A4C – II. třída – skupina C – sezóna 2013 / 2014
Konečná tabulka sezóny 2013 / 2014
1. | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zlíchov | 22 | 20 | 2 | 0 | 105 | 62 |
2. | Řepy | 22 | 12 | 7 | 3 | 62 | 43 |
3. | Slavoj Suchdol | 22 | 11 | 7 | 4 | 48 | 40 |
4. | Hostivař B | 22 | 12 | 3 | 7 | 50 | 39 |
5. | ČAFC C | 22 | 9 | 3 | 10 | 40 | 30 |
6. | Písnice | 22 | 8 | 6 | 8 | 47 | 30 |
7. | PSK Union B | 22 | 8 | 4 | 10 | 51 | 28 |
8. | Kolovraty B | 22 | 7 | 4 | 11 | 57 | 25 |
9. | Čechie Smíchov | 22 | 7 | 3 | 12 | 41 | 24 |
10. | Košíře | 22 | 5 | 4 | 13 | 34 | 19 |
11. | Ruzyně | 22 | 4 | 4 | 14 | 29 | 16 |
12. | Bílá Hora B | 22 | 4 | 3 | 15 | 27 | 15 |
1. | Název klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PSK Union B | --- | 1: 4 | 1: 4 | 0: 0 | 4: 1 | 6: 0 | 4: 0 | 1: 2 | 4: 2 | 1: 1 | 5: 3 | 5: 2 |
2. | Řepy | 0: 1 | --- | 3: 0 | 2: 2 | 3: 1 | 7: 0 | 0: 2 | 2: 1 | 6: 1 | 3: 1 | 1: 1 | 4: 1 |
3. | Kolovraty B | 7: 2 | 0: 2 | --- | 2: 3 | 2: 1 | 7: 0 | 2: 3 | 3: 5 | 1: 1 | 4: 1 | 7: 2 | 1: 2 |
4. | Zlíchov | 4: 1 | 1: 0 | 2: 0 | --- | 8: 2 | 5: 1 | 5: 1 | 4: 1 | 6: 0 | 3: 1 | 7: 0 | 4: 0 |
5. | Košíře | 2: 2 | 0: 0 | 2: 1 | 0:11 | --- | 2: 2 | 2: 4 | 1: 2 | 1: 2 | 2: 4 | 1: 1 | 2: 1 |
6. | Ruzyně | 4: 2 | 2: 2 | 3: 2 | 0:10 | 0: 3 | --- | 1: 2 | 0: 1 | 1: 3 | 1: 2 | 2: 0 | 3: 5 |
7. | Slavoj Suchdol | 5: 2 | 3: 3 | 2: 0 | 0: 4 | 1: 0 | 1: 1 | --- | 5: 0 | 3: 1 | 2: 1 | 1: 4 | 3: 3 |
8. | Hostivař B | 0: 0 | 2: 2 | 3: 2 | 1: 6 | 5: 1 | 6: 1 | 0: 0 | --- | 1: 2 | 6: 0 | 2: 1 | 4: 2 |
9. | Čechie Smíchov | 4: 2 | 1: 4 | 2: 2 | 2: 4 | 0: 2 | 1: 3 | 1: 1 | 6: 0 | --- | 4: 1 | 2: 0 | 1: 3 |
10. | Bílá Hora B | 1: 5 | 0: 8 | 1: 5 | 0: 1 | 2: 3 | 2: 1 | 2: 2 | 1: 2 | 4: 0 | --- | 0: 1 | 2: 2 |
11. | ČAFC C | 5: 0 | 0: 4 | 2: 2 | 0: 9 | 4: 3 | 5: 3 | 2: 6 | 0: 2 | 2: 1 | 4: 0 | --- | 1: 0 |
12. | Písnice | 3: 2 | 2: 2 | 3: 3 | 2: 6 | 3: 2 | 0: 0 | 1: 1 | 5: 4 | 5: 4 | 2: 0 | 0: 2 | --- |
- Kompletní statistika soutěže
- Kompletní statistika družstev
- Kompletní statistika hráčů
- Kompletní statistika rozhodčích
Výsledky zápasů sezóny 2013 / 2014
1. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. září 2013, 17:00 | PSK Union B | Písnice | PSK Union T. | 5 : 2 | |||
8. září 2013, 17:00 | Řepy | ČAFC C | Řepy T. | 1 : 1 | |||
7. září 2013, 17:00 | Kolovraty B | Bílá Hora B | Kolovraty T. | 4 : 1 | |||
7. září 2013, 11:00 | Zlíchov | Čechie Smíchov | Zlíchov T. | 6 : 0 | |||
8. září 2013, 17:00 | Košíře | Hostivař B | Košíře T. | 1 : 2 | |||
8. září 2013, 17:00 | Ruzyně | Slavoj Suchdol | Ruzyně T. | 1 : 2 |
2. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. září 2013, 17:00 | Písnice | Slavoj Suchdol | Písnice T. | 1 : 1 | |||
15. září 2013, 17:00 | Hostivař B | Ruzyně | Hostivař T. | 6 : 1 | |||
15. září 2013, 17:00 | Čechie Smíchov | Košíře | Čechie Smíchov T. | 0 : 2 | |||
15. září 2013, 17:00 | Bílá Hora B | Zlíchov | Bílá Hora T. | 0 : 1 | |||
15. září 2013, 15:45 | ČAFC C | Kolovraty B | ČAFC UMT. | 2 : 2 | |||
15. září 2013, 17:00 | PSK Union B | Řepy | PSK Union T. | 1 : 4 |
3. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. září 2013, 16:30 | Řepy | Písnice | Řepy T. | 4 : 1 | |||
21. září 2013, 16:30 | Kolovraty B | PSK Union B | Kolovraty T. | 7 : 2 | |||
21. září 2013, 11:00 | Zlíchov | ČAFC C | Zlíchov T. | 7 : 0 | |||
22. září 2013, 16:30 | Košíře | Bílá Hora B | Košíře T. | 2 : 4 | |||
22. září 2013, 16:30 | Ruzyně | Čechie Smíchov | Ruzyně T. | 1 : 3 | |||
21. září 2013, 16:30 | Slavoj Suchdol | Hostivař B | Suchdol T. | 5 : 0 |
4. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. září 2013, 16:30 | Písnice | Hostivař B | Písnice T. | 5 : 4 | |||
29. září 2013, 16:30 | Čechie Smíchov | Slavoj Suchdol | Čechie Smíchov T. | 1 : 1 | |||
29. září 2013, 16:30 | Bílá Hora B | Ruzyně | Bílá Hora T. | 2 : 1 | |||
29. září 2013, 18:00 | ČAFC C | Košíře | ČAFC UMT. | 4 : 3 | |||
29. září 2013, 16:30 | PSK Union B | Zlíchov | PSK Union T. | 0 : 0 | |||
29. září 2013, 16:30 | Řepy | Kolovraty B | Řepy T. | 3 : 0 |
5. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. říjen 2013, 16:00 | Kolovraty B | Písnice | Kolovraty T. | 1 : 2 | |||
5. říjen 2013, 11:00 | Zlíchov | Řepy | Zlíchov T. | 1 : 0 | |||
6. říjen 2013, 16:00 | Košíře | PSK Union B | Košíře T. | 2 : 2 | |||
6. říjen 2013, 16:00 | Ruzyně | ČAFC C | Ruzyně T. | 2 : 0 | |||
5. říjen 2013, 16:00 | Slavoj Suchdol | Bílá Hora B | Suchdol T. | 2 : 1 | |||
6. říjen 2013, 16:00 | Hostivař B | Čechie Smíchov | Hostivař T. | 1 : 2 |
6. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. říjen 2013, 16:00 | Písnice | Čechie Smíchov | Písnice T. | 5 : 4 | |||
13. říjen 2013, 16:00 | Bílá Hora B | Hostivař B | Bílá Hora T. | 1 : 2 | |||
12. říjen 2013, 16:00 | ČAFC C | Slavoj Suchdol | ČAFC UMT. | 2 : 6 | |||
13. říjen 2013, 16:00 | PSK Union B | Ruzyně | PSK Union T. | 6 : 0 | |||
13. říjen 2013, 16:00 | Řepy | Košíře | Řepy T. | 3 : 1 | |||
12. říjen 2013, 16:00 | Kolovraty B | Zlíchov | Kolovraty UMT. | 2 : 3 |
7. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. říjen 2013, 11:00 | Zlíchov | Písnice | Zlíchov T. | 4 : 0 | |||
20. říjen 2013, 15:30 | Košíře | Kolovraty B | Košíře T. | 2 : 1 | |||
20. říjen 2013, 15:30 | Ruzyně | Řepy | Ruzyně T. | 2 : 2 | |||
19. říjen 2013, 15:30 | Slavoj Suchdol | PSK Union B | Suchdol T. | 5 : 2 | |||
20. říjen 2013, 15:30 | Hostivař B | ČAFC C | Hostivař T. | 2 : 1 | |||
20. říjen 2013, 15:30 | Čechie Smíchov | Bílá Hora B | Čechie Smíchov T. | 4 : 1 |
8. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. říjen 2013, 14:30 | Písnice | Bílá Hora B | Písnice T. | 2 : 0 | |||
26. říjen 2013, 15:00 | ČAFC C | Čechie Smíchov | ČAFC UMT. | 2 : 1 | |||
28. říjen 2013, 15:00 | PSK Union B | Hostivař B | PSK Union UMT | 1 : 2 | |||
28. říjen 2013, 14:30 | Řepy | Slavoj Suchdol | Řepy T. | 0 : 2 | |||
26. říjen 2013, 14:30 | Kolovraty B | Ruzyně | Kolovraty UMT. | 7 : 0 | |||
26. říjen 2013, 10:30 | Zlíchov | Košíře | Zlíchov T. | 8 : 2 |
9. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. listopad 2013, 14:00 | Košíře | Písnice | Košíře T. | 2 : 1 | |||
3. listopad 2013, 14:00 | Ruzyně | Zlíchov | Ruzyně T. | 0 : 10 | |||
2. listopad 2013, 14:00 | Slavoj Suchdol | Kolovraty B | Suchdol T. | 2 : 0 | |||
3. listopad 2013, 14:00 | Hostivař B | Řepy | Hostivař T. | 2 : 2 | |||
3. listopad 2013, 14:00 | Čechie Smíchov | PSK Union B | Čechie Smíchov T. | 4 : 2 | |||
3. listopad 2013, 14:00 | Bílá Hora B | ČAFC C | Bílá Hora T. | 0 : 1 |
10. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. listopad 2013, 14:00 | Písnice | ČAFC C | Písnice T. | 0 : 2 | |||
10. listopad 2013, 17:00 | PSK Union B | Bílá Hora B | PSK Union UMT | 1 : 1 | |||
9. listopad 2013, 13:30 | Řepy | Čechie Smíchov | Zličín UMT. | 6 : 1 | |||
9. listopad 2013, 14:00 | Kolovraty B | Hostivař B | Kolovraty UMT. | 3 : 5 | |||
9. listopad 2013, 10:00 | Zlíchov | Slavoj Suchdol | Zlíchov T. | 5 : 1 | |||
10. listopad 2013, 10:30 | Košíře | Ruzyně | Aritma UMT. | 2 : 2 |
11. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. listopad 2013, 13:30 | Ruzyně | Písnice | Ruzyně T. | 3 : 5 | |||
16. listopad 2013, 13:30 | Slavoj Suchdol | Košíře | Suchdol T. | 1 : 0 | |||
17. listopad 2013, 13:30 | Hostivař B | Zlíchov | Hostivař T. | 1 : 6 | |||
17. listopad 2013, 16:00 | Čechie Smíchov | Kolovraty B | Bráník UMT. | 2 : 2 | |||
17. listopad 2013, 13:30 | Bílá Hora B | Řepy | Bílá Hora T. | 0 : 8 | |||
17. listopad 2013, 15:45 | ČAFC C | PSK Union B | ČAFC UMT. | 5 : 0 |
12. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. duben 2014, 16:30 | Písnice | PSK Union B | Písnice T. | 3 : 2 | |||
5. duben 2014, 16:00 | ČAFC C | Řepy | ČAFC UMT. | 0 : 4 | |||
5. duben 2014, 10:30 | Bílá Hora B | Kolovraty B | Bílá Hora UMT. | 1 : 5 | |||
6. duben 2014, 16:30 | Čechie Smíchov | Zlíchov | Čechie Smíchov T. | 2 : 4 | |||
6. duben 2014, 16:30 | Hostivař B | Košíře | Hostivař T. | 5 : 1 | |||
5. duben 2014, 16:30 | Slavoj Suchdol | Ruzyně | Suchdol T. | 1 : 1 |
13. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. duben 2014, 16:30 | Slavoj Suchdol | Písnice | Suchdol T. | 3 : 3 | |||
13. duben 2014, 16:30 | Ruzyně | Hostivař B | Dukla UMT. | 0 : 1 | |||
13. duben 2014, 16:30 | Košíře | Čechie Smíchov | Košíře T. | 1 : 2 | |||
12. duben 2014, 11:00 | Zlíchov | Bílá Hora B | Zlíchov T. | 3 : 1 | |||
13. duben 2014, 16:30 | Kolovraty B | ČAFC C | Kolovraty UMT. | 7 : 2 | |||
13. duben 2014, 16:30 | Řepy | PSK Union B | Řepy T. | 0 : 1 |
14. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. duben 2014, 17:00 | Písnice | Řepy | Písnice T. | 2 : 2 | |||
17. duben 2014, 18:30 | PSK Union B | Kolovraty B | PSK Union UMT | 1 : 4 | |||
19. duben 2014, 13:30 | ČAFC C | Zlíchov | ČAFC UMT. | 0 : 9 | |||
19. duben 2014, 10:30 | Bílá Hora B | Košíře | Bílá Hora UMT. | 2 : 3 | |||
21. duben 2014, 17:00 | Čechie Smíchov | Ruzyně | Čechie Smíchov T. | 1 : 3 | |||
21. duben 2014, 17:00 | Hostivař B | Slavoj Suchdol | Hostivař T. | 0 : 0 |
15. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. duben 2014, 17:00 | Hostivař B | Písnice | Hostivař T. | 4 : 2 | |||
26. duben 2014, 17:00 | Slavoj Suchdol | Čechie Smíchov | Suchdol T. | 3 : 1 | |||
27. duben 2014, 17:00 | Ruzyně | Bílá Hora B | Dukla UMT. | 1 : 2 | |||
27. duben 2014, 17:00 | Košíře | ČAFC C | Košíře T. | 1 : 1 | |||
26. duben 2014, 11:00 | Zlíchov | PSK Union B | Zlíchov T. | 4 : 1 | |||
26. duben 2014, 17:00 | Kolovraty B | Řepy | Kolovraty UMT. | 0 : 2 |
16. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. květen 2014, 17:00 | Písnice | Kolovraty B | Písnice T. | 3 : 3 | |||
4. květen 2014, 17:00 | Řepy | Zlíchov | Řepy T. | 2 : 2 | |||
4. květen 2014, 17:00 | PSK Union B | Košíře | PSK Union T. | 4 : 1 | |||
4. květen 2014, 17:30 | ČAFC C | Ruzyně | ČAFC UMT. | 5 : 3 | |||
3. květen 2014, 10:30 | Bílá Hora B | Slavoj Suchdol | Bílá Hora UMT. | 2 : 2 | |||
4. květen 2014, 17:00 | Čechie Smíchov | Hostivař B | Čechie Smíchov T. | 6 : 0 |
17. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. květen 2014, 17:00 | Čechie Smíchov | Písnice | Čechie Smíchov T. | 1 : 3 | |||
11. květen 2014, 17:00 | Hostivař B | Bílá Hora B | Hostivař T. | 6 : 0 | |||
10. květen 2014, 17:00 | Slavoj Suchdol | ČAFC C | Suchdol T. | 1 : 4 | |||
11. květen 2014, 17:00 | Ruzyně | PSK Union B | Ruzyně T. | 4 : 2 | |||
11. květen 2014, 17:00 | Košíře | Řepy | Košíře T. | 0 : 0 | |||
10. květen 2014, 11:00 | Zlíchov | Kolovraty B | Zlíchov T. | 2 : 0 |
18. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. květen 2014, 17:00 | Písnice | Zlíchov | Písnice T. | 2 : 6 | |||
17. květen 2014, 17:00 | Kolovraty B | Košíře | Kolovraty UMT. | 2 : 1 | |||
21. květen 2014, 17:30 | Řepy | Ruzyně | Řepy T. | 7 : 0 | |||
18. květen 2014, 17:00 | PSK Union B | Slavoj Suchdol | PSK Union T. | 4 : 0 | |||
17. květen 2014, 13:30 | ČAFC C | Hostivař B | ČAFC UMT. | 0 : 2 | |||
17. květen 2014, 10:30 | Bílá Hora B | Čechie Smíchov | Bílá Hora UMT. | 4 : 0 |
19. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. květen 2014, 10:30 | Bílá Hora B | Písnice | Bílá Hora UMT. | 2 : 2 | |||
25. květen 2014, 17:00 | Čechie Smíchov | ČAFC C | Čechie Smíchov T. | 2 : 0 | |||
25. květen 2014, 17:00 | Hostivař B | PSK Union B | Hostivař T. | 0 : 0 | |||
24. květen 2014, 17:00 | Slavoj Suchdol | Řepy | Suchdol T. | 3 : 3 | |||
25. květen 2014, 17:00 | Ruzyně | Kolovraty B | Ruzyně T. | 3 : 2 | |||
25. květen 2014, 17:00 | Košíře | Zlíchov | Košíře T. | 0 : 11 |
20. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. červen 2014, 17:00 | Písnice | Košíře | Písnice T. | 3 : 2 | |||
12. červen 2014, 18:00 | Zlíchov | Ruzyně | Zlíchov T. | 5 : 1 | |||
1. červen 2014, 13:15 | Kolovraty B | Slavoj Suchdol | Kolovraty UMT. | 2 : 3 | |||
1. červen 2014, 17:00 | Řepy | Hostivař B | Řepy T. | 2 : 1 | |||
1. červen 2014, 17:00 | PSK Union B | Čechie Smíchov | PSK Union T. | 4 : 2 | |||
31. květen 2014, 13:30 | ČAFC C | Bílá Hora B | ČAFC UMT. | 4 : 0 |
21. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. červen 2014, 10:30 | ČAFC C | Písnice | ČAFC UMT. | 1 : 0 | |||
7. červen 2014, 10:30 | Bílá Hora B | PSK Union B | Bílá Hora UMT. | 1 : 5 | |||
8. červen 2014, 17:00 | Čechie Smíchov | Řepy | Čechie Smíchov T. | 1 : 4 | |||
8. červen 2014, 17:00 | Hostivař B | Kolovraty B | Hostivař T. | 3 : 2 | |||
7. červen 2014, 17:00 | Slavoj Suchdol | Zlíchov | Suchdol T. | 0 : 4 | |||
8. červen 2014, 17:00 | Ruzyně | Košíře | Ruzyně T. | 0 : 3 |
22. kolo
Datum | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. červen 2014, 17:00 | Písnice | Ruzyně | Písnice T. | 0 : 0 | |||
15. červen 2014, 17:00 | Košíře | Slavoj Suchdol | Košíře T. | 2 : 4 | |||
14. červen 2014, 11:00 | Zlíchov | Hostivař B | Zlíchov T. | 4 : 1 | |||
15. červen 2014, 16:00 | Kolovraty B | Čechie Smíchov | Kolovraty UMT. | 1 : 1 | |||
15. červen 2014, 17:00 | Řepy | Bílá Hora B | Řepy T. | 3 : 1 | |||
15. červen 2014, 17:00 | PSK Union B | ČAFC C | PSK Union T. | 5 : 3 |