H3B – 2007 MPŘ (2HP) – sezóna 2010 / 2011
Konečná tabulka sezóny 2010 / 2011
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ďáblice | 18 | 17 | 0 | 1 | 170 | 51 |
2. | Radotín | 18 | 15 | 1 | 2 | 131 | 46 |
3. | Uhřiněves | 18 | 12 | 1 | 5 | 85 | 37 |
4. | Hrdlořezy | 18 | 12 | 0 | 6 | 95 | 36 |
5. | Čakovice | 18 | 8 | 1 | 9 | 48 | 25 |
6. | Př.Kopanina B | 18 | 8 | 0 | 10 | 43 | 24 |
7. | Zličín | 18 | 7 | 1 | 10 | 38 | 22 |
8. | Modřany | 18 | 5 | 1 | 12 | 41 | 16 |
9. | Dolní Počernice | 18 | 3 | 0 | 15 | 26 | 9 |
10. | Junior B | 18 | 0 | 1 | 17 | 4 | 1 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrdlořezy | --- | 5: 0 | 10: 0 | 1:16 | 9: 2 | 4: 2 | 5: 4 | 2: 0 | 2: 6 | 5: 1 |
2. | Dolní Počernice | 0: 6 | --- | 8: 1 | 0: 4 | 2: 5 | 0: 6 | 0: 5 | 2: 4 | 0: 7 | 0: 3 |
3. | Junior B | 1:16 | 0: 2 | --- | 0:15 | 0: 8 | 0:10 | 0:12 | 1:11 | 0: 8 | 0: 3 |
4. | Ďáblice | 4: 2 | 22: 0 | 17: 0 | --- | 10: 1 | 10: 0 | 3: 0 | 10: 0 | 5: 1 | 12: 0 |
5. | Modřany | 2: 8 | 5: 2 | 0: 0 | 0:10 | --- | 1: 2 | 0:11 | 3: 2 | 2: 7 | 6: 2 |
6. | Čakovice | 3: 2 | 6: 0 | 5: 1 | 1: 9 | 5: 2 | --- | 0:12 | 4: 0 | 0: 7 | 1: 1 |
7. | Radotín | 4: 1 | 11: 0 | 17: 0 | 6: 3 | 10: 1 | 6: 1 | --- | 10: 2 | 1: 1 | 2: 0 |
8. | Př.Kopanina B | 2: 9 | 0: 9 | 5: 0 | 1: 6 | 2: 0 | 2: 0 | 2: 3 | --- | 1: 4 | 3: 2 |
9. | Uhřiněves | 1: 0 | 9: 1 | 20: 0 | 1: 8 | 4: 0 | 1: 0 | 1: 4 | 1: 2 | --- | 2: 3 |
10. | Zličín | 2: 8 | 2: 0 | 10: 0 | 1: 6 | 4: 3 | 4: 2 | 0:13 | 0: 4 | 0: 4 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2010 / 2011
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. září 2010, 15:00 | Hrdlořezy | Zličín | Hrdlořezy T. | 5 : 1 | |||
3. září 2010, 17:00 | Dolní Počernice | Uhřiněves | D.Počernice T. | 0 : 7 | |||
4. září 2010, 08:30 | Junior B | Př.Kopanina B | V Úžlabině UMT. | 1 : 11 | |||
4. září 2010, 09:00 | Ďáblice | Radotín | Ďáblice T. | 3 : 0 | |||
5. září 2010, 10:15 | Modřany | Čakovice | Modřany T. | 1 : 2 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. září 2010, 13:30 | Zličín | Čakovice | Zličín T. | 4 : 2 | |||
10. září 2010, 17:00 | Radotín | Modřany | Radotín UMT. | 10 : 1 | |||
12. září 2010, 09:15 | Př.Kopanina B | Ďáblice | Př.Kopanina T. | 1 : 6 | |||
11. září 2010, 13:00 | Uhřiněves | Junior B | Uhřiněves UMT. | 20 : 0 | |||
12. září 2010, 15:00 | Hrdlořezy | Dolní Počernice | Hrdlořezy T. | 5 : 0 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. září 2010, 13:15 | Dolní Počernice | Zličín | D.Počernice T. | 0 : 3 | |||
18. září 2010, 13:00 | Junior B | Hrdlořezy | V Úžlabině UMT. | 1 : 16 | |||
18. září 2010, 09:00 | Ďáblice | Uhřiněves | Ďáblice T. | 5 : 1 | |||
19. září 2010, 10:15 | Modřany | Př.Kopanina B | Modřany T. | 3 : 2 | |||
18. září 2010, 09:00 | Čakovice | Radotín | Čakovice T. | 0 : 12 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. září 2010, 13:30 | Zličín | Radotín | Zličín T. | 0 : 13 | |||
25. září 2010, 09:15 | Př.Kopanina B | Čakovice | Př.Kopanina T. | 2 : 0 | |||
22. září 2010, 17:00 | Uhřiněves | Modřany | Uhřiněves UMT. | 4 : 0 | |||
26. září 2010, 14:30 | Hrdlořezy | Ďáblice | Hrdlořezy T. | 1 : 16 | |||
24. září 2010, 17:00 | Dolní Počernice | Junior B | D.Počernice T. | 8 : 1 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. říjen 2010, 08:30 | Junior B | Zličín | V Úžlabině UMT. | 0 : 3 | |||
2. říjen 2010, 09:00 | Ďáblice | Dolní Počernice | Ďáblice T. | 22 : 0 | |||
3. říjen 2010, 10:15 | Modřany | Hrdlořezy | Modřany T. | 2 : 8 | |||
2. říjen 2010, 09:00 | Čakovice | Uhřiněves | Čakovice T. | 0 : 7 | |||
3. říjen 2010, 12:30 | Radotín | Př.Kopanina B | Radotín UMT. | 10 : 2 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. říjen 2010, 13:30 | Zličín | Př.Kopanina B | Zličín T. | 0 : 4 | |||
10. říjen 2010, 11:00 | Uhřiněves | Radotín | Uhřiněves UMT. | 1 : 4 | |||
10. říjen 2010, 14:00 | Hrdlořezy | Čakovice | Hrdlořezy T. | 4 : 2 | |||
8. říjen 2010, 16:30 | Dolní Počernice | Modřany | D.Počernice T. | 2 : 5 | |||
9. říjen 2010, 08:30 | Junior B | Ďáblice | V Úžlabině UMT. | 0 : 15 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. říjen 2010, 09:00 | Ďáblice | Zličín | Ďáblice T. | 12 : 0 | |||
17. říjen 2010, 10:15 | Modřany | Junior B | Modřany T. | 0 : 0 | |||
16. říjen 2010, 09:00 | Čakovice | Dolní Počernice | Čakovice T. | 6 : 0 | |||
16. říjen 2010, 11:00 | Radotín | Hrdlořezy | Hrdlořezy T. | 4 : 1 | |||
17. říjen 2010, 09:15 | Př.Kopanina B | Uhřiněves | Př.Kopanina T. | 1 : 4 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. říjen 2010, 13:30 | Zličín | Uhřiněves | Zličín UMT. | 0 : 4 | |||
24. říjen 2010, 13:30 | Hrdlořezy | Př.Kopanina B | Hrdlořezy T. | 2 : 0 | |||
23. říjen 2010, 14:00 | Dolní Počernice | Radotín | D.Počernice T. | 0 : 5 | |||
23. říjen 2010, 15:00 | Junior B | Čakovice | V Úžlabině UMT. | 0 : 10 | |||
23. říjen 2010, 09:00 | Ďáblice | Modřany | Ďáblice T. | 10 : 1 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. říjen 2010, 10:15 | Modřany | Zličín | Modřany T. | 6 : 2 | |||
27. říjen 2010, 16:30 | Čakovice | Ďáblice | Čakovice T. | 1 : 9 | |||
30. říjen 2010, 08:30 | Radotín | Junior B | Radotín UMT. | 17 : 0 | |||
28. říjen 2010, 09:15 | Př.Kopanina B | Dolní Počernice | Př.Kopanina T. | 0 : 9 | |||
30. říjen 2010, 13:00 | Uhřiněves | Hrdlořezy | Uhřiněves UMT. | 1 : 0 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. duben 2011, 13:30 | Zličín | Hrdlořezy | Zličín UMT. | 2 : 8 | |||
10. duben 2011, 14:30 | Uhřiněves | Dolní Počernice | Uhřiněves UMT. | 9 : 1 | |||
10. duben 2011, 09:15 | Př.Kopanina B | Junior B | Př.Kopanina T. | 5 : 0 | |||
10. duben 2011, 13:15 | Radotín | Ďáblice | Radotín UMT. | 6 : 3 | |||
9. duben 2011, 09:00 | Čakovice | Modřany | Čakovice T. | 5 : 2 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. duben 2011, 09:00 | Čakovice | Zličín | Čakovice T. | 1 : 1 | |||
17. duben 2011, 10:15 | Modřany | Radotín | Modřany T. | 0 : 11 | |||
16. duben 2011, 09:00 | Ďáblice | Př.Kopanina B | Ďáblice UMT | 10 : 0 | |||
16. duben 2011, 08:30 | Junior B | Uhřiněves | V Úžlabině UMT. | 0 : 8 | |||
16. duben 2011, 13:45 | Dolní Počernice | Hrdlořezy | D.Počernice T. | 0 : 6 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. duben 2011, 13:30 | Zličín | Dolní Počernice | Zličín T. | 2 : 0 | |||
18. duben 2011, 17:00 | Hrdlořezy | Junior B | Hrdlořezy T. | 10 : 0 | |||
25. duben 2011, 13:00 | Uhřiněves | Ďáblice | Uhřiněves UMT. | 1 : 8 | |||
19. duben 2011, 16:30 | Př.Kopanina B | Modřany | Př.Kopanina T. | 2 : 0 | |||
23. duben 2011, 11:30 | Radotín | Čakovice | Radotín UMT. | 6 : 1 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. duben 2011, 16:30 | Radotín | Zličín | Radotín UMT. | 2 : 0 | |||
30. duben 2011, 09:00 | Čakovice | Př.Kopanina B | Čakovice T. | 4 : 0 | |||
1. květen 2011, 10:15 | Modřany | Uhřiněves | Modřany T. | 2 : 7 | |||
30. duben 2011, 09:00 | Ďáblice | Hrdlořezy | Ďáblice UMT | 4 : 2 | |||
1. květen 2011, 13:45 | Junior B | Dolní Počernice | V Úžlabině UMT. | 0 : 2 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. květen 2011, 13:30 | Zličín | Junior B | Zličín T. | 10 : 0 | |||
6. květen 2011, 17:00 | Dolní Počernice | Ďáblice | D.Počernice T. | 0 : 4 | |||
8. květen 2011, 15:00 | Hrdlořezy | Modřany | Hrdlořezy T. | 9 : 2 | |||
8. květen 2011, 15:00 | Uhřiněves | Čakovice | Uhřiněves UMT. | 1 : 0 | |||
8. květen 2011, 13:30 | Př.Kopanina B | Radotín | Př.Kopanina T. | 2 : 3 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. květen 2011, 09:15 | Př.Kopanina B | Zličín | Př.Kopanina T. | 3 : 2 | |||
14. květen 2011, 13:30 | Radotín | Uhřiněves | Radotín UMT. | 1 : 1 | |||
14. květen 2011, 09:00 | Čakovice | Hrdlořezy | Čakovice T. | 3 : 2 | |||
15. květen 2011, 10:15 | Modřany | Dolní Počernice | Modřany T. | 5 : 2 | |||
14. květen 2011, 09:00 | Ďáblice | Junior B | Ďáblice UMT | 17 : 0 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. květen 2011, 13:30 | Zličín | Ďáblice | Zličín T. | 1 : 6 | |||
22. květen 2011, 12:15 | Junior B | Modřany | V Úžlabině UMT. | 0 : 8 | |||
20. květen 2011, 17:00 | Dolní Počernice | Čakovice | D.Počernice T. | 0 : 6 | |||
22. květen 2011, 10:00 | Hrdlořezy | Radotín | Radotín UMT. | 5 : 4 | |||
22. květen 2011, 15:00 | Uhřiněves | Př.Kopanina B | Uhřiněves UMT. | 1 : 2 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. květen 2011, 15:00 | Uhřiněves | Zličín | Uhřiněves UMT. | 2 : 3 | |||
28. květen 2011, 09:15 | Př.Kopanina B | Hrdlořezy | Př.Kopanina T. | 2 : 9 | |||
28. květen 2011, 15:30 | Radotín | Dolní Počernice | Radotín UMT. | 11 : 0 | |||
28. květen 2011, 09:00 | Čakovice | Junior B | Čakovice T. | 5 : 1 | |||
29. květen 2011, 10:15 | Modřany | Ďáblice | Modřany T. | 0 : 10 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. červen 2011, 13:30 | Zličín | Modřany | Zličín T. | 4 : 3 | |||
1. červen 2011, 16:30 | Ďáblice | Čakovice | Ďáblice UMT | 10 : 0 | |||
4. červen 2011, 08:30 | Junior B | Radotín | V Úžlabině UMT. | 0 : 12 | |||
5. červen 2011, 13:45 | Dolní Počernice | Př.Kopanina B | D.Počernice T. | 2 : 4 | |||
5. červen 2011, 15:00 | Hrdlořezy | Uhřiněves | Hrdlořezy T. | 2 : 6 |