G3C – 81 SPŘ (1HP) – sezóna 2012 / 2013
Konečná tabulka sezóny 2012 / 2013
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyšehrad | 22 | 21 | 1 | 0 | 219 | 64 |
2. | Libuš | 22 | 15 | 0 | 7 | 120 | 45 |
3. | Zbraslav | 22 | 15 | 0 | 7 | 174 | 45 |
4. | Kolovraty | 22 | 13 | 2 | 7 | 185 | 41 |
5. | GORDIC Kačerov | 22 | 13 | 1 | 8 | 125 | 40 |
6. | Sparta - dívky | 22 | 12 | 0 | 10 | 101 | 36 |
7. | Hostivař | 22 | 11 | 0 | 11 | 149 | 33 |
8. | Háje - SOS | 22 | 8 | 0 | 14 | 120 | 24 |
9. | Junior | 22 | 6 | 1 | 15 | 92 | 19 |
10. | Běchovice | 22 | 4 | 5 | 13 | 79 | 17 |
11. | Kunratice | 22 | 4 | 1 | 17 | 75 | 13 |
12. | Cholupice | 22 | 4 | 1 | 17 | 101 | 13 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sparta - dívky | --- | 2: 5 | 3: 4 | 13: 3 | 4: 0 | 5: 6 | 4: 3 | 3: 8 | 5: 1 | 2: 4 | 12: 0 | 2: 7 |
2. | Vyšehrad | 9: 4 | --- | 10: 5 | 17: 1 | 5: 1 | 11: 1 | 14: 3 | 7: 0 | 13: 2 | 8: 2 | 14: 1 | 16: 2 |
3. | GORDIC Kačerov | 3: 1 | 1: 8 | --- | 15: 3 | 3: 6 | 4: 4 | 5: 1 | 5: 4 | 5: 2 | 4:10 | 7: 3 | 4: 8 |
4. | Kunratice | 2:13 | 4:17 | 1: 6 | --- | 1: 9 | 4: 4 | 8: 3 | 0:12 | 8:11 | 3:12 | 11: 7 | 2:13 |
5. | Libuš | 5: 0 | 1: 4 | 4: 5 | 11: 2 | --- | 4: 3 | 11: 3 | 8: 2 | 4: 3 | 6: 4 | 9: 1 | 1: 7 |
6. | Běchovice | 1: 3 | 2: 4 | 4: 5 | 5: 6 | 0: 3 | --- | 2: 4 | 3: 5 | 3: 1 | 2:11 | 3: 3 | 5: 1 |
7. | Cholupice | 7: 9 | 2:19 | 3:10 | 8: 4 | 6:10 | 5: 5 | --- | 6:18 | 6:18 | 3:20 | 12:10 | 9: 4 |
8. | Zbraslav | 4: 2 | 3: 9 | 1:12 | 18: 0 | 7: 8 | 7:14 | 20: 2 | --- | 7: 6 | 8: 6 | 13: 1 | 15: 4 |
9. | Hostivař | 3: 4 | 4: 8 | 7: 4 | 13: 2 | 7: 8 | 9: 2 | 17: 6 | 1: 6 | --- | 6: 4 | 9: 2 | 14: 3 |
10. | Kolovraty | 3: 4 | 5: 5 | 11: 6 | 12: 3 | 8: 1 | 4: 4 | 14: 3 | 3: 4 | 10: 3 | --- | 10: 2 | 14: 1 |
11. | Junior | 1: 2 | 2: 9 | 6: 4 | 5: 1 | 6: 1 | 4: 2 | 15: 3 | 5: 7 | 2: 7 | 5:10 | --- | 9: 3 |
12. | Háje - SOS | 2: 4 | 6: 7 | 6: 8 | 4: 6 | 1: 9 | 11: 4 | 17: 3 | 3: 5 | 3: 5 | 10: 8 | 4: 2 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2012 / 2013
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. září 2012, 17:00 | Sparta - dívky | Háje - SOS | Satalice UMT. | 2 : 7 | |||
9. září 2012, 15:00 | Vyšehrad | Junior | Vyšehrad UMT. | 14 : 1 | |||
7. září 2012, 17:30 | GORDIC Kačerov | Kolovraty | Kačerov UMT. | 4 : 10 | |||
8. září 2012, 13:15 | Kunratice | Hostivař | Kunratice T. | 8 : 11 | |||
9. září 2012, 12:30 | Libuš | Zbraslav | Libuš UMT m. | 8 : 2 | |||
9. září 2012, 15:30 | Běchovice | Cholupice | Běchovice T. | 2 : 4 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. září 2012, 12:45 | Háje - SOS | Cholupice | Schulhoffova (P-11) UMT | 17 : 3 | |||
16. září 2012, 15:00 | Zbraslav | Běchovice | Zbraslav T. | 7 : 14 | |||
15. září 2012, 08:45 | Hostivař | Libuš | Hostivař T. | 7 : 8 | |||
16. září 2012, 14:45 | Kolovraty | Kunratice | Kolovraty UMT. | 12 : 3 | |||
16. září 2012, 12:30 | Junior | GORDIC Kačerov | V úžlabině UMT. | 6 : 4 | |||
13. září 2012, 17:00 | Sparta - dívky | Vyšehrad | Satalice UMT. | 2 : 5 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. září 2012, 15:00 | Vyšehrad | Háje - SOS | Vyšehrad UMT. | 16 : 2 | |||
21. září 2012, 17:30 | GORDIC Kačerov | Sparta - dívky | Kačerov UMT. | 3 : 1 | |||
22. září 2012, 12:45 | Kunratice | Junior | Kunratice T. | 11 : 7 | |||
23. září 2012, 12:30 | Libuš | Kolovraty | Libuš UMT m. | 6 : 4 | |||
23. září 2012, 15:30 | Běchovice | Hostivař | Běchovice T. | 3 : 1 | |||
22. září 2012, 11:00 | Cholupice | Zbraslav | Cholupice T. | 6 : 18 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. září 2012, 12:45 | Háje - SOS | Zbraslav | Schulhoffova (P-11) UMT | 3 : 5 | |||
30. září 2012, 14:45 | Hostivař | Cholupice | Hostivař T. | 17 : 6 | |||
26. září 2012, 17:00 | Kolovraty | Běchovice | Kolovraty UMT. | 4 : 4 | |||
30. září 2012, 10:45 | Junior | Libuš | V úžlabině UMT. | 6 : 1 | |||
30. září 2012, 08:30 | Sparta - dívky | Kunratice | Satalice UMT. | 13 : 3 | |||
30. září 2012, 13:30 | Vyšehrad | GORDIC Kačerov | Vyšehrad UMT. | 10 : 5 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. říjen 2012, 17:00 | GORDIC Kačerov | Háje - SOS | Kačerov UMT. | 4 : 8 | |||
6. říjen 2012, 14:00 | Kunratice | Vyšehrad | Kunratice T. | 4 : 17 | |||
7. říjen 2012, 12:30 | Libuš | Sparta - dívky | Libuš UMT m. | 5 : 0 | |||
7. říjen 2012, 15:30 | Běchovice | Junior | Běchovice T. | 3 : 3 | |||
6. říjen 2012, 11:00 | Cholupice | Kolovraty | Cholupice T. | 3 : 20 | |||
7. říjen 2012, 14:30 | Zbraslav | Hostivař | Zbraslav T. | 7 : 6 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. říjen 2012, 08:30 | Háje - SOS | Hostivař | Schulhoffova (P-11) UMT | 3 : 5 | |||
14. říjen 2012, 14:30 | Kolovraty | Zbraslav | Kolovraty UMT. | 3 : 4 | |||
14. říjen 2012, 10:15 | Junior | Cholupice | V úžlabině UMT. | 15 : 3 | |||
11. říjen 2012, 17:00 | Sparta - dívky | Běchovice | Satalice UMT. | 5 : 6 | |||
14. říjen 2012, 14:00 | Vyšehrad | Libuš | Vyšehrad UMT. | 5 : 1 | |||
12. říjen 2012, 17:00 | GORDIC Kačerov | Kunratice | Kačerov UMT. | 15 : 3 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. říjen 2012, 13:30 | Kunratice | Háje - SOS | Kunratice T. | 2 : 13 | |||
21. říjen 2012, 12:30 | Libuš | GORDIC Kačerov | Libuš UMT m. | 4 : 5 | |||
21. říjen 2012, 15:30 | Běchovice | Vyšehrad | Běchovice T. | 2 : 4 | |||
20. říjen 2012, 11:00 | Cholupice | Sparta - dívky | Cholupice T. | 7 : 9 | |||
21. říjen 2012, 14:00 | Zbraslav | Junior | Zbraslav T. | 13 : 1 | |||
20. říjen 2012, 08:45 | Hostivař | Kolovraty | Hostivař T. | 6 : 4 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. září 2012, 17:00 | Háje - SOS | Kolovraty | Schulhoffova (P-11) UMT | 10 : 8 | |||
28. říjen 2012, 09:00 | Junior | Hostivař | V úžlabině UMT. | 2 : 7 | |||
23. říjen 2012, 17:00 | Sparta - dívky | Zbraslav | Satalice UMT. | 3 : 8 | |||
28. říjen 2012, 12:30 | Vyšehrad | Cholupice | Vyšehrad UMT. | 14 : 3 | |||
28. říjen 2012, 12:45 | GORDIC Kačerov | Běchovice | Kačerov UMT. | 4 : 4 | |||
24. říjen 2012, 16:15 | Kunratice | Libuš | Kunratice T. | 1 : 9 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. listopad 2012, 11:15 | Libuš | Háje - SOS | Libuš UMT m. | 1 : 7 | |||
4. listopad 2012, 15:00 | Běchovice | Kunratice | Běchovice T. | 5 : 6 | |||
3. listopad 2012, 11:00 | Cholupice | GORDIC Kačerov | Cholupice T. | 3 : 10 | |||
4. listopad 2012, 12:30 | Zbraslav | Vyšehrad | Zbraslav T. | 3 : 9 | |||
3. listopad 2012, 08:45 | Hostivař | Sparta - dívky | Hostivař T. | 3 : 4 | |||
4. listopad 2012, 12:00 | Kolovraty | Junior | Kolovraty UMT. | 10 : 2 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. listopad 2012, 11:00 | Háje - SOS | Junior | Schulhoffova (P-11) UMT | 4 : 2 | |||
10. listopad 2012, 08:30 | Sparta - dívky | Kolovraty | Satalice UMT. | 2 : 4 | |||
10. listopad 2012, 14:30 | Vyšehrad | Hostivař | Vyšehrad UMT. | 13 : 2 | |||
10. listopad 2012, 09:30 | GORDIC Kačerov | Zbraslav | Kačerov UMT. | 5 : 4 | |||
10. listopad 2012, 10:00 | Kunratice | Cholupice | Kunratice T. | 8 : 3 | |||
11. listopad 2012, 12:30 | Libuš | Běchovice | Libuš UMT m. | 4 : 3 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. říjen 2012, 16:30 | Běchovice | Háje - SOS | Běchovice T. | 5 : 1 | |||
1. listopad 2012, 16:00 | Cholupice | Libuš | Cholupice T. | 6 : 10 | |||
19. září 2012, 17:30 | Zbraslav | Kunratice | Zbraslav T. | 18 : 0 | |||
3. říjen 2012, 17:00 | Hostivař | GORDIC Kačerov | Hostivař T. | 7 : 4 | |||
18. listopad 2012, 11:45 | Kolovraty | Vyšehrad | Kolovraty UMT. | 5 : 5 | |||
18. listopad 2012, 13:00 | Junior | Sparta - dívky | V úžlabině UMT. | 1 : 2 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. březen 2013, 12:45 | Háje - SOS | Sparta - dívky | Schulhoffova (P-11) UMT | 2 : 4 | |||
24. březen 2013, 13:30 | Junior | Vyšehrad | V úžlabině UMT. | 2 : 9 | |||
24. březen 2013, 13:00 | Kolovraty | GORDIC Kačerov | Kolovraty UMT. | 11 : 6 | |||
10. duben 2013, 17:00 | Hostivař | Kunratice | Hostivař T. | 13 : 2 | |||
10. duben 2013, 16:30 | Zbraslav | Libuš | Zbraslav T. | 7 : 8 | |||
23. březen 2013, 11:00 | Cholupice | Běchovice | Cholupice T. | 5 : 5 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. červen 2013, 11:00 | Cholupice | Háje - SOS | Cholupice T. | 9 : 4 | |||
9. červen 2013, 15:30 | Běchovice | Zbraslav | Běchovice T. | 3 : 5 | |||
8. červen 2013, 13:30 | Libuš | Hostivař | Libuš UMT m. | 4 : 3 | |||
8. červen 2013, 10:00 | Kunratice | Kolovraty | Kunratice T. | 3 : 12 | |||
7. červen 2013, 17:00 | GORDIC Kačerov | Junior | Kačerov UMT. | 7 : 3 | |||
8. červen 2013, 12:45 | Vyšehrad | Sparta - dívky | Vyšehrad UMT. | 9 : 4 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. duben 2013, 12:45 | Háje - SOS | Vyšehrad | Schulhoffova (P-11) UMT | 6 : 7 | |||
4. duben 2013, 17:30 | Sparta - dívky | GORDIC Kačerov | Satalice UMT. | 3 : 4 | |||
7. duben 2013, 15:00 | Junior | Kunratice | V úžlabině UMT. | 5 : 1 | |||
7. duben 2013, 14:30 | Kolovraty | Libuš | Kolovraty UMT. | 8 : 1 | |||
6. duben 2013, 09:00 | Hostivař | Běchovice | Hostivař T. | 9 : 2 | |||
6. duben 2013, 14:45 | Zbraslav | Cholupice | Zbraslav T. | 20 : 2 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. duben 2013, 14:45 | Zbraslav | Háje - SOS | Zbraslav T. | 15 : 4 | |||
12. duben 2013, 17:00 | Cholupice | Hostivař | Cholupice T. | 6 : 18 | |||
14. duben 2013, 15:30 | Běchovice | Kolovraty | Běchovice T. | 2 : 11 | |||
14. duben 2013, 10:00 | Libuš | Junior | Libuš UMT m. | 9 : 1 | |||
13. duben 2013, 10:00 | Kunratice | Sparta - dívky | Kunratice T. | 2 : 13 | |||
12. duben 2013, 17:00 | GORDIC Kačerov | Vyšehrad | Kačerov UMT. | 1 : 8 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. duben 2013, 12:45 | Háje - SOS | GORDIC Kačerov | Schulhoffova (P-11) UMT | 6 : 8 | |||
21. duben 2013, 15:30 | Vyšehrad | Kunratice | Vyšehrad UMT. | 17 : 1 | |||
18. duben 2013, 17:00 | Sparta - dívky | Libuš | Satalice UMT. | 4 : 0 | |||
21. duben 2013, 14:00 | Junior | Běchovice | V úžlabině UMT. | 4 : 2 | |||
20. duben 2013, 11:00 | Kolovraty | Cholupice | Kolovraty UMT. | 14 : 3 | |||
20. duben 2013, 09:00 | Hostivař | Zbraslav | Hostivař T. | 1 : 6 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. duben 2013, 15:15 | Hostivař | Háje - SOS | Hostivař T. | 14 : 3 | |||
28. duben 2013, 15:15 | Zbraslav | Kolovraty | Zbraslav T. | 8 : 6 | |||
27. duben 2013, 11:00 | Cholupice | Junior | Cholupice T. | 12 : 10 | |||
28. duben 2013, 15:30 | Běchovice | Sparta - dívky | Běchovice T. | 1 : 3 | |||
28. duben 2013, 10:00 | Libuš | Vyšehrad | Libuš UMT m. | 1 : 4 | |||
27. duben 2013, 15:00 | Kunratice | GORDIC Kačerov | Kunratice T. | 1 : 6 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. květen 2013, 12:45 | Háje - SOS | Kunratice | Schulhoffova (P-11) UMT | 4 : 6 | |||
3. květen 2013, 17:00 | GORDIC Kačerov | Libuš | Kačerov UMT. | 3 : 6 | |||
4. květen 2013, 12:45 | Vyšehrad | Běchovice | Vyšehrad UMT. | 11 : 1 | |||
2. květen 2013, 17:00 | Sparta - dívky | Cholupice | Satalice UMT. | 4 : 3 | |||
5. květen 2013, 11:45 | Junior | Zbraslav | V úžlabině UMT. | 5 : 7 | |||
4. květen 2013, 15:30 | Kolovraty | Hostivař | Kolovraty UMT. | 10 : 3 |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. květen 2013, 11:00 | Kolovraty | Háje - SOS | Kolovraty UMT. | 14 : 1 | |||
12. květen 2013, 15:15 | Hostivař | Junior | Hostivař T. | 9 : 2 | |||
12. květen 2013, 15:15 | Zbraslav | Sparta - dívky | Zbraslav T. | 4 : 2 | |||
11. květen 2013, 11:00 | Cholupice | Vyšehrad | Cholupice T. | 2 : 19 | |||
12. květen 2013, 15:30 | Běchovice | GORDIC Kačerov | Běchovice T. | 4 : 5 | |||
12. květen 2013, 10:00 | Libuš | Kunratice | Libuš UMT m. | 11 : 2 |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. květen 2013, 09:00 | Háje - SOS | Libuš | Schulhoffova (P-11) UMT | 1 : 9 | |||
18. květen 2013, 10:00 | Kunratice | Běchovice | Kunratice T. | 4 : 4 | |||
17. květen 2013, 17:00 | GORDIC Kačerov | Cholupice | Kačerov UMT. | 5 : 1 | |||
19. květen 2013, 15:00 | Vyšehrad | Zbraslav | Vyšehrad UMT. | 7 : 0 | |||
16. květen 2013, 17:00 | Sparta - dívky | Hostivař | Satalice UMT. | 5 : 1 | |||
16. květen 2013, 18:00 | Junior | Kolovraty | V úžlabině UMT. | 5 : 10 |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. květen 2013, 15:30 | Junior | Háje - SOS | V úžlabině UMT. | 9 : 3 | |||
26. květen 2013, 15:00 | Kolovraty | Sparta - dívky | Kolovraty UMT. | 3 : 4 | |||
5. červen 2013, 17:00 | Hostivař | Vyšehrad | Hostivař T. | 4 : 8 | |||
26. květen 2013, 15:15 | Zbraslav | GORDIC Kačerov | Zbraslav T. | 1 : 12 | |||
25. květen 2013, 11:00 | Cholupice | Kunratice | Cholupice T. | 8 : 4 | |||
26. květen 2013, 15:30 | Běchovice | Libuš | Běchovice T. | 0 : 3 |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. červen 2013, 09:00 | Háje - SOS | Běchovice | Schulhoffova (P-11) UMT | 11 : 4 | |||
2. červen 2013, 11:30 | Libuš | Cholupice | Libuš UMT m. | 11 : 3 | |||
1. červen 2013, 09:30 | Kunratice | Zbraslav | Kunratice T. | 0 : 12 | |||
30. květen 2013, 17:30 | GORDIC Kačerov | Hostivař | Kačerov UMT. | 5 : 2 | |||
2. červen 2013, 15:00 | Vyšehrad | Kolovraty | Vyšehrad UMT. | 8 : 2 | |||
1. červen 2013, 08:30 | Sparta - dívky | Junior | Satalice UMT. | 12 : 0 |