Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  Memoriál Vladimíra Betky: výběr PFS U12 skončil čtvrtý na republikovém finále

Memoriál Vladimíra Betky: výběr PFS U12 skončil čtvrtý na republikovém finále

19. června 2018 06:00 » V areálu FK Motorlet Praha se odehrálo republikové finále výběrů OFS U12 za účasti šesti finalistů: OFS Náchod, OFS Žďár nad Sázavou, OFS Olomouc, OFS Beroun, OFS Klatovy a FS Praha. Po jednom vítězství, jedné remíze a třech porážkách obsadili Pražané čtvrté místo. Vítězem se stal výběr OFS Žďár nad Sázavou.

Turnaj se hrál 2x20minut se sedmi hráči v poli a brankářem, každý výběr odehrál během dvou dnů pět utkání, což představovalo 200 minut hry. Výběr PFS U12 byl složen z 8 klubů s tímto hráčským zastoupením: 4 SK Union Vršovice, 2 FC Přední Kopanina, 2 SC Xaverov, 1 SK Zbraslav, 1 JM Chodov, 1 TJ Junior Praha, 1 Sokol Kolovraty. Všem hráčům, trenérům výběru, ale i trenérům z klubů, je třeba poděkovat za odvedenou práci a reprezentaci Prahy.

Sestava: Balon Tadeáš – Veselý Marek, Sus Antonín, Adamiec Kryštof, Steiner Jakub, Šimr Vít, Zeman David, Bydžovský David, Čepela Matěj, Skalník Filip, Novák Miroslav, Reitmeier Jan.

Hodnocení: „Turnaj byl náročný jak po fyzické stránce, tak úroveň výběrů oproti kvalifikaci byla vyšší. Nám se nepodařil vstup do turnaje, když jsme prohráli úvodní dvě utkání shodně 2:6 a pak už jsme se jen těžko dokázali nastartovat. Charakter a vůli prokázali hráči v posledním utkání, které vyhráli a zlepšili si náladu. Čtvrté místo není zklamáním, ale mělo by být motivací pro hráče na sobě dál pracovat, protože výběry, které skončily před námi, byly o něco lepší,“ zhodnotil turnaj trenér výběru Lukáš Michl.