A4D – II. třída – skupina D – rozpis zápasů
Výsledky zápasů
1. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D0102 | 07. 09. | 17:00 | Chodov B | Kunratice B | Chodov T. | 4:0 | |||
A4D0103 | 06. 09. | 15:00 | KOTVA Vršovice | Partisan | Hrdlořezy… | 0:7 | |||
A4D0104 | 07. 09. | 17:00 | Štěrboholy B | Praga B | Štěrbohol… | 0:1 | |||
A4D0105 | 06. 09. | 17:00 | Dubeč B | Dolní Počernice B | Dubeč T. | 2:0 | |||
A4D0106 | 06. 09. | 10:15 | Kyje Praha 14 B | Čakovice | Kyje T. | 2:4 |
2. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D0202 | 13. 09. | 17:00 | Dolní Počernice B | Kyje Praha 14 B | Štěrbohol… | 2:0 | |||
A4D0203 | 13. 09. | 17:00 | Praga B | Dubeč B | Praga … | 1:2 | |||
A4D0204 | 14. 09. | 12:00 | Partisan | Štěrboholy B | H.Měcholu… | 3:2 | |||
A4D0205 | 14. 09. | 17:00 | Kunratice B | KOTVA Vršovice | Kunratice… | 4:1 | |||
A4D0206 | 14. 09. | 17:00 | Slavoj Podolí C | Chodov B | Podolí … | 2:3 |
3. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D0302 | 20. 09. | 15:00 | KOTVA Vršovice | Slavoj Podolí C | Hrdlořezy… | 1:7 | |||
A4D0303 | 21. 09. | 17:00 | Štěrboholy B | Kunratice B | Štěrbohol… | 0:7 | |||
A4D0304 | 20. 09. | 16:30 | Dubeč B | Partisan | Dubeč T. | 2:3 | |||
A4D0305 | 20. 09. | 10:15 | Kyje Praha 14 B | Praga B | Kyje T. | 2:3 | |||
A4D0306 | 20. 09. | 10:30 | Čakovice | Dolní Počernice B | Čakovice … | 4:1 |
4. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D0402 | 27. 09. | 16:30 | Praga B | Čakovice | Praga … | 0:4 | |||
A4D0403 | 28. 09. | 12:00 | Partisan | Kyje Praha 14 B | H.Měcholu… | 5:1 | |||
A4D0404 | 28. 09. | 16:30 | Kunratice B | Dubeč B | Kunratice… | 3:2 | |||
A4D0405 | 28. 09. | 16:30 | Slavoj Podolí C | Štěrboholy B | Podolí … | 0:0 | |||
A4D0406 | 28. 09. | 16:30 | Chodov B | KOTVA Vršovice | Chodov T. | 4:3 |
5. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D0502 | 05. 10. | 17:00 | Štěrboholy B | Chodov B | Štěrbohol… | 0:6 | |||
A4D0503 | 04. 10. | 16:00 | Dubeč B | Slavoj Podolí C | Dubeč T. | 2:0 | |||
A4D0504 | 04. 10. | 10:15 | Kyje Praha 14 B | Kunratice B | Kyje UMT | 6:2 | |||
A4D0505 | 04. 10. | 10:30 | Čakovice | Partisan | Čakovice … | 5:1 | |||
A4D0506 | 04. 10. | 16:00 | Dolní Počernice B | Praga B | D.Počerni… | 3:0 |
6. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D0602 | 12. 10. | 12:00 | Partisan | Dolní Počernice B | H.Měcholu… | 2:3 | |||
A4D0603 | 12. 10. | 16:00 | Kunratice B | Čakovice | Kunratice… | 3:5 | |||
A4D0604 | 12. 10. | 16:00 | Slavoj Podolí C | Kyje Praha 14 B | Podolí … | 2:0 | |||
A4D0605 | 12. 10. | 16:00 | Chodov B | Dubeč B | Chodov T. | 1:1 | |||
A4D0606 | 11. 10. | 15:00 | KOTVA Vršovice | Štěrboholy B | Hrdlořezy… | 3:3 |
7. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D0702 | 18. 10. | 15:30 | Dubeč B | KOTVA Vršovice | Dubeč T. | 8:1 | |||
A4D0703 | 18. 10. | 10:15 | Kyje Praha 14 B | Chodov B | Kyje UMT | 3:0 | |||
A4D0704 | 18. 10. | 10:30 | Čakovice | Slavoj Podolí C | Čakovice … | 6:1 | |||
A4D0705 | 18. 10. | 15:30 | Dolní Počernice B | Kunratice B | D.Počerni… | 5:1 | |||
A4D0706 | 18. 10. | 15:30 | Praga B | Partisan | Praga … | 0:5 |
8. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D0802 | 26. 10. | 14:30 | Kunratice B | Praga B | Kunratice… | 1:2 | |||
A4D0803 | 26. 10. | 14:30 | Slavoj Podolí C | Dolní Počernice B | Podolí … | 1:3 | |||
A4D0804 | 26. 10. | 14:30 | Chodov B | Čakovice | Chodov T. | 3:1 | |||
A4D0805 | 25. 10. | 14:30 | KOTVA Vršovice | Kyje Praha 14 B | Hrdlořezy… | 1:11 | |||
A4D0806 | 26. 10. | 17:00 | Štěrboholy B | Dubeč B | Štěrbohol… | 1:0 |
9. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D0902 | 01. 11. | 10:15 | Kyje Praha 14 B | Štěrboholy B | Kyje UMT | 1:1 | |||
A4D0903 | 01. 11. | 10:30 | Čakovice | KOTVA Vršovice | Čakovice … | 11:0 | |||
A4D0904 | 01. 11. | 14:00 | Dolní Počernice B | Chodov B | D.Počerni… | 7:2 | |||
A4D0905 | 01. 11. | 14:00 | Praga B | Slavoj Podolí C | Praga … | 1:1 | |||
A4D0906 | 02. 11. | 14:00 | Partisan | Kunratice B | H.Měcholu… | 5:0 |
10. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D1002 | 09. 11. | 14:00 | Slavoj Podolí C | Partisan | Podolí … | 2:2 | |||
A4D1003 | 09. 11. | 14:00 | Chodov B | Praga B | Chodov T. | 0:3 | |||
A4D1004 | 08. 11. | 14:00 | KOTVA Vršovice | Dolní Počernice B | Hrdlořezy… | 0:3 | |||
A4D1005 | 09. 11. | 17:00 | Štěrboholy B | Čakovice | Štěrbohol… | 1:4 | |||
A4D1006 | 09. 11. | 14:00 | Dubeč B | Kyje Praha 14 B | Dubeč T. | 0:4 |
11. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D1102 | 15. 11. | 10:30 | Čakovice | Dubeč B | Čakovice … | 1:2 | |||
A4D1103 | 15. 11. | 13:30 | Dolní Počernice B | Štěrboholy B | D.Počerni… | 0:1 | |||
A4D1104 | 15. 11. | 13:30 | Praga B | KOTVA Vršovice | Praga … | 6:0 | |||
A4D1105 | 17. 11. | 13:30 | Partisan | Chodov B | H.Měcholu… | 1:1 | |||
A4D1106 | 17. 11. | 13:30 | Kunratice B | Slavoj Podolí C | ZŠ Mikulo… | 6:5 |
12. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D1202 | 29. 03. | 15:00 | Kunratice B | Chodov B | Kunratice… | 1:2 | |||
A4D1203 | 06. 04. | 15:45 | Partisan | KOTVA Vršovice | ČAFC UM… | 4:4 | |||
A4D1204 | 29. 03. | 15:00 | Praga B | Štěrboholy B | Praga … | 2:2 | |||
A4D1205 | 04. 04. | 16:30 | Dolní Počernice B | Dubeč B | D.Počerni… | 3:1 | |||
A4D1206 | 04. 04. | 10:30 | Čakovice | Kyje Praha 14 B | Čakovice … | 7:0 |
13. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D1302 | 11. 04. | 10:15 | Kyje Praha 14 B | Dolní Počernice B | Kyje UMT | 1:4 | |||
A4D1303 | 11. 04. | 16:30 | Dubeč B | Praga B | Dubeč T. | 3:0 | |||
A4D1304 | 12. 04. | 17:00 | Štěrboholy B | Partisan | Štěrbohol… | 3:4 | |||
A4D1305 | 11. 04. | 15:00 | KOTVA Vršovice | Kunratice B | Hrdlořezy… | 3:5 | |||
A4D1306 | 12. 04. | 16:30 | Chodov B | Slavoj Podolí C | Chodov T. | 2:0 |
14. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D1402 | 19. 04. | 17:00 | Slavoj Podolí C | KOTVA Vršovice | Podolí … | 4:0 | |||
A4D1403 | 19. 04. | 17:00 | Kunratice B | Štěrboholy B | Kunratice… | 2:1 | |||
A4D1404 | 18. 04. | 13:00 | Partisan | Dubeč B | ČAFC UM… | 2:0 | |||
A4D1405 | 18. 04. | 17:00 | Praga B | Kyje Praha 14 B | Praga … | 1:4 | |||
A4D1406 | 18. 04. | 17:00 | Dolní Počernice B | Čakovice | D.Počerni… | 4:2 |
15. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D1502 | 25. 04. | 10:30 | Čakovice | Praga B | Čakovice … | 5:1 | |||
A4D1503 | 25. 04. | 10:15 | Kyje Praha 14 B | Partisan | Kyje UMT | 9:2 | |||
A4D1504 | 25. 04. | 17:00 | Dubeč B | Kunratice B | Dubeč T. | 5:1 | |||
A4D1505 | 26. 04. | 17:00 | Štěrboholy B | Slavoj Podolí C | Štěrbohol… | 4:2 | |||
A4D1506 | 25. 04. | 15:00 | KOTVA Vršovice | Chodov B | Hrdlořezy… | 1:4 |
16. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D1602 | 03. 05. | 17:00 | Chodov B | Štěrboholy B | Chodov T. | 3:2 | |||
A4D1603 | 03. 05. | 17:00 | Slavoj Podolí C | Dubeč B | Podolí … | 0:4 | |||
A4D1604 | 01. 05. | 17:00 | Kunratice B | Kyje Praha 14 B | Kunratice… | 2:3 | |||
A4D1605 | 02. 05. | 17:00 | Partisan | Čakovice | ČAFC UM… | 1:3 | |||
A4D1606 | 01. 05. | 17:00 | Praga B | Dolní Počernice B | Praga … | 3:0 |
17. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D1702 | 08. 05. | 17:00 | Dolní Počernice B | Partisan | D.Počerni… | 4:1 | |||
A4D1703 | 09. 05. | 10:30 | Čakovice | Kunratice B | Čakovice … | 6:2 | |||
A4D1704 | 09. 05. | 10:15 | Kyje Praha 14 B | Slavoj Podolí C | Kyje UMT | 3:0 | |||
A4D1705 | 08. 05. | 17:00 | Dubeč B | Chodov B | Dubeč T. | 3:1 | |||
A4D1706 | 10. 05. | 19:00 | Štěrboholy B | KOTVA Vršovice | Štěrbohol… | 3:2 |
18. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D1802 | 16. 05. | 15:00 | KOTVA Vršovice | Dubeč B | Hrdlořezy… | 1:3 | |||
A4D1803 | 17. 05. | 17:00 | Chodov B | Kyje Praha 14 B | Chodov T. | 2:2 | |||
A4D1804 | 17. 05. | 17:00 | Slavoj Podolí C | Čakovice | Podolí … | 0:10 | |||
A4D1805 | 17. 05. | 17:00 | Kunratice B | Dolní Počernice B | Kunratice… | 3:1 | |||
A4D1806 | 16. 05. | 17:00 | Partisan | Praga B | ČAFC UM… | 1:2 |
19. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D1902 | 23. 05. | 17:00 | Praga B | Kunratice B | Praga … | 1:3 | |||
A4D1903 | 23. 05. | 17:00 | Dolní Počernice B | Slavoj Podolí C | D.Počerni… | 6:2 | |||
A4D1904 | 23. 05. | 10:30 | Čakovice | Chodov B | Čakovice … | 7:0 | |||
A4D1905 | 23. 05. | 10:15 | Kyje Praha 14 B | KOTVA Vršovice | Kyje UMT | 3:0 | |||
A4D1906 | 24. 05. | 17:00 | Dubeč B | Štěrboholy B | Dubeč T. | 1:0 |
20. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D2002 | 31. 05. | 17:00 | Štěrboholy B | Kyje Praha 14 B | Štěrbohol… | 1:3 | |||
A4D2003 | 30. 05. | 15:00 | KOTVA Vršovice | Čakovice | Hrdlořezy… | 1:22 | |||
A4D2004 | 31. 05. | 17:00 | Chodov B | Dolní Počernice B | Chodov T. | 1:3 | |||
A4D2005 | 31. 05. | 17:00 | Slavoj Podolí C | Praga B | Podolí … | 2:1 | |||
A4D2006 | 30. 05. | 17:00 | Kunratice B | Partisan | Kunratice… | 2:1 |
21. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D2102 | 06. 06. | 17:00 | Partisan | Slavoj Podolí C | ČAFC UM… | 5:2 | |||
A4D2103 | 06. 06. | 17:00 | Praga B | Chodov B | Praga … | 6:1 | |||
A4D2104 | 06. 06. | 17:00 | Dolní Počernice B | KOTVA Vršovice | D.Počerni… | 5:0 | |||
A4D2105 | 06. 06. | 10:30 | Čakovice | Štěrboholy B | Čakovice … | 5:1 | |||
A4D2106 | 06. 06. | 10:15 | Kyje Praha 14 B | Dubeč B | Kyje UMT | 0:1 |
22. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A4D2202 | 13. 06. | 14:00 | Dubeč B | Čakovice | Dubeč T. | 0:3 | |||
A4D2203 | 12. 06. | 18:30 | Štěrboholy B | Dolní Počernice B | Štěrbohol… | 0:6 | |||
A4D2204 | 13. 06. | 15:00 | KOTVA Vršovice | Praga B | Hrdlořezy… | 0:8 | |||
A4D2205 | 14. 06. | 17:00 | Chodov B | Partisan | Chodov T. | 2:1 | |||
A4D2206 | 14. 06. | 17:00 | Slavoj Podolí C | Kunratice B | Podolí … | 1:6 |