Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  Furt ve střehu

Furt ve střehu

2. listopadu 2004 08:00 » Když jsem si včera do titulku vypůjčil název pořadu oblíbeného vypravěče, netušil jsem, že název druhého pokračování jeho vyprávění použiji opět tak záhy. Uplynulý víkend byl však opravdu bohatý na kuriózní situace.

Tak například v Přeboru dorostu se nedohrálo utkání. Hráči Viktorie Žižkov B si na mistrovské utkání s celkem Hájů vypůjčili hřiště na Pankráci a jistě netušili, že se po něm budou probíhat zhruba čtvrthodinu. Po šestnácti minutách hry totiž nejenže prohrávali již 0:4, ale na škvárovém povrchu místního hřiště již zbylo jen šest statečných.

Viktoriáni totiž nastoupili v pouhých osmi mužích a navíc se potýkali i se smůlou. Nejprve jeden z jejich hráčů fauloval tak nešikovně, že si při zákroku "vyhodil" koleno a musel z utkání odstoupit (tento faul byl dokonce potrestán čtvrtou brankou), z následného útoku zdráv nevyšel ani jeho spoluhráč, který na nerovném terénu špatně došlápl a rovněž pro něj pro pochroumanou dolní končetinu sportovní den skončil. A nejenom pro něho, do kabin šli všichni hráči i trojice sudích – v šesti se kopaná opravdu již hrát nedá.

A když jsme u zranění a rozhodčích, v utkání 1.B třídy Řeporyje B-Čakovice (2:3) se zranil hlavní rozhodčí natolik vážně, že nemohl v rozhodování pokračovat a musel jej zastoupit asistent. A pak že se na pražských hřištích nic zajímavého neděje… fanoušek aby byl furt ve střehu.
 

Soutěže

Soutěže