E2A – I. třída – skupina A – rozpis zápasů
Výsledky zápasů
1. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A0102 | 07. 09. | 15:15 | Slavoj Podolí | Libuš | Podolí … | 7:0 | |||
E2A0103 | 04. 09. | 17:00 | Kyje Praha 14 | Praga | Kyje UMT | 0:4 | |||
E2A0104 | 06. 09. | 14:30 | Lipence | Šeberov | Lipence … | 6:1 | |||
E2A0105 | 07. 09. | 15:00 | Hostivař | FA Praha B | Hostivař … | 13:1 |
2. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A0202 | 14. 09. | 15:00 | Šeberov | Hostivař | Šeberov … | 2:3 | |||
E2A0203 | 14. 09. | 15:15 | Praga | Lipence | Praga … | 5:3 | |||
E2A0204 | 13. 09. | 10:30 | Libuš | Kyje Praha 14 | Libuš T. | 1:2 | |||
E2A0205 | 13. 09. | 10:30 | Dukla JM | Slavoj Podolí | ZŠ Mikulo… | 1:2 |
3. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A0302 | 21. 09. | 13:30 | Kyje Praha 14 | Dukla JM | Kyje UMT | 1:0 | |||
E2A0303 | 20. 09. | 14:00 | Lipence | Libuš | Lipence … | 4:3 | |||
E2A0304 | 21. 09. | 14:30 | Hostivař | Praga | Hostivař … | 7:0 | |||
E2A0305 | 20. 09. | 16:00 | FA Praha B | Šeberov | Střížkov … | 1:7 |
4. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A0402 | 28. 09. | 16:30 | Praga | FA Praha B | Praga … | 13:3 | |||
E2A0403 | 15. 10. | 16:30 | Libuš | Hostivař | Libuš T. | 6:0 | |||
E2A0404 | 27. 09. | 10:30 | Dukla JM | Lipence | ZŠ Mikulo… | 4:0 | |||
E2A0405 | 28. 09. | 14:45 | Slavoj Podolí | Kyje Praha 14 | Podolí … | 3:0 |
5. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A0502 | 04. 10. | 13:30 | Lipence | Slavoj Podolí | Lipence … | 1:8 | |||
E2A0503 | 05. 10. | 12:00 | Hostivař | Dukla JM | Hostivař … | 0:2 | |||
E2A0504 | 04. 10. | 15:00 | FA Praha B | Libuš | Střížkov … | 0:9 | |||
E2A0505 | 04. 10. | 16:00 | Šeberov | Praga | Šeberov … | 3:4 |
6. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A0602 | 11. 10. | 14:45 | Libuš | Šeberov | Libuš T. | 9:0 | |||
E2A0603 | 11. 10. | 10:45 | Dukla JM | FA Praha B | Schulhoff… | 6:0 | |||
E2A0604 | 12. 10. | 14:15 | Slavoj Podolí | Hostivař | Podolí … | 5:0 | |||
E2A0605 | 12. 10. | 16:00 | Kyje Praha 14 | Lipence | Kyje UMT | 9:0 |
7. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A0702 | 19. 10. | 13:45 | Hostivař | Kyje Praha 14 | Hostivař … | 0:2 | |||
E2A0703 | 18. 10. | 12:30 | FA Praha B | Slavoj Podolí | Střížkov … | 0:12 | |||
E2A0704 | 19. 10. | 16:00 | Šeberov | Dukla JM | Šeberov … | 1:5 | |||
E2A0705 | 19. 10. | 15:45 | Praga | Libuš | Praga … | 3:4 |
8. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A0802 | 25. 10. | 11:00 | Dukla JM | Praga | ZŠ Mikulo… | 3:2 | |||
E2A0803 | 25. 10. | 13:00 | Slavoj Podolí | Šeberov | Podolí … | 10:1 | |||
E2A0804 | 23. 10. | 17:00 | Kyje Praha 14 | FA Praha B | Kyje UMT | 13:1 | |||
E2A0805 | 25. 10. | 12:00 | Lipence | Hostivař | Lipence … | 2:3 |
9. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A0902 | 01. 11. | 12:30 | FA Praha B | Lipence | Střížkov … | 3:8 | |||
E2A0903 | 02. 11. | 16:00 | Šeberov | Kyje Praha 14 | Šeberov … | 0:6 | |||
E2A0904 | 02. 11. | 14:00 | Praga | Slavoj Podolí | Praga … | 2:2 | |||
E2A0905 | 02. 11. | 10:30 | Libuš | Dukla JM | Libuš T. | 3:1 |
10. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A1002 | 19. 04. | 10:30 | Libuš | Slavoj Podolí | Libuš T. | 3:1 | |||
E2A1003 | 19. 04. | 15:15 | Praga | Kyje Praha 14 | Praga … | 3:4 | |||
E2A1004 | 19. 04. | 15:00 | Šeberov | Lipence | Šeberov … | 8:1 | |||
E2A1005 | 18. 04. | 12:30 | FA Praha B | Hostivař | Střížkov … | 0:5 |
11. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A1102 | 26. 04. | 13:00 | Hostivař | Šeberov | Hostivař … | 5:1 | |||
E2A1103 | 26. 04. | 14:30 | Lipence | Praga | Lipence … | 1:3 | |||
E2A1104 | 26. 04. | 14:00 | Kyje Praha 14 | Libuš | Kyje UMT | 0:3 | |||
E2A1105 | 26. 04. | 15:15 | Slavoj Podolí | Dukla JM | Podolí … | 4:0 |
12. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A1202 | 01. 05. | 11:00 | Dukla JM | Kyje Praha 14 | Schulhoff… | 1:1 | |||
E2A1203 | 01. 05. | 12:00 | Libuš | Lipence | Libuš T. | 9:2 | |||
E2A1204 | 03. 05. | 15:15 | Praga | Hostivař | Praga … | 3:1 | |||
E2A1205 | 03. 05. | 15:00 | Šeberov | FA Praha B | Šeberov … | 13:2 |
13. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A1302 | 08. 05. | 12:00 | FA Praha B | Praga | Střížkov … | 0:6 | |||
E2A1303 | 10. 05. | 15:15 | Hostivař | Libuš | Hostivař … | 0:4 | |||
E2A1304 | 10. 05. | 14:30 | Lipence | Dukla JM | Lipence … | 2:6 | |||
E2A1305 | 10. 05. | 14:00 | Kyje Praha 14 | Slavoj Podolí | Kyje UMT | 1:0 |
14. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A1402 | 17. 05. | 15:15 | Slavoj Podolí | Lipence | Podolí … | 20:0 | |||
E2A1403 | 16. 05. | 09:15 | Dukla JM | Hostivař | Schulhoff… | 2:4 | |||
E2A1404 | 17. 05. | 12:00 | Libuš | FA Praha B | Libuš T. | 4:0 | |||
E2A1405 | 17. 05. | 15:15 | Praga | Šeberov | Praga … | 3:0 |
15. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A1502 | 24. 05. | 17:00 | Šeberov | Libuš | Šeberov … | 1:4 | |||
E2A1503 | 24. 05. | 13:00 | FA Praha B | Dukla JM | Čakovice … | 1:11 | |||
E2A1504 | 24. 05. | 15:15 | Hostivař | Slavoj Podolí | Hostivař … | 2:6 | |||
E2A1505 | 23. 05. | 17:00 | Lipence | Kyje Praha 14 | Lipence … | 1:2 |
16. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A1602 | 31. 05. | 14:00 | Kyje Praha 14 | Hostivař | Kyje UMT | 2:0 | |||
E2A1603 | 31. 05. | 15:15 | Slavoj Podolí | FA Praha B | Podolí … | 10:0 | |||
E2A1604 | 30. 05. | 11:00 | Dukla JM | Šeberov | Schulhoff… | 7:0 | |||
E2A1605 | 31. 05. | 14:45 | Libuš | Praga | Libuš T. | 2:2 |
17. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A1702 | 07. 06. | 15:15 | Praga | Dukla JM | Praga … | 3:1 | |||
E2A1703 | 07. 06. | 15:00 | Šeberov | Slavoj Podolí | Šeberov … | 0:6 | |||
E2A1704 | 07. 06. | 15:00 | FA Praha B | Kyje Praha 14 | Střížkov … | 0:4 | |||
E2A1705 | 07. 06. | 15:15 | Hostivař | Lipence | Hostivař … | 13:0 |
18. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E2A1802 | 14. 06. | 17:00 | Lipence | FA Praha B | Lipence … | 6:5 | |||
E2A1803 | 14. 06. | 14:00 | Kyje Praha 14 | Šeberov | Kyje UMT | 5:0 | |||
E2A1804 | 14. 06. | 15:15 | Slavoj Podolí | Praga | Podolí … | 2:2 | |||
E2A1805 | 13. 06. | 15:00 | Dukla JM | Libuš | Schulhoff… | 0:2 |