A2B – A2B - I.A třída – skupina B – sezóna 2008 / 2009
Konečná tabulka sezóny 2008 / 2009
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cholupice | 26 | 19 | 4 | 3 | 75 | 61 |
2. | Slavoj Podolí | 26 | 19 | 1 | 6 | 63 | 58 |
3. | SK Střešovice | 26 | 14 | 5 | 7 | 49 | 47 |
4. | Slivenec | 26 | 14 | 0 | 12 | 66 | 42 |
5. | Troja | 26 | 12 | 6 | 8 | 47 | 42 |
6. | Stodůlky | 26 | 11 | 6 | 9 | 41 | 39 |
7. | Kunratice | 26 | 11 | 4 | 11 | 42 | 37 |
8. | Sparta Krč B | 26 | 10 | 3 | 13 | 45 | 33 |
9. | Aritma B | 26 | 10 | 3 | 13 | 44 | 33 |
10. | Řeporyje | 26 | 10 | 3 | 13 | 34 | 33 |
11. | Zbraslav | 26 | 8 | 5 | 13 | 35 | 29 |
12. | Nebušice | 26 | 7 | 6 | 13 | 42 | 27 |
13. | Ďáblice | 26 | 6 | 5 | 15 | 40 | 23 |
14. | Košíře | 26 | 2 | 7 | 17 | 29 | 13 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zbraslav | --- | 0: 3 | 0: 4 | 3: 1 | 1: 3 | 2: 2 | 0: 8 | 3: 1 | 2: 2 | 0: 3 | 4: 2 | 2: 4 | 0: 0 | 1: 1 |
2. | Kunratice | 3: 0 | --- | 2: 2 | 1: 0 | 1: 2 | 1: 0 | 4: 0 | 1: 0 | 1: 3 | 1: 2 | 2: 1 | 2: 0 | 0: 1 | 3: 3 |
3. | Nebušice | 1: 2 | 0: 2 | --- | 0: 3 | 2: 4 | 5: 1 | 3: 0 | 1: 0 | 2: 1 | 3: 3 | 1: 1 | 3: 3 | 2: 2 | 2: 3 |
4. | Slavoj Podolí | 3: 2 | 3: 2 | 7: 2 | --- | 3: 0 | 1: 0 | 3: 1 | 2: 0 | 4: 1 | 1: 2 | 5: 0 | 1: 1 | 2: 1 | 2: 3 |
5. | Slivenec | 4: 0 | 3: 1 | 3: 0 | 0: 1 | --- | 1: 4 | 3: 5 | 4: 3 | 3: 4 | 1: 3 | 3: 0 | 5: 3 | 2: 0 | 5: 1 |
6. | Řeporyje | 0: 1 | 4: 2 | 3: 1 | 0: 3 | 2: 1 | --- | 1: 0 | 4: 1 | 3: 3 | 1: 4 | 1: 0 | 0: 2 | 0: 3 | 0: 1 |
7. | Sparta Krč B | 2: 4 | 1: 2 | 1: 0 | 3: 1 | 5: 0 | 0: 1 | --- | 1: 2 | 1: 2 | 2: 0 | 1: 0 | 1: 1 | 4: 1 | 1: 1 |
8. | Ďáblice | 5: 0 | 2: 0 | 5: 1 | 1: 2 | 1: 6 | 0: 0 | 0: 1 | --- | 1: 1 | 2: 4 | 1: 1 | 4: 0 | 2: 4 | 0: 2 |
9. | Aritma B | 0: 2 | 1: 4 | 1: 2 | 1: 2 | 2: 0 | 4: 0 | 4: 1 | 0: 1 | --- | 4: 2 | 2: 0 | 1: 0 | 0: 3 | 2: 3 |
10. | Cholupice | 4: 1 | 2: 0 | 5: 0 | 1: 3 | 4: 1 | 2: 1 | 3: 0 | 3: 3 | 3: 1 | --- | 3: 1 | 5: 0 | 3: 1 | 3: 0 |
11. | Košíře | 0: 1 | 2: 2 | 2: 3 | 0: 3 | 1: 4 | 1: 2 | 0: 1 | 2: 2 | 7: 1 | 0: 7 | --- | 2: 1 | 1: 3 | 2: 2 |
12. | Stodůlky | 4: 2 | 2: 1 | 1: 1 | 3: 1 | 4: 2 | 2: 1 | 1: 0 | 1: 0 | 3: 0 | 0: 0 | 1: 1 | --- | 1: 2 | 0: 1 |
13. | SK Střešovice | 2: 2 | 0: 0 | 2: 1 | 1: 4 | 2: 1 | 1: 2 | 4: 4 | 3: 2 | 3: 2 | 1: 2 | 1: 0 | 2: 0 | --- | 2: 1 |
14. | Troja | 1: 0 | 3: 1 | 3: 0 | 0: 2 | 3: 5 | 4: 1 | 3: 1 | 2: 1 | 0: 1 | 2: 2 | 2: 2 | 1: 3 | 1: 4 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2008 / 2009
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. srpen 2008, 17:00 | Zbraslav | Troja | Zbraslav T. | 1 : 1 | |||
24. srpen 2008, 17:00 | Kunratice | SK Střešovice | Kunratice T. | 0 : 1 | |||
24. srpen 2008, 17:00 | Nebušice | Stodůlky | Nebušice T. | 3 : 3 | |||
23. srpen 2008, 10:15 | Slavoj Podolí | Košíře | Podolí T. | 5 : 0 | |||
24. srpen 2008, 17:00 | Slivenec | Cholupice | Slivenec T. | 1 : 3 | |||
23. srpen 2008, 17:00 | Řeporyje | Aritma B | Řeporyje T. | 3 : 3 | |||
24. srpen 2008, 17:00 | Sparta Krč B | Ďáblice | Krč T. | 1 : 2 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. srpen 2008, 17:00 | Troja | Ďáblice | Troja Š. | 2 : 1 | |||
31. srpen 2008, 17:00 | Aritma B | Sparta Krč B | Aritma UMT. | 4 : 1 | |||
31. srpen 2008, 17:00 | Cholupice | Řeporyje | Cholupice T. | 2 : 1 | |||
30. srpen 2008, 17:00 | Košíře | Slivenec | Košíře T. | 1 : 4 | |||
31. srpen 2008, 17:00 | Stodůlky | Slavoj Podolí | Stodůlky T. | 3 : 1 | |||
30. srpen 2008, 17:00 | SK Střešovice | Nebušice | SK Střešovice UMT | 2 : 1 | |||
31. srpen 2008, 17:00 | Zbraslav | Kunratice | Zbraslav T. | 0 : 3 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. září 2008, 17:00 | Kunratice | Troja | Kunratice T. | 3 : 3 | |||
6. září 2008, 10:15 | Nebušice | Zbraslav | Nebušice T. | 1 : 2 | |||
6. září 2008, 10:15 | Slavoj Podolí | SK Střešovice | Podolí T. | 2 : 1 | |||
7. září 2008, 17:00 | Slivenec | Stodůlky | Slivenec T. | 5 : 3 | |||
6. září 2008, 17:00 | Řeporyje | Košíře | Řeporyje T. | 1 : 0 | |||
6. září 2008, 10:15 | Sparta Krč B | Cholupice | Krč T. | 2 : 0 | |||
7. září 2008, 17:00 | Ďáblice | Aritma B | Ďáblice T. | 1 : 1 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. září 2008, 17:00 | Troja | Aritma B | Troja Š. | 0 : 1 | |||
14. září 2008, 17:00 | Cholupice | Ďáblice | Cholupice T. | 3 : 3 | |||
13. září 2008, 17:00 | Košíře | Sparta Krč B | Košíře T. | 0 : 1 | |||
14. září 2008, 17:00 | Stodůlky | Řeporyje | Stodůlky T. | 2 : 1 | |||
13. září 2008, 17:00 | SK Střešovice | Slivenec | SK Střešovice UMT | 2 : 1 | |||
14. září 2008, 17:00 | Zbraslav | Slavoj Podolí | Zbraslav T. | 3 : 1 | |||
14. září 2008, 17:00 | Kunratice | Nebušice | Kunratice T. | 2 : 2 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. září 2008, 16:30 | Nebušice | Troja | Nebušice T. | 2 : 3 | |||
20. září 2008, 10:15 | Slavoj Podolí | Kunratice | Podolí T. | 3 : 2 | |||
21. září 2008, 16:30 | Slivenec | Zbraslav | Slivenec T. | 4 : 0 | |||
20. září 2008, 16:30 | Řeporyje | SK Střešovice | Řeporyje T. | 0 : 3 | |||
20. září 2008, 10:15 | Sparta Krč B | Stodůlky | Krč T. | 1 : 1 | |||
21. září 2008, 16:30 | Ďáblice | Košíře | Ďáblice T. | 1 : 1 | |||
21. září 2008, 15:30 | Aritma B | Cholupice | Aritma UMT. | 4 : 2 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. září 2008, 16:30 | Troja | Cholupice | Troja Š. | 2 : 2 | |||
27. září 2008, 16:30 | Košíře | Aritma B | Košíře T. | 7 : 1 | |||
28. září 2008, 16:30 | Stodůlky | Ďáblice | Stodůlky T. | 1 : 0 | |||
27. září 2008, 16:30 | SK Střešovice | Sparta Krč B | SK Střešovice UMT | 4 : 4 | |||
28. září 2008, 16:30 | Zbraslav | Řeporyje | Zbraslav T. | 2 : 2 | |||
28. září 2008, 16:30 | Kunratice | Slivenec | Kunratice T. | 1 : 2 | |||
27. září 2008, 16:30 | Nebušice | Slavoj Podolí | Nebušice T. | 0 : 3 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. říjen 2008, 10:15 | Slavoj Podolí | Troja | Podolí T. | 2 : 3 | |||
5. říjen 2008, 16:00 | Slivenec | Nebušice | Slivenec T. | 3 : 0 | |||
4. říjen 2008, 16:00 | Řeporyje | Kunratice | Řeporyje T. | 4 : 2 | |||
4. říjen 2008, 10:15 | Sparta Krč B | Zbraslav | Krč T. | 2 : 4 | |||
5. říjen 2008, 16:00 | Ďáblice | SK Střešovice | Ďáblice T. | 2 : 4 | |||
5. říjen 2008, 16:00 | Aritma B | Stodůlky | Aritma UMT. | 1 : 0 | |||
5. říjen 2008, 16:00 | Cholupice | Košíře | Cholupice T. | 3 : 1 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. říjen 2008, 16:00 | Troja | Košíře | Troja Š. | 2 : 2 | |||
12. říjen 2008, 16:00 | Stodůlky | Cholupice | Stodůlky T. | 0 : 0 | |||
11. říjen 2008, 16:00 | SK Střešovice | Aritma B | SK Střešovice UMT | 3 : 2 | |||
12. říjen 2008, 16:00 | Zbraslav | Ďáblice | Zbraslav T. | 3 : 1 | |||
12. říjen 2008, 16:00 | Kunratice | Sparta Krč B | Kunratice T. | 4 : 0 | |||
12. říjen 2008, 16:00 | Nebušice | Řeporyje | Nebušice T. | 5 : 1 | |||
11. říjen 2008, 10:15 | Slavoj Podolí | Slivenec | Podolí T. | 3 : 0 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. říjen 2008, 15:30 | Slivenec | Troja | Slivenec T. | 5 : 1 | |||
18. říjen 2008, 15:30 | Řeporyje | Slavoj Podolí | Řeporyje T. | 0 : 3 | |||
19. říjen 2008, 15:30 | Sparta Krč B | Nebušice | Krč T. | 1 : 0 | |||
19. říjen 2008, 15:30 | Ďáblice | Kunratice | Ďáblice T. | 2 : 0 | |||
19. říjen 2008, 15:30 | Aritma B | Zbraslav | Aritma UMT. | 0 : 2 | |||
19. říjen 2008, 15:30 | Cholupice | SK Střešovice | Cholupice T. | 3 : 1 | |||
18. říjen 2008, 15:30 | Košíře | Stodůlky | Košíře T. | 2 : 1 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. říjen 2008, 14:30 | Troja | Stodůlky | Troja Š. | 1 : 3 | |||
25. říjen 2008, 14:30 | SK Střešovice | Košíře | SK Střešovice UMT | 1 : 0 | |||
26. říjen 2008, 14:30 | Zbraslav | Cholupice | Zbraslav T. | 0 : 3 | |||
26. říjen 2008, 14:30 | Kunratice | Aritma B | Kunratice T. | 1 : 3 | |||
25. říjen 2008, 14:30 | Nebušice | Ďáblice | Nebušice T. | 1 : 0 | |||
25. říjen 2008, 11:00 | Slavoj Podolí | Sparta Krč B | Podolí UMT. | 3 : 1 | |||
26. říjen 2008, 14:30 | Slivenec | Řeporyje | Slivenec T. | 1 : 4 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. listopad 2008, 14:00 | Řeporyje | Troja | Řeporyje T. | 0 : 1 | |||
2. listopad 2008, 14:00 | Sparta Krč B | Slivenec | Krč T. | 5 : 0 | |||
2. listopad 2008, 14:00 | Ďáblice | Slavoj Podolí | Ďáblice T. | 1 : 2 | |||
2. listopad 2008, 14:00 | Aritma B | Nebušice | Aritma UMT. | 1 : 2 | |||
2. listopad 2008, 14:00 | Cholupice | Kunratice | Cholupice T. | 2 : 0 | |||
1. listopad 2008, 14:00 | Košíře | Zbraslav | Košíře T. | 0 : 1 | |||
2. listopad 2008, 14:00 | Stodůlky | SK Střešovice | Stodůlky T. | 1 : 2 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. listopad 2008, 14:00 | Troja | SK Střešovice | SK Střešovice UMT | 1 : 4 | |||
9. listopad 2008, 14:00 | Zbraslav | Stodůlky | Zbraslav P. | 2 : 4 | |||
9. listopad 2008, 14:00 | Kunratice | Košíře | Kunratice T. | 2 : 1 | |||
8. listopad 2008, 14:00 | Nebušice | Cholupice | Nebušice T. | 3 : 3 | |||
8. listopad 2008, 10:00 | Slavoj Podolí | Aritma B | Podolí UMT. | 4 : 1 | |||
9. listopad 2008, 14:00 | Slivenec | Ďáblice | Slivenec T. | 4 : 3 | |||
8. listopad 2008, 14:00 | Řeporyje | Sparta Krč B | Řeporyje T. | 1 : 0 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. listopad 2008, 13:30 | Sparta Krč B | Troja | Krč T. | 1 : 1 | |||
16. listopad 2008, 13:30 | Ďáblice | Řeporyje | Ďáblice T. | 0 : 0 | |||
17. listopad 2008, 13:30 | Aritma B | Slivenec | Aritma UMT. | 2 : 0 | |||
16. listopad 2008, 13:30 | Cholupice | Slavoj Podolí | Cholupice T. | 1 : 3 | |||
15. listopad 2008, 13:30 | Košíře | Nebušice | Košíře T. | 2 : 3 | |||
16. listopad 2008, 13:30 | Stodůlky | Kunratice | Stodůlky T. | 2 : 1 | |||
15. listopad 2008, 13:30 | SK Střešovice | Zbraslav | SK Střešovice UMT | 2 : 2 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. březen 2009, 15:00 | Troja | Zbraslav | Troja Š. | 1 : 0 | |||
28. březen 2009, 15:00 | SK Střešovice | Kunratice | SK Střešovice UMT | 0 : 0 | |||
29. březen 2009, 17:30 | Stodůlky | Nebušice | Motorlet UMT. | 1 : 1 | |||
28. březen 2009, 12:00 | Košíře | Slavoj Podolí | Motorlet UMT. | 0 : 3 | |||
28. březen 2009, 16:30 | Cholupice | Slivenec | Šeberov UMT. | 4 : 1 | |||
29. březen 2009, 15:00 | Aritma B | Řeporyje | Aritma UMT. | 4 : 0 | |||
29. březen 2009, 15:00 | Ďáblice | Sparta Krč B | Ďáblice T. | 0 : 1 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. duben 2009, 16:30 | Ďáblice | Troja | Ďáblice T. | 0 : 2 | |||
5. duben 2009, 16:30 | Sparta Krč B | Aritma B | Krč T. | 1 : 2 | |||
4. duben 2009, 16:30 | Řeporyje | Cholupice | Řeporyje T. | 1 : 4 | |||
5. duben 2009, 16:30 | Slivenec | Košíře | Slivenec T. | 3 : 0 | |||
4. duben 2009, 10:15 | Slavoj Podolí | Stodůlky | Podolí UMT. | 1 : 1 | |||
4. duben 2009, 16:30 | Nebušice | SK Střešovice | Nebušice T. | 2 : 2 | |||
5. duben 2009, 16:30 | Kunratice | Zbraslav | Kunratice T. | 3 : 0 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. duben 2009, 14:00 | Troja | Kunratice | Troja Š. | 3 : 1 | |||
13. duben 2009, 16:30 | Zbraslav | Nebušice | Zbraslav T. | 0 : 4 | |||
11. duben 2009, 16:30 | SK Střešovice | Slavoj Podolí | SK Střešovice UMT | 1 : 4 | |||
12. duben 2009, 16:30 | Stodůlky | Slivenec | Stodůlky T. | 4 : 2 | |||
11. duben 2009, 16:30 | Košíře | Řeporyje | Košíře T. | 1 : 2 | |||
12. duben 2009, 16:30 | Cholupice | Sparta Krč B | Cholupice T. | 3 : 0 | |||
11. duben 2009, 15:00 | Aritma B | Ďáblice | Aritma UMT. | 0 : 1 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. duben 2009, 13:00 | Aritma B | Troja | Aritma UMT. | 2 : 3 | |||
19. duben 2009, 17:00 | Ďáblice | Cholupice | Ďáblice T. | 2 : 4 | |||
19. duben 2009, 17:00 | Sparta Krč B | Košíře | Krč T. | 1 : 0 | |||
18. duben 2009, 17:00 | Řeporyje | Stodůlky | Řeporyje T. | 0 : 2 | |||
19. duben 2009, 17:00 | Slivenec | SK Střešovice | Slivenec T. | 2 : 0 | |||
18. duben 2009, 10:15 | Slavoj Podolí | Zbraslav | Podolí UMT. | 3 : 2 | |||
18. duben 2009, 17:00 | Nebušice | Kunratice | Nebušice T. | 0 : 2 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. duben 2009, 17:00 | Troja | Nebušice | Troja Š. | 3 : 0 | |||
26. duben 2009, 17:00 | Kunratice | Slavoj Podolí | Kunratice T. | 1 : 0 | |||
26. duben 2009, 17:00 | Zbraslav | Slivenec | Zbraslav T. | 1 : 3 | |||
25. duben 2009, 17:00 | SK Střešovice | Řeporyje | SK Střešovice UMT | 1 : 2 | |||
26. duben 2009, 17:00 | Stodůlky | Sparta Krč B | Stodůlky T. | 1 : 0 | |||
25. duben 2009, 17:00 | Košíře | Ďáblice | Košíře T. | 2 : 2 | |||
26. duben 2009, 17:00 | Cholupice | Aritma B | Cholupice T. | 3 : 1 |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. květen 2009, 17:00 | Cholupice | Troja | Cholupice T. | 3 : 0 | |||
1. květen 2009, 13:00 | Aritma B | Košíře | Aritma UMT. | 2 : 0 | |||
3. květen 2009, 17:00 | Ďáblice | Stodůlky | Ďáblice T. | 4 : 0 | |||
3. květen 2009, 17:00 | Sparta Krč B | SK Střešovice | Krč T. | 4 : 1 | |||
2. květen 2009, 17:00 | Řeporyje | Zbraslav | Řeporyje T. | 0 : 1 | |||
3. květen 2009, 17:00 | Slivenec | Kunratice | Slivenec T. | 3 : 1 | |||
1. květen 2009, 10:15 | Slavoj Podolí | Nebušice | Podolí T. | 7 : 2 |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. květen 2009, 11:15 | Troja | Slavoj Podolí | Troja Š. | 0 : 2 | |||
10. květen 2009, 17:00 | Nebušice | Slivenec | Nebušice T. | 2 : 4 | |||
10. květen 2009, 17:00 | Kunratice | Řeporyje | Kunratice T. | 1 : 0 | |||
10. květen 2009, 17:00 | Zbraslav | Sparta Krč B | Zbraslav T. | 0 : 8 | |||
8. květen 2009, 17:00 | SK Střešovice | Ďáblice | SK Střešovice UMT | 3 : 2 | |||
10. květen 2009, 17:00 | Stodůlky | Aritma B | Stodůlky T. | 3 : 0 | |||
9. květen 2009, 17:00 | Košíře | Cholupice | Košíře T. | 0 : 7 |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. květen 2009, 17:00 | Košíře | Troja | Košíře T. | 2 : 2 | |||
17. květen 2009, 17:00 | Cholupice | Stodůlky | Cholupice T. | 5 : 0 | |||
16. květen 2009, 13:00 | Aritma B | SK Střešovice | Aritma UMT. | 0 : 3 | |||
17. květen 2009, 17:00 | Ďáblice | Zbraslav | Ďáblice T. | 5 : 0 | |||
17. květen 2009, 17:00 | Sparta Krč B | Kunratice | Krč T. | 1 : 2 | |||
16. květen 2009, 17:00 | Řeporyje | Nebušice | Řeporyje T. | 3 : 1 | |||
17. květen 2009, 17:00 | Slivenec | Slavoj Podolí | Slivenec T. | 0 : 1 |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. květen 2009, 17:00 | Troja | Slivenec | Troja T. | 3 : 5 | |||
23. květen 2009, 10:15 | Slavoj Podolí | Řeporyje | Podolí T. | 1 : 0 | |||
24. květen 2009, 17:00 | Nebušice | Sparta Krč B | Nebušice T. | 3 : 0 | |||
24. květen 2009, 17:00 | Kunratice | Ďáblice | Kunratice T. | 1 : 0 | |||
24. květen 2009, 17:00 | Zbraslav | Aritma B | Zbraslav T. | 2 : 2 | |||
23. květen 2009, 17:00 | SK Střešovice | Cholupice | SK Střešovice UMT | 1 : 2 | |||
24. květen 2009, 17:00 | Stodůlky | Košíře | Stodůlky T. | 1 : 1 |
23. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. květen 2009, 17:00 | Stodůlky | Troja | Stodůlky T. | 0 : 1 | |||
30. květen 2009, 17:00 | Košíře | SK Střešovice | Košíře T. | 1 : 3 | |||
31. květen 2009, 17:00 | Cholupice | Zbraslav | Cholupice T. | 4 : 1 | |||
30. květen 2009, 17:00 | Aritma B | Kunratice | Aritma UMT. | 1 : 4 | |||
31. květen 2009, 17:00 | Ďáblice | Nebušice | Ďáblice T. | 5 : 1 | |||
31. květen 2009, 17:00 | Sparta Krč B | Slavoj Podolí | Krč T. | 3 : 1 | |||
30. květen 2009, 17:00 | Řeporyje | Slivenec | Řeporyje T. | 2 : 1 |
24. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. červen 2009, 17:00 | Troja | Řeporyje | Troja T. | 4 : 1 | |||
7. červen 2009, 17:00 | Slivenec | Sparta Krč B | Slivenec T. | 3 : 5 | |||
6. červen 2009, 10:15 | Slavoj Podolí | Ďáblice | Podolí T. | 2 : 0 | |||
7. červen 2009, 17:00 | Nebušice | Aritma B | Nebušice T. | 2 : 1 | |||
7. červen 2009, 17:00 | Kunratice | Cholupice | Kunratice T. | 1 : 2 | |||
7. červen 2009, 17:00 | Zbraslav | Košíře | Zbraslav T. | 4 : 2 | |||
6. červen 2009, 17:00 | SK Střešovice | Stodůlky | SK Střešovice UMT | 2 : 0 |
25. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. červen 2009, 17:00 | SK Střešovice | Troja | Troja Š. | 2 : 1 | |||
14. červen 2009, 17:00 | Stodůlky | Zbraslav | Stodůlky T. | 4 : 2 | |||
13. červen 2009, 17:00 | Košíře | Kunratice | Košíře T. | 2 : 2 | |||
14. červen 2009, 17:00 | Cholupice | Nebušice | Cholupice T. | 5 : 0 | |||
13. červen 2009, 17:00 | Aritma B | Slavoj Podolí | Aritma UMT. | 1 : 2 | |||
14. červen 2009, 17:00 | Ďáblice | Slivenec | Ďáblice T. | 1 : 6 | |||
14. červen 2009, 17:00 | Sparta Krč B | Řeporyje | Krč T. | 0 : 1 |
26. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. červen 2009, 10:15 | Troja | Sparta Krč B | Troja T. | 3 : 1 | |||
20. červen 2009, 17:00 | Řeporyje | Ďáblice | Řeporyje T. | 4 : 1 | |||
21. červen 2009, 17:00 | Slivenec | Aritma B | Slivenec T. | 3 : 4 | |||
20. červen 2009, 10:15 | Slavoj Podolí | Cholupice | Podolí T. | 1 : 2 | |||
20. červen 2009, 17:00 | Nebušice | Košíře | Nebušice T. | 1 : 1 | |||
20. červen 2009, 17:00 | Kunratice | Stodůlky | Kunratice T. | 2 : 0 | |||
21. červen 2009, 17:00 | Zbraslav | SK Střešovice | Zbraslav T. | 0 : 0 |