A5B – III. třída – skupina B – sezóna 2012 / 2013
Konečná tabulka sezóny 2012 / 2013
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šeberov B | 18 | 12 | 5 | 1 | 73 | 41 |
2. | Nusle B | 18 | 10 | 5 | 3 | 49 | 35 |
3. | Klánovice B | 18 | 10 | 2 | 6 | 59 | 32 |
4. | Praga B | 18 | 9 | 4 | 5 | 46 | 31 |
5. | Chodov B | 18 | 9 | 3 | 6 | 49 | 30 |
6. | FK Koloděje | 18 | 7 | 4 | 7 | 41 | 25 |
7. | Dolní Počernice C | 18 | 5 | 5 | 8 | 36 | 20 |
8. | Hrdlořezy | 18 | 5 | 4 | 9 | 45 | 19 |
9. | Záběhlice | 18 | 2 | 3 | 13 | 34 | 9 |
10. | Slavia Malešice B | 18 | 2 | 3 | 13 | 39 | 9 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavia Malešice B | --- | 1: 3 | 8: 1 | 2: 6 | 2: 5 | 0: 1 | 1: 7 | 3: 3 | 0: 1 | 2: 5 |
2. | Dolní ... | 0: 0 | --- | 5: 1 | 4: 4 | 3: 3 | 3: 4 | 4: 2 | 3: 1 | 1: 2 | 3: 1 |
3. | Záběhlice | 9: 0 | 2: 1 | --- | 3: 3 | 3: 5 | 2: 4 | 2: 3 | 3: 4 | 0: 8 | 1: 1 |
4. | FK Koloděje | 2: 1 | 1: 1 | 6: 1 | --- | 0: 4 | 4: 5 | 0: 3 | 4: 2 | 3: 2 | 3: 0 |
5. | Šeberov B | 6: 4 | 5: 1 | 6: 0 | 2: 2 | --- | 3: 1 | 2: 1 | 5: 2 | 0: 0 | 5: 3 |
6. | Chodov B | 5: 8 | 2: 2 | 6: 1 | 1: 0 | 1: 4 | --- | 2: 5 | 2: 2 | 3: 0 | 6: 3 |
7. | Klánovice B | 6: 3 | 6: 0 | 9: 1 | 3: 0 | 0: 0 | 1: 2 | --- | 5: 1 | 1: 3 | 3: 3 |
8. | Praga B | 3: 0 | 2: 0 | 2: 0 | 5: 0 | 5: 3 | 1: 0 | 4: 1 | --- | 1: 1 | 6: 0 |
9. | Nusle B | 3: 2 | 4: 1 | 1: 1 | 10: 0 | 2: 2 | 4: 1 | 1: 0 | 2: 2 | --- | 5: 0 |
10. | Hrdlořezy | 2: 2 | 7: 1 | 8: 3 | 2: 3 | 1:13 | 3: 3 | 1: 3 | 4: 0 | 1: 0 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2012 / 2013
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. září 2012, 17:00 | Slavia Malešice B | Hrdlořezy | Malešice T. | 2 : 5 | |||
9. září 2012, 17:00 | Dolní Počernice C | Nusle B | D.Počernice T1. | 1 : 2 | |||
8. září 2012, 10:30 | Záběhlice | Praga B | Štěrboholy T. | 3 : 4 | |||
8. září 2012, 11:00 | FK Koloděje | Klánovice B | Klánovice T. | 0 : 3 | |||
9. září 2012, 17:00 | Šeberov B | Chodov B | Šeberov UMT. | 3 : 1 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. září 2012, 16:30 | Hrdlořezy | Chodov B | Hrdlořezy T. | 3 : 3 | |||
15. září 2012, 16:30 | Klánovice B | Šeberov B | Klánovice T. | 0 : 0 | |||
15. září 2012, 16:30 | Praga B | FK Koloděje | Praga T. | 5 : 0 | |||
16. září 2012, 16:30 | Nusle B | Záběhlice | Nusle T. | 1 : 1 | |||
16. září 2012, 16:30 | Slavia Malešice B | Dolní Počernice C | Malešice T. | 1 : 3 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. září 2012, 16:30 | Dolní Počernice C | Hrdlořezy | D.Počernice T1. | 3 : 1 | |||
22. září 2012, 10:30 | Záběhlice | Slavia Malešice B | Štěrboholy T. | 9 : 0 | |||
22. září 2012, 16:00 | FK Koloděje | Nusle B | Běchovice T. | 3 : 2 | |||
23. září 2012, 14:00 | Šeberov B | Praga B | Šeberov UMT. | 5 : 2 | |||
23. září 2012, 16:30 | Chodov B | Klánovice B | Chodov T. | 2 : 5 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. září 2012, 16:30 | Hrdlořezy | Klánovice B | Hrdlořezy T. | 1 : 3 | |||
28. září 2012, 16:30 | Praga B | Chodov B | Praga T. | 1 : 0 | |||
30. září 2012, 16:30 | Nusle B | Šeberov B | Nusle T. | 2 : 2 | |||
30. září 2012, 16:30 | Slavia Malešice B | FK Koloděje | Malešice T. | 2 : 6 | |||
30. září 2012, 16:30 | Dolní Počernice C | Záběhlice | D.Počernice T1. | 5 : 1 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. říjen 2012, 10:30 | Záběhlice | Hrdlořezy | Štěrboholy T. | 1 : 1 | |||
6. říjen 2012, 14:00 | FK Koloděje | Dolní Počernice C | Běchovice T. | 1 : 1 | |||
7. říjen 2012, 16:00 | Šeberov B | Slavia Malešice B | Šeberov UMT. | 6 : 4 | |||
7. říjen 2012, 16:00 | Chodov B | Nusle B | Chodov T. | 3 : 0 | |||
6. říjen 2012, 16:00 | Klánovice B | Praga B | Klánovice T. | 5 : 1 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. říjen 2012, 16:00 | Hrdlořezy | Praga B | Hrdlořezy T. | 4 : 0 | |||
14. říjen 2012, 16:00 | Nusle B | Klánovice B | Nusle T. | 1 : 0 | |||
14. říjen 2012, 16:00 | Slavia Malešice B | Chodov B | Malešice T. | 0 : 1 | |||
14. říjen 2012, 16:00 | Dolní Počernice C | Šeberov B | D.Počernice T1. | 3 : 3 | |||
13. říjen 2012, 10:30 | Záběhlice | FK Koloděje | Štěrboholy T. | 3 : 3 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. říjen 2012, 14:00 | FK Koloděje | Hrdlořezy | Běchovice T. | 3 : 0 | |||
21. říjen 2012, 13:00 | Šeberov B | Záběhlice | Šeberov UMT. | 6 : 0 | |||
21. říjen 2012, 15:30 | Chodov B | Dolní Počernice C | Chodov T. | 2 : 2 | |||
21. říjen 2012, 12:30 | Klánovice B | Slavia Malešice B | Klánovice T. | 6 : 3 | |||
20. říjen 2012, 15:30 | Praga B | Nusle B | Praga T. | 1 : 1 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. říjen 2012, 14:30 | Hrdlořezy | Nusle B | Hrdlořezy T. | 1 : 0 | |||
8. listopad 2012, 18:00 | Slavia Malešice B | Praga B | Štěrboholy UMT | 3 : 3 | |||
11. listopad 2012, 10:00 | Dolní Počernice C | Klánovice B | D.Počernice T1. | 4 : 2 | |||
27. říjen 2012, 10:30 | Záběhlice | Chodov B | Štěrboholy T. | 2 : 4 | |||
27. říjen 2012, 10:00 | FK Koloděje | Šeberov B | Běchovice T. | 0 : 4 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. listopad 2012, 16:30 | Šeberov B | Hrdlořezy | Šeberov UMT. | 5 : 3 | |||
4. listopad 2012, 14:00 | Chodov B | FK Koloděje | Chodov T. | 1 : 0 | |||
3. listopad 2012, 14:00 | Klánovice B | Záběhlice | Klánovice T. | 9 : 1 | |||
3. listopad 2012, 14:00 | Praga B | Dolní Počernice C | Praga T. | 2 : 0 | |||
4. listopad 2012, 10:15 | Nusle B | Slavia Malešice B | Nusle T. | 3 : 2 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. duben 2013, 16:30 | Hrdlořezy | Slavia Malešice B | Hrdlořezy T. | 2 : 2 | |||
7. duben 2013, 16:30 | Nusle B | Dolní Počernice C | Nusle T. | 4 : 1 | |||
6. duben 2013, 16:30 | Praga B | Záběhlice | Praga T. | 2 : 0 | |||
6. duben 2013, 16:30 | Klánovice B | FK Koloděje | Klánovice T. | 3 : 0 | |||
7. duben 2013, 16:30 | Chodov B | Šeberov B | Chodov T. | 1 : 4 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. duben 2013, 16:30 | Chodov B | Hrdlořezy | Chodov T. | 6 : 3 | |||
14. duben 2013, 16:30 | Šeberov B | Klánovice B | Šeberov UMT. | 2 : 1 | |||
14. duben 2013, 16:30 | FK Koloděje | Praga B | Běchovice T. | 4 : 2 | |||
13. duben 2013, 10:30 | Záběhlice | Nusle B | Štěrboholy T. | 0 : 8 | |||
14. duben 2013, 16:30 | Dolní Počernice C | Slavia Malešice B | D.Počernice T1. | 0 : 0 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. duben 2013, 17:00 | Hrdlořezy | Dolní Počernice C | Hrdlořezy T. | 7 : 1 | |||
21. duben 2013, 17:00 | Slavia Malešice B | Záběhlice | Malešice T. | 8 : 1 | |||
21. duben 2013, 17:00 | Nusle B | FK Koloděje | Nusle T. | 10 : 0 | |||
20. duben 2013, 17:00 | Praga B | Šeberov B | Praga T. | 5 : 3 | |||
20. duben 2013, 17:00 | Klánovice B | Chodov B | Klánovice T. | 1 : 2 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. duben 2013, 17:00 | Klánovice B | Hrdlořezy | Klánovice T. | 3 : 3 | |||
28. duben 2013, 17:00 | Chodov B | Praga B | Chodov T. | 2 : 2 | |||
28. duben 2013, 17:00 | Šeberov B | Nusle B | Šeberov UMT. | 0 : 0 | |||
28. duben 2013, 17:00 | FK Koloděje | Slavia Malešice B | Běchovice T. | 2 : 1 | |||
27. duben 2013, 10:30 | Záběhlice | Dolní Počernice C | Štěrboholy T. | 2 : 1 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. květen 2013, 17:00 | Hrdlořezy | Záběhlice | Hrdlořezy T. | 8 : 3 | |||
5. květen 2013, 17:00 | Dolní Počernice C | FK Koloděje | D.Počernice T1. | 4 : 4 | |||
4. květen 2013, 17:00 | Slavia Malešice B | Šeberov B | Malešice T. | 2 : 5 | |||
5. květen 2013, 17:00 | Nusle B | Chodov B | Nusle T. | 4 : 1 | |||
4. květen 2013, 17:00 | Praga B | Klánovice B | Praga T. | 4 : 1 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. květen 2013, 17:00 | Praga B | Hrdlořezy | Praga T. | 6 : 0 | |||
11. květen 2013, 17:00 | Klánovice B | Nusle B | Klánovice T. | 1 : 3 | |||
12. květen 2013, 17:00 | Chodov B | Slavia Malešice B | Chodov T. | 5 : 8 | |||
12. květen 2013, 17:00 | Šeberov B | Dolní Počernice C | Šeberov UMT. | 5 : 1 | |||
12. květen 2013, 17:00 | FK Koloděje | Záběhlice | Běchovice T. | 6 : 1 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. květen 2013, 17:00 | Hrdlořezy | FK Koloděje | Hrdlořezy T. | 2 : 3 | |||
18. květen 2013, 10:30 | Záběhlice | Šeberov B | Štěrboholy T. | 3 : 5 | |||
19. květen 2013, 17:00 | Dolní Počernice C | Chodov B | D.Počernice T1. | 3 : 4 | |||
19. květen 2013, 17:00 | Slavia Malešice B | Klánovice B | Malešice T. | 1 : 7 | |||
19. květen 2013, 17:00 | Nusle B | Praga B | Nusle T. | 2 : 2 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. květen 2013, 17:00 | Nusle B | Hrdlořezy | Nusle T. | 5 : 0 | |||
25. květen 2013, 17:00 | Praga B | Slavia Malešice B | Praga T. | 3 : 0 | |||
25. květen 2013, 17:00 | Klánovice B | Dolní Počernice C | Klánovice T. | 6 : 0 | |||
11. červen 2013, 17:45 | Chodov B | Záběhlice | Chodov T. | 6 : 1 | |||
26. květen 2013, 17:00 | Šeberov B | FK Koloděje | Šeberov UMT. | 2 : 2 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. červen 2013, 15:00 | Hrdlořezy | Šeberov B | Šeberov UMT. | 1 : 13 | |||
8. červen 2013, 10:00 | FK Koloděje | Chodov B | Běchovice T. | 4 : 5 | |||
1. červen 2013, 10:30 | Záběhlice | Klánovice B | Štěrboholy T. | 2 : 3 | |||
1. červen 2013, 14:30 | Dolní Počernice C | Praga B | D.Počernice T1. | 3 : 1 | |||
1. červen 2013, 17:00 | Slavia Malešice B | Nusle B | Malešice T. | 0 : 1 |