Fotbalový klub Zlíchov 1914, o.s. – rozpis zápasů
A3A
Zápasy doma
A3A0307 | Zlíchov – Zličín B | 06. 09. 2014, 15:00 | Zlíchov T. |
A3A0506 | Zlíchov – Slavoj Podolí B | 20. 09. 2014, 15:00 | Zlíchov T. |
A3A0705 | Zlíchov – SK Praha 4 | 04. 10. 2014, 15:00 | Zlíchov T. |
A3A0904 | Zlíchov – Př.Kopanina B | 18. 10. 2014, 15:00 | Zlíchov T. |
A3A1103 | Zlíchov – Březiněves | 01. 11. 2014, 14:00 | Zlíchov T. |
A3A1302 | Zlíchov – Stodůlky B | 15. 11. 2014, 13:30 | Zlíchov T. |
A3A1407 | Zlíchov – Slavia Malešice | 22. 03. 2015, 12:30 | Motorlet UMT. |
A3A1501 | Zlíchov – Bílá Hora | 28. 03. 2015, 14:45 | Motorlet UMT. |
A3A1702 | Zlíchov – Kačerov | 11. 04. 2015, 15:00 | Zlíchov T. |
A3A1903 | Zlíchov – Miškovice | 25. 04. 2015, 15:00 | Zlíchov T. |
A3A2104 | Zlíchov – Troja | 08. 05. 2015, 10:30 | Troja T. |
A3A2305 | Zlíchov – Řeporyje | 23. 05. 2015, 15:00 | Lochkov T. |
A3A2506 | Zlíchov – Bohnice | 06. 06. 2015, 15:00 | Zlíchov T. |
A3A0107 | Slavia Malešice – Zlíchov | 23. 08. 2014, 17:00 | Malešice T. |
A3A0201 | Bílá Hora – Zlíchov | 31. 08. 2014, 17:00 | Bílá Hora UMT. |
A3A0402 | Kačerov – Zlíchov | 13. 09. 2014, 10:30 | Kačerov UMT. |
A3A0603 | Miškovice – Zlíchov | 27. 09. 2014, 10:15 | Miškovice T. |
A3A0804 | Troja – Zlíchov | 11. 10. 2014, 15:00 | Zlíchov T. |
A3A1005 | Řeporyje – Zlíchov | 25. 10. 2014, 14:30 | Řeporyje T. |
A3A1206 | Bohnice – Zlíchov | 09. 11. 2014, 14:00 | Bohnice T. |
A3A1607 | Zličín B – Zlíchov | 04. 04. 2015, 14:00 | Zličín UMT. |
A3A1806 | Slavoj Podolí B – Zlíchov | 18. 04. 2015, 10:30 | Podolí T. |
A3A2005 | SK Praha 4 – Zlíchov | 03. 05. 2015, 17:00 | Nusle T. |
A3A2204 | Př.Kopanina B – Zlíchov | 17. 05. 2015, 17:00 | Př.Kopanina T. |
A3A2403 | Březiněves – Zlíchov | 30. 05. 2015, 14:30 | Březiněves T. |
A3A2602 | Stodůlky B – Zlíchov | 13. 06. 2015, 14:30 | Stodůlky T. |
A4C
Zápasy doma
A4C0204 | Zlíchov B – Kačerov B | 14. 09. 2014, 17:00 | Kačerov UMT. |
A4C0403 | Zlíchov B – Ruzyně | 27. 09. 2014, 15:00 | Zlíchov T. |
A4C0602 | Zlíchov B – Hostivař B | 12. 10. 2014, 13:00 | Zlíchov T. |
A4C0906 | Zlíchov B – ČAFC C | 02. 11. 2014, 14:00 | Zlíchov T. |
A4C1105 | Zlíchov B – Chuchle | 16. 11. 2014, 13:30 | Zlíchov T. |
A4C1203 | Zlíchov B – Kolovraty B | 06. 04. 2015, 13:30 | Motorlet UMT. |
A4C1404 | Zlíchov B – Košíře | 19. 04. 2015, 17:00 | Zlíchov T. |
A4C1605 | Zlíchov B – Suchdol | 03. 05. 2015, 11:00 | Zlíchov T. |
A4C1806 | Zlíchov B – Čechie Smíchov | 16. 05. 2015, 17:00 | Zlíchov T. |
A4C1901 | Zlíchov B – Písnice | 24. 05. 2015, 17:00 | Zlíchov T. |
A4C2102 | Zlíchov B – PSK Union B | 07. 06. 2015, 17:00 | Zlíchov T. |
A4C0103 | Kolovraty B – Zlíchov B | 06. 09. 2014, 17:00 | Kolovraty T. |
A4C0304 | Košíře – Zlíchov B | 21. 09. 2014, 16:30 | Košíře T. |
A4C0505 | Suchdol – Zlíchov B | 04. 10. 2014, 16:00 | Suchdol T. |
A4C0706 | Čechie Smíchov – Zlíchov B | 18. 10. 2014, 15:30 | Čechie Smíchov T. |
A4C0801 | Písnice – Zlíchov B | 26. 10. 2014, 14:30 | Písnice T. |
A4C1002 | PSK Union B – Zlíchov B | 08. 11. 2014, 13:15 | PSK Union T. |
A4C1304 | Kačerov B – Zlíchov B | 12. 04. 2015, 11:00 | Zlíchov T. |
A4C1503 | Ruzyně – Zlíchov B | 26. 04. 2015, 17:00 | Ruzyně T. |
A4C1702 | Hostivař B – Zlíchov B | 10. 05. 2015, 17:00 | Hostivař T. |
A4C2006 | ČAFC C – Zlíchov B | 31. 05. 2015, 18:00 | ČAFC UMT. |
A4C2205 | Chuchle – Zlíchov B | 13. 06. 2015, 11:00 | Chuchle T. |
E3A
Zápasy doma
E3A0102 | Zlíchov – Satalice | 07. 09. 2014, 14:30 | Zlíchov T. |
E3A0301 | Zlíchov – Junior B | 21. 09. 2014, 14:30 | Zlíchov T. |
E3A0403 | Zlíchov – Řeporyje | 28. 09. 2014, 14:30 | Zlíchov T. |
E3A0703 | Zlíchov – Union Žižkov | 19. 10. 2014, 14:30 | Zlíchov T. |
E3A1002 | Zlíchov – Kbely | 09. 11. 2014, 14:30 | Zlíchov T. |
E3A1102 | Zlíchov – Satalice | 12. 04. 2015, 14:30 | Zlíchov T. |
E3A1403 | Zlíchov – Řeporyje | 22. 04. 2015, 17:30 | Zlíchov T. |
E3A1301 | Zlíchov – Junior B | 26. 04. 2015, 14:30 | Zlíchov T. |
E3A1703 | Zlíchov – Union Žižkov | 24. 05. 2015, 14:30 | Zlíchov T. |
E3A2002 | Zlíchov – Kbely | 10. 06. 2015, 17:30 | Zlíchov T. |
E3A0203 | Union Žižkov – Zlíchov | 13. 09. 2014, 13:00 | Vítkov T. |
E3A0502 | Kbely – Zlíchov | 05. 10. 2014, 09:00 | Kbely T. |
E3A0602 | Satalice – Zlíchov | 12. 10. 2014, 14:00 | Satalice UMT. |
E3A0801 | Junior B – Zlíchov | 25. 10. 2014, 11:00 | V úžlabině UMT. |
E3A0903 | Řeporyje – Zlíchov | 01. 11. 2014, 10:30 | Řeporyje T. |
E3A1203 | Union Žižkov – Zlíchov | 18. 04. 2015, 13:00 | Vítkov T. |
E3A1502 | Kbely – Zlíchov | 10. 05. 2015, 09:00 | Kbely T. |
E3A1602 | Satalice – Zlíchov | 17. 05. 2015, 15:00 | Satalice UMT. |
E3A1801 | Junior B – Zlíchov | 30. 05. 2015, 13:00 | V úžlabině UMT. |
E3A1903 | Řeporyje – Zlíchov | 06. 06. 2015, 10:30 | Řeporyje T. |
F2B
Zápasy doma
F2B0102 | Zlíchov – Bohnice | 07. 09. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
F2B0301 | Zlíchov – Př.Kopanina | 21. 09. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
F2B0406 | Zlíchov – Aritma B | 28. 09. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
F2B0605 | Zlíchov – Kbely | 12. 10. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
F2B0804 | Zlíchov – SK Střešovice B | 24. 10. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
F2B1003 | Zlíchov – Praga | 09. 11. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
F2B1306 | Zlíchov – Hostivař | 12. 04. 2015, 16:30 | Zlíchov T. |
F2B1602 | Zlíchov – Kolovraty | 03. 05. 2015, 17:00 | Zlíchov T. |
F2B1803 | Zlíchov – Dukla JM | 17. 05. 2015, 17:00 | Zlíchov T. |
F2B2004 | Zlíchov – FA Praha | 31. 05. 2015, 17:00 | Zlíchov T. |
F2B2205 | Zlíchov – Čechie Smíchov | 14. 06. 2015, 17:00 | Zlíchov T. |
F2B0206 | Hostivař – Zlíchov | 14. 09. 2014, 15:15 | Hostivař T. |
F2B0502 | Kolovraty – Zlíchov | 04. 10. 2014, 13:45 | Kolovraty UMT. |
F2B0703 | Dukla JM – Zlíchov | 18. 10. 2014, 15:00 | Schulhoffova (P-11) T. |
F2B0904 | FA Praha – Zlíchov | 02. 11. 2014, 14:30 | Střížkov - UMT |
F2B1105 | Čechie Smíchov – Zlíchov | 17. 11. 2014, 14:30 | Čechie Smíchov T. |
F2B1202 | Bohnice – Zlíchov | 06. 04. 2015, 12:30 | Bohnice T. |
F2B1401 | Př.Kopanina – Zlíchov | 18. 04. 2015, 15:00 | Př.Kopanina T. |
F2B1506 | Aritma B – Zlíchov | 26. 04. 2015, 11:30 | Aritma UMT. |
F2B1705 | Kbely – Zlíchov | 06. 05. 2015, 17:00 | Kbely T. |
F2B1904 | SK Střešovice B – Zlíchov | 23. 05. 2015, 15:00 | SK Střešovice UMT |
F2B2103 | Praga – Zlíchov | 06. 06. 2015, 13:15 | Praga T. |
G3D
Zápasy doma
G3D0104 | Zlíchov – Kbely | 05. 09. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
G3D0303 | Zlíchov – Uhelné sklady | 19. 09. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
G3D0502 | Zlíchov – Čechie Smíchov | 03. 10. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
G3D0701 | Zlíchov – Barrandov | 17. 10. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
G3D0806 | Zlíchov – Loko. Vltavín | 24. 10. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
G3D1005 | Zlíchov – Suchdol | 07. 11. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
G3D1304 | Zlíchov – Vyšehrad | 10. 04. 2015, 16:30 | Zlíchov T. |
G3D1505 | Zlíchov – Union Žižkov | 24. 04. 2015, 17:00 | Zlíchov T. |
G3D1706 | Zlíchov – Xaverov sdružení | 13. 05. 2015, 18:00 | Zlíchov T. |
G3D2002 | Zlíchov – Kyje Praha 14 | 29. 05. 2015, 17:00 | Zlíchov T. |
G3D2203 | Zlíchov – FA Praha | 12. 06. 2015, 17:00 | Zlíchov T. |
G3D0204 | Vyšehrad – Zlíchov | 10. 09. 2014, 17:00 | Vyšehrad UMT. |
G3D0405 | Union Žižkov – Zlíchov | 24. 09. 2014, 16:00 | Vítkov T. |
G3D0606 | Xaverov sdružení – Zlíchov | 12. 10. 2014, 11:30 | H.Počernice -UMT |
G3D0902 | Kyje Praha 14 – Zlíchov | 31. 10. 2014, 17:00 | Kyje UMT |
G3D1103 | FA Praha – Zlíchov | 15. 11. 2014, 09:00 | Střížkov - UMT |
G3D1204 | Kbely – Zlíchov | 01. 04. 2015, 16:30 | Kbely T. |
G3D1403 | Uhelné sklady – Zlíchov | 18. 04. 2015, 08:30 | Uhelné sklady T. |
G3D1602 | Čechie Smíchov – Zlíchov | 04. 05. 2015, 17:00 | Čechie Smíchov T. |
G3D1801 | Barrandov – Zlíchov | 15. 05. 2015, 17:00 | Zlíchov T. |
G3D1906 | Loko. Vltavín – Zlíchov | 21. 05. 2015, 16:00 | Loko Praha UMT. |
G3D2105 | Suchdol – Zlíchov | 05. 06. 2015, 17:00 | Suchdol T. |
H3I
Zápasy doma
H3I0105 | Zlíchov – Modřany | 05. 09. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
H3I0304 | Zlíchov – Kyje Praha 14 | 19. 09. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
H3I0503 | Zlíchov – Cholupice | 03. 10. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
H3I0702 | Zlíchov – Lochkov | 17. 10. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
H3I0901 | Zlíchov – Vyšehrad | 31. 10. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
H3I1102 | Zlíchov – Uhelné sklady | 24. 04. 2015, 17:00 | Zlíchov T. |
H3I1303 | Zlíchov – Chuchle | 06. 05. 2015, 17:00 | Zlíchov T. |
H3I1504 | Zlíchov – Radotín | 20. 05. 2015, 17:00 | Zlíchov T. |
H3I1705 | Zlíchov – Řeporyje | 05. 06. 2015, 17:00 | Zlíchov T. |
H3I0202 | Uhelné sklady – Zlíchov | 12. 09. 2014, 17:00 | Uhelné sklady T. |
H3I0403 | Chuchle – Zlíchov | 26. 09. 2014, 16:00 | Chuchle T. |
H3I0604 | Radotín – Zlíchov | 11. 10. 2014, 10:00 | Radotín UMT. |
H3I0805 | Řeporyje – Zlíchov | 22. 10. 2014, 17:00 | Řeporyje T. |
H3I1005 | Modřany – Zlíchov | 17. 04. 2015, 17:00 | Modřany T. |
H3I1204 | Kyje Praha 14 – Zlíchov | 29. 04. 2015, 17:00 | Kyje UMT |
H3I1403 | Cholupice – Zlíchov | 17. 05. 2015, 12:30 | Cholupice T. |
H3I1602 | Lochkov – Zlíchov | 30. 05. 2015, 15:30 | Lochkov T. |
H3I1801 | Vyšehrad – Zlíchov | 12. 06. 2015, 16:00 | Vyšehrad UMT. |