Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov – rozpis zápasů
A4A
Zápasy doma
A4A0103 | Lochkov – Nebušice B | 06. 09. 2014, 17:00 | Lochkov T. |
A4A0302 | Lochkov – Miškovice B | 20. 09. 2014, 16:30 | Lochkov T. |
A4A0501 | Lochkov – Zbraslav B | 04. 10. 2014, 16:00 | Lochkov T. |
A4A0606 | Lochkov – Lipence B | 11. 10. 2014, 16:00 | Lochkov T. |
A4A0805 | Lochkov – Slivenec B | 25. 10. 2014, 14:30 | Lochkov T. |
A4A1004 | Lochkov – SK Střešovice C | 08. 11. 2014, 14:00 | Lochkov T. |
A4A1305 | Lochkov – Řeporyje B | 11. 04. 2015, 16:30 | Lochkov T. |
A4A1506 | Lochkov – Modřany B | 25. 04. 2015, 17:00 | Lochkov T. |
A4A1802 | Lochkov – Olymp | 16. 05. 2015, 17:00 | Lochkov T. |
A4A2003 | Lochkov – Stodůlky C | 30. 05. 2015, 17:00 | Lochkov T. |
A4A2204 | Lochkov – Chuchle B | 13. 06. 2015, 17:00 | Lochkov T. |
A4A0205 | Řeporyje B – Lochkov | 14. 09. 2014, 17:00 | Řeporyje T. |
A4A0406 | Modřany B – Lochkov | 27. 09. 2014, 15:00 | Modřany T. |
A4A0702 | Olymp – Lochkov | 19. 10. 2014, 12:30 | Olymp T. |
A4A0903 | Stodůlky C – Lochkov | 01. 11. 2014, 14:00 | Stodůlky T. |
A4A1104 | Chuchle B – Lochkov | 15. 11. 2014, 18:15 | Motorlet UMT. |
A4A1203 | Nebušice B – Lochkov | 04. 04. 2015, 16:30 | Nebušice T. |
A4A1402 | Miškovice B – Lochkov | 19. 04. 2015, 17:00 | Miškovice T. |
A4A1601 | Zbraslav B – Lochkov | 03. 05. 2015, 17:00 | Zbraslav T. |
A4A1706 | Lipence B – Lochkov | 10. 05. 2015, 17:00 | Lipence T. |
A4A1905 | Slivenec B – Lochkov | 23. 05. 2015, 17:00 | Slivenec T. |
A4A2104 | SK Střešovice C – Lochkov | 07. 06. 2015, 17:00 | SK Střešovice UMT |
F3A
Zápasy doma
F3A0103 | Lochkov – Troja | 07. 09. 2014, 17:00 | Lochkov T. |
F3A0302 | Lochkov – | 21. 09. 2014, 16:30 | Lochkov T. |
F3A0501 | Lochkov – Bílá Hora | 05. 10. 2014, 16:00 | Lochkov T. |
F3A0606 | Lochkov – Lipence | 12. 10. 2014, 16:00 | Lochkov T. |
F3A0805 | Lochkov – Čakovice | 26. 10. 2014, 14:30 | Lochkov T. |
F3A1004 | Lochkov – FA AZ | 09. 11. 2014, 14:00 | Lochkov T. |
F3A1305 | Lochkov – Zličín B | 12. 04. 2015, 16:30 | Lochkov T. |
F3A1506 | Lochkov – Řepy | 26. 04. 2015, 17:00 | Lochkov T. |
F3A1802 | Lochkov – Nebušice | 17. 05. 2015, 17:00 | Lochkov T. |
F3A2003 | Lochkov – Radotín | 31. 05. 2015, 17:00 | Lochkov T. |
F3A2204 | Lochkov – Březiněves | 14. 06. 2015, 12:00 | Lochkov T. |
F3A0205 | Zličín B – Lochkov | 14. 09. 2014, 14:00 | Zličín T. |
F3A0406 | Řepy – Lochkov | 27. 09. 2014, 09:00 | Řepy T. |
F3A0702 | Nebušice – Lochkov | 18. 10. 2014, 10:00 | Nebušice T. |
F3A0903 | Radotín – Lochkov | 01. 11. 2014, 08:30 | Radotín UMT. |
F3A1104 | Březiněves – Lochkov | 17. 11. 2014, 11:30 | Březiněves T. |
F3A1203 | Troja – Lochkov | 01. 04. 2015, 17:30 | Troja tráva malá |
F3A1402 | – Lochkov | 19. 04. 2015, 17:00 | |
F3A1601 | Bílá Hora – Lochkov | 05. 05. 2015, 17:00 | Bílá Hora UMT. |
F3A1706 | Lipence – Lochkov | 08. 05. 2015, 16:00 | Lipence T. |
F3A1905 | Čakovice – Lochkov | 02. 06. 2015, 18:00 | Čakovice T. |
F3A2104 | FA AZ – Lochkov | 06. 06. 2015, 09:00 | Lochkov T. |
G3C
Zápasy doma
G3C0205 | Lochkov – H.Měcholupy | 14. 09. 2014, 14:00 | Lochkov T. |
G3C0404 | Lochkov – Ďáblice | 28. 09. 2014, 16:30 | Lochkov T. |
G3C0603 | Lochkov – 1999 Praha | 12. 10. 2014, 14:30 | Lochkov T. |
G3C0802 | Lochkov – Háje - SOS | 26. 10. 2014, 13:00 | Lochkov T. |
G3C1106 | Lochkov – Běchovičtí Sršni | 17. 11. 2014, 13:30 | Lochkov T. |
G3C1202 | Lochkov – Troja | 29. 03. 2015, 15:00 | Lochkov T. |
G3C1403 | Lochkov – Junior | 19. 04. 2015, 17:00 | Lochkov T. |
G3C1604 | Lochkov – Dolní Počernice | 03. 05. 2015, 17:00 | Lochkov T. |
G3C1805 | Lochkov – Praga | 17. 05. 2015, 15:30 | Lochkov T. |
G3C2006 | Lochkov – Ruzyně | 31. 05. 2015, 15:30 | Lochkov T. |
G3C2101 | Lochkov – Klánovice | 07. 06. 2015, 17:00 | Lochkov T. |
G3C0102 | Troja – Lochkov | 06. 09. 2014, 09:00 | Troja T malá |
G3C0303 | Junior – Lochkov | 21. 09. 2014, 14:00 | V úžlabině UMT. |
G3C0504 | Dolní Počernice – Lochkov | 04. 10. 2014, 14:30 | D.Počernice T. |
G3C0705 | Praga – Lochkov | 19. 10. 2014, 10:30 | Praga T. |
G3C0906 | Ruzyně – Lochkov | 02. 11. 2014, 13:00 | Ruzyně UMT malá 64x40 |
G3C1001 | Klánovice – Lochkov | 09. 11. 2014, 12:00 | Lochkov T. |
G3C1305 | H.Měcholupy – Lochkov | 12. 04. 2015, 10:00 | H.Měcholupy UMT. |
G3C1504 | Ďáblice – Lochkov | 26. 04. 2015, 11:00 | Ďáblice UMT |
G3C1703 | 1999 Praha – Lochkov | 08. 05. 2015, 09:00 | Stodůlky UMT |
G3C1902 | Háje - SOS – Lochkov | 23. 05. 2015, 13:15 | Schulhoffova (P-11) UMT |
G3C2206 | Běchovičtí Sršni – Lochkov | 14. 06. 2015, 11:00 | Běchovice T. |
H3F
Zápasy doma
H3F0104 | Lochkov – Třeboradice | 07. 09. 2014, 15:30 | Lochkov T. |
H3F0303 | Lochkov – 1999 Praha | 21. 09. 2014, 16:30 | Lochkov T. |
H3F0502 | Lochkov – Dolní Počernice | 05. 10. 2014, 14:30 | Lochkov T. |
H3F0701 | Lochkov – Bohnice | 19. 10. 2014, 15:30 | Lochkov T. |
H3F0805 | Lochkov – Ďáblice | 26. 10. 2014, 11:30 | Lochkov T. |
H3F1103 | Lochkov – Březiněves | 25. 04. 2015, 15:00 | Lochkov T. |
H3F1304 | Lochkov – SK Střešovice | 10. 05. 2015, 17:00 | Lochkov T. |
H3F1505 | Lochkov – Xaverov sdružení | 24. 05. 2015, 17:00 | Lochkov T. |
H3F1802 | Lochkov – Klánovice | 13. 06. 2015, 15:00 | Lochkov T. |
H3F0203 | Březiněves – Lochkov | 14. 09. 2014, 17:00 | Březiněves T. |
H3F0404 | SK Střešovice – Lochkov | 27. 09. 2014, 08:30 | SK Střešovice UMT |
H3F0605 | Xaverov sdružení – Lochkov | 12. 10. 2014, 10:00 | H.Počernice -UMT |
H3F0902 | Klánovice – Lochkov | 02. 11. 2014, 14:00 | Lochkov T. |
H3F1004 | Třeboradice – Lochkov | 18. 04. 2015, 09:00 | Třeboradice UMT malá |
H3F1203 | 1999 Praha – Lochkov | 01. 05. 2015, 09:00 | Stodůlky UMT |
H3F1402 | Dolní Počernice – Lochkov | 16. 05. 2015, 15:30 | D.Počernice T. |
H3F1601 | Bohnice – Lochkov | 31. 05. 2015, 08:45 | Bohnice T. |
H3F1705 | Ďáblice – Lochkov | 06. 06. 2015, 09:00 | Ďáblice UMT |
H3I
Zápasy doma
H3I0103 | Lochkov – Kyje Praha 14 | 07. 09. 2014, 14:00 | Lochkov T. |
H3I0302 | Lochkov – Cholupice | 21. 09. 2014, 15:00 | Lochkov T. |
H3I0501 | Lochkov – Vyšehrad | 05. 10. 2014, 13:00 | Lochkov T. |
H3I0605 | Lochkov – Řeporyje | 12. 10. 2014, 13:00 | Lochkov T. |
H3I0804 | Lochkov – Modřany | 26. 10. 2014, 10:00 | Lochkov T. |
H3I1104 | Lochkov – Chuchle | 25. 04. 2015, 13:30 | Lochkov T. |
H3I1305 | Lochkov – Radotín | 14. 05. 2015, 18:00 | Lochkov T. |
H3I1602 | Lochkov – Zlíchov | 30. 05. 2015, 15:30 | Lochkov T. |
H3I1803 | Lochkov – Uhelné sklady | 13. 06. 2015, 13:30 | Lochkov T. |
H3I0204 | Chuchle – Lochkov | 12. 09. 2014, 16:00 | Chuchle T. |
H3I0405 | Radotín – Lochkov | 27. 09. 2014, 10:00 | Radotín UMT. |
H3I0702 | Zlíchov – Lochkov | 17. 10. 2014, 17:00 | Zlíchov T. |
H3I0903 | Uhelné sklady – Lochkov | 01. 11. 2014, 11:00 | Uhelné sklady T. |
H3I1003 | Kyje Praha 14 – Lochkov | 17. 04. 2015, 17:00 | Kyje UMT |
H3I1202 | Cholupice – Lochkov | 03. 05. 2015, 12:30 | Cholupice T. |
H3I1401 | Vyšehrad – Lochkov | 15. 05. 2015, 16:00 | Vyšehrad UMT. |
H3I1505 | Řeporyje – Lochkov | 24. 05. 2015, 09:00 | Řeporyje T. |
H3I1704 | Modřany – Lochkov | 05. 06. 2015, 17:00 | Modřany T. |