Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  Rozhodčí odvolal uznaný gól

Rozhodčí odvolal uznaný gól

14. října 2002 14:00 » Rozhodčí Slavík v zápase druhé Gambrinus ligy mezi Spartou B a HFK Olomouc uznal branku Sparty, kterou vzápětí odvolal.

Kuriózní situace se stala v 15. minutě zápasu. Babnič dává gól, rozhodčí Slavík ukazuje do půlícího kruhu. Hosté protestují a reklamují ofsajd. Rozhodčí Slavík vše diskutuje s asistentem Ludvíkem a vzápětí branku ruší. Nyní protestují samozřejmě Sparťané. K další změně však nedochází a zápas pokračuje se stavem 0:0. Delegát Hora se po zápase k inkriminovanému momentu nechce vyjádřit, prý to bude řešit komise rozhodčích.

Sparta nakonec ve druhém poločase vstřelila Holubem jediný gól zápasu a v tabulce je na třetím místě se ztrátou dvou bodů na vedoucí Opavu. Proti Olomouci v jejím dresu nastoupilo deset hráčů z kádru A mužstva.