Uhelné sklady
- Soutěž: H3E
Sezóny
Tabulka 2012/13 | ||||||||
# | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šeberov | 3 | 3 | 0 | 0 | 81 : 7 | 9 | |
2. | Nusle | 3 | 3 | 0 | 0 | 50 : 12 | 9 | |
3. | H.Měcholupy | 3 | 2 | 0 | 1 | 47 : 21 | 6 | |
4. | Uhelné sklady | 3 | 2 | 0 | 1 | 27 : 35 | 6 | |
5. | Slavoj Podolí | 3 | 1 | 1 | 1 | 25 : 31 | 4 | |
6. | Union Žižkov | 2 | 1 | 0 | 1 | 17 : 11 | 3 | |
7. | PSK Union | 2 | 1 | 0 | 1 | 12 : 16 | 3 | |
8. | Xaverov sdružení B | 3 | 1 | 0 | 2 | 21 : 28 | 3 | |
9. | Dubeč | 3 | 1 | 0 | 2 | 18 : 29 | 3 | |
10. | Sparta Krč B | 3 | 1 | 0 | 2 | 26 : 45 | 3 | |
11. | Uhřiněves | 3 | 0 | 1 | 2 | 15 : 64 | 1 | |
12. | Čechie Smíchov | 3 | 0 | 0 | 3 | 9 : 49 | 0 | |
Legenda#: Pořadí klubu, Z: Odehrané zápasy, V: Počet vítězných zápasů, R: Počet nerozhodných zápasů, P: Počet prohraných zápasů, B: Počet bodů |
Statistika sezóny 2012/13 | |||
Doma | Venku | Celkem | |
---|---|---|---|
Výhry | 0 | 2 | 2 |
Remízy | 0 | 0 | 0 |
Prohry | 1 | 0 | 1 |
Vstřelené góly | 0 | 0 | 0 |
Obdržené góly | 0 | 0 | 0 |
Žluté karty | 0 | 0 | 0 |
Červené karty | 0 | 0 | 0 |
Góly v základní hrací době | 0 | 0 | 0 |
Góly v nastavení | 0 | 0 | 0 |
Proměněné penalty | 0 | 0 | 0 |
Neproměněné penalty | 0 | 0 | 0 |
Grafy
Zápasy | ||||||||
Zápas | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
H3E0101 | 09. 09. | 15:30 | Uhelné sklady | Čechie Smíchov | ||||
H3E0206 | 16. 09. | 12:45 | Uhelné sklady | Union Žižkov | ||||
H3E0302 | 21. 09. | 17:00 | Nusle | Uhelné sklady | ||||
H3E0405 | 30. 09. | 15:00 | Uhelné sklady | Slavoj Podolí | ||||
H3E0503 | 05. 10. | 16:00 | Sparta Krč B | Uhelné sklady | ||||
H3E0604 | 13. 10. | 14:30 | Uhelné sklady | Šeberov | ||||
H3E0704 | 20. 10. | 09:30 | Dubeč | Uhelné sklady | ||||
H3E0803 | 22. 10. | 16:30 | Uhelné sklady | Uhřiněves | ||||
H3E0905 | 02. 11. | 16:30 | PSK Union | Uhelné sklady | ||||
H3E1002 | 11. 11. | 12:30 | Uhelné sklady | Xaverov sdruže… | ||||
H3E1106 | 17. 11. | 12:30 | H.Měcholupy | Uhelné sklady | ||||
H3E1201 | 04. 04. | 16:30 | Čechie Smíchov | Uhelné sklady | ||||
H3E1402 | 05. 04. | 16:00 | Uhelné sklady | Nusle | ||||
H3E1505 | 13. 04. | 13:00 | Slavoj Podolí | Uhelné sklady | ||||
H3E1603 | 19. 04. | 16:00 | Uhelné sklady | Sparta Krč B | ||||
H3E1704 | 26. 04. | 17:00 | Šeberov | Uhelné sklady | ||||
H3E1804 | 02. 05. | 16:30 | Uhelné sklady | Dubeč | ||||
H3E1903 | 14. 05. | 17:00 | Uhřiněves | Uhelné sklady | ||||
H3E2005 | 17. 05. | 17:00 | Uhelné sklady | PSK Union | ||||
H3E2102 | 26. 05. | 11:15 | Xaverov sdruže… | Uhelné sklady | 9:11 | |||
H3E2206 | 31. 05. | 16:00 | Uhelné sklady | H.Měcholupy | 6:22 | |||
H3E1306 | 06. 06. | 17:00 | Union Žižkov | Uhelné sklady | 4:10 |