Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  Výběr PFS U13 skončil druhý v Mezikrajské soutěži

Výběr PFS U13 skončil druhý v Mezikrajské soutěži

Výběr PFS U13 skončil druhý v Mezikrajské soutěži

11. června 2018 18:00 » V Třeboni se uskutečnilo republikové finále Mezikrajské soutěže kategorie U13, za účasti výběrů Moravskoslezského KFS, Jihomoravského KFS, Jihočeského KFS a Pražského fotbalového svazu. Všechna utkání na 2x25minut se odehrála v nádherném sportovním areálu Hliník. Po dvou vítězstvích a jedné porážce výběr PFS obsadil druhé místo za výběrem Moravskoslezského KFS, který vyhrál všechna tři utkání. Všem hráčům, trenérům výběru, ale i trenérům z klubů, je třeba poděkovat za celý ročník Mezikrajské soutěže.

Sestava I: Tomas – Hrabák, Salač, Prior, Vitagirov, Šimonovský, Kopecký, Mikuda, Laredo, Lopatář, Rožánek.
Sestava II: Vácha – Slanina, Novák, Mervard, Pančev, Horák, Planka, Procházka, Ťoupal, Nejedlý, Čermák.

Výsledky

Pražský FS – Jihočeský KFS 9:4 (5:2/4:2)
Branky:
Vitagirov 2, Rožánek 2, Procházka 2, Nejedlý 2, Laredo.

Pražský FS – Moravskoslezský KFS 3:4 (0:1/3:3)
Branky:
Slanina, Planka, Nejedlý.

Pražský FS – Jihomoravský KFS 6:3 (4:2/2:1)
Branky:
Vitagirov 2, Kopecký, Rožánek, Slanina, Horák.

Turnaje se zúčastnilo 5 hráčů SK Slavia Praha, 5 hráčů AC Sparta Praha, 5 hráčů Bohemians 1905, 3 hráči FC Tempo Praha, 2 hráči FK Dukla Praha a po jednom hráči FK Slavoj Vyšehrad a FK Viktoria Žižkov. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen David Planka ze Slavie.

Hodnocení: „I přesto, že se nám nepodařilo v turnaji zvítězit, můžeme odjíždět spokojeni. Kluci ve všech utkáních soupeře přehrávali, ukázali největší fotbalovost, která však tentokrát narazila na velmi dobře takticky a fyzicky disponované hráče z Ostravska. Nejlepším utkáním turnaje bylo jednoznačně to poslední, mezi námi a Jihomoravany, kde byly k vidění opravdu krásné akce, a to na obou stranách. Hráči zaslouží poděkování a pochvalu za dobře odvedený výkon i chování během celého turnaje a vlastně i celé, dnes již končící sezóny,“ zhodnotil turnaj trenér výběru Martin Lilling.


Finále MKS U13 2017/2018 konečné pořadí:
1. Moravskoslezský KFS
2. Pražský FS
3. Jihomoravský KFS
4. Jihočeský KFS

Luboš Zákostelský, Grassroots trenér mládeže PFS

Soutěže

Soutěže