E1A – Pražský přebor – sezóna 2009 / 2010
Konečná tabulka sezóny 2009 / 2010
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Motorlet B | 22 | 17 | 3 | 2 | 69 | 54 |
2. | Admira | 22 | 15 | 4 | 3 | 47 | 49 |
3. | Braník | 22 | 13 | 2 | 7 | 66 | 41 |
4. | Bohemians 1905 C | 22 | 12 | 4 | 6 | 68 | 40 |
5. | Aritma | 22 | 9 | 5 | 8 | 51 | 32 |
6. | Viktoria Žižkov B | 22 | 9 | 1 | 12 | 42 | 28 |
7. | Libuš | 22 | 7 | 6 | 9 | 29 | 27 |
8. | Dukla B | 22 | 7 | 6 | 9 | 32 | 27 |
9. | Meteor B | 22 | 6 | 7 | 9 | 30 | 25 |
10. | Tempo | 22 | 6 | 6 | 10 | 33 | 24 |
11. | Bohemians Praha | 22 | 6 | 6 | 10 | 31 | 24 |
12. | H.Měcholupy | 22 | 0 | 0 | 22 | 15 | 0 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohemians Praha | --- | 2: 3 | 0: 0 | 0: 1 | 1: 1 | 1: 1 | 2: 1 | 1: 3 | 0: 3 | 4: 1 | 0: 2 | 3: 0 |
2. | Admira | 3: 1 | --- | 2: 1 | 2: 1 | 3: 0 | 0: 0 | 2: 1 | 1: 2 | 2: 1 | 5: 1 | 2: 2 | 5: 1 |
3. | Dukla B | 2: 2 | 1: 1 | --- | 2: 2 | 2: 2 | 1: 3 | 2: 1 | 1: 2 | 4: 2 | 4: 0 | 1: 4 | 1: 4 |
4. | Libuš | 3: 0 | 0: 1 | 3: 0 | --- | 0: 1 | 1: 1 | 1: 1 | 2: 1 | 1: 1 | 1: 0 | 0: 2 | 1: 3 |
5. | Tempo | 3: 3 | 0: 2 | 1: 0 | 2: 1 | --- | 4: 0 | 1: 1 | 0: 3 | 2: 3 | 7: 1 | 1: 5 | 1: 4 |
6. | Meteor B | 0: 3 | 1: 2 | 1: 1 | 1: 1 | 2: 2 | --- | 2: 1 | 0: 4 | 0: 3 | 3: 0 | 0: 5 | 3: 2 |
7. | Aritma | 1: 1 | 1: 5 | 3: 1 | 3: 2 | 0: 0 | 8: 0 | --- | 3: 3 | 2: 1 | 7: 0 | 4: 2 | 4: 0 |
8. | Motorlet B | 3: 1 | 0: 0 | 1: 2 | 3: 0 | 1: 0 | 7: 1 | 2: 0 | --- | 3: 0 | 11: 1 | 4: 0 | 2: 2 |
9. | Braník | 1: 2 | 8: 0 | 1: 2 | 4: 0 | 3: 1 | 9: 0 | 2: 1 | 1: 2 | --- | 6: 0 | 5: 3 | 2: 0 |
10. | H.Měcholupy | 0: 3 | 0: 5 | 1: 2 | 0: 5 | 0: 1 | 2: 8 | 3: 4 | 1: 4 | 1: 4 | --- | 0: 5 | 2: 7 |
11. | Bohemians ... | 10: 0 | 5: 0 | 1: 2 | 1: 1 | 4: 3 | 0: 0 | 3: 2 | 1: 3 | 3: 3 | 8: 0 | --- | 0: 3 |
12. | Viktoria ... | 4: 1 | 0: 1 | 2: 0 | 1: 2 | 4: 0 | 0: 3 | 0: 2 | 0: 5 | 1: 3 | 4: 1 | 0: 2 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2009 / 2010
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. září 2009, 14:30 | Bohemians Praha | Viktoria Žižkov B | Střížkov - UMT | 3 : 0 | |||
5. září 2009, 08:30 | Admira | Bohemians 1905 C | Admira UMT. | 2 : 2 | |||
5. září 2009, 13:00 | Dukla B | H.Měcholupy | Dukla UMT. | 4 : 0 | |||
5. září 2009, 14:15 | Libuš | Braník | Libuš T. | 1 : 1 | |||
5. září 2009, 12:45 | Tempo | Motorlet B | Tempo T. | 0 : 3 | |||
5. září 2009, 16:30 | Meteor B | Aritma | Štěpničná UMT | 2 : 1 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. září 2009, 14:00 | Viktoria Žižkov B | Aritma | H.Počernice -UMT | 0 : 2 | |||
13. září 2009, 17:00 | Motorlet B | Meteor B | Hlubočepy T. | 7 : 1 | |||
12. září 2009, 08:30 | Braník | Tempo | Braník T. | 3 : 1 | |||
13. září 2009, 10:00 | H.Měcholupy | Libuš | H.Měcholupy T. | 0 : 5 | |||
13. září 2009, 11:45 | Bohemians 1905 C | Dukla B | Šeberov UMT. | 1 : 2 | |||
12. září 2009, 12:30 | Bohemians Praha | Admira | Střížkov - UMT | 2 : 3 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. září 2009, 08:45 | Admira | Viktoria Žižkov B | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | 5 : 1 | |||
19. září 2009, 14:45 | Dukla B | Bohemians Praha | Dukla UMT. | 2 : 2 | |||
19. září 2009, 14:15 | Libuš | Bohemians 1905 C | Libuš T. | 0 : 2 | |||
19. září 2009, 12:45 | Tempo | H.Měcholupy | Tempo T. | 7 : 1 | |||
20. září 2009, 16:30 | Meteor B | Braník | Štěpničná UMT | 0 : 3 | |||
20. září 2009, 09:00 | Aritma | Motorlet B | Aritma UMT. | 3 : 3 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. září 2009, 11:30 | Viktoria Žižkov B | Motorlet B | H.Počernice -UMT | 0 : 5 | |||
26. září 2009, 08:30 | Braník | Aritma | Braník T. | 2 : 1 | |||
28. září 2009, 16:30 | H.Měcholupy | Meteor B | H.Měcholupy T. | 2 : 8 | |||
28. září 2009, 11:45 | Bohemians 1905 C | Tempo | Šeberov UMT. | 4 : 3 | |||
26. září 2009, 12:30 | Bohemians Praha | Libuš | Střížkov - UMT | 0 : 1 | |||
26. září 2009, 10:30 | Admira | Dukla B | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | 2 : 1 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. říjen 2009, 14:45 | Dukla B | Viktoria Žižkov B | Dukla UMT. | 1 : 4 | |||
3. říjen 2009, 13:30 | Libuš | Admira | Libuš T. | 0 : 1 | |||
3. říjen 2009, 12:45 | Tempo | Bohemians Praha | Tempo T. | 3 : 3 | |||
4. říjen 2009, 14:00 | Meteor B | Bohemians 1905 C | Štěpničná UMT | 0 : 5 | |||
28. říjen 2009, 10:00 | Aritma | H.Měcholupy | Aritma UMT. | 7 : 0 | |||
4. říjen 2009, 16:00 | Motorlet B | Braník | Hlubočepy T. | 3 : 0 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. říjen 2009, 13:15 | Viktoria Žižkov B | Braník | H.Počernice -UMT | 1 : 3 | |||
10. říjen 2009, 10:00 | H.Měcholupy | Motorlet B | H.Měcholupy T. | 1 : 4 | |||
11. říjen 2009, 11:45 | Bohemians 1905 C | Aritma | Šeberov UMT. | 3 : 2 | |||
10. říjen 2009, 14:30 | Bohemians Praha | Meteor B | Střížkov - UMT | 1 : 1 | |||
11. říjen 2009, 16:00 | Admira | Tempo | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | 3 : 0 | |||
10. říjen 2009, 15:45 | Dukla B | Libuš | Libuš T. | 2 : 2 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. říjen 2009, 16:00 | Libuš | Viktoria Žižkov B | H.Počernice -UMT | 1 : 3 | |||
17. říjen 2009, 12:45 | Tempo | Dukla B | Tempo T. | 1 : 0 | |||
26. říjen 2009, 15:30 | Meteor B | Admira | Štěpničná UMT | 1 : 2 | |||
7. říjen 2009, 17:30 | Aritma | Bohemians Praha | Aritma UMT. | 1 : 1 | |||
22. říjen 2009, 17:00 | Motorlet B | Bohemians 1905 C | Motorlet UMT. | 4 : 0 | |||
14. říjen 2009, 16:30 | Braník | H.Měcholupy | Braník T. | 6 : 0 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. říjen 2009, 14:30 | Viktoria Žižkov B | H.Měcholupy | H.Počernice -UMT | 4 : 1 | |||
25. říjen 2009, 11:45 | Bohemians 1905 C | Braník | Šeberov UMT. | 3 : 3 | |||
24. říjen 2009, 14:30 | Bohemians Praha | Motorlet B | Střížkov - UMT | 1 : 3 | |||
24. říjen 2009, 13:00 | Admira | Aritma | Admira UMT. | 2 : 1 | |||
24. říjen 2009, 14:00 | Dukla B | Meteor B | Dukla UMT. | 1 : 3 | |||
25. říjen 2009, 14:30 | Libuš | Tempo | Libuš T. | 0 : 1 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. říjen 2009, 12:45 | Tempo | Viktoria Žižkov B | Tempo T. | 1 : 4 | |||
1. listopad 2009, 12:00 | Meteor B | Libuš | Štěpničná UMT | 1 : 1 | |||
1. listopad 2009, 08:30 | Aritma | Dukla B | Aritma UMT. | 3 : 1 | |||
28. říjen 2009, 10:00 | Motorlet B | Admira | Motorlet UMT. | 0 : 0 | |||
31. říjen 2009, 08:30 | Braník | Bohemians Praha | Braník T. | 1 : 2 | |||
1. listopad 2009, 10:00 | H.Měcholupy | Bohemians 1905 C | ERZET UMT. - Galileova | 0 : 5 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. listopad 2009, 14:00 | Viktoria Žižkov B | Bohemians 1905 C | H.Počernice -UMT | 0 : 2 | |||
7. listopad 2009, 14:30 | Bohemians Praha | H.Měcholupy | Střížkov - UMT | 4 : 1 | |||
7. listopad 2009, 08:30 | Admira | Braník | Admira UMT. | 2 : 1 | |||
8. listopad 2009, 09:00 | Dukla B | Motorlet B | Dukla UMT. | 1 : 2 | |||
7. listopad 2009, 14:00 | Libuš | Aritma | Libuš T. | 1 : 1 | |||
7. listopad 2009, 09:45 | Tempo | Meteor B | Tempo T. | 4 : 0 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. listopad 2009, 14:00 | Meteor B | Viktoria Žižkov B | Štěpničná UMT | 3 : 2 | |||
15. listopad 2009, 09:00 | Aritma | Tempo | Aritma UMT. | 0 : 0 | |||
15. listopad 2009, 14:00 | Motorlet B | Libuš | Motorlet UMT. | 3 : 0 | |||
14. listopad 2009, 08:30 | Braník | Dukla B | Braník T. | 1 : 2 | |||
15. listopad 2009, 13:30 | H.Měcholupy | Admira | ERZET UMT. - Galileova | 0 : 5 | |||
28. listopad 2009, 10:00 | Bohemians 1905 C | Bohemians Praha | Šeberov UMT. | 10 : 0 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. březen 2010, 14:45 | Viktoria Žižkov B | Bohemians Praha | H.Počernice -UMT | 4 : 1 | |||
27. březen 2010, 12:15 | Bohemians 1905 C | Admira | Šeberov UMT. | 5 : 0 | |||
27. březen 2010, 12:00 | H.Měcholupy | Dukla B | ERZET UMT. - Galileova | 1 : 2 | |||
27. březen 2010, 08:30 | Braník | Libuš | Bráník UMT. | 4 : 0 | |||
27. březen 2010, 15:00 | Motorlet B | Tempo | Motorlet UMT. | 1 : 0 | |||
28. březen 2010, 09:00 | Aritma | Meteor B | Aritma UMT. | 8 : 0 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. březen 2010, 10:15 | Aritma | Viktoria Žižkov B | Aritma UMT. | 4 : 0 | |||
20. březen 2010, 16:30 | Meteor B | Motorlet B | Štěpničná UMT | 0 : 4 | |||
21. březen 2010, 15:00 | Tempo | Braník | Tempo T. | 2 : 3 | |||
20. březen 2010, 15:15 | Libuš | H.Měcholupy | ERZET UMT. - Galileova | 1 : 0 | |||
20. březen 2010, 10:45 | Dukla B | Bohemians 1905 C | Dukla UMT. | 1 : 4 | |||
21. březen 2010, 13:15 | Admira | Bohemians Praha | Admira UMT. | 3 : 1 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. duben 2010, 15:00 | Viktoria Žižkov B | Admira | H.Počernice -UMT | 0 : 1 | |||
11. duben 2010, 13:30 | Bohemians Praha | Dukla B | Střížkov - UMT | 0 : 0 | |||
11. duben 2010, 11:45 | Bohemians 1905 C | Libuš | Šeberov UMT. | 1 : 1 | |||
10. duben 2010, 14:00 | H.Měcholupy | Tempo | ERZET UMT. - Galileova | 0 : 1 | |||
10. duben 2010, 08:30 | Braník | Meteor B | Bráník UMT. | 9 : 0 | |||
11. duben 2010, 10:45 | Motorlet B | Aritma | Motorlet UMT. | 2 : 0 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. duben 2010, 17:00 | Motorlet B | Viktoria Žižkov B | Uhelné sklady T. | 2 : 2 | |||
18. duben 2010, 15:00 | Aritma | Braník | Aritma UMT. | 2 : 1 | |||
18. duben 2010, 17:00 | Meteor B | H.Měcholupy | Štěpničná UMT | 3 : 0 | |||
17. duben 2010, 17:00 | Tempo | Bohemians 1905 C | Tempo T. | 1 : 5 | |||
17. duben 2010, 10:30 | Libuš | Bohemians Praha | Libuš T. | 3 : 0 | |||
17. duben 2010, 13:30 | Dukla B | Admira | Dukla UMT. | 1 : 1 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. duben 2010, 11:30 | Viktoria Žižkov B | Dukla B | H.Počernice -UMT | 2 : 0 | |||
25. duben 2010, 15:15 | Admira | Libuš | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | 2 : 1 | |||
24. duben 2010, 12:00 | Bohemians Praha | Tempo | Střížkov - UMT | 1 : 1 | |||
25. duben 2010, 11:45 | Bohemians 1905 C | Meteor B | Šeberov UMT. | 0 : 0 | |||
24. duben 2010, 10:00 | H.Měcholupy | Aritma | ZŠ Nad Přehradou (P-10) T. | 3 : 4 | |||
24. duben 2010, 08:30 | Braník | Motorlet B | Braník T. | 1 : 2 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. květen 2010, 08:30 | Braník | Viktoria Žižkov B | Braník T. | 2 : 0 | |||
2. květen 2010, 17:00 | Motorlet B | H.Měcholupy | Uhelné sklady T. | 11 : 1 | |||
2. květen 2010, 15:00 | Aritma | Bohemians 1905 C | Aritma UMT. | 4 : 2 | |||
1. květen 2010, 17:00 | Meteor B | Bohemians Praha | Štěpničná UMT | 0 : 3 | |||
2. květen 2010, 17:00 | Tempo | Admira | Tempo T. | 0 : 2 | |||
1. květen 2010, 13:30 | Libuš | Dukla B | Dukla UMT. | 3 : 0 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. květen 2010, 14:30 | Viktoria Žižkov B | Libuš | Libuš T. | 1 : 2 | |||
9. květen 2010, 16:00 | Dukla B | Tempo | Dukla UMT. | 2 : 2 | |||
8. květen 2010, 10:15 | Admira | Meteor B | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | 0 : 0 | |||
8. květen 2010, 14:45 | Bohemians Praha | Aritma | Střížkov - UMT | 2 : 1 | |||
9. květen 2010, 11:45 | Bohemians 1905 C | Motorlet B | Šeberov UMT. | 1 : 3 | |||
8. květen 2010, 10:00 | H.Měcholupy | Braník | ZŠ Nad Přehradou (P-10) T. | 1 : 4 |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. květen 2010, 17:00 | H.Měcholupy | Viktoria Žižkov B | ERZET UMT. - Galileova | 2 : 7 | |||
15. květen 2010, 08:30 | Braník | Bohemians 1905 C | Braník T. | 5 : 3 | |||
16. květen 2010, 17:00 | Motorlet B | Bohemians Praha | Uhelné sklady T. | 3 : 1 | |||
16. květen 2010, 11:00 | Aritma | Admira | Aritma UMT. | 1 : 5 | |||
16. květen 2010, 15:00 | Meteor B | Dukla B | Štěpničná UMT | 1 : 1 | |||
16. květen 2010, 17:00 | Tempo | Libuš | Tempo T. | 2 : 1 |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. květen 2010, 17:00 | Viktoria Žižkov B | Tempo | H.Počernice -UMT | 4 : 0 | |||
26. květen 2010, 16:30 | Libuš | Meteor B | Libuš T. | 1 : 1 | |||
22. květen 2010, 14:00 | Dukla B | Aritma | Dukla UMT. | 2 : 1 | |||
19. květen 2010, 16:30 | Admira | Motorlet B | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | 1 : 2 | |||
19. květen 2010, 17:00 | Bohemians Praha | Braník | Střížkov - UMT | 0 : 3 | |||
23. květen 2010, 11:45 | Bohemians 1905 C | H.Měcholupy | Šeberov UMT. | 8 : 0 |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. květen 2010, 10:00 | Bohemians 1905 C | Viktoria Žižkov B | Šeberov UMT. | 0 : 3 | |||
29. květen 2010, 17:00 | H.Měcholupy | Bohemians Praha | ZŠ Nad Přehradou (P-10) T. | 0 : 3 | |||
29. květen 2010, 08:30 | Braník | Admira | Braník T. | 8 : 0 | |||
30. květen 2010, 17:00 | Motorlet B | Dukla B | Uhelné sklady T. | 1 : 2 | |||
28. květen 2010, 17:30 | Aritma | Libuš | Aritma UMT. | 3 : 2 | |||
29. květen 2010, 13:00 | Meteor B | Tempo | Štěpničná UMT | 2 : 2 |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. červen 2010, 11:30 | Viktoria Žižkov B | Meteor B | H.Počernice -UMT | 0 : 3 | |||
5. červen 2010, 11:00 | Tempo | Aritma | Tempo T. | 1 : 1 | |||
5. červen 2010, 14:30 | Libuš | Motorlet B | Libuš T. | 2 : 1 | |||
5. červen 2010, 14:00 | Dukla B | Braník | Dukla UMT. | 4 : 2 | |||
5. červen 2010, 10:30 | Admira | H.Měcholupy | ZŠ Hovorčovická (P-8) T. | 5 : 1 | |||
5. červen 2010, 15:00 | Bohemians Praha | Bohemians 1905 C | Střížkov - UMT | 0 : 2 |