A5A – III. třída – skupina A – sezóna 2009 / 2010
Konečná tabulka sezóny 2009 / 2010
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ČZÚ | 26 | 19 | 3 | 4 | 84 | 60 |
2. | Ruzyně | 26 | 17 | 4 | 5 | 81 | 55 |
3. | Košíře B | 26 | 17 | 0 | 9 | 72 | 51 |
4. | Čechie Smíchov | 26 | 14 | 5 | 7 | 56 | 47 |
5. | Miškovice B | 26 | 14 | 2 | 10 | 72 | 44 |
6. | Advokát | 26 | 14 | 2 | 10 | 69 | 44 |
7. | Stodůlky C | 26 | 12 | 6 | 8 | 68 | 42 |
8. | Tn. Střešovice | 26 | 10 | 5 | 11 | 50 | 35 |
9. | Bohnice C | 26 | 10 | 4 | 12 | 52 | 34 |
10. | Radlice B | 26 | 8 | 6 | 12 | 39 | 30 |
11. | Lysolaje | 26 | 8 | 5 | 13 | 41 | 29 |
12. | Zlíchov B | 26 | 7 | 3 | 16 | 50 | 24 |
13. | Kbely C | 26 | 5 | 3 | 18 | 45 | 18 |
14. | Suchdol B | 26 | 2 | 2 | 22 | 20 | 8 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lysolaje | --- | 3: 1 | 0: 3 | 0: 0 | 1: 1 | 0: 3 | 2: 1 | 2: 0 | 1: 6 | 7: 0 | 0:11 | 2: 2 | 2: 3 | 2: 0 |
2. | Čechie Smíchov | 1: 0 | --- | 3: 1 | 2: 4 | 5: 0 | 1: 1 | 9: 4 | 1: 0 | 0: 3 | 2: 2 | 2: 0 | 3: 1 | 2: 0 | 5: 1 |
3. | Advokát | 4: 1 | 0: 2 | --- | 3: 5 | 1: 2 | 5: 4 | 2: 2 | 0: 1 | 3: 0 | 2: 1 | 3: 0 | 0: 3 | 3: 1 | 5: 0 |
4. | ČZÚ | 3: 2 | 2: 1 | 3: 1 | --- | 2: 2 | 6: 0 | 4: 0 | 1: 0 | 5: 1 | 6: 0 | 1: 2 | 2: 1 | 7: 1 | 6: 1 |
5. | Radlice B | 4: 2 | 1: 1 | 1: 1 | 1: 3 | --- | 0: 2 | 1: 0 | 1: 0 | 4: 1 | 2: 7 | 0: 3 | 2: 1 | 1: 1 | 1: 1 |
6. | Stodůlky C | 2: 2 | 5: 1 | 11: 0 | 2: 0 | 0: 1 | --- | 4: 4 | 6: 0 | 1: 3 | 2: 2 | 2: 1 | 2: 2 | 3: 0 | 3: 0 |
7. | Zlíchov B | 4: 1 | 2: 2 | 2: 4 | 0: 5 | 3: 2 | 3: 2 | --- | 1: 0 | 0: 3 | 0: 3 | 1: 2 | 2: 1 | 1: 4 | 7: 0 |
8. | Suchdol B | 1: 4 | 1: 1 | 4: 9 | 0: 5 | 0: 5 | 0: 1 | 1: 2 | --- | 1: 3 | 2: 3 | 1: 4 | 0: 3 | 2: 0 | 1: 3 |
9. | Košíře B | 1: 2 | 0: 2 | 1: 4 | 3: 1 | 4: 1 | 4: 0 | 6: 1 | 2: 1 | --- | 4: 1 | 1: 2 | 1: 0 | 4: 2 | 7: 1 |
10. | Bohnice C | 0: 0 | 1: 4 | 0: 6 | 1: 6 | 4: 1 | 2: 6 | 3: 1 | 2: 1 | 3: 0 | --- | 0: 0 | 4: 1 | 2: 4 | 4: 0 |
11. | Ruzyně | 2: 1 | 4: 1 | 4: 0 | 1: 3 | 8: 3 | 2: 2 | 7: 3 | 2: 0 | 2: 4 | 3: 2 | --- | 0: 0 | 4: 1 | 4: 0 |
12. | Tn. Střešovice | 6: 0 | 0: 2 | 1: 3 | 3: 1 | 3: 0 | 2: 3 | 5: 2 | 1: 1 | 5: 1 | 2: 1 | 0: 2 | --- | 2: 1 | 1: 1 |
13. | Miškovice B | 4: 0 | 3: 0 | 5: 3 | 0: 1 | 3: 0 | 4: 0 | 3: 1 | 13: 1 | 1: 6 | 3: 1 | 4: 4 | 5: 0 | --- | 3: 2 |
14. | Kbely C | 2: 4 | 0: 2 | 1: 3 | 2: 2 | 5: 2 | 6: 1 | 9: 3 | 6: 1 | 0: 3 | 1: 3 | 0: 7 | 2: 4 | 1: 3 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2009 / 2010
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. srpen 2009, 10:00 | Lysolaje | Kbely C | Suchdol Š. | 2 : 0 | |||
23. srpen 2009, 17:00 | Čechie Smíchov | Miškovice B | Čechie Smíchov T. | 2 : 0 | |||
23. srpen 2009, 17:00 | Advokát | Tn. Střešovice | Strahov naf.hala T. | 0 : 3 | |||
23. srpen 2009, 17:00 | ČZÚ | Ruzyně | ČZU Suchdol T. | 1 : 2 | |||
22. srpen 2009, 10:15 | Radlice B | Bohnice C | Radlice T. | 2 : 7 | |||
22. srpen 2009, 13:00 | Stodůlky C | Košíře B | ZŠ Klausova UMT | 1 : 3 | |||
23. srpen 2009, 17:00 | Zlíchov B | Suchdol B | Radlice T. | 1 : 0 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. srpen 2009, 11:00 | Kbely C | Suchdol B | Kbely T. | 6 : 1 | |||
30. srpen 2009, 17:00 | Košíře B | Zlíchov B | Košíře T. | 6 : 1 | |||
30. srpen 2009, 10:30 | Bohnice C | Stodůlky C | Bohnice T. | 2 : 6 | |||
29. srpen 2009, 17:00 | Ruzyně | Radlice B | Aritma UMT. | 8 : 3 | |||
30. srpen 2009, 14:45 | Tn. Střešovice | ČZÚ | SK Střešovice UMT | 3 : 1 | |||
29. srpen 2009, 17:00 | Miškovice B | Advokát | Miškovice T. | 5 : 3 | |||
29. srpen 2009, 10:00 | Lysolaje | Čechie Smíchov | Suchdol Š. | 3 : 1 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. září 2009, 17:00 | Čechie Smíchov | Kbely C | Čechie Smíchov T. | 5 : 1 | |||
6. září 2009, 17:00 | Advokát | Lysolaje | Strahov naf.hala T. | 4 : 1 | |||
6. září 2009, 17:00 | ČZÚ | Miškovice B | ČZU Suchdol T. | 7 : 1 | |||
5. září 2009, 10:15 | Radlice B | Tn. Střešovice | Radlice T. | 2 : 1 | |||
5. září 2009, 10:30 | Stodůlky C | Ruzyně | ZŠ Klausova UMT | 2 : 1 | |||
6. září 2009, 17:00 | Zlíchov B | Bohnice C | Radlice T. | 0 : 3 | |||
5. září 2009, 14:00 | Suchdol B | Košíře B | Suchdol Š. | 1 : 3 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. září 2009, 11:00 | Kbely C | Košíře B | Kbely T. | 0 : 3 | |||
13. září 2009, 10:30 | Bohnice C | Suchdol B | Bohnice T. | 2 : 1 | |||
13. září 2009, 17:00 | Ruzyně | Zlíchov B | Aritma UMT. | 7 : 3 | |||
13. září 2009, 14:45 | Tn. Střešovice | Stodůlky C | SK Střešovice UMT | 2 : 3 | |||
12. září 2009, 17:00 | Miškovice B | Radlice B | Miškovice T. | 3 : 0 | |||
12. září 2009, 10:00 | Lysolaje | ČZÚ | Suchdol Š. | 0 : 0 | |||
13. září 2009, 17:00 | Čechie Smíchov | Advokát | Čechie Smíchov T. | 3 : 1 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. září 2009, 16:30 | Advokát | Kbely C | Strahov naf.hala T. | 5 : 0 | |||
20. září 2009, 16:30 | ČZÚ | Čechie Smíchov | ČZU Suchdol T. | 2 : 1 | |||
19. září 2009, 10:15 | Radlice B | Lysolaje | Radlice T. | 4 : 2 | |||
19. září 2009, 15:30 | Stodůlky C | Miškovice B | ZŠ Klausova UMT | 3 : 0 | |||
20. září 2009, 13:30 | Zlíchov B | Tn. Střešovice | Radlice T. | 2 : 1 | |||
19. září 2009, 13:30 | Suchdol B | Ruzyně | Suchdol Š. | 1 : 4 | |||
20. září 2009, 16:30 | Košíře B | Bohnice C | Košíře T. | 4 : 1 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. září 2009, 11:00 | Kbely C | Bohnice C | Kbely T. | 1 : 3 | |||
27. září 2009, 16:30 | Ruzyně | Košíře B | Aritma UMT. | 2 : 4 | |||
28. září 2009, 14:15 | Tn. Střešovice | Suchdol B | SK Střešovice UMT | 1 : 1 | |||
26. září 2009, 16:30 | Miškovice B | Zlíchov B | Miškovice T. | 3 : 1 | |||
26. září 2009, 10:00 | Lysolaje | Stodůlky C | Suchdol Š. | 0 : 3 | |||
28. září 2009, 16:30 | Čechie Smíchov | Radlice B | Čechie Smíchov T. | 5 : 0 | |||
28. září 2009, 16:30 | Advokát | ČZÚ | Strahov naf.hala T. | 3 : 5 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. říjen 2009, 16:00 | ČZÚ | Kbely C | ČZU Suchdol T. | 6 : 1 | |||
3. říjen 2009, 10:15 | Radlice B | Advokát | Radlice T. | 1 : 1 | |||
3. říjen 2009, 15:30 | Stodůlky C | Čechie Smíchov | ZŠ Klausova UMT | 5 : 1 | |||
4. říjen 2009, 16:00 | Zlíchov B | Lysolaje | Radlice T. | 4 : 1 | |||
3. říjen 2009, 13:00 | Suchdol B | Miškovice B | Suchdol Š. | 2 : 0 | |||
4. říjen 2009, 16:00 | Košíře B | Tn. Střešovice | Košíře T. | 1 : 0 | |||
4. říjen 2009, 10:30 | Bohnice C | Ruzyně | Bohnice T. | 0 : 0 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. říjen 2009, 11:00 | Kbely C | Ruzyně | Kbely T. | 0 : 7 | |||
11. říjen 2009, 13:45 | Tn. Střešovice | Bohnice C | SK Střešovice UMT | 2 : 1 | |||
10. říjen 2009, 16:00 | Miškovice B | Košíře B | Miškovice T. | 1 : 6 | |||
10. říjen 2009, 10:00 | Lysolaje | Suchdol B | Suchdol Š. | 2 : 0 | |||
11. říjen 2009, 16:00 | Čechie Smíchov | Zlíchov B | Čechie Smíchov T. | 9 : 4 | |||
11. říjen 2009, 16:00 | Advokát | Stodůlky C | Strahov naf.hala T. | 5 : 4 | |||
11. říjen 2009, 16:00 | ČZÚ | Radlice B | ČZU Suchdol T. | 2 : 2 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. říjen 2009, 10:15 | Radlice B | Kbely C | Radlice T. | 1 : 1 | |||
17. říjen 2009, 15:30 | Stodůlky C | ČZÚ | ZŠ Klausova UMT | 2 : 0 | |||
18. říjen 2009, 12:30 | Zlíchov B | Advokát | Radlice T. | 2 : 4 | |||
17. říjen 2009, 12:30 | Suchdol B | Čechie Smíchov | Suchdol Š. | 1 : 1 | |||
18. říjen 2009, 15:30 | Košíře B | Lysolaje | Košíře T. | 1 : 2 | |||
18. říjen 2009, 10:30 | Bohnice C | Miškovice B | Bohnice T. | 2 : 4 | |||
18. říjen 2009, 16:30 | Ruzyně | Tn. Střešovice | Aritma UMT. | 0 : 0 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. říjen 2009, 11:00 | Kbely C | Tn. Střešovice | Kbely T. | 2 : 4 | |||
24. říjen 2009, 14:30 | Miškovice B | Ruzyně | Miškovice T. | 4 : 4 | |||
24. říjen 2009, 10:00 | Lysolaje | Bohnice C | Suchdol Š. | 7 : 0 | |||
25. říjen 2009, 14:30 | Čechie Smíchov | Košíře B | Čechie Smíchov T. | 0 : 3 | |||
25. říjen 2009, 14:30 | Advokát | Suchdol B | Strahov naf.hala T. | 0 : 1 | |||
25. říjen 2009, 14:30 | ČZÚ | Zlíchov B | ČZU Suchdol T. | 4 : 0 | |||
24. říjen 2009, 10:15 | Radlice B | Stodůlky C | Radlice T. | 0 : 2 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. listopad 2009, 13:00 | Stodůlky C | Kbely C | ZŠ Klausova UMT | 3 : 0 | |||
1. listopad 2009, 14:00 | Zlíchov B | Radlice B | Radlice T. | 3 : 2 | |||
31. říjen 2009, 11:00 | Suchdol B | ČZÚ | Suchdol Š. | 0 : 5 | |||
1. listopad 2009, 14:00 | Košíře B | Advokát | Košíře T. | 1 : 4 | |||
1. listopad 2009, 10:00 | Bohnice C | Čechie Smíchov | Bohnice T. | 1 : 4 | |||
1. listopad 2009, 15:30 | Ruzyně | Lysolaje | Aritma UMT. | 2 : 1 | |||
1. listopad 2009, 14:00 | Tn. Střešovice | Miškovice B | SK Střešovice UMT | 2 : 1 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. listopad 2009, 11:00 | Kbely C | Miškovice B | Kbely T. | 1 : 3 | |||
7. listopad 2009, 10:00 | Lysolaje | Tn. Střešovice | Suchdol Š. | 2 : 2 | |||
8. listopad 2009, 14:00 | Čechie Smíchov | Ruzyně | Čechie Smíchov T. | 2 : 0 | |||
8. listopad 2009, 14:00 | Advokát | Bohnice C | Strahov naf.hala T. | 2 : 1 | |||
8. listopad 2009, 14:00 | ČZÚ | Košíře B | ČZU Suchdol T. | 5 : 1 | |||
7. listopad 2009, 10:15 | Radlice B | Suchdol B | Radlice T. | 1 : 0 | |||
7. listopad 2009, 13:00 | Stodůlky C | Zlíchov B | ZŠ Klausova UMT | 4 : 4 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. listopad 2009, 10:30 | Zlíchov B | Kbely C | Radlice T. | 7 : 0 | |||
14. listopad 2009, 10:30 | Suchdol B | Stodůlky C | Suchdol Š. | 0 : 1 | |||
21. listopad 2009, 16:30 | Košíře B | Radlice B | Motorlet UMT. | 4 : 1 | |||
15. listopad 2009, 10:15 | Bohnice C | ČZÚ | Bohnice T. | 1 : 6 | |||
14. listopad 2009, 16:00 | Ruzyně | Advokát | Aritma UMT. | 4 : 0 | |||
15. listopad 2009, 11:15 | Tn. Střešovice | Čechie Smíchov | SK Střešovice UMT | 0 : 2 | |||
14. listopad 2009, 13:30 | Miškovice B | Lysolaje | Miškovice T. | 4 : 0 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. březen 2010, 13:15 | Kbely C | Lysolaje | Kačerov UMT. | 2 : 4 | |||
27. březen 2010, 15:00 | Miškovice B | Čechie Smíchov | Miškovice T. | 3 : 0 | |||
28. březen 2010, 12:45 | Tn. Střešovice | Advokát | SK Střešovice UMT | 1 : 3 | |||
28. březen 2010, 15:00 | Ruzyně | ČZÚ | Dukla UMT. | 1 : 3 | |||
28. březen 2010, 10:30 | Bohnice C | Radlice B | Bohnice T. | 4 : 1 | |||
28. březen 2010, 19:00 | Košíře B | Stodůlky C | Motorlet UMT. | 4 : 0 | |||
27. březen 2010, 15:00 | Suchdol B | Zlíchov B | Aritma UMT. | 1 : 2 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. duben 2010, 14:15 | Suchdol B | Kbely C | SK Střešovice UMT | 1 : 3 | |||
5. duben 2010, 12:30 | Zlíchov B | Košíře B | Radlice T. | 0 : 3 | |||
3. duben 2010, 15:00 | Stodůlky C | Bohnice C | ZŠ Klausova UMT | 2 : 2 | |||
3. duben 2010, 10:15 | Radlice B | Ruzyně | Radlice T. | 0 : 3 | |||
4. duben 2010, 16:30 | ČZÚ | Tn. Střešovice | ČZU Suchdol T. | 2 : 1 | |||
4. duben 2010, 16:30 | Advokát | Miškovice B | Radlice T. | 3 : 1 | |||
5. duben 2010, 16:30 | Čechie Smíchov | Lysolaje | Čechie Smíchov T. | 1 : 0 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. duben 2010, 11:30 | Kbely C | Čechie Smíchov | Kbely T. | 0 : 2 | |||
11. duben 2010, 16:30 | Lysolaje | Advokát | Radlice T. | 0 : 3 | |||
10. duben 2010, 16:30 | Miškovice B | ČZÚ | Miškovice T. | 0 : 1 | |||
11. duben 2010, 14:45 | Tn. Střešovice | Radlice B | SK Střešovice UMT | 3 : 0 | |||
11. duben 2010, 16:30 | Ruzyně | Stodůlky C | Ruzyně T. | 2 : 2 | |||
11. duben 2010, 10:30 | Bohnice C | Zlíchov B | Bohnice T. | 3 : 1 | |||
11. duben 2010, 16:30 | Košíře B | Suchdol B | Košíře T. | 2 : 1 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. duben 2010, 17:00 | Košíře B | Kbely C | Košíře T. | 7 : 1 | |||
17. duben 2010, 14:45 | Suchdol B | Bohnice C | SK Střešovice UMT | 2 : 3 | |||
18. duben 2010, 14:00 | Zlíchov B | Ruzyně | Radlice T. | 1 : 2 | |||
17. duben 2010, 15:00 | Stodůlky C | Tn. Střešovice | ZŠ Klausova UMT | 2 : 2 | |||
17. duben 2010, 10:15 | Radlice B | Miškovice B | Radlice T. | 1 : 1 | |||
18. duben 2010, 17:00 | ČZÚ | Lysolaje | ČZU Suchdol T. | 3 : 2 | |||
18. duben 2010, 17:00 | Advokát | Čechie Smíchov | Radlice T. | 0 : 2 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. duben 2010, 11:30 | Kbely C | Advokát | Kbely T. | 1 : 3 | |||
25. duben 2010, 17:00 | Čechie Smíchov | ČZÚ | Čechie Smíchov T. | 2 : 4 | |||
25. duben 2010, 17:00 | Lysolaje | Radlice B | Radlice T. | 1 : 1 | |||
24. duben 2010, 17:00 | Miškovice B | Stodůlky C | Miškovice T. | 4 : 0 | |||
25. duben 2010, 14:45 | Tn. Střešovice | Zlíchov B | SK Střešovice UMT | 5 : 2 | |||
25. duben 2010, 17:00 | Ruzyně | Suchdol B | Ruzyně T. | 2 : 0 | |||
25. duben 2010, 10:30 | Bohnice C | Košíře B | Bohnice T. | 3 : 0 |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. květen 2010, 10:30 | Bohnice C | Kbely C | Bohnice T. | 4 : 0 | |||
2. květen 2010, 17:00 | Košíře B | Ruzyně | Košíře T. | 1 : 2 | |||
1. květen 2010, 14:45 | Suchdol B | Tn. Střešovice | SK Střešovice UMT | 0 : 3 | |||
2. květen 2010, 17:00 | Zlíchov B | Miškovice B | Radlice T. | 1 : 4 | |||
1. květen 2010, 14:45 | Stodůlky C | Lysolaje | Stodůlky T. | 2 : 2 | |||
1. květen 2010, 10:15 | Radlice B | Čechie Smíchov | Radlice T. | 1 : 1 | |||
2. květen 2010, 17:00 | ČZÚ | Advokát | ČZU Suchdol T. | 3 : 1 |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. květen 2010, 11:30 | Kbely C | ČZÚ | Kbely T. | 2 : 2 | |||
9. květen 2010, 17:00 | Advokát | Radlice B | Radlice T. | 1 : 2 | |||
9. květen 2010, 17:00 | Čechie Smíchov | Stodůlky C | Čechie Smíchov T. | 1 : 1 | |||
9. květen 2010, 14:30 | Lysolaje | Zlíchov B | Radlice T. | 2 : 1 | |||
8. květen 2010, 17:00 | Miškovice B | Suchdol B | Miškovice T. | 13 : 1 | |||
9. květen 2010, 14:45 | Tn. Střešovice | Košíře B | SK Střešovice UMT | 5 : 1 | |||
9. květen 2010, 17:00 | Ruzyně | Bohnice C | Ruzyně T. | 3 : 2 |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. květen 2010, 17:00 | Ruzyně | Kbely C | Ruzyně T. | 4 : 0 | |||
16. květen 2010, 10:30 | Bohnice C | Tn. Střešovice | Bohnice T. | 4 : 1 | |||
16. květen 2010, 17:00 | Košíře B | Miškovice B | Košíře T. | 4 : 2 | |||
15. květen 2010, 14:45 | Suchdol B | Lysolaje | SK Střešovice UMT | 1 : 4 | |||
16. květen 2010, 17:00 | Zlíchov B | Čechie Smíchov | Radlice T. | 2 : 2 | |||
15. květen 2010, 14:45 | Stodůlky C | Advokát | Stodůlky T. | 11 : 0 | |||
15. květen 2010, 10:15 | Radlice B | ČZÚ | Radlice T. | 1 : 3 |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. květen 2010, 11:30 | Kbely C | Radlice B | Kbely T. | 5 : 2 | |||
23. květen 2010, 17:00 | ČZÚ | Stodůlky C | ČZU Suchdol T. | 6 : 0 | |||
23. květen 2010, 17:00 | Advokát | Zlíchov B | Radlice T. | 2 : 2 | |||
23. květen 2010, 17:00 | Čechie Smíchov | Suchdol B | Čechie Smíchov T. | 1 : 0 | |||
23. květen 2010, 14:30 | Lysolaje | Košíře B | Radlice T. | 1 : 6 | |||
22. květen 2010, 17:00 | Miškovice B | Bohnice C | Miškovice T. | 3 : 1 | |||
23. květen 2010, 14:45 | Tn. Střešovice | Ruzyně | SK Střešovice UMT | 0 : 2 |
23. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. květen 2010, 17:00 | Tn. Střešovice | Kbely C | SK Střešovice UMT | 1 : 1 | |||
30. květen 2010, 17:00 | Ruzyně | Miškovice B | Ruzyně T. | 4 : 1 | |||
30. květen 2010, 10:30 | Bohnice C | Lysolaje | Bohnice T. | 0 : 0 | |||
30. květen 2010, 17:00 | Košíře B | Čechie Smíchov | Košíře T. | 0 : 2 | |||
29. květen 2010, 14:45 | Suchdol B | Advokát | SK Střešovice UMT | 4 : 9 | |||
30. květen 2010, 17:00 | Zlíchov B | ČZÚ | Radlice T. | 0 : 5 | |||
30. květen 2010, 10:30 | Stodůlky C | Radlice B | Stodůlky T. | 0 : 1 |
24. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. červen 2010, 11:30 | Kbely C | Stodůlky C | Kbely T. | 6 : 1 | |||
5. červen 2010, 10:15 | Radlice B | Zlíchov B | Radlice T. | 1 : 0 | |||
6. červen 2010, 17:00 | ČZÚ | Suchdol B | ČZU Suchdol T. | 1 : 0 | |||
6. červen 2010, 17:00 | Advokát | Košíře B | Radlice T. | 3 : 0 | |||
6. červen 2010, 17:00 | Čechie Smíchov | Bohnice C | Čechie Smíchov T. | 2 : 2 | |||
6. červen 2010, 14:30 | Lysolaje | Ruzyně | Radlice T. | 0 : 11 | |||
5. červen 2010, 17:00 | Miškovice B | Tn. Střešovice | Miškovice T. | 5 : 0 |
25. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. červen 2010, 17:00 | Miškovice B | Kbely C | Miškovice T. | 3 : 2 | |||
13. červen 2010, 14:45 | Tn. Střešovice | Lysolaje | SK Střešovice UMT | 6 : 0 | |||
13. červen 2010, 17:00 | Ruzyně | Čechie Smíchov | Ruzyně T. | 4 : 1 | |||
12. červen 2010, 12:45 | Bohnice C | Advokát | Bohnice T. | 0 : 6 | |||
13. červen 2010, 17:00 | Košíře B | ČZÚ | Košíře T. | 3 : 1 | |||
13. červen 2010, 12:30 | Suchdol B | Radlice B | SK Střešovice UMT | 0 : 5 | |||
12. červen 2010, 15:00 | Zlíchov B | Stodůlky C | Zlíchov T. | 3 : 2 |
26. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. červen 2010, 11:30 | Kbely C | Zlíchov B | Kbely T. | 9 : 3 | |||
19. červen 2010, 09:00 | Stodůlky C | Suchdol B | ZŠ Klausova UMT | 6 : 0 | |||
19. červen 2010, 10:15 | Radlice B | Košíře B | Radlice T. | 4 : 1 | |||
19. červen 2010, 11:00 | ČZÚ | Bohnice C | ČZU Suchdol T. | 6 : 0 | |||
20. červen 2010, 17:00 | Advokát | Ruzyně | Radlice T. | 3 : 0 | |||
20. červen 2010, 17:00 | Čechie Smíchov | Tn. Střešovice | Čechie Smíchov T. | 3 : 1 | |||
20. červen 2010, 14:30 | Lysolaje | Miškovice B | Radlice T. | 2 : 3 |