1 : 0 | |||
23. říjen 2011, 13:00 | Bohnice | Slivenec | Bohnice T. | 0 : 3 | |||
23. říjen 2011, 13:30 | Řeporyje | Bílá Hora | Řeporyje T. | 2 : 1 | |||
23. říjen 2011, 15:30 | GORDIC Kačerov | - : - |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. říjen 2011, 13:30 | GORDIC Kačerov | volno | Kačerov UMT. | - : - | |||
29. říjen 2011, 14:30 | Bílá Hora | Bílá Hora T. | - : - | ||||
28. říjen 2011, 12:15 | Slivenec | Řeporyje | Slivenec T. | 6 : 0 | |||
30. říjen 2011, 14:30 | Př.Kopanina | Bohnice | Př.Kopanina T. | 3 : 1 | |||
28. říjen 2011, 14:30 | Zbraslav | Újezd nad Lesy | Zbraslav P. | 0 : 4 | |||
28. říjen 2011, 10:30 | Kolovraty | Dukla JM | Kolovraty UMT. | 3 : 2 | |||
28. říjen 2011, 12:30 | Bohemians Praha B | Hostivař | Střížkov - UMT | 0 : 2 | |||
25. říjen 2011, 17:30 | PSK Union | Praga | PSK Union UMT | 11 : 1 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. listopad 2011, 10:15 | volno | Praga | Kyje UMT | - : - | |||
6. listopad 2011, 14:00 | Hostivař | PSK Union | Hostivař T. | 4 : 1 | |||
5. listopad 2011, 14:15 | Dukla JM | Bohemians Praha B | ZŠ Mikulova P-11 UMT. | 0 : 7 | |||
6. listopad 2011, 11:00 | Újezd nad Lesy | Kolovraty | Újezd n.Lesy T. | 4 : 1 | |||
5. listopad 2011, 10:30 | Bohnice | Zbraslav | Bohnice T. | 2 : 4 | |||
6. listopad 2011, 12:00 | Řeporyje | Př.Kopanina | Řeporyje T. | 0 : 6 | |||
6. listopad 2011, 14:00 | Slivenec | - : - | |||||
6. listopad 2011, 11:30 | GORDIC Kačerov | Bílá Hora | Kačerov UMT. | 2 : 2 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. listopad 2011, 11:30 | Bílá Hora | volno | Bílá Hora T. | - : - | |||
12. listopad 2011, 11:45 | Slivenec | GORDIC Kačerov | Slivenec T. | 11 : 1 | |||
13. listopad 2011, 14:00 | Př.Kopanina | Př.Kopanina T. | - : - | ||||
13. listopad 2011, 14:00 | Zbraslav | Řeporyje | Zbraslav P. | 3 : 0 | |||
12. listopad 2011, 14:00 | Kolovraty | Bohnice | Kolovraty UMT. | 0 : 0 | |||
12. listopad 2011, 08:15 | Bohemians Praha B | Újezd nad Lesy | Střížkov - UMT | 0 : 1 | |||
12. listopad 2011, 10:30 | PSK Union | Dukla JM | PSK Union UMT | 5 : 0 | |||
12. listopad 2011, 08:30 | Praga | Hostivař | Praga T. | 3 : 7 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. listopad 2011, 10:15 | volno | Hostivař | Kyje UMT | - : - | |||
20. listopad 2011, 13:00 | Dukla JM | Praga | ZŠ Mikulova P-11 UMT. | 4 : 0 | |||
20. listopad 2011, 13:30 | Újezd nad Lesy | PSK Union | Újezd n.Lesy T. | 6 : 2 | |||
19. listopad 2011, 10:15 | Bohnice | Bohemians Praha B | Střížkov - UMT | 1 : 7 | |||
20. listopad 2011, 11:30 | Řeporyje | Kolovraty | Řeporyje T. | 0 : 3 | |||
20. listopad 2011, 13:30 | Zbraslav | - : - | |||||
19. listopad 2011, 10:00 | GORDIC Kačerov | Př.Kopanina | Kačerov UMT. | 1 : 3 | |||
19. listopad 2011, 13:30 | Bílá Hora | Slivenec | Bílá Hora T. | 0 : 8 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. listopad 2011, 13:00 | Slivenec | volno | Slivenec T. | - : - | |||
26. listopad 2011, 13:00 | Př.Kopanina | Bílá Hora | Aritma UMT. | 7 : 1 | |||
28. září 2011, 16:30 | Zbraslav | GORDIC Kačerov | Zbraslav P. | 19 : 0 | |||
26. listopad 2011, 13:30 | Kolovraty | Kolovraty UMT. | - : - | ||||
27. listopad 2011, 12:30 | Bohemians Praha B | Řeporyje | Střížkov - UMT | 4 : 0 | |||
24. listopad 2011, 17:15 | PSK Union | Bohnice | PSK Union UMT | 1 : 1 | |||
27. listopad 2011, 10:00 | Praga | Újezd nad Lesy | Střížkov - UMT | 0 : 6 | |||
26. listopad 2011, 10:30 | Hostivař | Dukla JM | ZŠ Mikulova P-11 UMT. | 3 : 0 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. listopad -0001, 00:00 | volno | Dukla JM | - : - | ||||
11. březen 2012, 14:30 | Hostivař | Újezd nad Lesy | Háje UMT. | 1 : 3 | |||
11. březen 2012, 14:00 | Praga | Bohnice | Střížkov - UMT | 4 : 0 | |||
10. březen 2012, 13:30 | PSK Union | Řeporyje | PSK Union UMT | 1 : 1 | |||
30. listopad -0001, 00:00 | Bohemians Praha B | - : - | |||||
10. březen 2012, 14:30 | Kolovraty | GORDIC Kačerov | Kolovraty UMT. | 4 : 1 | |||
11. březen 2012, 10:30 | Zbraslav | Bílá Hora | Radotín UMT. | 5 : 0 | |||
10. březen 2012, 14:30 | Př.Kopanina | Slivenec | Př.Kopanina T. | 8 : 2 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. březen 2012, 15:00 | Př.Kopanina | volno | Př.Kopanina T. | - : - | |||
18. březen 2012, 13:45 | Slivenec | Zbraslav | Slivenec T. | 2 : 2 | |||
17. březen 2012, 16:30 | Bílá Hora | Kolovraty | Aritma UMT. | 0 : 4 | |||
17. březen 2012, 08:30 | GORDIC Kačerov | Bohemians Praha B | Kačerov UMT. | 1 : 11 | |||
30. listopad -0001, 00:00 | PSK Union | - : - | |||||
17. březen 2012, 14:00 | Řeporyje | Praga | Řeporyje T. | 2 : 6 | |||
17. březen 2012, 13:15 | Bohnice | Hostivař | Loko Praha UMT. | 0 : 3 | |||
17. březen 2012, 15:00 | Újezd nad Lesy | Dukla JM | Újezd n.Lesy T. | 8 : 1 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. listopad -0001, 00:00 | volno | Újezd nad Lesy | - : - | ||||
24. březen 2012, 15:00 | Dukla JM | Bohnice | ZŠ Mikulova P-11 UMT. | 2 : 2 | |||
24. březen 2012, 13:00 | Hostivař | Řeporyje | Hostivař T. | 4 : 0 | |||
30. listopad -0001, 00:00 | Praga | - : - | |||||
24. březen 2012, 10:30 | PSK Union | GORDIC Kačerov | PSK Union UMT | 8 : 0 | |||
25. březen 2012, 15:00 | Bohemians Praha B | Bílá Hora | Střížkov - UMT | 4 : 0 | |||
24. březen 2012, 15:00 | Kolovraty | Slivenec | Kolovraty UMT. | 4 : 1 | |||
24. březen 2012, 10:30 | Zbraslav | Př.Kopanina | Radotín UMT. | 4 : 4 |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. listopad -0001, 00:00 | Zbraslav | volno | - : - | ||||
1. duben 2012, 16:30 | Př.Kopanina | Kolovraty | Př.Kopanina T. | 6 : 0 | |||
1. duben 2012, 13:45 | Slivenec | Bohemians Praha B | Slivenec T. | 3 : 2 | |||
1. duben 2012, 16:30 | Bílá Hora | PSK Union | Bílá Hora T. | 4 : 0 | |||
31. březen 2012, 08:15 | GORDIC Kačerov | Praga | Kačerov UMT. | 4 : 2 | |||
30. listopad -0001, 00:00 | Hostivař | - : - | |||||
1. duben 2012, 14:30 | Řeporyje | Dukla JM | Řeporyje T. | 0 : 1 | |||
31. březen 2012, 13:00 | Bohnice | Újezd nad Lesy | Bohnice T. | 0 : 2 |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. listopad -0001, 00:00 | volno | Bohnice | - : - | ||||
5. duben 2012, 10:00 | Újezd nad Lesy | Řeporyje | Újezd n.Lesy T. | 0 : 0 | |||
30. listopad -0001, 00:00 | Dukla JM | - : - | |||||
9. duben 2012, 14:15 | Hostivař | GORDIC Kačerov | Hostivař T. | 7 : 0 | |||
7. duben 2012, 10:30 | Praga | Bílá Hora | Praga T. | 1 : 3 | |||
4. duben 2012, 18:30 | PSK Union | Slivenec | PSK Union UMT | 4 : 0 | |||
5. duben 2012, 10:15 | Bohemians Praha B | Př.Kopanina | Střížkov - UMT | 1 : 3 | |||
7. duben 2012, 16:30 | Kolovraty | Zbraslav | Kolovraty UMT. | 0 : 3 |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. listopad -0001, 00:00 | Kolovraty | volno | - : - | ||||
14. duben 2012, 16:30 | Zbraslav | Bohemians Praha B | Zbraslav P. | 4 : 2 | |||
15. duben 2012, 16:30 | Př.Kopanina | PSK Union | Př.Kopanina T. | 3 : 1 | |||
15. duben 2012, 13:45 | Slivenec | Praga | Slivenec T. | 4 : 0 | |||
15. duben 2012, 16:30 | Bílá Hora | Hostivař | Bílá Hora T. | 2 : 1 | |||
14. duben 2012, 13:15 | GORDIC Kačerov | Dukla JM | Kačerov UMT. | 2 : 5 | |||
30. listopad -0001, 00:00 | Újezd nad Lesy | - : - | |||||
15. duben 2012, 14:30 | Řeporyje | Bohnice | Řeporyje T. | 0 : 0 |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. listopad -0001, 00:00 | volno | Řeporyje | - : - | ||||
30. listopad -0001, 00:00 | Bohnice | - : - | |||||
21. duben 2012, 14:00 | Újezd nad Lesy | GORDIC Kačerov | Újezd n.Lesy T. | 4 : 0 | |||
21. duben 2012, 17:00 | Dukla JM | Bílá Hora | Schulhoffova (P-11) T. | 3 : 0 | |||
22. duben 2012, 17:00 | Hostivař | Slivenec | Hostivař T. | 4 : 1 | |||
22. duben 2012, 14:45 | Praga | Př.Kopanina | Praga T. | 6 : 7 | |||
22. duben 2012, 10:30 | PSK Union | Zbraslav | PSK Union T. | 2 : 2 | |||
22. duben 2012, 13:00 | Bohemians Praha B | Kolovraty | Střížkov - UMT | 3 : 1 |
23. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. listopad -0001, 00:00 | Bohemians Praha B | volno | - : - | ||||
28. duben 2012, 14:45 | Kolovraty | PSK Union | Kolovraty UMT. | 2 : 1 | |||
29. duben 2012, 14:45 | Zbraslav | Praga | Zbraslav P. | 9 : 1 | |||
29. duben 2012, 17:00 | Př.Kopanina | Hostivař | Př.Kopanina T. | 8 : 1 | |||
29. duben 2012, 14:15 | Slivenec | Dukla JM | Slivenec T. | 3 : 0 | |||
29. duben 2012, 17:00 | Bílá Hora | Újezd nad Lesy | Bílá Hora T. | 0 : 4 | |||
28. duben 2012, 13:15 | GORDIC Kačerov | Bohnice | Kačerov UMT. | 1 : 5 | |||
30. listopad -0001, 00:00 | Řeporyje | - : - |
24. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. listopad -0001, 00:00 | volno | - : - | |||||
6. květen 2012, 15:00 | Řeporyje | GORDIC Kačerov | Řeporyje T. | 2 : 1 | |||
6. květen 2012, 14:00 | Bohnice | Bílá Hora | Bohnice T. | 2 : 3 | |||
6. květen 2012, 17:00 | Újezd nad Lesy | Slivenec | Újezd n.Lesy T. | 3 : 0 | |||
5. květen 2012, 17:00 | Dukla JM | Př.Kopanina | Schulhoffova (P-11) T. | 0 : 10 | |||
5. květen 2012, 13:00 | Hostivař | Zbraslav | Hostivař T. | 2 : 5 | |||
6. květen 2012, 14:45 | Praga | Kolovraty | Praga T. | 2 : 2 | |||
5. květen 2012, 10:30 | PSK Union | Bohemians Praha B | PSK Union T. | 1 : 3 |
25. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. listopad -0001, 00:00 | PSK Union | volno | - : - | ||||
13. květen 2012, 13:00 | Bohemians Praha B | Praga | Střížkov - UMT | 4 : 1 | |||
12. květen 2012, 14:45 | Kolovraty | Hostivař | Kolovraty UMT. | 1 : 0 | |||
12. květen 2012, 10:30 | Zbraslav | Dukla JM | Zbraslav P. | 9 : 2 | |||
13. květen 2012, 17:00 | Př.Kopanina | Újezd nad Lesy | Př.Kopanina T. | 1 : 0 | |||
13. květen 2012, 14:15 | Slivenec | Bohnice | Slivenec T. | 7 : 2 | |||
13. květen 2012, 14:30 | Bílá Hora | Řeporyje | Bílá Hora T. | 4 : 1 | |||
30. listopad -0001, 00:00 | GORDIC Kačerov | - : - |
26. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. listopad -0001, 00:00 | volno | GORDIC Kačerov | - : - | ||||
30. listopad -0001, 00:00 | Bílá Hora | - : - | |||||
20. květen 2012, 15:00 | Řeporyje | Slivenec | Řeporyje T. | 2 : 3 | |||
20. květen 2012, 14:00 | Bohnice | Př.Kopanina | Bohnice T. | 0 : 2 | |||
19. květen 2012, 14:00 | Újezd nad Lesy | Zbraslav | Újezd n.Lesy T. | 2 : 1 | |||
19. květen 2012, 10:15 | Dukla JM | Kolovraty | Schulhoffova (P-11) T. | 0 : 0 | |||
20. květen 2012, 17:00 | Hostivař | Bohemians Praha B | Hostivař T. | 0 : 12 | |||
20. květen 2012, 14:45 | Praga | PSK Union | Praga T. | 8 : 5 |
27. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. listopad -0001, 00:00 | Praga | volno | - : - | ||||
26. květen 2012, 10:30 | PSK Union | Hostivař | PSK Union T. | 5 : 2 | |||
24. květen 2012, 17:30 | Bohemians Praha B | Dukla JM | Střížkov - UMT | 7 : 0 | |||
27. květen 2012, 14:45 | Kolovraty | Újezd nad Lesy | Kolovraty UMT. | 5 : 1 | |||
26. květen 2012, 17:00 | Zbraslav | Bohnice | Zbraslav P. | 3 : 0 | |||
27. květen 2012, 14:00 | Př.Kopanina | Řeporyje | Př.Kopanina T. | 6 : 0 | |||
30. listopad -0001, 00:00 | Slivenec | - : - | |||||
27. květen 2012, 14:30 | Bílá Hora | GORDIC Kačerov | Bílá Hora T. | 1 : 0 |
28. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. listopad -0001, 00:00 | volno | Bílá Hora | - : - | ||||
2. červen 2012, 13:30 | GORDIC Kačerov | Slivenec | Kačerov UMT. | 1 : 5 | |||
30. listopad -0001, 00:00 | Př.Kopanina | - : - | |||||
3. červen 2012, 15:00 | Řeporyje | Zbraslav | Řeporyje T. | 0 : 3 | |||
3. červen 2012, 14:00 | Bohnice | Kolovraty | Bohnice T. | 0 : 1 | |||
3. červen 2012, 17:00 | Újezd nad Lesy | Bohemians Praha B | Újezd n.Lesy T. | 4 : 1 | |||
3. červen 2012, 17:00 | Dukla JM | PSK Union | Schulhoffova (P-11) T. | 0 : 2 | |||
3. červen 2012, 17:00 | Hostivař | Praga | Hostivař T. | 3 : 4 |
29. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. listopad -0001, 00:00 | Hostivař | volno | - : - | ||||
9. červen 2012, 08:30 | Praga | Dukla JM | Praga T. | 7 : 2 | |||
10. červen 2012, 17:00 | PSK Union | Újezd nad Lesy | PSK Union T. | 6 : 2 | |||
10. červen 2012, 10:00 | Bohemians Praha B | Bohnice | Bohnice T. | 2 : 0 | |||
9. červen 2012, 17:00 | Kolovraty | Řeporyje | Kolovraty UMT. | 2 : 0 | |||
30. listopad -0001, 00:00 | Zbraslav | - : - | |||||
10. červen 2012, 17:00 | Př.Kopanina | GORDIC Kačerov | Př.Kopanina T. | 13 : 1 | |||
10. červen 2012, 14:15 | Slivenec | Bílá Hora | Slivenec T. | 2 : 0 |
30. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. listopad -0001, 00:00 | volno | Slivenec | - : - | ||||
17. červen 2012, 17:00 | Bílá Hora | Př.Kopanina | Bílá Hora T. | 1 : 9 | |||
12. červen 2012, 17:15 | GORDIC Kačerov | Zbraslav | Kačerov UMT. | 0 : 10 | |||
30. listopad -0001, 00:00 | Kolovraty | - : - | |||||
17. červen 2012, 15:00 | Řeporyje | Bohemians Praha B | Řeporyje T. | 3 : 3 | |||
13. červen 2012, 17:30 | Bohnice | PSK Union | Bohnice T. | 2 : 2 | |||
16. červen 2012, 17:00 | Újezd nad Lesy | Praga | Újezd n.Lesy T. | 9 : 0 | |||
17. červen 2012, 17:00 | Dukla JM | Hostivař | Schulhoffova (P-11) T. | 1 : 2 |