Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  KM PFS - Pražské výběry porazily Liberecké

KM PFS - Pražské výběry porazily Liberecké

17. dubna 2008 13:53 » „Pražské výběry proti Libereckým“ V úterý 15.4. nastoupily výběry hráčů z Prahy ročníku 1995 a 1994 proti svým vrstevníkům z kraje Libereckého. V 11 hodin nejprve vyběhli na trávník pod vedením trenérů Romana Čiháka a Milana Titěry hráči ročníku 95. Svého soupeře přehráli 1:0. Pro výběry Libereckého KFS byl výsledek takto lichotivý jen díky výkonu svého brankáře. Od 13.15 nastoupili na plochu svěřenci Pavla Richtrmoce. I oni splnili očekávání a zvítězili 3:0, čímž si zachovali také šanci na postup do celonárodního finále.

Mezikrajská soutěž U-14, U-13

Za ročník 1995 Prahu reprezentovali: Soukup, Simič, Pelikán, Novák, Osnedl ( Slávia ); Jelínek,Lukáš,Novotný, Semerád ( Bohemians ); Březina, Hašek, Vondra, Nečas ( Sparta ); Růžička, Kučera, Doupovec, Hruška ( SK Motorlet )

Očima trenéra Čiháka: Po vyrovnaném úvodu utkání jsme převzali iniciativu a vytvořili si několik šancí, které zneškodnil brankář Libereckého výběru. Hlavně díky slabé produktivitě v koncovce skončil první poločas nerozhodně 0:0. Ve druhé půli jsme soupeře zatlačili rychlejší hrou před vlastní pokutové území. Po několika střelách našich hráčů se jako jediný střelec v 50.min. ukázal Jakub Novák, když po pěkné kombinaci zakončil střelou podél gólmana a rozhodl tím celé utkání. V závěru jsme kontrolovali hru a soupeře do šancí nepouštěli. Za bojovný výkon a přístup k utkání zaslouží tentokrát hráči pochvalu.

Za ročník 1994 Prahu reprezentovali: Bricín ( Viktoria Žižkov ); Reiter, Karafiát, Čermák, Flaks, Dobiaš ( Sparta ); Hubínek, Havel, Nerad, Barták, Slánský ( Bohemians ); Eppert, Měska, Hájek, Nedbal, Kavka ( SK Mortorlet )

Očima trenéra Richtrmoce: Těsně před zápasem začalo poměrně silně pršet, oproti předešlým dnům se i silně ochladilo. Prvních 15minut jsme si nechali vnutit hru soupeře a místo hraní fotbalu jsme balony pouze nakopávali. Přesto se již v 5.min. prosadil Nerad po centru Bartáka a vsítil branku hlavou. Postupně se naše hra urovnala a vytvořili jsme si mnoho gólových šancí, které se nám nedařilo proměnit. Těsně před koncem poločasu jednu z šancí proměnil Flaks. Druhý poločas jsme hru kontrolovali, soupeře jsme k protiútoku nepustili a třetí brankou Havla jsme výsledek zpečetili. Výkon ve druhé půli mohl být lepší, ale uspokojení z vedení a několik střídání hráčů hru ovlivnilo. V chladném počasí jsme chvílemi působili zmrzlým dojmem. Zápas jsme zvládli i bez účasti hráčů pražské Slávie, kteří byli tou dobou na turnaji v zahraničí.

Závěr: Výběry čekají závěrečné duely 29. dubna v Lovosicích s Ústeckým krajem. Pokud chtějí pomýšlet na účast v celorepublikovém finále, musí oba ročníky zvítězit.