Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  Lochkovský lazaret

Lochkovský lazaret

29. března 2005 08:00 » Úvodní utkání jarní části 1.B třídy sehráli fotbalisté Sokola Lochkov v neúplné sestavě díky větší marodce v mužstvu. Ta jim navíc během zápasu nevídaně narostla.

Již před utkáním si vedoucí domácího mužstva Karel Košař posteskl, že mu chybí pár hráčů kvůli různým chřipkám. Jeho nadsázkou pronesená věta před úvodním hvizdem sudího "Snad dohrajeme v jedenácti" jakoby předznamenala práci pro domácího zdravotníka.

Hostující Sparta Košíře začala utkání aktivně a mohla záhy o osudu utkání rozhodnout. První morová rána přišla do řad domácích v 19., kdy se zranil Luboš Záhorský a musel odstoupit, po půl hodině hry ze stejného důvodu skončil i Josef Kotouč…

A aby nebylo všem chmurám domácích konec, ve 40. musel odstoupit ze zdravotních důvodů Jan Vokřínek. Ani ne v polovině utkání nebylo koho střídat. Obdivuhodně se však Lochkovští s nesnázemi vyrovnali. Nejen, že ofenzívu hostující Sparty (hrající na Sliveneckém hřišti první poločas z kopce dolů) přes řadu jejích šancí přežili, ale ve druhém poločase sami dvakrát udeřili.

Na perně vybojovaném tříbodovém zisku domácímu lazaretu nic neubralo vyloučení Michala Drahoty ani branka hostí v nastaveném čase. Velké vítězství vůle a bojovnosti oslabených domácích borců.