Facebook YouTube
PFS »  Zpravodajství »  Byl to náš nejslabší zápas v sezoně, zlobil se kouč Kolovrat Dubovči

Byl to náš nejslabší zápas v sezoně, zlobil se kouč Kolovrat Dubovči

Byl to náš nejslabší zápas v sezoně, zlobil se kouč Kolovrat Dubovči

25. dubna 2017 11:00 » Kolovraty udržely náskok v čele tabulky I. B třídy skupiny B. Před Chodovem mají po remíze 1:1 na jeho hřišti dál k dobru jedenáct bodů. Trenér Roman Dubovči ale spokojený nebyl, spíš naopak. Při hodnocení se s týmem nemazlil. „Nezasloužili jsme si bodovat, soupeř měl prostě vyhrát. Udělali jsme ostudu, ostudu, ostudu, ostudu a já jsem zklamaný z přístupu některých hráčů,“ řekl kouč.

Čím si výkon ve šlágru vysvětlujete?
Hráli jsme špatně. Máme problémy s marodkou. Nastoupili kluci, co týden trénovali, ale předtím byli dva měsíce bez fotbalu. Zásah do sestavy byl znatelný, ale to nic nemění na tom, že byl náš přístup k zápasu byl chabý. Odehráli jsme nejslabší zápas celé sezony.

Přitom jste přežili dvě velké šance a sami šli do vedení. Čekal jste, že to tým nastartuje?
Nechápu, co se s námi dělo. To, že nám chyběli hráči, není omluva. Na plac šli kluci, co třeba nedostávají tolik příležitostí. Tak jsem čekal, že se porvou o svoji šanci a odjezdí to. To jsem od nich ale neviděl. Ve hře byla spousta taktických nedostatků, chyb v rozehrávce, špatný výběr místa, bylo toho moc.

Chápu to správně, že jste od týmu čekal alespoň více nasazení a bojovnosti?
Pokud nám to nejde herně, tak se to prostě musí urvat silou s tím, že na to šance nakonec i byly. Ale opět jsme je zahazovali, jako před týdnem s ČZU.

Mohl se na všem podepsat i fakt obrovského náskoku v čele tabulky?
Na rovinu: sice vedeme o dost bodů, ale ještě můžeme mít velký problém, když nám budou takhle vypadávat hráči a ti další budou mít takový přístup. Náskok máme i dál luxusní, ale pokud chceme postoupit, tak musíme kádr doplnit minimálně o osm hráčů.

Vážně čekáte, že by mohla přijít ještě nějaká komplikace?
Může. Minule jsme s ČZU hráli na jednu branku, ale nedali jsme. Soupeř neměl nic. Měli jsme mít o dva body víc. A tady na Chodově jsme k tomu přistoupili, jak jsme k tomu přistoupili, takže tentokrát je bod z naší strany zisk. A zase vypadli další dva lidi ze základní sestavy pro svalové zranění. Nevím, jak to bude vypadat příští týden, asi povoláme mladý, perspektivní, čtyřicetiletý kluky, co teď kopou za juniorku. Ale zkomplikovat si to můžeme asi akorát sami. Po utkání na Chodově musíme poděkovat brankáři Janocskovi, který chytil několik velkých šancí.

Na fotogalerii ze zápasu Chodov - Kolovraty od Pavla Jiříka st. se podívejte ZDE

René Machálek, sport.cz

Soutěže

Soutěže