C2A – I. třída – sezóna 2010 / 2011
Konečná tabulka sezóny 2010 / 2011
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | King | 22 | 16 | 1 | 5 | 100 | 49 |
2. | Stodůlky | 22 | 15 | 1 | 6 | 98 | 46 |
3. | Slivenec | 22 | 14 | 3 | 5 | 69 | 45 |
4. | Admira B | 22 | 13 | 5 | 4 | 81 | 44 |
5. | Zbraslav | 22 | 13 | 4 | 5 | 58 | 43 |
6. | Bohemians Praha B | 22 | 9 | 7 | 6 | 54 | 34 |
7. | Klánovice | 22 | 10 | 4 | 8 | 81 | 34 |
8. | Chodov | 22 | 8 | 2 | 12 | 55 | 26 |
9. | Př.Kopanina | 22 | 7 | 1 | 14 | 50 | 22 |
10. | Radotín | 22 | 4 | 5 | 13 | 33 | 17 |
11. | Řepy | 22 | 4 | 3 | 15 | 43 | 15 |
12. | Bílá Hora | 22 | 0 | 2 | 20 | 22 | 2 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stodůlky | --- | 1: 5 | 2: 2 | 5: 0 | 4: 0 | 4: 1 | 4: 5 | 1: 0 | 6: 2 | 6: 2 | 5: 1 | 5: 1 |
2. | King | 3: 2 | --- | 7: 3 | 5: 1 | 15: 0 | 3: 5 | 7: 0 | 8: 2 | 7: 0 | 3: 1 | 6: 2 | 1: 1 |
3. | Klánovice | 0: 2 | 2: 3 | --- | 1: 1 | 3: 0 | 3: 5 | 10: 1 | 0: 5 | 3: 0 | 2: 3 | 6: 0 | 3: 2 |
4. | Chodov | 1: 3 | 1: 0 | 4: 5 | --- | 4: 2 | 2: 5 | 12: 0 | 3: 0 | 6: 1 | 1: 4 | 1: 4 | 3: 0 |
5. | Radotín | 0:12 | 3: 1 | 0:20 | 3: 3 | --- | 2: 2 | 5: 1 | 1: 8 | 1: 0 | 3: 5 | 1: 1 | 1: 2 |
6. | Admira B | 4: 1 | 2: 4 | 4: 3 | 1: 0 | 2: 0 | --- | 10: 0 | 1: 1 | 7: 1 | 2: 2 | 8: 1 | 3: 5 |
7. | Řepy | 0:18 | 3: 4 | 5: 2 | 2: 3 | 2: 4 | 3: 5 | --- | 1: 1 | 3: 0 | 2: 3 | 3: 1 | 0: 1 |
8. | Bohemians ... | 2: 1 | 3: 2 | 1: 1 | 4: 2 | 1: 1 | 2: 2 | 4: 4 | --- | 8: 1 | 1: 4 | 4: 1 | 1: 0 |
9. | Bílá Hora | 1: 7 | 0:11 | 2: 4 | 0: 5 | 1: 1 | 1: 5 | 5: 5 | 0: 2 | --- | 1: 4 | 2:12 | 3: 4 |
10. | Slivenec | 1: 5 | 1: 3 | 0: 3 | 3: 1 | 5: 2 | 3: 1 | 3: 1 | 2: 2 | 7: 0 | --- | 5: 2 | 4: 4 |
11. | Př.Kopanina | 0: 3 | 1: 2 | 0: 2 | 1: 0 | 5: 3 | 1: 4 | 8: 1 | 4: 2 | 3: 0 | 2: 5 | --- | 0: 6 |
12. | Zbraslav | 3: 1 | 2: 0 | 3: 3 | 3: 1 | 4: 0 | 2: 2 | 5: 1 | 1: 0 | 4: 1 | 1: 2 | 4: 0 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2010 / 2011
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. září 2010, 17:00 | Stodůlky | Zbraslav | Stodůlky T. | 5 : 1 | |||
4. září 2010, 09:15 | King | Př.Kopanina | Běchovice T. | 6 : 2 | |||
4. září 2010, 14:00 | Klánovice | Slivenec | Klánovice T. | 2 : 3 | |||
5. září 2010, 14:00 | Chodov | Bílá Hora | Chodov T. | 6 : 1 | |||
4. září 2010, 10:30 | Radotín | Bohemians Praha B | Radotín UMT. | 1 : 8 | |||
5. září 2010, 14:45 | Admira B | Řepy | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | 10 : 0 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. září 2010, 14:45 | Zbraslav | Řepy | Zbraslav P. | 5 : 1 | |||
12. září 2010, 12:30 | Bohemians Praha B | Admira B | Střížkov - UMT | 2 : 2 | |||
12. září 2010, 14:30 | Bílá Hora | Radotín | Bílá Hora T. | 1 : 1 | |||
12. září 2010, 14:45 | Slivenec | Chodov | Slivenec T. | 3 : 1 | |||
12. září 2010, 17:00 | Př.Kopanina | Klánovice | Př.Kopanina T. | 0 : 2 | |||
12. září 2010, 14:45 | Stodůlky | King | Stodůlky T. | 1 : 5 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. září 2010, 09:15 | King | Zbraslav | Běchovice T. | 1 : 1 | |||
18. září 2010, 14:00 | Klánovice | Stodůlky | Klánovice T. | 0 : 2 | |||
19. září 2010, 16:30 | Chodov | Př.Kopanina | Chodov T. | 1 : 4 | |||
18. září 2010, 10:30 | Radotín | Slivenec | Radotín UMT. | 3 : 5 | |||
19. září 2010, 17:00 | Admira B | Bílá Hora | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | 7 : 1 | |||
19. září 2010, 10:30 | Řepy | Bohemians Praha B | Zličín UMT. | 1 : 1 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. září 2010, 14:15 | Zbraslav | Bohemians Praha B | Zbraslav P. | 1 : 0 | |||
7. říjen 2010, 16:00 | Bílá Hora | Řepy | Bílá Hora T. | 5 : 5 | |||
30. září 2010, 16:30 | Slivenec | Admira B | Slivenec T. | 3 : 1 | |||
13. říjen 2010, 18:00 | Př.Kopanina | Radotín | Radotín UMT. | 5 : 3 | |||
26. září 2010, 14:15 | Stodůlky | Chodov | Stodůlky T. | 5 : 0 | |||
25. září 2010, 09:15 | King | Klánovice | Běchovice T. | 7 : 3 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. říjen 2010, 14:00 | Klánovice | Zbraslav | Klánovice T. | 3 : 2 | |||
3. říjen 2010, 16:00 | Chodov | King | Chodov T. | 1 : 0 | |||
2. říjen 2010, 10:30 | Radotín | Stodůlky | Radotín UMT. | 0 : 12 | |||
3. říjen 2010, 16:00 | Admira B | Př.Kopanina | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | 8 : 1 | |||
3. říjen 2010, 10:30 | Řepy | Slivenec | Zličín UMT. | 2 : 3 | |||
3. říjen 2010, 12:30 | Bohemians Praha B | Bílá Hora | Střížkov - UMT | 8 : 1 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. říjen 2010, 13:45 | Zbraslav | Bílá Hora | Zbraslav P. | 4 : 1 | |||
10. říjen 2010, 13:45 | Slivenec | Bohemians Praha B | Slivenec T. | 2 : 2 | |||
10. říjen 2010, 10:45 | Př.Kopanina | Řepy | Př.Kopanina T. | 8 : 1 | |||
10. říjen 2010, 12:45 | Stodůlky | Admira B | Stodůlky T. | 4 : 1 | |||
9. říjen 2010, 09:15 | King | Radotín | Běchovice T. | 15 : 0 | |||
9. říjen 2010, 14:00 | Klánovice | Chodov | Klánovice T. | 1 : 1 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. říjen 2010, 15:30 | Chodov | Zbraslav | Chodov T. | 3 : 0 | |||
16. říjen 2010, 10:30 | Radotín | Klánovice | Radotín UMT. | 0 : 20 | |||
17. říjen 2010, 15:30 | Admira B | King | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | 2 : 4 | |||
17. říjen 2010, 10:30 | Řepy | Stodůlky | Zličín UMT. | 0 : 18 | |||
17. říjen 2010, 12:30 | Bohemians Praha B | Př.Kopanina | Střížkov - UMT | 4 : 1 | |||
16. říjen 2010, 12:00 | Bílá Hora | Slivenec | Bílá Hora T. | 1 : 4 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. říjen 2010, 13:15 | Zbraslav | Slivenec | Zbraslav P. | 1 : 2 | |||
24. říjen 2010, 15:30 | Př.Kopanina | Bílá Hora | Př.Kopanina T. | 3 : 0 | |||
24. říjen 2010, 15:30 | Stodůlky | Bohemians Praha B | Stodůlky T. | 1 : 0 | |||
23. říjen 2010, 09:15 | King | Řepy | Běchovice T. | 7 : 0 | |||
23. říjen 2010, 14:00 | Klánovice | Admira B | Klánovice T. | 3 : 5 | |||
24. říjen 2010, 12:00 | Chodov | Radotín | Chodov T. | 4 : 2 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. říjen 2010, 10:00 | Radotín | Zbraslav | Radotín UMT. | 1 : 2 | |||
31. říjen 2010, 14:30 | Admira B | Chodov | Admira UMT. | 1 : 0 | |||
31. říjen 2010, 10:00 | Řepy | Klánovice | Zličín UMT. | 5 : 2 | |||
31. říjen 2010, 12:30 | Bohemians Praha B | King | Střížkov - UMT | 3 : 2 | |||
31. říjen 2010, 12:00 | Bílá Hora | Stodůlky | Bílá Hora T. | 1 : 7 | |||
31. říjen 2010, 12:15 | Slivenec | Př.Kopanina | Slivenec T. | 5 : 2 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. listopad 2010, 11:45 | Zbraslav | Př.Kopanina | Zbraslav P. | 4 : 0 | |||
7. listopad 2010, 14:00 | Stodůlky | Slivenec | ZŠ Klausova UMT | 6 : 2 | |||
6. listopad 2010, 09:15 | King | Bílá Hora | Běchovice T. | 7 : 0 | |||
6. listopad 2010, 14:00 | Klánovice | Bohemians Praha B | Klánovice T. | 0 : 5 | |||
7. listopad 2010, 14:00 | Chodov | Řepy | Chodov T. | 12 : 0 | |||
6. listopad 2010, 10:30 | Radotín | Admira B | Radotín UMT. | 2 : 2 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. listopad 2010, 14:00 | Admira B | Zbraslav | Admira UMT. | 3 : 5 | |||
14. listopad 2010, 09:30 | Řepy | Radotín | Zličín UMT. | 2 : 4 | |||
14. listopad 2010, 12:15 | Bohemians Praha B | Chodov | Střížkov - UMT | 4 : 2 | |||
14. listopad 2010, 11:30 | Bílá Hora | Klánovice | Bílá Hora T. | 2 : 4 | |||
14. listopad 2010, 11:45 | Slivenec | King | Slivenec T. | 1 : 3 | |||
13. listopad 2010, 14:30 | Př.Kopanina | Stodůlky | ZŠ Klausova UMT | 0 : 3 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. březen 2011, 10:30 | Zbraslav | Stodůlky | Radotín UMT. | 3 : 1 | |||
27. březen 2011, 15:00 | Př.Kopanina | King | Př.Kopanina T. | 1 : 2 | |||
27. březen 2011, 12:45 | Slivenec | Klánovice | Slivenec T. | 0 : 3 | |||
27. březen 2011, 12:30 | Bílá Hora | Chodov | Bílá Hora T. | 0 : 5 | |||
26. březen 2011, 12:30 | Bohemians Praha B | Radotín | Střížkov - UMT | 1 : 1 | |||
27. březen 2011, 10:30 | Řepy | Admira B | Zličín UMT. | 3 : 5 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. duben 2011, 10:30 | Řepy | Zbraslav | Zličín UMT. | 0 : 1 | |||
2. duben 2011, 14:30 | Admira B | Bohemians Praha B | Admira UMT. | 1 : 1 | |||
2. duben 2011, 10:30 | Radotín | Bílá Hora | Radotín UMT. | 1 : 0 | |||
3. duben 2011, 16:30 | Chodov | Slivenec | Chodov T. | 1 : 4 | |||
2. duben 2011, 14:00 | Klánovice | Př.Kopanina | Klánovice T. | 6 : 0 | |||
2. duben 2011, 09:15 | King | Stodůlky | Běchovice T. | 3 : 2 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. duben 2011, 16:30 | Zbraslav | King | Zbraslav P. | 2 : 0 | |||
10. duben 2011, 14:15 | Stodůlky | Klánovice | Stodůlky T. | 2 : 2 | |||
9. duben 2011, 16:30 | Př.Kopanina | Chodov | Př.Kopanina T. | 1 : 0 | |||
10. duben 2011, 14:15 | Slivenec | Radotín | Slivenec T. | 5 : 2 | |||
10. duben 2011, 14:00 | Bílá Hora | Admira B | Bílá Hora T. | 1 : 5 | |||
10. duben 2011, 12:30 | Bohemians Praha B | Řepy | Střížkov - UMT | 4 : 4 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. duben 2011, 10:15 | Bohemians Praha B | Zbraslav | Střížkov - UMT | 1 : 0 | |||
17. duben 2011, 10:30 | Řepy | Bílá Hora | Zličín UMT. | 3 : 0 | |||
16. duben 2011, 16:00 | Admira B | Slivenec | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | 2 : 2 | |||
17. duben 2011, 17:00 | Radotín | Př.Kopanina | Př.Kopanina T. | 1 : 1 | |||
17. duben 2011, 17:00 | Chodov | Stodůlky | Chodov T. | 1 : 3 | |||
16. duben 2011, 14:00 | Klánovice | King | Klánovice T. | 2 : 3 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. duben 2011, 17:00 | Zbraslav | Klánovice | Zbraslav P. | 3 : 3 | |||
23. duben 2011, 09:15 | King | Chodov | Běchovice T. | 5 : 1 | |||
25. duben 2011, 17:00 | Stodůlky | Radotín | Stodůlky T. | 4 : 0 | |||
23. duben 2011, 10:45 | Př.Kopanina | Admira B | Př.Kopanina T. | 1 : 4 | |||
24. duben 2011, 14:45 | Slivenec | Řepy | Slivenec T. | 3 : 1 | |||
25. duben 2011, 14:30 | Bílá Hora | Bohemians Praha B | Bílá Hora T. | 0 : 2 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. květen 2011, 14:30 | Bílá Hora | Zbraslav | Bílá Hora T. | 3 : 4 | |||
30. duben 2011, 13:00 | Bohemians Praha B | Slivenec | Střížkov - UMT | 1 : 4 | |||
1. květen 2011, 10:30 | Řepy | Př.Kopanina | Zličín UMT. | 3 : 1 | |||
1. květen 2011, 14:45 | Admira B | Stodůlky | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | 4 : 1 | |||
30. duben 2011, 10:30 | Radotín | King | Radotín UMT. | 3 : 1 | |||
1. květen 2011, 17:00 | Chodov | Klánovice | Chodov T. | 4 : 5 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. květen 2011, 17:00 | Zbraslav | Chodov | Zbraslav P. | 3 : 1 | |||
7. květen 2011, 14:00 | Klánovice | Radotín | Klánovice T. | 3 : 0 | |||
7. květen 2011, 09:15 | King | Admira B | Běchovice T. | 3 : 5 | |||
8. květen 2011, 17:00 | Stodůlky | Řepy | Motorlet UMT. | 4 : 5 | |||
7. květen 2011, 17:00 | Př.Kopanina | Bohemians Praha B | Př.Kopanina T. | 4 : 2 | |||
8. květen 2011, 14:45 | Slivenec | Bílá Hora | Slivenec T. | 7 : 0 |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. květen 2011, 14:45 | Slivenec | Zbraslav | Slivenec T. | 4 : 4 | |||
14. květen 2011, 12:15 | Bílá Hora | Př.Kopanina | Bílá Hora T. | 2 : 12 | |||
15. květen 2011, 12:30 | Bohemians Praha B | Stodůlky | Střížkov - UMT | 2 : 1 | |||
15. květen 2011, 10:30 | Řepy | King | Zličín UMT. | 3 : 4 | |||
15. květen 2011, 17:00 | Admira B | Klánovice | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | 4 : 3 | |||
14. květen 2011, 10:30 | Radotín | Chodov | Radotín UMT. | 3 : 3 |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. květen 2011, 17:00 | Zbraslav | Radotín | Zbraslav P. | 4 : 0 | |||
22. květen 2011, 14:00 | Chodov | Admira B | Chodov T. | 2 : 5 | |||
21. květen 2011, 14:00 | Klánovice | Řepy | Klánovice T. | 10 : 1 | |||
21. květen 2011, 09:15 | King | Bohemians Praha B | Běchovice T. | 8 : 2 | |||
22. květen 2011, 17:00 | Stodůlky | Bílá Hora | Stodůlky T. | 6 : 2 | |||
21. květen 2011, 10:45 | Př.Kopanina | Slivenec | Př.Kopanina T. | 2 : 5 |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. květen 2011, 17:00 | Př.Kopanina | Zbraslav | Př.Kopanina T. | 0 : 6 | |||
29. květen 2011, 14:45 | Slivenec | Stodůlky | Slivenec T. | 1 : 5 | |||
28. květen 2011, 12:15 | Bílá Hora | King | Bílá Hora T. | 0 : 11 | |||
28. květen 2011, 13:00 | Bohemians Praha B | Klánovice | Střížkov - UMT | 1 : 1 | |||
29. květen 2011, 10:30 | Řepy | Chodov | Zličín UMT. | 2 : 3 | |||
28. květen 2011, 17:00 | Admira B | Radotín | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | 2 : 0 |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. červen 2011, 10:00 | Zbraslav | Admira B | Zbraslav P. | 2 : 2 | |||
4. červen 2011, 10:30 | Radotín | Řepy | Radotín UMT. | 5 : 1 | |||
5. červen 2011, 14:00 | Chodov | Bohemians Praha B | Chodov T. | 3 : 0 | |||
4. červen 2011, 14:00 | Klánovice | Bílá Hora | Klánovice T. | 3 : 0 | |||
5. červen 2011, 13:00 | King | Slivenec | Běchovice T. | 3 : 1 | |||
5. červen 2011, 13:00 | Stodůlky | Př.Kopanina | Př.Kopanina T. | 5 : 1 |