A5B – III. třída – skupina B – sezóna 2007 / 2008
Konečná tabulka sezóny 2007 / 2008
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kačerov B | 24 | 18 | 4 | 2 | 84 | 58 |
2. | Benice | 24 | 17 | 0 | 7 | 72 | 51 |
3. | Hloubětín B | 24 | 13 | 2 | 9 | 55 | 41 |
4. | Vinoř | 24 | 11 | 8 | 5 | 48 | 41 |
5. | Točná | 24 | 11 | 3 | 10 | 59 | 36 |
6. | Újezd P-4 B | 24 | 10 | 4 | 10 | 68 | 34 |
7. | Koloděje B | 24 | 10 | 2 | 12 | 53 | 32 |
8. | Kolovraty B | 24 | 9 | 3 | 12 | 56 | 30 |
9. | Nusle B | 24 | 9 | 3 | 12 | 56 | 30 |
10. | Záběhlice | 24 | 8 | 3 | 13 | 55 | 27 |
11. | Klánovice B | 24 | 7 | 4 | 13 | 56 | 25 |
12. | Inferno | 24 | 7 | 2 | 15 | 55 | 23 |
13. | Štěrboholy C | 24 | 6 | 2 | 16 | 52 | 20 |
14. | VOLNÉ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nusle B | --- | 1: 3 | 2: 5 | 4: 3 | 0: 3 | 11: 2 | 1: 3 | 2: 0 | 4: 2 | 2: 2 | 0: 6 | 0: 2 | 1: 3 | |
2. | Koloděje B | 0: 6 | --- | 3: 2 | 2: 5 | 4: 1 | 3: 7 | 5: 2 | 0: 1 | 6: 3 | 1: 5 | 3: 3 | 1: 1 | 3: 2 | |
3. | VOLNÉ | --- | |||||||||||||
4. | Kolovraty B | 3: 1 | 4: 3 | --- | 4: 0 | 0: 2 | 5: 2 | 1: 5 | 3: 7 | 2: 1 | 1: 0 | 2: 2 | 1: 4 | 6: 1 | |
5. | Újezd P-4 B | 2: 2 | 5: 0 | 7: 4 | --- | 2: 1 | 12: 3 | 2: 5 | 0: 3 | 3: 3 | 2: 5 | 4: 4 | 0: 1 | 5: 3 | |
6. | Inferno | 2: 3 | 1: 2 | 6: 1 | 0: 7 | --- | 5: 0 | 7: 1 | 1: 2 | 1: 2 | 5: 1 | 0: 2 | 1: 2 | 2: 2 | |
7. | Štěrboholy C | 5: 2 | 0: 1 | 0: 4 | 8: 2 | 5: 4 | --- | 1: 6 | 0: 2 | 2: 7 | 1: 8 | 0: 5 | 2: 4 | 2: 4 | |
8. | Záběhlice | 2: 3 | 2: 3 | 2: 1 | 1: 3 | 3: 3 | 5: 3 | --- | 1: 6 | 1: 2 | 5: 3 | 1: 2 | 2: 0 | 0: 5 | |
9. | Benice | 2: 3 | 3: 0 | 4: 2 | 5: 0 | 3: 2 | 2: 3 | 13: 0 | --- | 2: 1 | 1: 0 | 2: 4 | 5: 1 | 3: 0 | |
10. | Točná | 0: 2 | 2: 0 | 8: 0 | 3: 0 | 1: 4 | 2: 2 | 2: 1 | 1: 3 | --- | 3: 2 | 1: 5 | 3: 2 | 3: 2 | |
11. | Klánovice B | 2: 2 | 2: 5 | 3: 3 | 1: 2 | 5: 1 | 0: 2 | 3: 1 | 4: 1 | 2: 4 | --- | 1: 2 | 2: 2 | 3: 0 | |
12. | Kačerov B | 4: 2 | 8: 3 | 5: 0 | 4: 0 | 4: 1 | 2: 1 | 6: 2 | 3: 0 | 3: 2 | 1: 0 | --- | 1: 1 | 2: 3 | |
13. | Vinoř | 3: 2 | 4: 1 | 2: 2 | 0: 0 | 3: 1 | 1: 1 | 2: 2 | 1: 0 | 2: 2 | 5: 2 | 1: 4 | --- | 3: 2 | |
14. | Hloubětín B | 1: 0 | 2: 1 | 3: 0 | 1: 2 | 2: 1 | 1: 0 | 2: 2 | 1: 2 | 5: 1 | 5: 0 | 3: 2 | 2: 1 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2007 / 2008
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. srpen 2007, 10:30 | Nusle B | Hloubětín B | Nusle T. | 1 : 3 | |||
18. srpen 2007, 17:00 | Koloděje B | Vinoř | Koloděje T. | 1 : 1 | |||
19. srpen 2007, 17:00 | VOLNÉ | Kačerov B | - : - | ||||
18. srpen 2007, 17:00 | Kolovraty B | Klánovice B | Kolovraty T. | 1 : 0 | |||
18. srpen 2007, 10:15 | Újezd P-4 B | Točná | Štěrboholy UMT | 3 : 3 | |||
18. srpen 2007, 10:30 | Inferno | Benice | ZŠ Mikulova P-11 T. | 1 : 2 | |||
18. srpen 2007, 17:00 | Štěrboholy C | Záběhlice | Štěrboholy T. | 1 : 6 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. srpen 2007, 10:15 | Hloubětín B | Záběhlice | Hloubětín T. | 2 : 2 | |||
25. srpen 2007, 15:00 | Benice | Štěrboholy C | Hostivař T. | 2 : 3 | |||
25. srpen 2007, 17:00 | Točná | Inferno | Točná T. | 1 : 4 | |||
25. srpen 2007, 17:00 | Klánovice B | Újezd P-4 B | Klánovice T. | 1 : 2 | |||
25. srpen 2007, 10:30 | Kačerov B | Kolovraty B | SEMI Kačerov UMT. | 5 : 0 | |||
25. srpen 2007, 17:00 | Vinoř | VOLNÉ | Vinoř T. | - : - | |||
25. srpen 2007, 10:30 | Nusle B | Koloděje B | Nusle T. | 1 : 3 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. září 2007, 17:00 | Koloděje B | Hloubětín B | Koloděje T. | 3 : 2 | |||
2. září 2007, 17:00 | VOLNÉ | Nusle B | - : - | ||||
1. září 2007, 17:00 | Kolovraty B | Vinoř | Kolovraty T. | 1 : 4 | |||
1. září 2007, 10:15 | Újezd P-4 B | Kačerov B | Újezd Praha 4 T. | 4 : 4 | |||
2. září 2007, 13:00 | Inferno | Klánovice B | ZŠ Mikulova P-11 T. | 5 : 1 | |||
1. září 2007, 14:15 | Štěrboholy C | Točná | Štěrboholy T. | 2 : 7 | |||
1. září 2007, 10:30 | Záběhlice | Benice | Chodov T. | 1 : 6 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. září 2007, 10:15 | Hloubětín B | Benice | Hloubětín T. | 1 : 2 | |||
8. září 2007, 17:00 | Točná | Záběhlice | Točná T. | 2 : 1 | |||
8. září 2007, 17:00 | Klánovice B | Štěrboholy C | Klánovice T. | 0 : 2 | |||
9. září 2007, 17:00 | Kačerov B | Inferno | SEMI Kačerov UMT. | 4 : 1 | |||
8. září 2007, 17:00 | Vinoř | Újezd P-4 B | Vinoř T. | 0 : 0 | |||
8. září 2007, 10:30 | Nusle B | Kolovraty B | Nusle T. | 2 : 5 | |||
8. září 2007, 17:00 | Koloděje B | VOLNÉ | Koloděje T. | - : - |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. září 2007, 16:30 | VOLNÉ | Hloubětín B | - : - | ||||
15. září 2007, 16:30 | Kolovraty B | Koloděje B | Kolovraty T. | 4 : 3 | |||
15. září 2007, 10:15 | Újezd P-4 B | Nusle B | Újezd Praha 4 T. | 2 : 2 | |||
16. září 2007, 13:00 | Inferno | Vinoř | ZŠ Mikulova P-11 T. | 1 : 2 | |||
15. září 2007, 13:45 | Štěrboholy C | Kačerov B | Štěrboholy T. | 0 : 5 | |||
15. září 2007, 10:30 | Záběhlice | Klánovice B | Chodov T. | 5 : 3 | |||
15. září 2007, 15:00 | Benice | Točná | Hostivař T. | 2 : 1 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. září 2007, 10:15 | Hloubětín B | Točná | Hloubětín T. | 5 : 1 | |||
22. září 2007, 16:30 | Klánovice B | Benice | Klánovice T. | 4 : 1 | |||
22. září 2007, 10:30 | Kačerov B | Záběhlice | SEMI Kačerov UMT. | 6 : 2 | |||
22. září 2007, 16:30 | Vinoř | Štěrboholy C | Vinoř T. | 1 : 1 | |||
23. září 2007, 10:30 | Nusle B | Inferno | Nusle T. | 0 : 3 | |||
22. září 2007, 16:30 | Koloděje B | Újezd P-4 B | Koloděje T. | 2 : 5 | |||
23. září 2007, 16:30 | VOLNÉ | Kolovraty B | - : - |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. září 2007, 16:30 | Kolovraty B | Hloubětín B | Kolovraty T. | 6 : 1 | |||
29. září 2007, 10:15 | Újezd P-4 B | VOLNÉ | Štěrboholy UMT | - : - | |||
30. září 2007, 13:00 | Inferno | Koloděje B | ZŠ Mikulova P-11 T. | 1 : 2 | |||
28. září 2007, 16:30 | Štěrboholy C | Nusle B | Štěrboholy T. | 5 : 2 | |||
29. září 2007, 10:30 | Záběhlice | Vinoř | Chodov T. | 2 : 0 | |||
3. říjen 2007, 16:30 | Benice | Kačerov B | Hostivař T. | 2 : 4 | |||
29. září 2007, 16:30 | Točná | Klánovice B | Točná T. | 3 : 2 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. říjen 2007, 10:15 | Hloubětín B | Klánovice B | Hloubětín T. | 5 : 0 | |||
7. říjen 2007, 16:00 | Kačerov B | Točná | SEMI Kačerov UMT. | 3 : 2 | |||
6. říjen 2007, 16:00 | Vinoř | Benice | Vinoř T. | 1 : 0 | |||
6. říjen 2007, 10:30 | Nusle B | Záběhlice | Nusle T. | 1 : 3 | |||
6. říjen 2007, 16:00 | Koloděje B | Štěrboholy C | Koloděje T. | 3 : 7 | |||
7. říjen 2007, 16:00 | VOLNÉ | Inferno | - : - | ||||
6. říjen 2007, 16:00 | Kolovraty B | Újezd P-4 B | Kolovraty T. | 4 : 0 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. říjen 2007, 10:15 | Újezd P-4 B | Hloubětín B | Újezd Praha 4 T. | 5 : 3 | |||
14. říjen 2007, 13:00 | Inferno | Kolovraty B | ZŠ Mikulova P-11 T. | 6 : 1 | |||
13. říjen 2007, 16:00 | Štěrboholy C | VOLNÉ | Štěrboholy T. | - : - | |||
13. říjen 2007, 10:30 | Záběhlice | Koloděje B | Chodov T. | 2 : 3 | |||
13. říjen 2007, 15:00 | Benice | Nusle B | Hostivař T. | 2 : 3 | |||
13. říjen 2007, 16:00 | Točná | Vinoř | Točná T. | 3 : 2 | |||
13. říjen 2007, 16:00 | Klánovice B | Kačerov B | Klánovice T. | 1 : 2 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. říjen 2007, 10:15 | Hloubětín B | Kačerov B | Hloubětín T. | 3 : 2 | |||
20. říjen 2007, 15:30 | Vinoř | Klánovice B | Vinoř T. | 5 : 2 | |||
20. říjen 2007, 10:30 | Nusle B | Točná | Nusle T. | 4 : 2 | |||
20. říjen 2007, 15:30 | Koloděje B | Benice | Koloděje T. | 0 : 1 | |||
21. říjen 2007, 15:30 | VOLNÉ | Záběhlice | - : - | ||||
20. říjen 2007, 15:30 | Kolovraty B | Štěrboholy C | Kolovraty T. | 5 : 2 | |||
20. říjen 2007, 10:15 | Újezd P-4 B | Inferno | Újezd Praha 4 T. | 2 : 1 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. říjen 2007, 13:00 | Inferno | Hloubětín B | ZŠ Mikulova P-11 T. | 2 : 2 | |||
27. říjen 2007, 14:30 | Štěrboholy C | Újezd P-4 B | Štěrboholy T. | 8 : 2 | |||
27. říjen 2007, 10:30 | Záběhlice | Kolovraty B | Chodov T. | 2 : 1 | |||
27. říjen 2007, 14:30 | Benice | VOLNÉ | Hostivař T. | - : - | |||
27. říjen 2007, 14:30 | Točná | Koloděje B | Točná T. | 2 : 0 | |||
27. říjen 2007, 14:30 | Klánovice B | Nusle B | Klánovice T. | 2 : 2 | |||
27. říjen 2007, 10:30 | Kačerov B | Vinoř | SEMI Kačerov UMT. | 1 : 1 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. listopad 2007, 10:15 | Hloubětín B | Vinoř | Hloubětín T. | 2 : 1 | |||
3. listopad 2007, 10:30 | Nusle B | Kačerov B | Nusle T. | 0 : 6 | |||
3. listopad 2007, 14:00 | Koloděje B | Klánovice B | Koloděje T. | 1 : 5 | |||
4. listopad 2007, 14:00 | VOLNÉ | Točná | - : - | ||||
3. listopad 2007, 14:00 | Kolovraty B | Benice | Kolovraty T. | 3 : 7 | |||
3. listopad 2007, 10:15 | Újezd P-4 B | Záběhlice | Újezd Praha 4 T. | 2 : 5 | |||
4. listopad 2007, 14:00 | Inferno | Štěrboholy C | Štěrboholy T. | 5 : 0 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. listopad 2007, 18:00 | Štěrboholy C | Hloubětín B | Štěrboholy UMT | 2 : 4 | |||
10. listopad 2007, 10:30 | Záběhlice | Inferno | Chodov T. | 3 : 3 | |||
10. listopad 2007, 14:00 | Benice | Újezd P-4 B | Hostivař T. | 5 : 0 | |||
10. listopad 2007, 14:00 | Točná | Kolovraty B | Točná T. | 8 : 0 | |||
10. listopad 2007, 14:00 | Klánovice B | VOLNÉ | Klánovice T. | - : - | |||
10. listopad 2007, 14:00 | Kačerov B | Koloděje B | SEMI Kačerov UMT. | 8 : 3 | |||
10. listopad 2007, 14:00 | Vinoř | Nusle B | Vinoř T. | 3 : 2 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. březen 2008, 10:15 | Hloubětín B | Nusle B | Hloubětín T. | 1 : 0 | |||
29. březen 2008, 15:00 | Vinoř | Koloděje B | Vinoř T. | 4 : 1 | |||
29. březen 2008, 10:30 | Kačerov B | VOLNÉ | SEMI Kačerov UMT. | - : - | |||
29. březen 2008, 15:00 | Klánovice B | Kolovraty B | Klánovice T. | 3 : 3 | |||
29. březen 2008, 15:00 | Točná | Újezd P-4 B | Točná T. | 3 : 0 | |||
29. březen 2008, 10:30 | Benice | Inferno | Uhřiněves UMT. | 3 : 2 | |||
29. březen 2008, 10:30 | Záběhlice | Štěrboholy C | Štěrboholy T. | 5 : 3 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. duben 2008, 10:30 | Záběhlice | Hloubětín B | Štěrboholy T. | 0 : 5 | |||
5. duben 2008, 16:30 | Štěrboholy C | Benice | Štěrboholy T. | 0 : 2 | |||
6. duben 2008, 13:00 | Inferno | Točná | ZŠ Mikulova P-11 T. | 1 : 2 | |||
5. duben 2008, 10:30 | Újezd P-4 B | Klánovice B | Újezd Praha 4 T. | 2 : 5 | |||
5. duben 2008, 16:30 | Kolovraty B | Kačerov B | Kolovraty T. | 2 : 2 | |||
6. duben 2008, 16:30 | VOLNÉ | Vinoř | - : - | ||||
5. duben 2008, 16:30 | Koloděje B | Nusle B | Koloděje T. | 0 : 6 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. duben 2008, 10:15 | Hloubětín B | Koloděje B | Hloubětín T. | 2 : 1 | |||
12. duben 2008, 10:30 | Nusle B | VOLNÉ | Nusle T. | - : - | |||
12. duben 2008, 16:30 | Vinoř | Kolovraty B | Vinoř T. | 2 : 2 | |||
12. duben 2008, 10:30 | Kačerov B | Újezd P-4 B | SEMI Kačerov UMT. | 4 : 0 | |||
12. duben 2008, 16:30 | Klánovice B | Inferno | Klánovice T. | 5 : 1 | |||
12. duben 2008, 16:30 | Točná | Štěrboholy C | Točná T. | 2 : 2 | |||
12. duben 2008, 10:30 | Benice | Záběhlice | Uhřiněves UMT. | 13 : 0 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. duben 2008, 10:30 | Benice | Hloubětín B | Uhřiněves UMT. | 3 : 0 | |||
19. duben 2008, 10:30 | Záběhlice | Točná | Štěrboholy T. | 1 : 2 | |||
19. duben 2008, 17:00 | Štěrboholy C | Klánovice B | Štěrboholy T. | 1 : 8 | |||
20. duben 2008, 17:00 | Inferno | Kačerov B | ZŠ Mikulova P-11 T. | 0 : 2 | |||
19. duben 2008, 10:30 | Újezd P-4 B | Vinoř | Újezd Praha 4 T. | 0 : 1 | |||
19. duben 2008, 17:00 | Kolovraty B | Nusle B | Kolovraty T. | 3 : 1 | |||
20. duben 2008, 17:00 | VOLNÉ | Koloděje B | - : - |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. duben 2008, 10:15 | Hloubětín B | VOLNÉ | Hloubětín T. | - : - | |||
26. duben 2008, 17:00 | Koloděje B | Kolovraty B | Koloděje T. | 3 : 2 | |||
26. duben 2008, 10:30 | Nusle B | Újezd P-4 B | Nusle T. | 4 : 3 | |||
26. duben 2008, 17:00 | Vinoř | Inferno | Vinoř T. | 3 : 1 | |||
26. duben 2008, 10:30 | Kačerov B | Štěrboholy C | SEMI Kačerov UMT. | 2 : 1 | |||
26. duben 2008, 17:00 | Klánovice B | Záběhlice | Klánovice T. | 3 : 1 | |||
26. duben 2008, 17:00 | Točná | Benice | Točná T. | 1 : 3 |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. květen 2008, 17:00 | Točná | Hloubětín B | Točná T. | 3 : 2 | |||
3. květen 2008, 10:30 | Benice | Klánovice B | Uhřiněves UMT. | 1 : 0 | |||
3. květen 2008, 10:30 | Záběhlice | Kačerov B | Štěrboholy T. | 1 : 2 | |||
3. květen 2008, 17:00 | Štěrboholy C | Vinoř | Štěrboholy T. | 2 : 4 | |||
4. květen 2008, 13:00 | Inferno | Nusle B | ZŠ Mikulova P-11 T. | 2 : 3 | |||
3. květen 2008, 10:30 | Újezd P-4 B | Koloděje B | Újezd Praha 4 T. | 5 : 0 | |||
3. květen 2008, 17:00 | Kolovraty B | VOLNÉ | Kolovraty T. | - : - |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. květen 2008, 10:15 | Hloubětín B | Kolovraty B | Hloubětín T. | 3 : 0 | |||
11. květen 2008, 17:00 | VOLNÉ | Újezd P-4 B | - : - | ||||
10. květen 2008, 17:00 | Koloděje B | Inferno | Koloděje T. | 4 : 1 | |||
10. květen 2008, 10:30 | Nusle B | Štěrboholy C | Nusle T. | 11 : 2 | |||
10. květen 2008, 17:00 | Vinoř | Záběhlice | Vinoř T. | 2 : 2 | |||
10. květen 2008, 10:30 | Kačerov B | Benice | SEMI Kačerov UMT. | 3 : 0 | |||
10. květen 2008, 17:00 | Klánovice B | Točná | Klánovice T. | 2 : 4 |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. květen 2008, 17:00 | Klánovice B | Hloubětín B | Klánovice T. | 3 : 0 | |||
17. květen 2008, 17:00 | Točná | Kačerov B | Točná T. | 1 : 5 | |||
17. květen 2008, 10:00 | Benice | Vinoř | Uhřiněves UMT. | 5 : 1 | |||
17. květen 2008, 10:30 | Záběhlice | Nusle B | Štěrboholy T. | 2 : 3 | |||
17. květen 2008, 17:00 | Štěrboholy C | Koloděje B | Štěrboholy T. | 0 : 1 | |||
18. květen 2008, 13:00 | Inferno | VOLNÉ | ZŠ Mikulova P-11 T. | - : - | |||
17. květen 2008, 10:30 | Újezd P-4 B | Kolovraty B | Újezd Praha 4 T. | 7 : 4 |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. květen 2008, 10:15 | Hloubětín B | Újezd P-4 B | Hloubětín T. | 1 : 2 | |||
24. květen 2008, 17:00 | Kolovraty B | Inferno | Kolovraty T. | 0 : 2 | |||
25. květen 2008, 17:00 | VOLNÉ | Štěrboholy C | - : - | ||||
24. květen 2008, 17:00 | Koloděje B | Záběhlice | Koloděje T. | 5 : 2 | |||
24. květen 2008, 10:30 | Nusle B | Benice | Nusle T. | 2 : 0 | |||
24. květen 2008, 17:00 | Vinoř | Točná | Vinoř T. | 2 : 2 | |||
25. květen 2008, 17:00 | Kačerov B | Klánovice B | SEMI Kačerov UMT. | 1 : 0 |
23. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. květen 2008, 10:30 | Kačerov B | Hloubětín B | SEMI Kačerov UMT. | 2 : 3 | |||
31. květen 2008, 17:00 | Klánovice B | Vinoř | Klánovice T. | 2 : 2 | |||
31. květen 2008, 17:00 | Točná | Nusle B | Točná T. | 0 : 2 | |||
31. květen 2008, 10:30 | Benice | Koloděje B | Uhřiněves UMT. | 3 : 0 | |||
31. květen 2008, 10:30 | Záběhlice | VOLNÉ | Štěrboholy T. | - : - | |||
31. květen 2008, 17:00 | Štěrboholy C | Kolovraty B | Štěrboholy T. | 0 : 4 | |||
31. květen 2008, 17:00 | Inferno | Újezd P-4 B | Újezd Praha 4 T. | 0 : 7 |
24. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. červen 2008, 10:15 | Hloubětín B | Inferno | Hloubětín T. | 2 : 1 | |||
7. červen 2008, 10:30 | Újezd P-4 B | Štěrboholy C | Újezd Praha 4 T. | 12 : 3 | |||
7. červen 2008, 17:00 | Kolovraty B | Záběhlice | Kolovraty T. | 1 : 5 | |||
8. červen 2008, 17:00 | VOLNÉ | Benice | - : - | ||||
7. červen 2008, 14:00 | Koloděje B | Točná | Koloděje T. | 6 : 3 | |||
7. červen 2008, 10:30 | Nusle B | Klánovice B | Nusle T. | 2 : 2 | |||
7. červen 2008, 17:00 | Vinoř | Kačerov B | Vinoř T. | 1 : 4 |
25. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. červen 2008, 17:00 | Vinoř | Hloubětín B | Vinoř T. | 3 : 2 | |||
14. červen 2008, 10:30 | Kačerov B | Nusle B | SEMI Kačerov UMT. | 4 : 2 | |||
14. červen 2008, 17:00 | Klánovice B | Koloděje B | Klánovice T. | 2 : 5 | |||
14. červen 2008, 17:00 | Točná | VOLNÉ | Točná T. | - : - | |||
14. červen 2008, 10:30 | Benice | Kolovraty B | Uhřiněves UMT. | 4 : 2 | |||
14. červen 2008, 10:30 | Záběhlice | Újezd P-4 B | Štěrboholy T. | 1 : 3 | |||
15. červen 2008, 13:00 | Štěrboholy C | Inferno | Štěrboholy UMT | 5 : 4 |
26. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. březen 2008, 15:00 | Hloubětín B | Štěrboholy C | Hloubětín T. | 1 : 0 | |||
23. březen 2008, 13:00 | Inferno | Záběhlice | ZŠ Mikulova P-11 T. | 7 : 1 | |||
22. březen 2008, 10:30 | Újezd P-4 B | Benice | Újezd Praha 4 T. | 0 : 3 | |||
22. březen 2008, 15:00 | Kolovraty B | Točná | Kolovraty T. | 2 : 1 | |||
23. březen 2008, 15:00 | VOLNÉ | Klánovice B | - : - | ||||
22. březen 2008, 15:00 | Koloděje B | Kačerov B | Koloděje T. | 3 : 3 | |||
22. březen 2008, 10:30 | Nusle B | Vinoř | Nusle T. | 0 : 2 |