F3B – II. třída – skupina B – sezóna 2011 / 2012
Konečná tabulka sezóny 2011 / 2012
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uhřiněves | 22 | 20 | 1 | 1 | 161 | 61 |
2. | Union Žižkov | 22 | 15 | 3 | 4 | 124 | 48 |
3. | Satalice | 22 | 14 | 4 | 4 | 102 | 46 |
4. | Královice | 22 | 13 | 3 | 6 | 88 | 42 |
5. | Běchovice | 22 | 11 | 5 | 6 | 53 | 38 |
6. | Dukla JM | 22 | 11 | 4 | 7 | 95 | 37 |
7. | Šeberov | 22 | 9 | 2 | 11 | 65 | 29 |
8. | Dubeč | 22 | 8 | 3 | 11 | 72 | 27 |
9. | Točná | 22 | 8 | 2 | 12 | 78 | 26 |
10. | Dolní Počernice | 22 | 5 | 1 | 16 | 59 | 16 |
11. | Štěrboholy | 22 | 3 | 0 | 19 | 35 | 9 |
12. | Cholupice | 22 | 1 | 0 | 21 | 28 | 3 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uhřiněves | --- | 13: 2 | 8: 2 | 3: 0 | 5: 2 | 9: 2 | 5: 3 | 6: 0 | 5: 2 | 7: 2 | 7: 2 | 9: 0 |
2. | Štěrboholy | 0:15 | --- | 2: 6 | 0: 3 | 4: 3 | 1: 8 | 1: 2 | 0: 5 | 0: 7 | 4:10 | 7: 0 | 2: 1 |
3. | Dukla JM | 1: 9 | 13: 1 | --- | 5: 1 | 1: 1 | 3: 0 | 4: 4 | 1: 2 | 4: 4 | 4: 2 | 6: 2 | 13: 1 |
4. | Dubeč | 3: 5 | 7: 2 | 5: 4 | --- | 1: 2 | 3: 3 | 2: 5 | 5: 2 | 6: 0 | 1: 3 | 11: 1 | 7: 6 |
5. | Točná | 2:11 | 13: 1 | 4: 1 | 4: 1 | --- | 4: 5 | 1: 3 | 4: 2 | 2: 3 | 1: 2 | 6: 0 | 6: 2 |
6. | Union Žižkov | 1: 3 | 1: 0 | 5: 3 | 4: 0 | 14: 3 | --- | 9: 1 | 1: 2 | 8: 0 | 4: 4 | 9: 1 | 11: 2 |
7. | Královice | 2: 7 | 4: 1 | 0: 3 | 2: 2 | 3: 1 | 2: 3 | --- | 4: 2 | 2: 0 | 1: 1 | 9: 2 | 14: 1 |
8. | Běchovice | 2: 2 | 2: 1 | 0: 0 | 2: 2 | 2: 1 | 3: 3 | 4: 3 | --- | 1: 3 | 1: 2 | 9: 1 | 3: 1 |
9. | Šeberov | 2: 5 | 3: 2 | 1: 7 | 4: 2 | 6: 1 | 2:10 | 1: 2 | 0: 1 | --- | 3: 8 | 3: 1 | 3: 1 |
10. | Satalice | 3: 2 | 4: 0 | 5: 0 | 5: 0 | 6: 2 | 1: 6 | 1: 3 | 0: 0 | 2: 2 | --- | 12: 0 | 11: 1 |
11. | Cholupice | 1:16 | 3: 1 | 0: 8 | 0: 7 | 1: 9 | 2: 9 | 1:15 | 2: 3 | 1:10 | 1: 9 | --- | 2: 4 |
12. | Dolní Počernice | 0: 9 | 6: 3 | 2: 6 | 4: 3 | 6: 6 | 3: 8 | 0: 4 | 3: 5 | 9: 6 | 0: 9 | 6: 4 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2011 / 2012
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. září 2011, 11:00 | Uhřiněves | Dolní Počernice | Uhřiněves UMT. | 9 : 0 | |||
4. září 2011, 13:30 | Štěrboholy | Cholupice | Štěrboholy T. | 7 : 0 | |||
3. září 2011, 10:30 | Dukla JM | Satalice | ZŠ Mikulova P-11 UMT. | 4 : 2 | |||
3. září 2011, 15:00 | Dubeč | Šeberov | Dubeč T. | 6 : 0 | |||
3. září 2011, 11:00 | Točná | Běchovice | Točná T. | 4 : 2 | |||
4. září 2011, 15:30 | Union Žižkov | Královice | Union Žižkov T. | 9 : 1 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. září 2011, 13:45 | Dolní Počernice | Královice | D.Počernice T1. | 0 : 4 | |||
11. září 2011, 12:30 | Běchovice | Union Žižkov | Běchovice T. | 3 : 3 | |||
10. září 2011, 09:00 | Šeberov | Točná | Šeberov UMT. | 6 : 1 | |||
11. září 2011, 17:00 | Satalice | Dubeč | Satalice UMT. | 5 : 0 | |||
10. září 2011, 13:00 | Cholupice | Dukla JM | Cholupice T. | 0 : 8 | |||
11. září 2011, 15:00 | Uhřiněves | Štěrboholy | Uhřiněves UMT. | 13 : 2 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. září 2011, 14:30 | Štěrboholy | Dolní Počernice | Štěrboholy T. | 2 : 1 | |||
17. září 2011, 10:30 | Dukla JM | Uhřiněves | ZŠ Mikulova P-11 UMT. | 1 : 9 | |||
17. září 2011, 14:30 | Dubeč | Cholupice | Dubeč T. | 11 : 1 | |||
17. září 2011, 11:00 | Točná | Satalice | Točná T. | 1 : 2 | |||
18. září 2011, 15:00 | Union Žižkov | Šeberov | Union Žižkov T. | 8 : 0 | |||
17. září 2011, 10:30 | Královice | Běchovice | Královice T. | 4 : 2 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. září 2011, 13:15 | Dolní Počernice | Běchovice | D.Počernice T1. | 3 : 5 | |||
24. září 2011, 09:00 | Šeberov | Královice | Šeberov UMT. | 1 : 2 | |||
25. září 2011, 17:00 | Satalice | Union Žižkov | Satalice UMT. | 1 : 6 | |||
24. září 2011, 13:00 | Cholupice | Točná | Cholupice T. | 1 : 9 | |||
25. září 2011, 14:30 | Uhřiněves | Dubeč | Uhřiněves UMT. | 3 : 0 | |||
25. září 2011, 17:00 | Štěrboholy | Dukla JM | Štěrboholy T. | 2 : 6 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. říjen 2011, 16:00 | Dukla JM | Dolní Počernice | Schulhoffova (P-11) T. | 13 : 1 | |||
28. září 2011, 14:30 | Dubeč | Štěrboholy | Dubeč T. | 7 : 2 | |||
1. říjen 2011, 11:00 | Točná | Uhřiněves | Točná T. | 2 : 11 | |||
2. říjen 2011, 14:30 | Union Žižkov | Cholupice | Union Žižkov T. | 9 : 1 | |||
1. říjen 2011, 10:30 | Královice | Satalice | Královice T. | 1 : 1 | |||
2. říjen 2011, 12:30 | Běchovice | Šeberov | Běchovice T. | 1 : 3 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. říjen 2011, 12:45 | Dolní Počernice | Šeberov | D.Počernice T1. | 9 : 6 | |||
8. říjen 2011, 10:15 | Satalice | Běchovice | Satalice UMT. | 0 : 0 | |||
8. říjen 2011, 13:00 | Cholupice | Královice | Cholupice T. | 1 : 15 | |||
9. říjen 2011, 13:30 | Uhřiněves | Union Žižkov | Uhřiněves UMT. | 9 : 2 | |||
9. říjen 2011, 14:00 | Štěrboholy | Točná | Štěrboholy T. | 4 : 3 | |||
8. říjen 2011, 13:45 | Dukla JM | Dubeč | Schulhoffova (P-11) T. | 5 : 1 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. říjen 2011, 13:30 | Dubeč | Dolní Počernice | Dubeč T. | 7 : 6 | |||
15. říjen 2011, 11:00 | Točná | Dukla JM | Točná T. | 4 : 1 | |||
16. říjen 2011, 14:00 | Union Žižkov | Štěrboholy | Union Žižkov T. | 1 : 0 | |||
15. říjen 2011, 10:30 | Královice | Uhřiněves | Královice T. | 2 : 7 | |||
16. říjen 2011, 12:30 | Běchovice | Cholupice | Běchovice T. | 9 : 1 | |||
15. říjen 2011, 09:00 | Šeberov | Satalice | Šeberov UMT. | 3 : 8 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. říjen 2011, 12:15 | Dolní Počernice | Satalice | D.Počernice T1. | 0 : 9 | |||
22. říjen 2011, 13:00 | Cholupice | Šeberov | Cholupice T. | 1 : 10 | |||
23. říjen 2011, 13:00 | Uhřiněves | Běchovice | Uhřiněves UMT. | 6 : 0 | |||
23. říjen 2011, 13:30 | Štěrboholy | Královice | Štěrboholy T. | 1 : 2 | |||
22. říjen 2011, 13:15 | Dukla JM | Union Žižkov | Schulhoffova (P-11) T. | 3 : 0 | |||
22. říjen 2011, 13:30 | Dubeč | Točná | Dubeč T. | 1 : 2 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. říjen 2011, 11:00 | Točná | Dolní Počernice | Točná T. | 6 : 2 | |||
30. říjen 2011, 15:00 | Union Žižkov | Dubeč | Union Žižkov T. | 4 : 0 | |||
21. září 2011, 17:30 | Královice | Dukla JM | Královice T. | 0 : 3 | |||
30. říjen 2011, 12:30 | Běchovice | Štěrboholy | Běchovice T. | 2 : 1 | |||
25. říjen 2011, 17:30 | Šeberov | Uhřiněves | Šeberov UMT. | 2 : 5 | |||
30. říjen 2011, 12:45 | Satalice | Cholupice | Satalice UMT. | 12 : 0 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. listopad 2011, 12:15 | Dolní Počernice | Cholupice | D.Počernice T1. | 6 : 4 | |||
6. listopad 2011, 11:30 | Uhřiněves | Satalice | Uhřiněves UMT. | 7 : 2 | |||
6. listopad 2011, 12:00 | Štěrboholy | Šeberov | Štěrboholy T. | 0 : 7 | |||
5. listopad 2011, 08:30 | Dukla JM | Běchovice | ZŠ Mikulova P-11 UMT. | 1 : 2 | |||
5. listopad 2011, 12:00 | Dubeč | Královice | Dubeč T. | 2 : 5 | |||
5. listopad 2011, 11:00 | Točná | Union Žižkov | Točná T. | 4 : 5 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. září 2011, 11:00 | Union Žižkov | Dolní Počernice | Union Žižkov T. | 11 : 2 | |||
13. listopad 2011, 11:00 | Královice | Točná | Královice T. | 3 : 1 | |||
13. listopad 2011, 12:30 | Běchovice | Dubeč | Běchovice T. | 2 : 2 | |||
13. listopad 2011, 09:00 | Šeberov | Dukla JM | Šeberov UMT. | 1 : 7 | |||
12. listopad 2011, 10:00 | Satalice | Štěrboholy | Satalice UMT. | 4 : 0 | |||
12. listopad 2011, 13:00 | Cholupice | Uhřiněves | Cholupice T. | 1 : 16 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. březen 2012, 13:15 | Dolní Počernice | Uhřiněves | D.Počernice T1. | 0 : 9 | |||
24. březen 2012, 13:00 | Cholupice | Štěrboholy | Cholupice T. | 3 : 1 | |||
24. březen 2012, 08:30 | Satalice | Dukla JM | Satalice UMT. | 5 : 0 | |||
24. březen 2012, 08:15 | Šeberov | Dubeč | Šeberov UMT. | 4 : 2 | |||
25. březen 2012, 12:30 | Běchovice | Točná | Běchovice T. | 2 : 1 | |||
25. březen 2012, 10:30 | Královice | Union Žižkov | Královice T. | 2 : 3 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. duben 2012, 10:30 | Královice | Dolní Počernice | Královice T. | 14 : 1 | |||
1. duben 2012, 14:30 | Union Žižkov | Běchovice | Union Žižkov T. | 1 : 2 | |||
31. březen 2012, 11:00 | Točná | Šeberov | Točná T. | 2 : 3 | |||
1. duben 2012, 15:45 | Dubeč | Satalice | Dubeč T. | 1 : 3 | |||
31. březen 2012, 13:30 | Dukla JM | Cholupice | ZŠ Mikulova P-11 UMT. | 6 : 2 | |||
1. duben 2012, 15:00 | Štěrboholy | Uhřiněves | Štěrboholy T. | 0 : 15 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. duben 2012, 16:30 | Dolní Počernice | Štěrboholy | D.Počernice T1. | 6 : 3 | |||
4. duben 2012, 16:30 | Uhřiněves | Dukla JM | Uhřiněves UMT. | 8 : 2 | |||
2. duben 2012, 16:30 | Cholupice | Dubeč | Cholupice T. | 0 : 7 | |||
9. duben 2012, 14:30 | Satalice | Točná | Satalice UMT. | 6 : 2 | |||
4. duben 2012, 17:00 | Šeberov | Union Žižkov | Šeberov UMT. | 2 : 10 | |||
4. duben 2012, 16:30 | Běchovice | Královice | Běchovice T. | 4 : 3 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. duben 2012, 12:30 | Běchovice | Dolní Počernice | Běchovice T. | 3 : 1 | |||
15. duben 2012, 10:30 | Královice | Šeberov | Královice T. | 2 : 0 | |||
15. duben 2012, 15:00 | Union Žižkov | Satalice | Union Žižkov T. | 4 : 4 | |||
14. duben 2012, 11:00 | Točná | Cholupice | Točná T. | 6 : 0 | |||
14. duben 2012, 14:30 | Dubeč | Uhřiněves | Dubeč T. | 3 : 5 | |||
14. duben 2012, 10:30 | Dukla JM | Štěrboholy | ZŠ Mikulova P-11 UMT. | 13 : 1 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. duben 2012, 15:15 | Dolní Počernice | Dukla JM | D.Počernice T1. | 2 : 6 | |||
22. duben 2012, 14:00 | Štěrboholy | Dubeč | Štěrboholy T. | 0 : 3 | |||
21. duben 2012, 13:30 | Uhřiněves | Točná | Uhřiněves UMT. | 5 : 2 | |||
21. duben 2012, 13:00 | Cholupice | Union Žižkov | Cholupice T. | 2 : 9 | |||
22. duben 2012, 17:00 | Satalice | Královice | Satalice UMT. | 1 : 3 | |||
21. duben 2012, 09:00 | Šeberov | Běchovice | Šeberov UMT. | 0 : 1 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. duben 2012, 18:00 | Šeberov | Dolní Počernice | Šeberov UMT. | 3 : 1 | |||
29. duben 2012, 12:30 | Běchovice | Satalice | Běchovice T. | 1 : 2 | |||
29. duben 2012, 10:30 | Královice | Cholupice | Královice T. | 9 : 2 | |||
27. duben 2012, 17:00 | Union Žižkov | Uhřiněves | Union Žižkov T. | 1 : 3 | |||
28. duben 2012, 11:00 | Točná | Štěrboholy | Točná T. | 13 : 1 | |||
28. duben 2012, 14:30 | Dubeč | Dukla JM | Dubeč T. | 5 : 4 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. květen 2012, 15:30 | Dolní Počernice | Dubeč | D.Počernice T. | 4 : 3 | |||
6. květen 2012, 15:00 | Dukla JM | Točná | Schulhoffova (P-11) T. | 1 : 1 | |||
6. květen 2012, 15:30 | Štěrboholy | Union Žižkov | Štěrboholy T. | 1 : 8 | |||
5. květen 2012, 13:30 | Uhřiněves | Královice | Uhřiněves UMT. | 5 : 3 | |||
5. květen 2012, 13:00 | Cholupice | Běchovice | Cholupice T. | 2 : 3 | |||
5. květen 2012, 17:00 | Satalice | Šeberov | Satalice UMT. | 2 : 2 |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. květen 2012, 13:00 | Satalice | Dolní Počernice | Satalice UMT. | 11 : 1 | |||
12. květen 2012, 09:00 | Šeberov | Cholupice | Šeberov UMT. | 3 : 1 | |||
13. květen 2012, 12:30 | Běchovice | Uhřiněves | Běchovice T. | 2 : 2 | |||
13. květen 2012, 10:30 | Královice | Štěrboholy | Královice T. | 4 : 1 | |||
13. květen 2012, 17:00 | Union Žižkov | Dukla JM | Union Žižkov T. | 5 : 3 | |||
12. květen 2012, 11:00 | Točná | Dubeč | Točná T. | 4 : 1 |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. květen 2012, 13:45 | Dolní Počernice | Točná | D.Počernice T1. | 6 : 6 | |||
20. květen 2012, 14:30 | Dubeč | Union Žižkov | Dubeč T. | 3 : 3 | |||
20. květen 2012, 10:30 | Dukla JM | Královice | Schulhoffova (P-11) UMT | 4 : 4 | |||
20. květen 2012, 15:30 | Štěrboholy | Běchovice | Štěrboholy T. | 0 : 5 | |||
20. květen 2012, 14:30 | Uhřiněves | Šeberov | Uhřiněves UMT. | 5 : 2 | |||
19. květen 2012, 13:00 | Cholupice | Satalice | Cholupice T. | 1 : 9 |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. květen 2012, 13:00 | Cholupice | Dolní Počernice | Cholupice T. | 2 : 4 | |||
27. květen 2012, 17:00 | Satalice | Uhřiněves | Satalice UMT. | 3 : 2 | |||
26. květen 2012, 09:00 | Šeberov | Štěrboholy | Šeberov UMT. | 3 : 2 | |||
25. květen 2012, 17:00 | Běchovice | Dukla JM | Běchovice T. | 0 : 0 | |||
27. květen 2012, 10:30 | Královice | Dubeč | Královice T. | 2 : 2 | |||
27. květen 2012, 17:00 | Union Žižkov | Točná | Union Žižkov T. | 14 : 3 |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. červen 2012, 15:15 | Dolní Počernice | Union Žižkov | D.Počernice T1. | 3 : 8 | |||
2. červen 2012, 11:00 | Točná | Královice | Točná T. | 1 : 3 | |||
3. červen 2012, 14:30 | Dubeč | Běchovice | Dubeč T. | 5 : 2 | |||
3. červen 2012, 10:30 | Dukla JM | Šeberov | Schulhoffova (P-11) T. | 4 : 4 | |||
3. červen 2012, 15:30 | Štěrboholy | Satalice | Štěrboholy T. | 4 : 10 | |||
3. červen 2012, 14:30 | Uhřiněves | Cholupice | Uhřiněves UMT. | 7 : 2 |