G3B – 2005 SPŘ (2HP) – sezóna 2008 / 2009
Konečná tabulka sezóny 2008 / 2009
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Třeboradice | 20 | 17 | 2 | 1 | 109 | 53 |
2. | Háje - SOS B | 20 | 15 | 4 | 1 | 129 | 49 |
3. | Kolovraty | 20 | 14 | 4 | 2 | 127 | 46 |
4. | Klánovice | 20 | 15 | 1 | 4 | 108 | 46 |
5. | Praga | 20 | 12 | 0 | 8 | 82 | 36 |
6. | Sportovní Jižní Město B | 20 | 8 | 2 | 10 | 51 | 26 |
7. | Dubeč | 20 | 7 | 2 | 11 | 57 | 23 |
8. | Uhřiněves B | 20 | 7 | 1 | 12 | 54 | 22 |
9. | Rapid | 20 | 3 | 2 | 15 | 30 | 11 |
10. | Dolní Počernice | 20 | 2 | 1 | 17 | 11 | 7 |
11. | Koloděje | 20 | 0 | 1 | 19 | 4 | 1 |
12. | VOLNÉ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koloděje | --- | 0:17 | 0: 4 | 0: 8 | 0:13 | 0: 4 | 1: 7 | 0: 2 | 0: 4 | 0:15 | 0: 8 | |
2. | Kolovraty | 11: 0 | --- | 8: 0 | 2: 2 | 1: 1 | 13: 1 | 11: 0 | 15: 0 | 3: 2 | 1: 3 | 1: 3 | |
3. | Sportovní Jižní ... | 8: 0 | 0: 1 | --- | 4: 4 | 2: 7 | 3: 2 | 5: 1 | 6: 1 | 2: 4 | 1: 5 | 1: 3 | |
4. | Dubeč | 7: 0 | 0: 7 | 0: 3 | --- | 1: 4 | 5: 3 | 2: 5 | 8: 0 | 3: 1 | 0: 5 | 0: 8 | |
5. | Háje - SOS B | 18: 0 | 2: 2 | 7: 0 | 5: 2 | --- | 5: 0 | 3: 0 | 21: 0 | 2: 0 | 2: 2 | 3: 3 | |
6. | Rapid | 1: 1 | 0:10 | 1: 2 | 0: 3 | 0: 5 | --- | 0: 9 | 8: 1 | 1: 4 | 0:11 | 1:10 | |
7. | Uhřiněves B | 6: 0 | 0: 2 | 1: 1 | 2: 0 | 0: 6 | 2: 3 | --- | 9: 0 | 1: 7 | 0: 4 | 0: 8 | |
8. | Dolní Počernice | 3: 2 | 0:18 | 0: 9 | 0:12 | 0:13 | 2: 2 | 1: 7 | --- | 0:12 | 0:16 | 0:13 | |
9. | Praga | 10: 0 | 1: 2 | 2: 0 | 5: 0 | 0: 6 | 7: 0 | 4: 1 | 13: 0 | --- | 2: 3 | 1: 3 | |
10. | VOLNÉ | --- | |||||||||||
11. | Klánovice | 10: 0 | 0: 1 | 3: 0 | 5: 0 | 1: 5 | 6: 2 | 4: 2 | 9: 1 | 1: 3 | --- | 0: 2 | |
12. | Třeboradice | 7: 0 | 1: 1 | 4: 0 | 4: 0 | 2: 1 | 5: 1 | 5: 1 | 14: 0 | 5: 0 | 1: 5 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2008 / 2009
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. září 2008, 17:00 | Koloděje | Třeboradice | Koloděje T. | 0 : 8 | |||
7. září 2008, 15:30 | Kolovraty | Klánovice | Kolovraty T. | 1 : 3 | |||
6. září 2008, 09:00 | Sportovní Jižní Město B | VOLNÉ | ZŠ Pošepného UMT. | - : - | |||
6. září 2008, 10:00 | Dubeč | Praga | Dubeč T. | 3 : 1 | |||
6. září 2008, 10:00 | Háje - SOS B | Dolní Počernice | D.Počernice T1. | 21 : 0 | |||
5. září 2008, 17:00 | Rapid | Uhřiněves B | Malešice T. | 0 : 9 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. září 2008, 08:30 | Třeboradice | Uhřiněves B | Třeboradice T. | 5 : 1 | |||
12. září 2008, 16:30 | Dolní Počernice | Rapid | D.Počernice T. | 2 : 2 | |||
13. září 2008, 12:45 | Praga | Háje - SOS B | Praga T. | 0 : 6 | |||
14. září 2008, 17:00 | VOLNÉ | Dubeč | - : - | ||||
12. září 2008, 17:00 | Klánovice | Sportovní Jižní Město B | Klánovice T. | 3 : 0 | |||
12. září 2008, 17:00 | Koloděje | Kolovraty | Koloděje T. | 0 : 17 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. září 2008, 15:00 | Kolovraty | Třeboradice | Kolovraty T. | 1 : 3 | |||
20. září 2008, 09:00 | Sportovní Jižní Město B | Koloděje | ZŠ Pošepného UMT. | 8 : 0 | |||
20. září 2008, 10:00 | Dubeč | Klánovice | Dubeč T. | 0 : 5 | |||
20. září 2008, 08:30 | Háje - SOS B | VOLNÉ | Schulhoffova (P-11) T. | - : - | |||
19. září 2008, 16:30 | Rapid | Praga | Malešice T. | 1 : 4 | |||
21. září 2008, 14:00 | Uhřiněves B | Dolní Počernice | Uhřiněves UMT. | 9 : 0 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. září 2008, 08:30 | Třeboradice | Dolní Počernice | Třeboradice T. | 14 : 0 | |||
27. září 2008, 12:45 | Praga | Uhřiněves B | Praga T. | 4 : 1 | |||
28. září 2008, 16:30 | VOLNÉ | Rapid | - : - | ||||
26. září 2008, 16:30 | Klánovice | Háje - SOS B | Klánovice T. | 1 : 5 | |||
26. září 2008, 16:30 | Koloděje | Dubeč | Koloděje T. | 0 : 8 | |||
28. září 2008, 15:00 | Kolovraty | Sportovní Jižní Město B | Kolovraty T. | 8 : 0 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. říjen 2008, 09:00 | Sportovní Jižní Město B | Třeboradice | ZŠ Pošepného UMT. | 1 : 3 | |||
4. říjen 2008, 10:00 | Dubeč | Kolovraty | Dubeč T. | 0 : 7 | |||
3. říjen 2008, 16:00 | Háje - SOS B | Koloděje | Háje T. | 18 : 0 | |||
3. říjen 2008, 16:00 | Rapid | Klánovice | Malešice T. | 0 : 11 | |||
5. říjen 2008, 16:00 | Uhřiněves B | VOLNÉ | Uhřiněves UMT. | - : - | |||
3. říjen 2008, 16:30 | Dolní Počernice | Praga | D.Počernice T. | 0 : 12 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. říjen 2008, 08:30 | Třeboradice | Praga | Třeboradice T. | 5 : 0 | |||
12. říjen 2008, 16:00 | VOLNÉ | Dolní Počernice | - : - | ||||
10. říjen 2008, 16:00 | Klánovice | Uhřiněves B | Klánovice T. | 4 : 2 | |||
10. říjen 2008, 16:00 | Koloděje | Rapid | Koloděje T. | 0 : 4 | |||
9. září 2008, 17:00 | Kolovraty | Háje - SOS B | Kolovraty T. | 1 : 1 | |||
11. říjen 2008, 09:00 | Sportovní Jižní Město B | Dubeč | ZŠ Pošepného UMT. | 4 : 4 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. říjen 2008, 10:00 | Dubeč | Třeboradice | Dubeč T. | 0 : 8 | |||
18. říjen 2008, 08:30 | Háje - SOS B | Sportovní Jižní Město B | Schulhoffova (P-11) T. | 7 : 0 | |||
17. říjen 2008, 15:30 | Rapid | Kolovraty | Malešice T. | 0 : 10 | |||
19. říjen 2008, 14:30 | Uhřiněves B | Koloděje | Uhřiněves UMT. | 6 : 0 | |||
18. říjen 2008, 10:00 | Dolní Počernice | Klánovice | D.Počernice T. | 0 : 16 | |||
19. říjen 2008, 15:30 | Praga | VOLNÉ | Praga T. | - : - |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. říjen 2008, 08:30 | Třeboradice | VOLNÉ | Třeboradice T. | - : - | |||
17. říjen 2008, 16:00 | Klánovice | Praga | Klánovice T. | 1 : 3 | |||
24. říjen 2008, 16:00 | Koloděje | Dolní Počernice | Koloděje T. | 0 : 2 | |||
23. říjen 2008, 16:30 | Kolovraty | Uhřiněves B | Kolovraty T. | 11 : 0 | |||
25. říjen 2008, 09:00 | Sportovní Jižní Město B | Rapid | ZŠ Pošepného UMT. | 3 : 2 | |||
25. říjen 2008, 10:00 | Dubeč | Háje - SOS B | Dubeč T. | 1 : 4 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. listopad 2008, 08:30 | Háje - SOS B | Třeboradice | Schulhoffova (P-11) T. | 3 : 3 | |||
1. listopad 2008, 10:00 | Rapid | Dubeč | Dubeč T. | 0 : 3 | |||
1. listopad 2008, 09:00 | Uhřiněves B | Sportovní Jižní Město B | Uhřiněves UMT. | 1 : 1 | |||
1. listopad 2008, 10:00 | Dolní Počernice | Kolovraty | D.Počernice T. | 0 : 18 | |||
1. listopad 2008, 15:15 | Praga | Koloděje | Praga T. | 10 : 0 | |||
2. listopad 2008, 14:00 | VOLNÉ | Klánovice | - : - |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. listopad 2008, 08:30 | Třeboradice | Klánovice | Třeboradice T. | 1 : 5 | |||
7. listopad 2008, 14:00 | Koloděje | VOLNÉ | Koloděje T. | - : - | |||
9. listopad 2008, 12:30 | Kolovraty | Praga | Kolovraty T. | 3 : 2 | |||
8. listopad 2008, 09:00 | Sportovní Jižní Město B | Dolní Počernice | ZŠ Pošepného UMT. | 6 : 1 | |||
8. listopad 2008, 10:00 | Dubeč | Uhřiněves B | Dubeč T. | 2 : 5 | |||
8. listopad 2008, 08:30 | Háje - SOS B | Rapid | Schulhoffova (P-11) T. | 5 : 0 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. listopad 2008, 09:00 | Rapid | Třeboradice | Malešice T. | 1 : 10 | |||
17. listopad 2008, 14:30 | Uhřiněves B | Háje - SOS B | Uhřiněves UMT. | 0 : 6 | |||
15. listopad 2008, 10:00 | Dolní Počernice | Dubeč | D.Počernice T. | 0 : 12 | |||
15. listopad 2008, 15:15 | Praga | Sportovní Jižní Město B | Praga T. | 2 : 0 | |||
16. listopad 2008, 13:30 | VOLNÉ | Kolovraty | - : - | ||||
14. listopad 2008, 13:30 | Klánovice | Koloděje | Klánovice T. | 10 : 0 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. červen 2009, 08:30 | Třeboradice | Koloděje | Třeboradice T. | 7 : 0 | |||
14. červen 2009, 14:30 | Klánovice | Kolovraty | Klánovice T. | 0 : 1 | |||
14. červen 2009, 17:00 | VOLNÉ | Sportovní Jižní Město B | - : - | ||||
13. červen 2009, 15:15 | Praga | Dubeč | Praga T. | 5 : 0 | |||
12. červen 2009, 17:30 | Dolní Počernice | Háje - SOS B | Háje T. | 0 : 13 | |||
10. červen 2009, 17:00 | Uhřiněves B | Rapid | Uhříněves T. | 2 : 3 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. duben 2009, 16:30 | Uhřiněves B | Třeboradice | Uhřiněves UMT. | 0 : 8 | |||
3. duben 2009, 16:30 | Rapid | Dolní Počernice | Malešice T. | 8 : 1 | |||
4. duben 2009, 08:30 | Háje - SOS B | Praga | Schulhoffova (P-11) T. | 2 : 0 | |||
4. duben 2009, 10:00 | Dubeč | VOLNÉ | Dubeč T. | - : - | |||
4. duben 2009, 09:00 | Sportovní Jižní Město B | Klánovice | ZŠ Pošepného UMT. | 1 : 5 | |||
5. duben 2009, 15:00 | Kolovraty | Koloděje | Kolovraty UMT. | 11 : 0 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. duben 2009, 17:00 | Třeboradice | Kolovraty | Třeboradice T. | 1 : 1 | |||
10. duben 2009, 16:30 | Koloděje | Sportovní Jižní Město B | Koloděje T. | 0 : 4 | |||
8. duben 2009, 17:00 | Klánovice | Dubeč | Klánovice T. | 5 : 0 | |||
12. duben 2009, 16:30 | VOLNÉ | Háje - SOS B | - : - | ||||
8. duben 2009, 17:00 | Praga | Rapid | Praga T. | 7 : 0 | |||
8. duben 2009, 16:30 | Dolní Počernice | Uhřiněves B | D.Počernice T. | 1 : 7 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. duben 2009, 16:30 | Dolní Počernice | Třeboradice | D.Počernice T. | 0 : 13 | |||
19. duben 2009, 16:30 | Uhřiněves B | Praga | Uhříněves T. | 1 : 7 | |||
17. duben 2009, 17:00 | Rapid | VOLNÉ | Malešice T. | - : - | |||
18. duben 2009, 08:30 | Háje - SOS B | Klánovice | Schulhoffova (P-11) T. | 2 : 2 | |||
22. duben 2009, 17:00 | Dubeč | Koloděje | Dubeč T. | 7 : 0 | |||
18. duben 2009, 09:00 | Sportovní Jižní Město B | Kolovraty | ZŠ Pošepného UMT. | 0 : 1 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. duben 2009, 08:30 | Třeboradice | Sportovní Jižní Město B | Třeboradice T. | 4 : 0 | |||
26. duben 2009, 15:30 | Kolovraty | Dubeč | Kolovraty UMT. | 2 : 2 | |||
24. duben 2009, 17:00 | Koloděje | Háje - SOS B | Koloděje T. | 0 : 13 | |||
24. duben 2009, 16:30 | Klánovice | Rapid | Klánovice T. | 6 : 2 | |||
26. duben 2009, 17:00 | VOLNÉ | Uhřiněves B | - : - | ||||
25. duben 2009, 09:00 | Praga | Dolní Počernice | Praga T. | 13 : 0 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. květen 2009, 14:30 | Praga | Třeboradice | Praga T. | 1 : 3 | |||
1. květen 2009, 17:00 | Dolní Počernice | VOLNÉ | D.Počernice T. | - : - | |||
1. květen 2009, 16:30 | Uhřiněves B | Klánovice | Uhříněves T. | 0 : 4 | |||
1. květen 2009, 17:00 | Rapid | Koloděje | Malešice T. | 1 : 1 | |||
29. duben 2009, 17:00 | Háje - SOS B | Kolovraty | Schulhoffova (P-11) T. | 2 : 2 | |||
29. duben 2009, 17:30 | Dubeč | Sportovní Jižní Město B | Dubeč T. | 0 : 3 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. květen 2009, 08:30 | Třeboradice | Dubeč | Třeboradice T. | 4 : 0 | |||
5. květen 2009, 17:00 | Sportovní Jižní Město B | Háje - SOS B | ZŠ Pošepného UMT. | 2 : 7 | |||
10. květen 2009, 17:00 | Kolovraty | Rapid | Kolovraty UMT. | 13 : 1 | |||
7. květen 2009, 17:00 | Koloděje | Uhřiněves B | Koloděje T. | 1 : 7 | |||
8. květen 2009, 16:30 | Klánovice | Dolní Počernice | Klánovice T. | 9 : 1 | |||
10. květen 2009, 17:00 | VOLNÉ | Praga | - : - |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. květen 2009, 17:00 | VOLNÉ | Třeboradice | - : - | ||||
12. květen 2009, 17:00 | Praga | Klánovice | Praga T. | 2 : 3 | |||
15. květen 2009, 16:30 | Dolní Počernice | Koloděje | D.Počernice T. | 3 : 2 | |||
16. květen 2009, 15:00 | Uhřiněves B | Kolovraty | Uhříněves T. | 0 : 2 | |||
15. květen 2009, 17:00 | Rapid | Sportovní Jižní Město B | Malešice T. | 1 : 2 | |||
16. květen 2009, 08:30 | Háje - SOS B | Dubeč | Schulhoffova (P-11) T. | 5 : 2 |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. květen 2009, 18:00 | Třeboradice | Háje - SOS B | Třeboradice T. | 2 : 1 | |||
22. květen 2009, 17:30 | Dubeč | Rapid | Malešice T. | 5 : 3 | |||
23. květen 2009, 09:00 | Sportovní Jižní Město B | Uhřiněves B | ZŠ Pošepného UMT. | 5 : 1 | |||
23. květen 2009, 15:30 | Kolovraty | Dolní Počernice | Kolovraty UMT. | 15 : 0 | |||
22. květen 2009, 17:00 | Koloděje | Praga | Koloděje T. | 0 : 4 | |||
22. květen 2009, 16:30 | Klánovice | VOLNÉ | Klánovice T. | - : - |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. květen 2009, 16:30 | Klánovice | Třeboradice | Klánovice T. | 0 : 2 | |||
31. květen 2009, 17:00 | VOLNÉ | Koloděje | - : - | ||||
7. květen 2009, 16:30 | Praga | Kolovraty | Praga T. | 1 : 2 | |||
29. květen 2009, 16:30 | Dolní Počernice | Sportovní Jižní Město B | D.Počernice T. | 0 : 9 | |||
30. květen 2009, 12:30 | Uhřiněves B | Dubeč | Uhříněves T. | 2 : 0 | |||
29. květen 2009, 17:00 | Rapid | Háje - SOS B | Malešice T. | 0 : 5 |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. červen 2009, 08:30 | Třeboradice | Rapid | Třeboradice T. | 5 : 1 | |||
6. červen 2009, 08:30 | Háje - SOS B | Uhřiněves B | Schulhoffova (P-11) T. | 3 : 0 | |||
6. červen 2009, 10:00 | Dubeč | Dolní Počernice | Dubeč T. | 8 : 0 | |||
6. červen 2009, 09:00 | Sportovní Jižní Město B | Praga | ZŠ Pošepného UMT. | 2 : 4 | |||
7. červen 2009, 15:30 | Kolovraty | VOLNÉ | Kolovraty UMT. | - : - | |||
5. červen 2009, 17:00 | Koloděje | Klánovice | Koloděje T. | 0 : 15 |