Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  Hraje se až do konce

Hraje se až do konce

14. října 2002 14:01 » Zápas končí až hvizdem rozhodčího. Tuto starou pravdu potvrdilo i 9. kolo pražského přeboru, kde se rozhodovalo několikrát až v závěru utkání.

Pevné nervy až do posledních minut udrželi zvláště fotbalisté Kyjí a Meteoru. Kyje hrály na Střížkově a brankou Špalka v 90. minutě si odsud nakonec odvezli vítězství 2:1. Podobně vyfoukl body před nosem domácímu Zličínu i libeňský Meteor, jehož hráč Soumar proměnil v 89. minutě pokutový kop a rozhodl o těsném vítězství svého týmu v poměru 1:0.

V závěrečné desetiminutovce padaly rozhodující branky i na jiných stadionech. Vedoucí Vršovice hostily poslední Viktorii 8 a namísto kanonády byly rády za utrápených 1:0 díky brance Šimlingera osm minut před koncem zápasu. Také na hřišti Tempa se čekalo, že domácí borci, kteří pošilhávají po postupu do divize si poradí jednoduše s trápícím se Radotínem. Nakonec útočník Trunečka sedm minut před závěrečným hvizdem zařídil pro domácí alespoň remízu.

Poslední gól v konci utkání padl v Královicích. Dal ho hráč hostující Lokomotivy Vltavín Oborný a definitivně tak zmrazil snahu Královic vyrovnat jednobrankové manko. Oborný se trefil v 89. minutě.