A2A – I.A třída – skupina A – sezóna 2010 / 2011
Konečná tabulka sezóny 2010 / 2011
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Třeboradice | 26 | 22 | 1 | 3 | 77 | 67 |
2. | Královice | 26 | 19 | 2 | 5 | 75 | 59 |
3. | Dolní Počernice | 26 | 16 | 3 | 7 | 56 | 51 |
4. | Dubeč | 26 | 14 | 3 | 9 | 58 | 45 |
5. | Chabry | 26 | 13 | 5 | 8 | 93 | 44 |
6. | PSK Union | 26 | 13 | 3 | 10 | 63 | 42 |
7. | Stodůlky | 26 | 12 | 3 | 11 | 64 | 39 |
8. | Štěrboholy | 26 | 10 | 4 | 12 | 50 | 34 |
9. | Vyšehrad B | 26 | 9 | 3 | 14 | 51 | 30 |
10. | Kyje | 26 | 8 | 4 | 14 | 34 | 28 |
11. | Bohnice | 26 | 6 | 5 | 15 | 34 | 23 |
12. | Junior | 26 | 6 | 5 | 15 | 50 | 23 |
13. | Kbely | 26 | 6 | 5 | 15 | 45 | 23 |
14. | Šeberov | 26 | 4 | 2 | 20 | 30 | 14 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohnice | --- | 1: 3 | 0: 2 | 3: 0 | 2: 2 | 2: 4 | 1: 4 | 3: 2 | 2: 0 | 0: 0 | 0: 0 | 2: 2 | 3: 3 | 3: 1 |
2. | Dolní Počernice | 2: 0 | --- | 1: 0 | 1: 2 | 2: 1 | 3: 1 | 3: 1 | 4: 1 | 2: 0 | 2: 0 | 3: 0 | 0: 7 | 1: 1 | 2: 1 |
3. | Třeboradice | 3: 0 | 2: 0 | --- | 8: 0 | 4: 0 | 4: 1 | 2: 1 | 3: 2 | 4: 0 | 1: 2 | 6: 1 | 2: 1 | 5: 1 | 5: 1 |
4. | Šeberov | 4: 0 | 0: 7 | 0: 2 | --- | 0: 3 | 1: 2 | 1: 6 | 3: 3 | 1: 5 | 0: 9 | 1: 4 | 4: 3 | 0: 3 | 0: 2 |
5. | PSK Union | 3: 2 | 2: 3 | 0: 1 | 4: 1 | --- | 2: 1 | 2: 3 | 4: 0 | 4: 2 | 3: 2 | 1: 2 | 6: 3 | 3: 2 | 7: 2 |
6. | Vyšehrad B | 6: 1 | 0: 2 | 0: 0 | 6: 4 | 5: 1 | --- | 0: 3 | 2: 0 | 1: 5 | 2: 1 | 1: 1 | 1: 2 | 8: 1 | 3: 3 |
7. | Královice | 4: 1 | 3: 0 | 1: 2 | 3: 0 | 1: 0 | 6: 1 | --- | 4: 2 | 2: 1 | 2: 0 | 7: 1 | 2: 1 | 0: 1 | 5: 4 |
8. | Junior | 4: 2 | 2: 2 | 1: 5 | 3: 3 | 1: 4 | 5: 2 | 2: 3 | --- | 5: 0 | 4: 3 | 1: 4 | 1: 5 | 0: 1 | 5: 0 |
9. | Štěrboholy | 0: 1 | 4: 3 | 1: 4 | 1: 2 | 3: 3 | 3: 1 | 2: 3 | 2: 2 | --- | 3: 1 | 1: 0 | 1: 0 | 4: 2 | 2: 2 |
10. | Stodůlky | 5: 1 | 1: 0 | 1: 4 | 8: 0 | 0: 3 | 5: 0 | 0: 1 | 4: 0 | 1: 1 | --- | 4: 0 | 3: 3 | 0: 3 | 1: 2 |
11. | Kyje | 1: 0 | 0: 3 | 1: 2 | 1: 0 | 2: 2 | 0: 1 | 1: 3 | 1: 2 | 2: 3 | 0: 4 | --- | 3: 3 | 3: 2 | 2: 1 |
12. | Chabry | 10: 1 | 4: 4 | 2: 3 | 14: 3 | 3: 0 | 4: 1 | 3: 3 | 4: 2 | 4: 1 | 0: 3 | 5: 0 | --- | 1: 3 | 6: 5 |
13. | Dubeč | 3: 0 | 3: 1 | 2: 1 | 4: 0 | 4: 1 | 4: 1 | 3: 2 | 3: 0 | 2: 4 | 1: 2 | 0: 3 | 1: 2 | --- | 3: 2 |
14. | Kbely | 1: 3 | 1: 2 | 1: 2 | 4: 0 | 1: 2 | 2: 0 | 2: 2 | 0: 0 | 2: 1 | 1: 4 | 2: 1 | 0: 1 | 2: 2 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2010 / 2011
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. srpen 2010, 17:00 | Bohnice | Kbely | Bohnice T. | 3 : 1 | |||
21. srpen 2010, 17:00 | Dolní Počernice | Dubeč | D.Počernice T. | 1 : 1 | |||
22. srpen 2010, 17:00 | Třeboradice | Chabry | Chabry T. | 2 : 1 | |||
22. srpen 2010, 17:00 | Šeberov | Kyje | Šeberov UMT. | 1 : 4 | |||
21. srpen 2010, 10:30 | PSK Union | Stodůlky | PSK Union T. | 3 : 2 | |||
22. srpen 2010, 13:00 | Vyšehrad B | Štěrboholy | Vyšehrad UMT. | 1 : 5 | |||
21. srpen 2010, 17:00 | Královice | Junior | Královice T. | 4 : 2 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. srpen 2010, 17:00 | Kbely | Junior | Kbely T. | 0 : 0 | |||
29. srpen 2010, 17:00 | Štěrboholy | Královice | Štěrboholy T. | 2 : 3 | |||
29. srpen 2010, 17:00 | Stodůlky | Vyšehrad B | Stodůlky T. | 5 : 0 | |||
29. srpen 2010, 17:00 | Kyje | PSK Union | Kyje UMT | 2 : 2 | |||
28. srpen 2010, 17:00 | Chabry | Šeberov | Chabry T. | 14 : 3 | |||
29. srpen 2010, 17:00 | Dubeč | Třeboradice | Dubeč T. | 2 : 1 | |||
29. srpen 2010, 17:00 | Bohnice | Dolní Počernice | Bohnice T. | 1 : 3 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. září 2010, 17:00 | Dolní Počernice | Kbely | D.Počernice T. | 2 : 1 | |||
5. září 2010, 17:00 | Třeboradice | Bohnice | Třeboradice T. | 3 : 0 | |||
5. září 2010, 17:00 | Šeberov | Dubeč | Šeberov UMT. | 0 : 3 | |||
4. září 2010, 10:30 | PSK Union | Chabry | PSK Union T. | 6 : 3 | |||
5. září 2010, 13:00 | Vyšehrad B | Kyje | Vyšehrad UMT. | 1 : 1 | |||
4. září 2010, 17:00 | Královice | Stodůlky | Královice T. | 2 : 0 | |||
4. září 2010, 10:30 | Junior | Štěrboholy | V Úžlabině UMT. | 5 : 0 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. září 2010, 17:00 | Kbely | Štěrboholy | Kbely T. | 2 : 1 | |||
12. září 2010, 17:00 | Stodůlky | Junior | Stodůlky T. | 4 : 0 | |||
12. září 2010, 17:00 | Kyje | Královice | Kyje UMT | 1 : 3 | |||
11. září 2010, 17:00 | Chabry | Vyšehrad B | Chabry T. | 4 : 1 | |||
12. září 2010, 17:00 | Dubeč | PSK Union | Dubeč T. | 4 : 1 | |||
12. září 2010, 17:00 | Bohnice | Šeberov | Bohnice T. | 3 : 0 | |||
11. září 2010, 17:00 | Dolní Počernice | Třeboradice | D.Počernice T. | 1 : 0 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. září 2010, 16:30 | Třeboradice | Kbely | Třeboradice T. | 5 : 1 | |||
18. září 2010, 16:30 | Šeberov | Dolní Počernice | Šeberov UMT. | 0 : 7 | |||
18. září 2010, 10:30 | PSK Union | Bohnice | PSK Union T. | 3 : 2 | |||
19. září 2010, 13:00 | Vyšehrad B | Dubeč | Vyšehrad UMT. | 8 : 1 | |||
18. září 2010, 16:30 | Královice | Chabry | Královice T. | 2 : 1 | |||
18. září 2010, 10:30 | Junior | Kyje | V Úžlabině UMT. | 1 : 4 | |||
19. září 2010, 16:30 | Štěrboholy | Stodůlky | Štěrboholy T. | 3 : 1 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. září 2010, 16:30 | Kbely | Stodůlky | Kbely T. | 1 : 4 | |||
26. září 2010, 16:30 | Kyje | Štěrboholy | Kyje UMT | 2 : 3 | |||
25. září 2010, 16:30 | Chabry | Junior | Chabry T. | 4 : 2 | |||
26. září 2010, 16:30 | Dubeč | Královice | Dubeč T. | 3 : 2 | |||
26. září 2010, 16:30 | Bohnice | Vyšehrad B | Bohnice T. | 2 : 4 | |||
25. září 2010, 16:30 | Dolní Počernice | PSK Union | D.Počernice T. | 2 : 1 | |||
26. září 2010, 16:30 | Třeboradice | Šeberov | Třeboradice T. | 8 : 0 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. říjen 2010, 16:00 | Šeberov | Kbely | Šeberov UMT. | 0 : 2 | |||
2. říjen 2010, 10:30 | PSK Union | Třeboradice | PSK Union T. | 0 : 1 | |||
3. říjen 2010, 13:00 | Vyšehrad B | Dolní Počernice | Vyšehrad UMT. | 0 : 2 | |||
2. říjen 2010, 16:00 | Královice | Bohnice | Královice T. | 4 : 1 | |||
2. říjen 2010, 10:30 | Junior | Dubeč | V Úžlabině UMT. | 0 : 1 | |||
3. říjen 2010, 16:00 | Štěrboholy | Chabry | Štěrboholy T. | 1 : 0 | |||
3. říjen 2010, 16:00 | Stodůlky | Kyje | Stodůlky T. | 4 : 0 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. říjen 2010, 16:00 | Kbely | Kyje | Kbely T. | 2 : 1 | |||
9. říjen 2010, 16:00 | Chabry | Stodůlky | Chabry T. | 0 : 3 | |||
10. říjen 2010, 16:00 | Dubeč | Štěrboholy | Štěrboholy T. | 2 : 4 | |||
10. říjen 2010, 16:00 | Bohnice | Junior | Bohnice T. | 3 : 2 | |||
9. říjen 2010, 16:00 | Dolní Počernice | Královice | D.Počernice T. | 3 : 1 | |||
10. říjen 2010, 16:00 | Třeboradice | Vyšehrad B | Třeboradice T. | 4 : 1 | |||
10. říjen 2010, 16:00 | Šeberov | PSK Union | Šeberov UMT. | 0 : 3 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. říjen 2010, 10:30 | PSK Union | Kbely | PSK Union T. | 7 : 2 | |||
17. říjen 2010, 13:00 | Vyšehrad B | Šeberov | Vyšehrad UMT. | 6 : 4 | |||
16. říjen 2010, 15:30 | Královice | Třeboradice | Královice T. | 1 : 2 | |||
16. říjen 2010, 10:30 | Junior | Dolní Počernice | V Úžlabině UMT. | 2 : 2 | |||
17. říjen 2010, 15:30 | Štěrboholy | Bohnice | Štěrboholy T. | 0 : 1 | |||
17. říjen 2010, 15:30 | Stodůlky | Dubeč | Stodůlky T. | 0 : 3 | |||
17. říjen 2010, 15:30 | Kyje | Chabry | Kyje UMT | 3 : 3 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. říjen 2010, 15:30 | Kbely | Chabry | Kbely T. | 0 : 1 | |||
23. říjen 2010, 15:30 | Dubeč | Kyje | Dubeč T. | 0 : 3 | |||
24. říjen 2010, 15:30 | Bohnice | Stodůlky | Bohnice T. | 0 : 0 | |||
23. říjen 2010, 15:30 | Dolní Počernice | Štěrboholy | D.Počernice T. | 2 : 0 | |||
24. říjen 2010, 15:30 | Třeboradice | Junior | Třeboradice T. | 3 : 2 | |||
23. říjen 2010, 15:30 | Šeberov | Královice | Šeberov UMT. | 1 : 6 | |||
23. říjen 2010, 10:30 | PSK Union | Vyšehrad B | PSK Union T. | 2 : 1 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. říjen 2010, 13:00 | Vyšehrad B | Kbely | Vyšehrad UMT. | 3 : 3 | |||
30. říjen 2010, 14:30 | Královice | PSK Union | Královice T. | 1 : 0 | |||
30. říjen 2010, 10:30 | Junior | Šeberov | V Úžlabině UMT. | 3 : 3 | |||
31. říjen 2010, 14:30 | Štěrboholy | Třeboradice | Štěrboholy T. | 1 : 4 | |||
31. říjen 2010, 14:30 | Stodůlky | Dolní Počernice | Stodůlky T. | 1 : 0 | |||
31. říjen 2010, 14:30 | Kyje | Bohnice | Kyje UMT | 1 : 0 | |||
30. říjen 2010, 14:30 | Chabry | Dubeč | Chabry T. | 1 : 3 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. listopad 2010, 14:00 | Kbely | Dubeč | Kbely T. | 2 : 2 | |||
7. listopad 2010, 14:00 | Bohnice | Chabry | Bohnice T. | 2 : 2 | |||
6. listopad 2010, 14:00 | Dolní Počernice | Kyje | D.Počernice T. | 3 : 0 | |||
7. listopad 2010, 14:00 | Třeboradice | Stodůlky | Třeboradice T. | 1 : 2 | |||
7. listopad 2010, 14:00 | Šeberov | Štěrboholy | Šeberov UMT. | 1 : 5 | |||
6. listopad 2010, 10:30 | PSK Union | Junior | PSK Union T. | 4 : 0 | |||
7. listopad 2010, 14:00 | Vyšehrad B | Královice | Vyšehrad UMT. | 0 : 3 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. listopad 2010, 14:00 | Královice | Kbely | Královice T. | 5 : 4 | |||
13. listopad 2010, 10:30 | Junior | Vyšehrad B | V Úžlabině UMT. | 5 : 2 | |||
14. listopad 2010, 14:00 | Štěrboholy | PSK Union | Štěrboholy T. | 3 : 3 | |||
14. listopad 2010, 14:00 | Stodůlky | Šeberov | Stodůlky T. | 8 : 0 | |||
14. listopad 2010, 14:00 | Kyje | Třeboradice | Kyje UMT | 1 : 2 | |||
13. listopad 2010, 14:00 | Chabry | Dolní Počernice | Chabry T. | 4 : 4 | |||
14. listopad 2010, 14:00 | Dubeč | Bohnice | Dubeč T. | 3 : 0 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. březen 2011, 15:00 | Kbely | Bohnice | Kbely T. | 1 : 3 | |||
27. březen 2011, 15:00 | Dubeč | Dolní Počernice | Dubeč T. | 3 : 1 | |||
27. březen 2011, 15:00 | Chabry | Třeboradice | Třeboradice T. | 2 : 3 | |||
27. březen 2011, 15:00 | Kyje | Šeberov | Kyje UMT | 1 : 0 | |||
27. březen 2011, 15:00 | Stodůlky | PSK Union | Stodůlky T. | 0 : 3 | |||
27. březen 2011, 15:00 | Štěrboholy | Vyšehrad B | Štěrboholy T. | 3 : 1 | |||
26. březen 2011, 10:30 | Junior | Královice | V Úžlabině UMT. | 2 : 3 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. duben 2011, 10:30 | Junior | Kbely | V Úžlabině UMT. | 5 : 0 | |||
2. duben 2011, 16:30 | Královice | Štěrboholy | Královice T. | 2 : 1 | |||
3. duben 2011, 14:00 | Vyšehrad B | Stodůlky | Vyšehrad UMT. | 2 : 1 | |||
2. duben 2011, 10:30 | PSK Union | Kyje | PSK Union UMT | 1 : 2 | |||
3. duben 2011, 16:30 | Šeberov | Chabry | Šeberov UMT. | 4 : 3 | |||
3. duben 2011, 16:30 | Třeboradice | Dubeč | Třeboradice T. | 5 : 1 | |||
2. duben 2011, 16:30 | Dolní Počernice | Bohnice | D.Počernice T. | 2 : 0 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. duben 2011, 16:30 | Kbely | Dolní Počernice | Kbely T. | 1 : 2 | |||
10. duben 2011, 16:30 | Bohnice | Třeboradice | Bohnice T. | 0 : 2 | |||
10. duben 2011, 16:30 | Dubeč | Šeberov | Dubeč T. | 4 : 0 | |||
9. duben 2011, 16:30 | Chabry | PSK Union | Chabry T. | 3 : 0 | |||
10. duben 2011, 16:30 | Kyje | Vyšehrad B | Kyje UMT | 0 : 1 | |||
10. duben 2011, 16:30 | Stodůlky | Královice | Stodůlky T. | 0 : 1 | |||
10. duben 2011, 16:30 | Štěrboholy | Junior | Štěrboholy T. | 2 : 2 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. duben 2011, 17:00 | Štěrboholy | Kbely | Štěrboholy T. | 2 : 2 | |||
16. duben 2011, 10:30 | Junior | Stodůlky | V Úžlabině UMT. | 4 : 3 | |||
16. duben 2011, 17:00 | Královice | Kyje | Královice T. | 7 : 1 | |||
17. duben 2011, 14:00 | Vyšehrad B | Chabry | Vyšehrad UMT. | 1 : 2 | |||
16. duben 2011, 10:30 | PSK Union | Dubeč | PSK Union T. | 3 : 2 | |||
17. duben 2011, 17:00 | Šeberov | Bohnice | Šeberov UMT. | 4 : 0 | |||
17. duben 2011, 17:00 | Třeboradice | Dolní Počernice | Třeboradice T. | 2 : 0 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. duben 2011, 17:00 | Kbely | Třeboradice | Kbely T. | 1 : 2 | |||
23. duben 2011, 17:00 | Dolní Počernice | Šeberov | D.Počernice T. | 1 : 2 | |||
25. duben 2011, 17:00 | Bohnice | PSK Union | Bohnice T. | 2 : 2 | |||
25. duben 2011, 17:00 | Dubeč | Vyšehrad B | Dubeč T. | 4 : 1 | |||
23. duben 2011, 17:00 | Chabry | Královice | Chabry T. | 3 : 3 | |||
25. duben 2011, 17:00 | Kyje | Junior | Kyje UMT | 1 : 2 | |||
24. duben 2011, 17:00 | Stodůlky | Štěrboholy | Stodůlky T. | 1 : 1 |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. květen 2011, 17:00 | Stodůlky | Kbely | Stodůlky T. | 1 : 2 | |||
1. květen 2011, 17:00 | Štěrboholy | Kyje | Štěrboholy T. | 1 : 0 | |||
30. duben 2011, 10:30 | Junior | Chabry | V Úžlabině UMT. | 1 : 5 | |||
30. duben 2011, 17:00 | Královice | Dubeč | Královice T. | 0 : 1 | |||
1. květen 2011, 15:00 | Vyšehrad B | Bohnice | Vyšehrad UMT. | 6 : 1 | |||
30. duben 2011, 10:30 | PSK Union | Dolní Počernice | PSK Union T. | 2 : 3 | |||
1. květen 2011, 17:00 | Šeberov | Třeboradice | Šeberov UMT. | 0 : 2 |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. květen 2011, 17:00 | Kbely | Šeberov | Kbely T. | 4 : 0 | |||
8. květen 2011, 17:00 | Třeboradice | PSK Union | Třeboradice T. | 4 : 0 | |||
7. květen 2011, 17:00 | Dolní Počernice | Vyšehrad B | D.Počernice T. | 3 : 1 | |||
8. květen 2011, 17:00 | Bohnice | Královice | Bohnice T. | 1 : 4 | |||
8. květen 2011, 17:00 | Dubeč | Junior | Dubeč T. | 3 : 0 | |||
7. květen 2011, 17:00 | Chabry | Štěrboholy | Chabry T. | 4 : 1 | |||
8. květen 2011, 17:00 | Kyje | Stodůlky | Kyje UMT | 0 : 4 |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. květen 2011, 17:00 | Kyje | Kbely | Kyje UMT | 2 : 1 | |||
15. květen 2011, 17:00 | Stodůlky | Chabry | Stodůlky T. | 3 : 3 | |||
15. květen 2011, 17:00 | Štěrboholy | Dubeč | Dubeč T. | 4 : 2 | |||
14. květen 2011, 10:30 | Junior | Bohnice | V Úžlabině UMT. | 4 : 2 | |||
14. květen 2011, 17:00 | Královice | Dolní Počernice | Královice T. | 3 : 0 | |||
15. květen 2011, 14:30 | Vyšehrad B | Třeboradice | Vyšehrad UMT. | 0 : 0 | |||
14. květen 2011, 10:30 | PSK Union | Šeberov | PSK Union T. | 4 : 1 |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. květen 2011, 17:00 | Kbely | PSK Union | Kbely T. | 1 : 2 | |||
22. květen 2011, 17:00 | Šeberov | Vyšehrad B | Šeberov UMT. | 1 : 2 | |||
21. květen 2011, 17:00 | Třeboradice | Královice | Třeboradice T. | 2 : 1 | |||
21. květen 2011, 17:00 | Dolní Počernice | Junior | D.Počernice T. | 4 : 1 | |||
22. květen 2011, 17:00 | Bohnice | Štěrboholy | Bohnice T. | 2 : 0 | |||
22. květen 2011, 17:00 | Dubeč | Stodůlky | Dubeč T. | 1 : 2 | |||
21. květen 2011, 17:00 | Chabry | Kyje | Chabry T. | 5 : 0 |
23. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. květen 2011, 17:00 | Chabry | Kbely | Chabry T. | 6 : 5 | |||
29. květen 2011, 17:00 | Kyje | Dubeč | Kyje UMT | 3 : 2 | |||
29. květen 2011, 17:00 | Stodůlky | Bohnice | Stodůlky T. | 5 : 1 | |||
29. květen 2011, 17:00 | Štěrboholy | Dolní Počernice | Štěrboholy T. | 4 : 3 | |||
28. květen 2011, 10:30 | Junior | Třeboradice | V Úžlabině UMT. | 1 : 5 | |||
28. květen 2011, 17:00 | Královice | Šeberov | Královice T. | 3 : 0 | |||
29. květen 2011, 14:45 | Vyšehrad B | PSK Union | Vyšehrad UMT. | 5 : 1 |
24. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. červen 2011, 17:00 | Kbely | Vyšehrad B | Kbely T. | 2 : 0 | |||
4. červen 2011, 10:30 | PSK Union | Královice | PSK Union T. | 2 : 3 | |||
5. červen 2011, 17:00 | Šeberov | Junior | Šeberov UMT. | 3 : 3 | |||
5. červen 2011, 17:00 | Třeboradice | Štěrboholy | Třeboradice T. | 4 : 0 | |||
4. červen 2011, 17:00 | Dolní Počernice | Stodůlky | D.Počernice T. | 2 : 0 | |||
5. červen 2011, 17:00 | Bohnice | Kyje | Bohnice T. | 0 : 0 | |||
4. červen 2011, 17:00 | Dubeč | Chabry | Dubeč T. | 1 : 2 |
25. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. červen 2011, 17:00 | Dubeč | Kbely | Dubeč T. | 3 : 2 | |||
12. červen 2011, 17:00 | Chabry | Bohnice | Chabry T. | 10 : 1 | |||
12. červen 2011, 17:00 | Kyje | Dolní Počernice | Kyje UMT | 0 : 3 | |||
12. červen 2011, 17:00 | Stodůlky | Třeboradice | Stodůlky T. | 1 : 4 | |||
12. červen 2011, 17:00 | Štěrboholy | Šeberov | Štěrboholy T. | 1 : 2 | |||
11. červen 2011, 10:30 | Junior | PSK Union | V Úžlabině UMT. | 1 : 4 | |||
11. červen 2011, 17:00 | Královice | Vyšehrad B | Královice T. | 6 : 1 |
26. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. červen 2011, 16:00 | Kbely | Královice | Kbely T. | 2 : 2 | |||
19. červen 2011, 10:00 | Vyšehrad B | Junior | Vyšehrad UMT. | 2 : 0 | |||
18. červen 2011, 10:30 | PSK Union | Štěrboholy | PSK Union T. | 4 : 2 | |||
18. červen 2011, 15:00 | Šeberov | Stodůlky | Šeberov UMT. | 0 : 9 | |||
18. červen 2011, 15:00 | Třeboradice | Kyje | Třeboradice T. | 6 : 1 | |||
18. červen 2011, 15:00 | Dolní Počernice | Chabry | D.Počernice T. | 0 : 7 | |||
18. červen 2011, 17:00 | Bohnice | Dubeč | Bohnice T. | 3 : 3 |