G3G – 85 SPŘ (1HP) – sezóna 2013 / 2014
Konečná tabulka sezóny 2013 / 2014
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vinoř | 18 | 15 | 1 | 2 | 167 | 46 |
2. | Bílá Hora | 18 | 13 | 0 | 5 | 113 | 39 |
3. | Praga | 18 | 12 | 1 | 5 | 141 | 37 |
4. | Bohnice | 18 | 9 | 2 | 7 | 104 | 29 |
5. | Čakovice | 18 | 7 | 2 | 9 | 108 | 23 |
6. | Uhelné sklady | 18 | 7 | 2 | 9 | 123 | 23 |
7. | Kbely | 18 | 7 | 1 | 10 | 83 | 22 |
8. | Kyje Praha 14 | 18 | 7 | 1 | 10 | 102 | 22 |
9. | Březiněves | 18 | 4 | 4 | 10 | 94 | 16 |
10. | Ruzyně | 18 | 2 | 0 | 16 | 61 | 6 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uhelné sklady | --- | 2: 8 | 2: 4 | 11:14 | 6: 6 | 13: 4 | 10: 4 | 8: 5 | 5:10 | 6: 6 |
2. | Bohnice | 8: 2 | --- | 11: 3 | 1:14 | 10: 3 | 7: 3 | 6: 5 | 5:10 | 2:13 | 7: 3 |
3. | Bílá Hora | 0: 9 | 7: 2 | --- | 4: 7 | 9: 4 | 8: 2 | 16: 0 | 5: 4 | 10: 2 | 5: 3 |
4. | Vinoř | 9: 8 | 6: 5 | 10: 3 | --- | 13: 4 | 11: 6 | 14: 6 | 4: 5 | 6: 7 | 11: 2 |
5. | Čakovice | 7: 3 | 9: 1 | 2: 5 | 8:11 | --- | 9: 6 | 5: 9 | 5: 5 | 8: 1 | 0: 8 |
6. | Ruzyně | 6:12 | 2:10 | 3:13 | 1: 5 | 5:11 | --- | 2:11 | 5: 3 | 2:15 | 5: 3 |
7. | Kbely | 2: 9 | 4: 4 | 3: 8 | 0:13 | 4: 9 | 6: 3 | --- | 5: 1 | 5: 7 | 5: 1 |
8. | Kyje Praha 14 | 4: 6 | 12: 8 | 5: 7 | 5: 7 | 11: 5 | 13: 2 | 3: 7 | --- | 3: 9 | 4: 3 |
9. | Praga | 6: 3 | 2: 3 | 19: 1 | 4: 6 | 6: 5 | 15: 2 | 1: 3 | 11: 4 | --- | 5: 4 |
10. | Březiněves | 12: 8 | 6: 6 | 4: 5 | 6: 6 | 2: 8 | 12: 2 | 7: 4 | 4: 5 | 8: 8 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2013 / 2014
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. září 2013, 08:30 | Uhelné sklady | Březiněves | Stodůlky UMT | 6 : 6 | |||
7. září 2013, 15:00 | Bohnice | Praga | Bohnice T. | 2 : 13 | |||
7. září 2013, 10:30 | Bílá Hora | Kyje Praha 14 | Bílá Hora T. | 5 : 4 | |||
6. září 2013, 17:00 | Vinoř | Kbely | Vinoř T. | 14 : 6 | |||
7. září 2013, 13:00 | Čakovice | Ruzyně | Čakovice T. | 9 : 6 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. září 2013, 15:00 | Březiněves | Ruzyně | Březiněves T. | 12 : 2 | |||
14. září 2013, 09:00 | Kbely | Čakovice | Kbely T. | 4 : 9 | |||
13. září 2013, 17:00 | Kyje Praha 14 | Vinoř | Kyje UMT | 5 : 7 | |||
14. září 2013, 09:00 | Praga | Bílá Hora | Praga T. | 19 : 1 | |||
14. září 2013, 08:30 | Uhelné sklady | Bohnice | Stodůlky UMT | 2 : 8 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. září 2013, 13:00 | Bohnice | Březiněves | Bohnice T. | 7 : 3 | |||
21. září 2013, 10:30 | Bílá Hora | Uhelné sklady | Bílá Hora T. | 0 : 9 | |||
20. září 2013, 17:00 | Vinoř | Praga | Vinoř T. | 6 : 7 | |||
21. září 2013, 13:00 | Čakovice | Kyje Praha 14 | Čakovice T. | 5 : 5 | |||
22. září 2013, 13:30 | Ruzyně | Kbely | Ruzyně T. | 2 : 11 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. září 2013, 10:30 | Březiněves | Kbely | Březiněves T. | 7 : 4 | |||
27. září 2013, 17:00 | Kyje Praha 14 | Ruzyně | Kyje UMT | 13 : 2 | |||
28. září 2013, 09:00 | Praga | Čakovice | Praga T. | 6 : 5 | |||
28. září 2013, 08:30 | Uhelné sklady | Vinoř | Stodůlky UMT | 11 : 14 | |||
28. září 2013, 10:00 | Bohnice | Bílá Hora | Bohnice T. | 11 : 3 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. říjen 2013, 10:30 | Bílá Hora | Březiněves | Bílá Hora T. | 5 : 3 | |||
4. říjen 2013, 17:00 | Vinoř | Bohnice | Vinoř T. | 6 : 5 | |||
5. říjen 2013, 13:00 | Čakovice | Uhelné sklady | Čakovice T. | 7 : 3 | |||
6. říjen 2013, 13:30 | Ruzyně | Praga | Ruzyně T. | 2 : 15 | |||
5. říjen 2013, 09:00 | Kbely | Kyje Praha 14 | Kbely T. | 5 : 1 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. říjen 2013, 12:00 | Březiněves | Kyje Praha 14 | Březiněves T. | 4 : 5 | |||
12. říjen 2013, 09:00 | Praga | Kbely | Praga T. | 1 : 3 | |||
12. říjen 2013, 08:30 | Uhelné sklady | Ruzyně | Stodůlky UMT | 13 : 4 | |||
12. říjen 2013, 12:30 | Bohnice | Čakovice | Bohnice T. | 10 : 3 | |||
12. říjen 2013, 10:30 | Bílá Hora | Vinoř | Bílá Hora T. | 4 : 7 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. říjen 2013, 16:30 | Vinoř | Březiněves | Vinoř T. | 11 : 2 | |||
19. říjen 2013, 13:00 | Čakovice | Bílá Hora | Čakovice T. | 2 : 5 | |||
20. říjen 2013, 13:30 | Ruzyně | Bohnice | Ruzyně T. | 2 : 10 | |||
20. říjen 2013, 09:30 | Kbely | Uhelné sklady | Kbely T. | 2 : 9 | |||
18. říjen 2013, 17:00 | Kyje Praha 14 | Praga | Kyje UMT | 3 : 9 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. říjen 2013, 09:30 | Březiněves | Praga | Březiněves T. | 8 : 8 | |||
26. říjen 2013, 08:30 | Uhelné sklady | Kyje Praha 14 | Stodůlky UMT | 8 : 5 | |||
18. říjen 2013, 16:00 | Bohnice | Kbely | Bohnice T. | 6 : 5 | |||
26. říjen 2013, 11:00 | Bílá Hora | Ruzyně | Bílá Hora T. | 8 : 2 | |||
25. říjen 2013, 15:30 | Vinoř | Čakovice | Vinoř T. | 13 : 4 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. listopad 2013, 13:00 | Čakovice | Březiněves | Čakovice T. | 0 : 8 | |||
3. listopad 2013, 13:30 | Ruzyně | Vinoř | Ruzyně UMT malá | 1 : 5 | |||
3. listopad 2013, 09:30 | Kbely | Bílá Hora | Kbely T. | 3 : 8 | |||
1. listopad 2013, 17:00 | Kyje Praha 14 | Bohnice | Kyje UMT | 12 : 8 | |||
2. listopad 2013, 09:00 | Praga | Uhelné sklady | Praga T. | 6 : 3 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. duben 2014, 17:00 | Březiněves | Uhelné sklady | Březiněves T. | 12 : 8 | |||
19. duben 2014, 15:30 | Praga | Bohnice | Praga T. | 2 : 3 | |||
18. duben 2014, 16:30 | Kyje Praha 14 | Bílá Hora | Kyje UMT | 5 : 7 | |||
16. duben 2014, 18:00 | Kbely | Vinoř | Kbely T. | 0 : 13 | |||
13. duben 2014, 15:30 | Ruzyně | Čakovice | Ruzyně UMT malá | 5 : 11 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. duben 2014, 13:30 | Ruzyně | Březiněves | Ruzyně UMT malá | 5 : 3 | |||
26. duben 2014, 13:00 | Čakovice | Kbely | Čakovice T. | 5 : 9 | |||
25. duben 2014, 17:00 | Vinoř | Kyje Praha 14 | Vinoř T. | 4 : 5 | |||
24. duben 2014, 18:00 | Bílá Hora | Praga | Bílá Hora UMT. | 10 : 2 | |||
26. duben 2014, 10:30 | Bohnice | Uhelné sklady | Bohnice T. | 8 : 2 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. květen 2014, 17:00 | Březiněves | Bohnice | Březiněves T. | 6 : 6 | |||
1. květen 2014, 08:30 | Uhelné sklady | Bílá Hora | Stodůlky T. | 2 : 4 | |||
3. květen 2014, 14:15 | Praga | Vinoř | Praga T. | 4 : 6 | |||
2. květen 2014, 17:00 | Kyje Praha 14 | Čakovice | Kyje UMT | 11 : 5 | |||
23. duben 2014, 18:00 | Kbely | Ruzyně | Kbely T. | 6 : 3 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. květen 2014, 17:00 | Kbely | Březiněves | Kbely T. | 5 : 1 | |||
11. květen 2014, 13:30 | Ruzyně | Kyje Praha 14 | Ruzyně UMT malá | 5 : 3 | |||
10. květen 2014, 13:00 | Čakovice | Praga | Čakovice T. | 8 : 1 | |||
9. květen 2014, 17:00 | Vinoř | Uhelné sklady | Vinoř T. | 9 : 8 | |||
10. květen 2014, 10:30 | Bílá Hora | Bohnice | Bílá Hora UMT. | 7 : 2 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. květen 2014, 15:00 | Březiněves | Bílá Hora | Březiněves T. | 4 : 5 | |||
17. květen 2014, 10:30 | Bohnice | Vinoř | Bohnice T. | 1 : 14 | |||
17. květen 2014, 08:30 | Uhelné sklady | Čakovice | Stodůlky T. | 6 : 6 | |||
17. květen 2014, 14:15 | Praga | Ruzyně | Praga T. | 15 : 2 | |||
16. květen 2014, 17:00 | Kyje Praha 14 | Kbely | Kyje UMT | 3 : 7 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. květen 2014, 17:00 | Kyje Praha 14 | Březiněves | Kyje UMT | 4 : 3 | |||
23. květen 2014, 17:00 | Kbely | Praga | Kbely T. | 5 : 7 | |||
25. květen 2014, 13:30 | Ruzyně | Uhelné sklady | Ruzyně T. | 6 : 12 | |||
24. květen 2014, 13:00 | Čakovice | Bohnice | Čakovice T. | 9 : 1 | |||
23. květen 2014, 17:00 | Vinoř | Bílá Hora | Vinoř T. | 10 : 3 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. květen 2014, 15:00 | Březiněves | Vinoř | Březiněves T. | 6 : 6 | |||
31. květen 2014, 09:00 | Bílá Hora | Čakovice | Bílá Hora UMT. | 9 : 4 | |||
31. květen 2014, 10:30 | Bohnice | Ruzyně | Bohnice T. | 7 : 3 | |||
31. květen 2014, 08:30 | Uhelné sklady | Kbely | Stodůlky T. | 10 : 4 | |||
31. květen 2014, 09:00 | Praga | Kyje Praha 14 | Praga T. | 11 : 4 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. květen 2014, 17:00 | Praga | Březiněves | Praga T. | 5 : 4 | |||
6. červen 2014, 17:00 | Kyje Praha 14 | Uhelné sklady | Kyje UMT | 4 : 6 | |||
7. červen 2014, 09:00 | Kbely | Bohnice | Kbely T. | 4 : 4 | |||
8. červen 2014, 13:30 | Ruzyně | Bílá Hora | Ruzyně T. | 3 : 13 | |||
5. červen 2014, 18:00 | Čakovice | Vinoř | Čakovice T. | 8 : 11 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. červen 2014, 15:00 | Březiněves | Čakovice | Březiněves T. | 2 : 8 | |||
13. červen 2014, 17:00 | Vinoř | Ruzyně | Vinoř T. | 11 : 6 | |||
13. červen 2014, 18:00 | Bílá Hora | Kbely | Bílá Hora UMT. | 16 : 0 | |||
14. červen 2014, 10:30 | Bohnice | Kyje Praha 14 | Bohnice T. | 5 : 10 | |||
14. červen 2014, 08:30 | Uhelné sklady | Praga | Stodůlky T. | 5 : 10 |