G3D – 82 SPŘ (1HP) – sezóna 2009 / 2010
Konečná tabulka sezóny 2009 / 2010
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunratice | 22 | 17 | 1 | 4 | 72 | 52 |
2. | Čechie Smíchov | 22 | 15 | 6 | 1 | 89 | 51 |
3. | Řeporyje | 22 | 15 | 1 | 6 | 61 | 46 |
4. | Uhelné sklady B | 22 | 14 | 2 | 6 | 78 | 44 |
5. | Újezd nad Lesy B | 22 | 10 | 4 | 8 | 65 | 34 |
6. | Dukla B | 22 | 9 | 5 | 8 | 67 | 32 |
7. | REAL | 22 | 8 | 3 | 11 | 57 | 27 |
8. | Bohnice B | 22 | 8 | 3 | 11 | 32 | 27 |
9. | Vyšehrad | 22 | 5 | 5 | 12 | 38 | 20 |
10. | Kyje | 22 | 4 | 7 | 11 | 33 | 19 |
11. | Bílá Hora | 22 | 5 | 0 | 17 | 36 | 15 |
12. | Háje - SOS C | 22 | 2 | 3 | 17 | 30 | 9 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyšehrad | --- | 0: 2 | 0: 7 | 3: 5 | 5: 5 | 0: 0 | 2: 2 | 4: 2 | 1: 2 | 2: 2 | 3: 1 | 3: 1 |
2. | Řeporyje | 7: 0 | --- | 3: 1 | 0: 1 | 2: 0 | 2: 2 | 7: 1 | 3: 2 | 0: 6 | 3: 1 | 0: 1 | 4: 1 |
3. | Újezd nad ... | 3: 1 | 0: 1 | --- | 1: 5 | 1: 1 | 1: 2 | 4: 0 | 7: 2 | 2: 2 | 8: 0 | 1: 1 | 7: 0 |
4. | Kunratice | 3: 1 | 1: 0 | 3: 1 | --- | 7: 3 | 1: 6 | 7: 1 | 2: 2 | 2:11 | 1: 0 | 3: 1 | 5: 2 |
5. | REAL | 0: 1 | 1: 2 | 4: 0 | 3: 5 | --- | 1: 2 | 6: 1 | 5: 2 | 0: 1 | 3: 1 | 1: 4 | 4: 5 |
6. | Uhelné ... | 6: 0 | 2: 0 | 3: 4 | 1: 4 | 2: 3 | --- | 11: 1 | 3: 2 | 2: 4 | 10: 2 | 2: 0 | 4: 2 |
7. | Háje - SOS C | 0: 5 | 2:11 | 0: 8 | 5: 3 | 2: 5 | 1: 5 | --- | 1: 6 | 1:11 | 1: 2 | 4: 1 | 2: 3 |
8. | Dukla B | 5: 3 | 0: 4 | 4: 2 | 5: 2 | 4: 2 | 0: 7 | 2: 1 | --- | 1: 1 | 2: 2 | 1: 6 | 7: 3 |
9. | Čechie Smíchov | 2: 2 | 2: 0 | 7: 1 | 3: 4 | 3: 2 | 1: 0 | 1: 1 | 4: 4 | --- | 2: 0 | 4: 2 | 6: 0 |
10. | Kyje | 3: 0 | 1: 2 | 1: 3 | 2: 4 | 3: 3 | 0: 2 | 1: 1 | 1: 1 | 4: 4 | --- | 0: 2 | 5: 0 |
11. | Bohnice B | 2: 1 | 0: 2 | 1: 1 | 1: 2 | 0: 1 | 1: 0 | 4: 1 | 2: 3 | 0: 1 | 0: 0 | --- | 2: 1 |
12. | Bílá Hora | 5: 1 | 0: 6 | 0: 2 | 1: 2 | 1: 4 | 1: 6 | 8: 1 | 0:10 | 0:11 | 0: 2 | 2: 0 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2009 / 2010
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. září 2009, 08:30 | Vyšehrad | Bílá Hora | Vyšehrad UMT. | 3 : 1 | |||
5. září 2009, 10:30 | Řeporyje | Bohnice B | Řeporyje T. | 0 : 1 | |||
4. září 2009, 16:30 | Újezd nad Lesy B | Kyje | Újezd n.Lesy T. | 8 : 0 | |||
4. září 2009, 17:00 | Kunratice | Čechie Smíchov | Kunratice T. | 2 : 11 | |||
4. září 2009, 17:00 | REAL | Dukla B | Zlíchov T. | 5 : 2 | |||
5. září 2009, 09:00 | Uhelné sklady B | Háje - SOS C | ZŠ Klausova UMT | 11 : 1 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. září 2009, 10:00 | Bílá Hora | Háje - SOS C | Bílá Hora T. | 8 : 1 | |||
12. září 2009, 08:30 | Dukla B | Uhelné sklady B | Dukla UMT. | 0 : 7 | |||
12. září 2009, 11:00 | Čechie Smíchov | REAL | Čechie Smíchov T. | 3 : 2 | |||
11. září 2009, 17:30 | Kyje | Kunratice | Kyje UMT | 2 : 4 | |||
13. září 2009, 15:00 | Bohnice B | Újezd nad Lesy B | Bohnice T. | 1 : 1 | |||
13. září 2009, 08:30 | Vyšehrad | Řeporyje | Vyšehrad UMT. | 0 : 2 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. září 2009, 10:30 | Řeporyje | Bílá Hora | Řeporyje T. | 4 : 1 | |||
18. září 2009, 17:30 | Újezd nad Lesy B | Vyšehrad | Újezd n.Lesy T. | 3 : 1 | |||
18. září 2009, 16:30 | Kunratice | Bohnice B | Kunratice T. | 3 : 1 | |||
18. září 2009, 16:30 | REAL | Kyje | Zlíchov T. | 3 : 1 | |||
19. září 2009, 09:00 | Uhelné sklady B | Čechie Smíchov | ZŠ Klausova UMT | 2 : 4 | |||
19. září 2009, 14:30 | Háje - SOS C | Dukla B | Schulhoffova (P-11) T. | 1 : 6 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. září 2009, 10:00 | Bílá Hora | Dukla B | Bílá Hora T. | 0 : 10 | |||
24. září 2009, 17:15 | Čechie Smíchov | Háje - SOS C | Čechie Smíchov T. | 1 : 1 | |||
25. září 2009, 16:30 | Kyje | Uhelné sklady B | Kyje UMT | 0 : 2 | |||
28. září 2009, 13:00 | Bohnice B | REAL | Bohnice T. | 0 : 1 | |||
28. září 2009, 16:00 | Vyšehrad | Kunratice | Vyšehrad UMT. | 3 : 5 | |||
26. září 2009, 10:30 | Řeporyje | Újezd nad Lesy B | Řeporyje T. | 3 : 1 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. říjen 2009, 17:00 | Újezd nad Lesy B | Bílá Hora | Újezd n.Lesy T. | 7 : 0 | |||
2. říjen 2009, 16:30 | Kunratice | Řeporyje | Kunratice T. | 1 : 0 | |||
2. říjen 2009, 16:30 | REAL | Vyšehrad | Zlíchov T. | 0 : 1 | |||
3. říjen 2009, 12:00 | Uhelné sklady B | Bohnice B | ZŠ Klausova UMT | 2 : 0 | |||
3. říjen 2009, 14:30 | Háje - SOS C | Kyje | Schulhoffova (P-11) T. | 1 : 2 | |||
3. říjen 2009, 13:00 | Dukla B | Čechie Smíchov | Dukla UMT. | 1 : 1 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. říjen 2009, 08:30 | Bílá Hora | Čechie Smíchov | Bílá Hora T. | 0 : 11 | |||
10. říjen 2009, 15:30 | Kyje | Dukla B | Kyje UMT | 1 : 1 | |||
11. říjen 2009, 12:30 | Bohnice B | Háje - SOS C | Bohnice T. | 4 : 1 | |||
10. říjen 2009, 08:30 | Vyšehrad | Uhelné sklady B | Vyšehrad UMT. | 0 : 0 | |||
9. říjen 2009, 16:30 | Řeporyje | REAL | Řeporyje T. | 2 : 0 | |||
10. říjen 2009, 09:00 | Újezd nad Lesy B | Kunratice | Újezd n.Lesy T. | 1 : 5 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. říjen 2009, 09:00 | Kunratice | Bílá Hora | Kunratice T. | 5 : 2 | |||
17. říjen 2009, 09:00 | REAL | Újezd nad Lesy B | Zlíchov T. | 4 : 0 | |||
17. říjen 2009, 12:00 | Uhelné sklady B | Řeporyje | ZŠ Klausova UMT | 2 : 0 | |||
17. říjen 2009, 11:30 | Háje - SOS C | Vyšehrad | Schulhoffova (P-11) T. | 0 : 5 | |||
18. říjen 2009, 08:30 | Dukla B | Bohnice B | Dukla UMT. | 1 : 6 | |||
17. říjen 2009, 11:00 | Čechie Smíchov | Kyje | Čechie Smíchov T. | 2 : 0 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. říjen 2009, 09:00 | Bílá Hora | Kyje | Bílá Hora T. | 0 : 2 | |||
25. říjen 2009, 11:00 | Bohnice B | Čechie Smíchov | Bohnice T. | 0 : 1 | |||
24. říjen 2009, 08:30 | Vyšehrad | Dukla B | Vyšehrad UMT. | 4 : 2 | |||
24. říjen 2009, 10:30 | Řeporyje | Háje - SOS C | Řeporyje T. | 7 : 1 | |||
24. říjen 2009, 13:00 | Újezd nad Lesy B | Uhelné sklady B | Újezd n.Lesy T. | 1 : 2 | |||
24. říjen 2009, 10:00 | Kunratice | REAL | Kunratice T. | 7 : 3 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. říjen 2009, 09:00 | REAL | Bílá Hora | Zlíchov T. | 4 : 5 | |||
28. říjen 2009, 10:30 | Uhelné sklady B | Kunratice | ZŠ Klausova UMT | 1 : 4 | |||
27. říjen 2009, 16:00 | Háje - SOS C | Újezd nad Lesy B | Schulhoffova (P-11) T. | 0 : 8 | |||
31. říjen 2009, 13:00 | Dukla B | Řeporyje | Dukla UMT. | 0 : 4 | |||
31. říjen 2009, 11:00 | Čechie Smíchov | Vyšehrad | Čechie Smíchov T. | 2 : 2 | |||
22. říjen 2009, 17:00 | Kyje | Bohnice B | Kyje UMT | 0 : 2 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. listopad 2009, 09:30 | Bílá Hora | Bohnice B | Bílá Hora T. | 2 : 0 | |||
8. listopad 2009, 10:00 | Vyšehrad | Kyje | Vyšehrad UMT. | 2 : 2 | |||
7. listopad 2009, 10:30 | Řeporyje | Čechie Smíchov | Řeporyje T. | 0 : 6 | |||
7. listopad 2009, 13:00 | Újezd nad Lesy B | Dukla B | Újezd n.Lesy T. | 7 : 2 | |||
7. listopad 2009, 10:00 | Kunratice | Háje - SOS C | Kunratice T. | 7 : 1 | |||
7. listopad 2009, 09:00 | REAL | Uhelné sklady B | Zlíchov T. | 1 : 2 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. listopad 2009, 17:30 | Uhelné sklady B | Bílá Hora | ZŠ Klausova UMT | 4 : 2 | |||
14. listopad 2009, 08:30 | Háje - SOS C | REAL | Schulhoffova (P-11) T. | 2 : 5 | |||
14. listopad 2009, 08:30 | Dukla B | Kunratice | Dukla UMT. | 5 : 2 | |||
14. listopad 2009, 11:00 | Čechie Smíchov | Újezd nad Lesy B | Čechie Smíchov T. | 7 : 1 | |||
14. listopad 2009, 15:30 | Kyje | Řeporyje | Kyje UMT | 1 : 2 | |||
15. listopad 2009, 08:45 | Bohnice B | Vyšehrad | Bohnice T. | 2 : 1 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. březen 2010, 10:00 | Bílá Hora | Vyšehrad | Bílá Hora T. | 5 : 1 | |||
28. březen 2010, 12:45 | Bohnice B | Řeporyje | Bohnice T. | 0 : 2 | |||
26. březen 2010, 17:00 | Kyje | Újezd nad Lesy B | Kyje UMT | 1 : 3 | |||
27. březen 2010, 11:00 | Čechie Smíchov | Kunratice | Čechie Smíchov T. | 3 : 4 | |||
27. březen 2010, 08:30 | Dukla B | REAL | Dukla UMT. | 4 : 2 | |||
28. březen 2010, 13:30 | Háje - SOS C | Uhelné sklady B | Háje UMT. | 1 : 5 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. březen 2010, 14:00 | Háje - SOS C | Bílá Hora | Háje UMT. | 2 : 3 | |||
20. březen 2010, 09:00 | Uhelné sklady B | Dukla B | ZŠ Klausova UMT | 3 : 2 | |||
8. duben 2010, 16:30 | REAL | Čechie Smíchov | Zlíchov T. | 0 : 1 | |||
20. březen 2010, 13:00 | Kunratice | Kyje | ZŠ Pošepného UMT. | 1 : 0 | |||
20. březen 2010, 12:00 | Újezd nad Lesy B | Bohnice B | Újezd n.Lesy T. | 1 : 1 | |||
21. březen 2010, 08:45 | Řeporyje | Vyšehrad | Řeporyje T. | 7 : 0 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. duben 2010, 10:00 | Bílá Hora | Řeporyje | Bílá Hora T. | 0 : 6 | |||
11. duben 2010, 08:30 | Vyšehrad | Újezd nad Lesy B | Vyšehrad UMT. | 0 : 7 | |||
10. duben 2010, 08:45 | Bohnice B | Kunratice | Bohnice T. | 1 : 2 | |||
9. duben 2010, 17:00 | Kyje | REAL | Kyje UMT | 3 : 3 | |||
10. duben 2010, 11:00 | Čechie Smíchov | Uhelné sklady B | Čechie Smíchov T. | 1 : 0 | |||
10. duben 2010, 09:00 | Dukla B | Háje - SOS C | Dukla UMT. | 2 : 1 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. duben 2010, 08:30 | Dukla B | Bílá Hora | Dukla UMT. | 7 : 3 | |||
17. duben 2010, 14:00 | Háje - SOS C | Čechie Smíchov | Háje UMT. | 1 : 11 | |||
17. duben 2010, 12:00 | Uhelné sklady B | Kyje | ZŠ Klausova UMT | 10 : 2 | |||
17. duben 2010, 15:30 | REAL | Bohnice B | Zlíchov T. | 1 : 4 | |||
16. duben 2010, 17:00 | Kunratice | Vyšehrad | Kunratice T. | 3 : 1 | |||
16. duben 2010, 18:00 | Újezd nad Lesy B | Řeporyje | Újezd n.Lesy T. | 0 : 1 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. duben 2010, 10:00 | Bílá Hora | Újezd nad Lesy B | Bílá Hora T. | 0 : 2 | |||
25. duben 2010, 08:45 | Řeporyje | Kunratice | Řeporyje T. | 0 : 1 | |||
25. duben 2010, 08:30 | Vyšehrad | REAL | Vyšehrad UMT. | 5 : 5 | |||
25. duben 2010, 13:30 | Bohnice B | Uhelné sklady B | Bohnice T. | 1 : 0 | |||
23. duben 2010, 17:00 | Kyje | Háje - SOS C | Kyje UMT | 1 : 1 | |||
24. duben 2010, 11:00 | Čechie Smíchov | Dukla B | Čechie Smíchov T. | 4 : 4 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. květen 2010, 11:00 | Čechie Smíchov | Bílá Hora | Čechie Smíchov T. | 6 : 0 | |||
28. duben 2010, 17:00 | Dukla B | Kyje | Dukla UMT. | 2 : 2 | |||
1. květen 2010, 11:00 | Háje - SOS C | Bohnice B | Háje UMT. | 4 : 1 | |||
1. květen 2010, 12:00 | Uhelné sklady B | Vyšehrad | ZŠ Klausova UMT | 6 : 0 | |||
1. květen 2010, 13:30 | REAL | Řeporyje | Zlíchov T. | 1 : 2 | |||
30. duben 2010, 17:00 | Kunratice | Újezd nad Lesy B | Kunratice T. | 3 : 1 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. květen 2010, 10:00 | Bílá Hora | Kunratice | Bílá Hora T. | 1 : 2 | |||
9. květen 2010, 12:00 | Újezd nad Lesy B | REAL | Újezd n.Lesy T. | 1 : 1 | |||
9. květen 2010, 08:45 | Řeporyje | Uhelné sklady B | Řeporyje T. | 2 : 2 | |||
9. květen 2010, 08:30 | Vyšehrad | Háje - SOS C | Vyšehrad UMT. | 2 : 2 | |||
9. květen 2010, 13:30 | Bohnice B | Dukla B | Bohnice T. | 2 : 3 | |||
7. květen 2010, 17:00 | Kyje | Čechie Smíchov | Kyje UMT | 4 : 4 |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. květen 2010, 17:00 | Kyje | Bílá Hora | Kyje UMT | 5 : 0 | |||
4. květen 2010, 17:30 | Čechie Smíchov | Bohnice B | Čechie Smíchov T. | 4 : 2 | |||
20. květen 2010, 17:00 | Dukla B | Vyšehrad | Dukla UMT. | 5 : 3 | |||
15. květen 2010, 12:30 | Háje - SOS C | Řeporyje | Háje UMT. | 2 : 11 | |||
15. květen 2010, 12:00 | Uhelné sklady B | Újezd nad Lesy B | ZŠ Klausova UMT | 3 : 4 | |||
20. květen 2010, 17:00 | REAL | Kunratice | Zlíchov T. | 3 : 5 |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. květen 2010, 10:00 | Bílá Hora | REAL | Bílá Hora T. | 1 : 4 | |||
21. květen 2010, 17:00 | Kunratice | Uhelné sklady B | Kunratice T. | 1 : 6 | |||
21. květen 2010, 18:00 | Újezd nad Lesy B | Háje - SOS C | Újezd n.Lesy T. | 4 : 0 | |||
23. květen 2010, 08:45 | Řeporyje | Dukla B | Řeporyje T. | 3 : 2 | |||
23. květen 2010, 08:30 | Vyšehrad | Čechie Smíchov | Vyšehrad UMT. | 1 : 2 | |||
23. květen 2010, 13:30 | Bohnice B | Kyje | Bohnice T. | 0 : 0 |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. květen 2010, 12:45 | Bohnice B | Bílá Hora | Bohnice T. | 2 : 1 | |||
28. květen 2010, 17:00 | Kyje | Vyšehrad | Kyje UMT | 3 : 0 | |||
29. květen 2010, 11:00 | Čechie Smíchov | Řeporyje | Čechie Smíchov T. | 2 : 0 | |||
30. květen 2010, 15:15 | Dukla B | Újezd nad Lesy B | Dukla UMT. | 4 : 2 | |||
29. květen 2010, 08:30 | Háje - SOS C | Kunratice | Háje UMT. | 5 : 3 | |||
29. květen 2010, 12:00 | Uhelné sklady B | REAL | ZŠ Klausova UMT | 2 : 3 |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. červen 2010, 10:00 | Bílá Hora | Uhelné sklady B | Bílá Hora T. | 1 : 6 | |||
5. červen 2010, 11:00 | REAL | Háje - SOS C | Zlíchov T. | 6 : 1 | |||
4. červen 2010, 17:00 | Kunratice | Dukla B | Kunratice T. | 2 : 2 | |||
4. červen 2010, 18:00 | Újezd nad Lesy B | Čechie Smíchov | Újezd n.Lesy T. | 2 : 2 | |||
6. červen 2010, 08:45 | Řeporyje | Kyje | Řeporyje T. | 3 : 1 | |||
6. červen 2010, 08:30 | Vyšehrad | Bohnice B | Vyšehrad UMT. | 3 : 1 |