F3A – II. třída – skupina A – sezóna 2007 / 2008
Konečná tabulka sezóny 2007 / 2008
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Admira | 18 | 16 | 1 | 1 | 113 | 49 |
2. | Bílá Hora | 18 | 12 | 3 | 3 | 57 | 39 |
3. | Újezd nad Lesy | 18 | 10 | 2 | 6 | 51 | 32 |
4. | Kopanina | 18 | 10 | 2 | 6 | 56 | 32 |
5. | Troja | 18 | 9 | 3 | 6 | 62 | 30 |
6. | SK Střešovice B | 18 | 9 | 2 | 7 | 45 | 29 |
7. | Ďáblice | 18 | 8 | 2 | 8 | 59 | 26 |
8. | Stodůlky B | 18 | 4 | 3 | 11 | 36 | 15 |
9. | Zličín B | 18 | 1 | 1 | 16 | 12 | 4 |
10. | Lipence | 18 | 0 | 3 | 15 | 10 | 3 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Troja | --- | 1:11 | 7: 0 | 5: 1 | 4: 4 | 4: 0 | 3: 1 | 1: 3 | 2: 1 | 5: 5 |
2. | Admira | 4: 1 | --- | 12: 0 | 20: 0 | 4: 0 | 5: 1 | 4: 1 | 4: 4 | 8: 0 | 2: 3 |
3. | Zličín B | 0: 7 | 0: 3 | --- | 0: 0 | 2: 5 | 0: 7 | 1: 2 | 0: 3 | 0: 3 | 0: 3 |
4. | Lipence | 0: 7 | 0: 5 | 2: 4 | --- | 1: 6 | 0: 5 | 0: 7 | 0: 6 | 1: 9 | 0: 3 |
5. | Ďáblice | 0: 3 | 2: 4 | 10: 0 | 6: 2 | --- | 4: 1 | 5: 1 | 2: 3 | 2: 4 | 1: 2 |
6. | SK ... | 4: 2 | 0: 4 | 5: 2 | 2: 0 | 6: 1 | --- | 3: 2 | 1: 1 | 0: 1 | 2: 2 |
7. | Stodůlky B | 1: 1 | 1:10 | 4: 1 | 2: 2 | 2: 2 | 1: 3 | --- | 2: 4 | 1: 6 | 2: 0 |
8. | Bílá Hora | 2: 1 | 1: 4 | 7: 0 | 5: 0 | 4: 0 | 2: 3 | 3: 1 | --- | 2: 2 | 3: 1 |
9. | Újezd nad Lesy | 3: 2 | 1: 6 | 5: 0 | 1: 1 | 2: 4 | 4: 1 | 2: 1 | 2: 3 | --- | 4: 0 |
10. | Kopanina | 1: 6 | 0: 3 | 11: 2 | 10: 0 | 1: 5 | 2: 1 | 5: 4 | 4: 1 | 3: 1 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2007 / 2008
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. září 2007, 13:00 | Troja | Kopanina | Troja Š. | 5 : 5 | |||
1. září 2007, 08:30 | Admira | Újezd nad Lesy | Admira UMT. | 8 : 0 | |||
2. září 2007, 09:00 | Zličín B | Bílá Hora | Zličín UMT. | 0 : 3 | |||
2. září 2007, 14:30 | Lipence | Stodůlky B | Lipence T. | 0 : 7 | |||
2. září 2007, 09:00 | Ďáblice | SK Střešovice B | Ďáblice T. | 4 : 1 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. září 2007, 10:00 | Kopanina | SK Střešovice B | Nebušice T. | 2 : 1 | |||
9. září 2007, 10:15 | Stodůlky B | Ďáblice | Stodůlky T. | 2 : 2 | |||
8. září 2007, 11:00 | Bílá Hora | Lipence | Bílá Hora T. | 5 : 0 | |||
5. září 2007, 18:00 | Újezd nad Lesy | Zličín B | Újezd n.Lesy T. | 5 : 0 | |||
9. září 2007, 13:00 | Troja | Admira | Troja Š. | 1 : 11 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. září 2007, 14:30 | Admira | Kopanina | Admira UMT. | 2 : 3 | |||
16. září 2007, 08:45 | Zličín B | Troja | Zličín UMT. | 0 : 7 | |||
16. září 2007, 14:00 | Lipence | Újezd nad Lesy | Lipence T. | 1 : 9 | |||
16. září 2007, 09:00 | Ďáblice | Bílá Hora | Ďáblice T. | 2 : 3 | |||
15. září 2007, 08:15 | SK Střešovice B | Stodůlky B | Tn.Střešovice Š. | 3 : 2 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. září 2007, 10:00 | Kopanina | Stodůlky B | Nebušice T. | 5 : 4 | |||
23. září 2007, 14:45 | Bílá Hora | SK Střešovice B | Bílá Hora T. | 2 : 3 | |||
22. září 2007, 13:00 | Újezd nad Lesy | Ďáblice | Újezd n.Lesy T. | 2 : 4 | |||
23. září 2007, 12:30 | Troja | Lipence | Troja Š. | 5 : 1 | |||
22. září 2007, 10:00 | Admira | Zličín B | Admira UMT. | 12 : 0 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. září 2007, 08:45 | Zličín B | Kopanina | Zličín UMT. | 0 : 3 | |||
30. září 2007, 14:00 | Lipence | Admira | Lipence T. | 0 : 5 | |||
30. září 2007, 09:00 | Ďáblice | Troja | Ďáblice T. | 0 : 3 | |||
28. září 2007, 08:15 | SK Střešovice B | Újezd nad Lesy | Tn.Střešovice Š. | 0 : 1 | |||
30. září 2007, 10:15 | Stodůlky B | Bílá Hora | Stodůlky T. | 2 : 4 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. říjen 2007, 10:00 | Kopanina | Bílá Hora | Nebušice T. | 4 : 1 | |||
6. říjen 2007, 10:00 | Újezd nad Lesy | Stodůlky B | Újezd n.Lesy T. | 2 : 1 | |||
6. říjen 2007, 09:00 | Troja | SK Střešovice B | Troja Š. | 4 : 0 | |||
7. říjen 2007, 14:15 | Admira | Ďáblice | Admira UMT. | 4 : 0 | |||
7. říjen 2007, 12:45 | Zličín B | Lipence | Zličín UMT. | 0 : 0 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. říjen 2007, 13:30 | Lipence | Kopanina | Lipence T. | 0 : 3 | |||
14. říjen 2007, 09:00 | Ďáblice | Zličín B | Ďáblice T. | 10 : 0 | |||
13. říjen 2007, 08:15 | SK Střešovice B | Admira | Tn.Střešovice Š. | 0 : 4 | |||
14. říjen 2007, 10:15 | Stodůlky B | Troja | Stodůlky T. | 1 : 1 | |||
13. říjen 2007, 09:00 | Bílá Hora | Újezd nad Lesy | Bílá Hora T. | 2 : 2 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. říjen 2007, 10:00 | Kopanina | Újezd nad Lesy | Nebušice T. | 3 : 1 | |||
20. říjen 2007, 09:00 | Troja | Bílá Hora | Troja Š. | 1 : 3 | |||
21. říjen 2007, 13:45 | Admira | Stodůlky B | Admira UMT. | 4 : 1 | |||
21. říjen 2007, 08:45 | Zličín B | SK Střešovice B | Zličín UMT. | 0 : 7 | |||
21. říjen 2007, 13:00 | Lipence | Ďáblice | Lipence T. | 1 : 6 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. říjen 2007, 11:15 | Ďáblice | Kopanina | Ďáblice T. | 1 : 2 | |||
27. říjen 2007, 08:15 | SK Střešovice B | Lipence | Tn.Střešovice Š. | 2 : 0 | |||
28. říjen 2007, 10:15 | Stodůlky B | Zličín B | ZŠ Klausova UMT | 4 : 1 | |||
27. říjen 2007, 12:30 | Bílá Hora | Admira | Bílá Hora T. | 1 : 4 | |||
27. říjen 2007, 10:00 | Újezd nad Lesy | Troja | Újezd n.Lesy T. | 3 : 2 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. duben 2008, 10:00 | Kopanina | Troja | Nebušice T. | 1 : 6 | |||
12. duben 2008, 10:00 | Újezd nad Lesy | Admira | Újezd n.Lesy T. | 1 : 6 | |||
12. duben 2008, 10:30 | Bílá Hora | Zličín B | Bílá Hora T. | 7 : 0 | |||
13. duben 2008, 10:45 | Stodůlky B | Lipence | Stodůlky T. | 2 : 2 | |||
12. duben 2008, 13:00 | SK Střešovice B | Ďáblice | SK Střešovice T. | 6 : 1 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. duben 2008, 13:00 | SK Střešovice B | Kopanina | SK Střešovice T. | 2 : 2 | |||
20. duben 2008, 09:00 | Ďáblice | Stodůlky B | Ďáblice T. | 5 : 1 | |||
20. duben 2008, 15:15 | Lipence | Bílá Hora | Lipence T. | 0 : 6 | |||
20. duben 2008, 13:45 | Zličín B | Újezd nad Lesy | Zličín UMT. | 0 : 3 | |||
20. duben 2008, 17:00 | Admira | Troja | Admira UMT. | 4 : 1 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. duben 2008, 10:00 | Kopanina | Admira | Nebušice T. | 0 : 3 | |||
27. duben 2008, 13:00 | Troja | Zličín B | Troja Š. | 7 : 0 | |||
26. duben 2008, 10:00 | Újezd nad Lesy | Lipence | Újezd n.Lesy T. | 1 : 1 | |||
27. duben 2008, 15:00 | Bílá Hora | Ďáblice | Bílá Hora T. | 4 : 0 | |||
27. duben 2008, 10:45 | Stodůlky B | SK Střešovice B | Stodůlky T. | 1 : 3 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. květen 2008, 10:45 | Stodůlky B | Kopanina | Stodůlky T. | 2 : 0 | |||
3. květen 2008, 13:00 | SK Střešovice B | Bílá Hora | SK Střešovice T. | 1 : 1 | |||
4. květen 2008, 09:00 | Ďáblice | Újezd nad Lesy | Ďáblice T. | 2 : 4 | |||
4. květen 2008, 15:15 | Lipence | Troja | Lipence T. | 0 : 7 | |||
4. květen 2008, 13:45 | Zličín B | Admira | Zličín UMT. | 0 : 3 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. květen 2008, 17:00 | Kopanina | Zličín B | Nebušice T. | 11 : 2 | |||
8. květen 2008, 08:30 | Admira | Lipence | Admira UMT. | 20 : 0 | |||
11. květen 2008, 13:00 | Troja | Ďáblice | Troja Š. | 4 : 4 | |||
6. květen 2008, 17:30 | Újezd nad Lesy | SK Střešovice B | Újezd n.Lesy T. | 4 : 1 | |||
8. květen 2008, 10:00 | Bílá Hora | Stodůlky B | Bílá Hora T. | 3 : 1 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. květen 2008, 10:30 | Bílá Hora | Kopanina | Bílá Hora T. | 3 : 1 | |||
18. květen 2008, 10:45 | Stodůlky B | Újezd nad Lesy | Stodůlky T. | 1 : 6 | |||
17. květen 2008, 13:00 | SK Střešovice B | Troja | SK Střešovice T. | 4 : 2 | |||
18. květen 2008, 09:00 | Ďáblice | Admira | Ďáblice T. | 2 : 4 | |||
18. květen 2008, 10:00 | Lipence | Zličín B | Lipence T. | 2 : 4 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. květen 2008, 10:00 | Kopanina | Lipence | Nebušice T. | 10 : 0 | |||
25. květen 2008, 10:30 | Zličín B | Ďáblice | Zličín UMT. | 2 : 5 | |||
25. květen 2008, 17:00 | Admira | SK Střešovice B | Admira UMT. | 5 : 1 | |||
25. květen 2008, 13:00 | Troja | Stodůlky B | Troja Š. | 3 : 1 | |||
24. květen 2008, 10:00 | Újezd nad Lesy | Bílá Hora | Újezd n.Lesy T. | 2 : 3 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31. květen 2008, 10:00 | Újezd nad Lesy | Kopanina | Újezd n.Lesy T. | 4 : 0 | |||
31. květen 2008, 10:30 | Bílá Hora | Troja | Bílá Hora T. | 2 : 1 | |||
1. červen 2008, 10:45 | Stodůlky B | Admira | Stodůlky T. | 1 : 10 | |||
31. květen 2008, 13:00 | SK Střešovice B | Zličín B | SK Střešovice T. | 5 : 2 | |||
1. červen 2008, 09:00 | Ďáblice | Lipence | Ďáblice T. | 6 : 2 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. červen 2008, 10:00 | Kopanina | Ďáblice | Nebušice T. | 1 : 5 | |||
8. červen 2008, 15:15 | Lipence | SK Střešovice B | Lipence T. | 0 : 5 | |||
8. červen 2008, 13:45 | Zličín B | Stodůlky B | Zličín UMT. | 1 : 2 | |||
7. červen 2008, 15:15 | Admira | Bílá Hora | Admira UMT. | 4 : 4 | |||
7. červen 2008, 09:00 | Troja | Újezd nad Lesy | Troja Š. | 2 : 1 |