Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  Na kempu dívek V Braníku se utvořila nominace na Talent Cup 2018

Na kempu dívek V Braníku se utvořila nominace na Talent Cup 2018

Na kempu dívek V Braníku se utvořila nominace na Talent Cup 2018

29. května 2018 05:00 » V areálu ABC Braník se konal druhý kemp dívek výběru Pražského fotbalového svazu WU13 a WU14. Na kemp bylo pozváno 20 hráček s tímto hráčským zastoupením: AC Sparta Praha – 8 hráček, SK Slavia Praha – 8 hráček, ABC Braník – 2 hráčky, FC Tempo Praha – 1 hráčka a FK Motorlet Praha – 1 hráčka. Po tomto kempu byla vytvořena nominace 16 hráček, které se zúčastní 12. – 13. června turnaje „Talent Cup 2018“ v Třebíči za účasti osmi krajských výběrů.

Dopolední tréninková jednotka byla zaměřena na technické dovednosti zábavnou formou, tak aby se hráčky připravily co nejlépe na odpolední modelové utkání proti soupeřkám ze Slavie Praha. Utkání se hrálo 7+1 na 2x30minut.

„Chtěla jsem, aby si holky zahrály proti holkám, tak jako nás budou čekat soupeřky na turnaji v Třebíči. Na hráčkách bylo vidět, že se chtějí probojovat do závěrečné nominace a do hry dávají všechno. S přístupem, ale i předvedenou hrou, jsem maximálně spokojená,“ řekla po utkání trenérka výběru Michaela Daněčková.

Soutěže

Soutěže