A5A – III. třída – skupina A – sezóna 2010 / 2011
Konečná tabulka sezóny 2010 / 2011
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olymp | 18 | 15 | 2 | 1 | 76 | 47 |
2. | Stodůlky | 18 | 14 | 3 | 1 | 74 | 45 |
3. | Kbely C | 18 | 10 | 1 | 7 | 72 | 31 |
4. | Miškovice B | 18 | 9 | 3 | 6 | 46 | 30 |
5. | Advokát | 18 | 7 | 4 | 7 | 46 | 25 |
6. | Bohnice C | 18 | 7 | 2 | 9 | 43 | 23 |
7. | Suchdol B | 18 | 3 | 5 | 10 | 18 | 14 |
8. | Zlíchov B | 18 | 4 | 2 | 12 | 28 | 14 |
9. | Radlice B | 18 | 4 | 2 | 12 | 26 | 14 |
10. | Lysolaje | 18 | 2 | 6 | 10 | 22 | 12 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zlíchov B | --- | 1: 2 | 3: 2 | 1: 5 | 4: 1 | 1: 4 | 1: 1 | 0: 1 | 0: 3 | 0: 1 |
2. | Kbely C | 8: 0 | --- | 8: 0 | 3: 6 | 6: 1 | 1: 4 | 7: 1 | 11: 3 | 8: 4 | 1: 0 |
3. | Advokát | 4: 1 | 3: 1 | --- | 2: 2 | 3: 1 | 0: 5 | 5: 1 | 3: 3 | 3: 0 | 1: 2 |
4. | Olymp | 6: 0 | 4: 0 | 6: 3 | --- | 4: 0 | 2: 2 | 10: 1 | 4: 1 | 2: 1 | 6: 0 |
5. | Radlice B | 5: 1 | 4: 4 | 0: 4 | 0: 4 | --- | 1: 2 | 3: 0 | 1: 1 | 3: 1 | 0: 5 |
6. | Stodůlky | 3: 3 | 3: 0 | 5: 2 | 3: 2 | 9: 0 | --- | 7: 0 | 5: 0 | 8: 2 | 4: 0 |
7. | Lysolaje | 1: 6 | 8: 0 | 1: 1 | 2: 3 | 3: 1 | 1: 1 | --- | 1: 1 | 0: 5 | 0: 4 |
8. | Suchdol B | 2: 3 | 0: 7 | 1: 6 | 0: 2 | 1: 0 | 0: 4 | 0: 0 | --- | 0: 3 | 2: 1 |
9. | Bohnice C | 6: 2 | 2: 3 | 4: 3 | 0: 4 | 2: 5 | 0: 3 | 6: 0 | 0: 0 | --- | 1: 1 |
10. | Miškovice B | 3: 1 | 5: 2 | 1: 1 | 2: 4 | 7: 0 | 3: 2 | 1: 1 | 9: 2 | 1: 3 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2010 / 2011
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. září 2010, 17:00 | Zlíchov B | Miškovice B | Zlíchov T. | 0 : 1 | |||
4. září 2010, 11:00 | Kbely C | Bohnice C | Kbely T. | 8 : 4 | |||
5. září 2010, 17:00 | Advokát | Suchdol B | Radlice T. | 3 : 3 | |||
5. září 2010, 17:00 | Olymp | Lysolaje | Olymp T. | 10 : 1 | |||
4. září 2010, 10:15 | Radlice B | Stodůlky | Radlice T. | 1 : 2 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. září 2010, 17:00 | Miškovice B | Stodůlky | Miškovice T. | 3 : 2 | |||
11. září 2010, 13:00 | Lysolaje | Radlice B | Radlice T. | 3 : 1 | |||
12. září 2010, 17:00 | Suchdol B | Olymp | Suchdol T. | 0 : 2 | |||
12. září 2010, 10:30 | Bohnice C | Advokát | Bohnice T. | 4 : 3 | |||
12. září 2010, 17:00 | Zlíchov B | Kbely C | Zlíchov T. | 1 : 2 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. září 2010, 11:00 | Kbely C | Miškovice B | Kbely T. | 1 : 0 | |||
19. září 2010, 16:30 | Advokát | Zlíchov B | Radlice T. | 4 : 1 | |||
19. září 2010, 16:30 | Olymp | Bohnice C | Olymp T. | 2 : 1 | |||
18. září 2010, 10:15 | Radlice B | Suchdol B | Radlice T. | 1 : 1 | |||
18. září 2010, 14:15 | Stodůlky | Lysolaje | Stodůlky T. | 7 : 0 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. září 2010, 16:30 | Miškovice B | Lysolaje | Miškovice T. | 1 : 1 | |||
5. říjen 2010, 17:00 | Suchdol B | Stodůlky | Aritma UMT. | 0 : 4 | |||
26. září 2010, 10:30 | Bohnice C | Radlice B | Bohnice T. | 2 : 5 | |||
9. říjen 2010, 10:30 | Zlíchov B | Olymp | Zlíchov T. | 1 : 5 | |||
25. září 2010, 11:00 | Kbely C | Advokát | Kbely T. | 8 : 0 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. říjen 2010, 16:00 | Advokát | Miškovice B | Radlice T. | 1 : 2 | |||
3. říjen 2010, 16:00 | Olymp | Kbely C | Olymp T. | 4 : 0 | |||
2. říjen 2010, 10:15 | Radlice B | Zlíchov B | Radlice T. | 5 : 1 | |||
2. říjen 2010, 14:00 | Stodůlky | Bohnice C | Stodůlky T. | 8 : 2 | |||
2. říjen 2010, 13:00 | Lysolaje | Suchdol B | Radlice T. | 1 : 1 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. říjen 2010, 16:00 | Miškovice B | Suchdol B | Miškovice T. | 9 : 2 | |||
10. říjen 2010, 10:15 | Bohnice C | Lysolaje | Bohnice T. | 6 : 0 | |||
10. říjen 2010, 16:00 | Zlíchov B | Stodůlky | Zlíchov T. | 1 : 4 | |||
9. říjen 2010, 11:00 | Kbely C | Radlice B | Kbely T. | 6 : 1 | |||
10. říjen 2010, 16:00 | Advokát | Olymp | Radlice T. | 2 : 2 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. říjen 2010, 15:30 | Olymp | Miškovice B | Olymp T. | 6 : 0 | |||
16. říjen 2010, 10:15 | Radlice B | Advokát | Radlice T. | 0 : 4 | |||
17. říjen 2010, 09:00 | Stodůlky | Kbely C | ZŠ Klausova UMT | 3 : 0 | |||
16. říjen 2010, 13:00 | Lysolaje | Zlíchov B | Radlice T. | 1 : 6 | |||
17. říjen 2010, 15:30 | Suchdol B | Bohnice C | Suchdol T. | 0 : 3 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. říjen 2010, 15:30 | Miškovice B | Bohnice C | Miškovice T. | 1 : 3 | |||
24. říjen 2010, 15:30 | Zlíchov B | Suchdol B | Zlíchov T. | 0 : 1 | |||
23. říjen 2010, 11:00 | Kbely C | Lysolaje | Kbely T. | 7 : 1 | |||
24. říjen 2010, 12:30 | Advokát | Stodůlky | Radlice T. | 0 : 5 | |||
24. říjen 2010, 15:30 | Olymp | Radlice B | Olymp T. | 4 : 0 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. říjen 2010, 10:15 | Radlice B | Miškovice B | Radlice T. | 0 : 5 | |||
31. říjen 2010, 09:00 | Stodůlky | Olymp | ZŠ Klausova UMT | 3 : 2 | |||
30. říjen 2010, 13:00 | Lysolaje | Advokát | Radlice T. | 1 : 1 | |||
31. říjen 2010, 14:30 | Suchdol B | Kbely C | Suchdol T. | 0 : 7 | |||
31. říjen 2010, 10:30 | Bohnice C | Zlíchov B | Bohnice T. | 6 : 2 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. duben 2011, 16:30 | Miškovice B | Zlíchov B | Miškovice T. | 3 : 1 | |||
10. duben 2011, 10:30 | Bohnice C | Kbely C | Bohnice T. | 2 : 3 | |||
9. duben 2011, 16:30 | Suchdol B | Advokát | Suchdol T. | 1 : 6 | |||
9. duben 2011, 13:00 | Lysolaje | Olymp | Radlice T. | 2 : 3 | |||
9. duben 2011, 14:00 | Stodůlky | Radlice B | ZŠ Klausova UMT | 9 : 0 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. duben 2011, 14:00 | Stodůlky | Miškovice B | ZŠ Klausova UMT | 4 : 0 | |||
16. duben 2011, 10:15 | Radlice B | Lysolaje | Radlice T. | 3 : 0 | |||
17. duben 2011, 17:00 | Olymp | Suchdol B | Olymp T. | 4 : 1 | |||
17. duben 2011, 17:00 | Advokát | Bohnice C | Radlice T. | 3 : 0 | |||
16. duben 2011, 11:00 | Kbely C | Zlíchov B | Kbely T. | 8 : 0 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. duben 2011, 17:00 | Miškovice B | Kbely C | Miškovice T. | 5 : 2 | |||
25. duben 2011, 16:00 | Zlíchov B | Advokát | Zlíchov T. | 3 : 2 | |||
25. duben 2011, 10:30 | Bohnice C | Olymp | Bohnice T. | 0 : 4 | |||
25. duben 2011, 17:00 | Suchdol B | Radlice B | Suchdol T. | 1 : 0 | |||
23. duben 2011, 13:00 | Lysolaje | Stodůlky | Radlice T. | 1 : 1 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. duben 2011, 13:00 | Lysolaje | Miškovice B | Radlice T. | 0 : 4 | |||
30. duben 2011, 14:00 | Stodůlky | Suchdol B | ZŠ Klausova UMT | 5 : 0 | |||
30. duben 2011, 10:15 | Radlice B | Bohnice C | Radlice T. | 3 : 1 | |||
1. květen 2011, 17:00 | Olymp | Zlíchov B | Olymp T. | 6 : 0 | |||
1. květen 2011, 17:00 | Advokát | Kbely C | Radlice T. | 3 : 1 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. květen 2011, 17:00 | Miškovice B | Advokát | Miškovice T. | 1 : 1 | |||
7. květen 2011, 11:00 | Kbely C | Olymp | Kbely T. | 3 : 6 | |||
8. květen 2011, 16:00 | Zlíchov B | Radlice B | Zlíchov T. | 4 : 1 | |||
8. květen 2011, 10:30 | Bohnice C | Stodůlky | Bohnice T. | 0 : 3 | |||
7. květen 2011, 17:00 | Suchdol B | Lysolaje | Suchdol T. | 0 : 0 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. květen 2011, 17:00 | Suchdol B | Miškovice B | Suchdol T. | 2 : 1 | |||
14. květen 2011, 13:00 | Lysolaje | Bohnice C | Radlice T. | 0 : 5 | |||
14. květen 2011, 14:00 | Stodůlky | Zlíchov B | Stodůlky T. | 3 : 3 | |||
14. květen 2011, 10:15 | Radlice B | Kbely C | Radlice T. | 4 : 4 | |||
15. květen 2011, 17:00 | Olymp | Advokát | Olymp T. | 6 : 3 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. květen 2011, 17:00 | Miškovice B | Olymp | Miškovice T. | 2 : 4 | |||
21. květen 2011, 10:15 | Advokát | Radlice B | Radlice T. | 3 : 1 | |||
21. květen 2011, 11:00 | Kbely C | Stodůlky | Kbely T. | 1 : 4 | |||
21. květen 2011, 11:00 | Zlíchov B | Lysolaje | Zlíchov T. | 1 : 1 | |||
22. květen 2011, 10:30 | Bohnice C | Suchdol B | Bohnice T. | 0 : 0 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. květen 2011, 10:30 | Bohnice C | Miškovice B | Bohnice T. | 1 : 1 | |||
29. květen 2011, 17:00 | Suchdol B | Zlíchov B | Suchdol T. | 2 : 3 | |||
28. květen 2011, 13:00 | Lysolaje | Kbely C | Radlice T. | 8 : 0 | |||
28. květen 2011, 14:00 | Stodůlky | Advokát | Stodůlky T. | 5 : 2 | |||
28. květen 2011, 10:15 | Radlice B | Olymp | Radlice T. | 0 : 4 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. červen 2011, 17:00 | Miškovice B | Radlice B | Miškovice T. | 7 : 0 | |||
5. červen 2011, 17:00 | Olymp | Stodůlky | Olymp T. | 2 : 2 | |||
5. červen 2011, 14:00 | Advokát | Lysolaje | Radlice T. | 5 : 1 | |||
4. červen 2011, 11:00 | Kbely C | Suchdol B | Kbely T. | 11 : 3 | |||
5. červen 2011, 17:00 | Zlíchov B | Bohnice C | Zlíchov T. | 0 : 3 |