Satalice
- Soutěž: D2A
Sezóny
Tabulka 2011/12 | ||||||||
# | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Admira B | 23 | 20 | 1 | 2 | 108 : 21 | 61 | |
2. | Loko. Vltavín | 23 | 16 | 4 | 3 | 122 : 37 | 52 | |
3. | Junior B | 23 | 16 | 4 | 3 | 103 : 31 | 52 | |
4. | SK Střešovice B | 22 | 15 | 1 | 6 | 81 : 38 | 46 | |
5. | Chodov | 23 | 13 | 3 | 7 | 50 : 33 | 42 | |
6. | Radotín | 23 | 11 | 3 | 9 | 64 : 51 | 36 | |
7. | Dukla C | 23 | 11 | 2 | 10 | 70 : 54 | 35 | |
8. | Stodůlky | 22 | 10 | 4 | 8 | 71 : 46 | 34 | |
9. | Háje | 23 | 9 | 7 | 7 | 53 : 52 | 34 | |
10. | Újezd nad Lesy | 23 | 7 | 3 | 13 | 50 : 93 | 24 | |
11. | Ďáblice | 23 | 5 | 4 | 14 | 61 : 89 | 19 | |
12. | Satalice | 23 | 5 | 2 | 16 | 40 : 80 | 17 | |
13. | Čechie Smíchov | 23 | 1 | 2 | 20 | 30 : 107 | 5 | |
14. | Miškovice | 23 | 1 | 0 | 22 | 15 : 186 | 3 | |
Legenda#: Pořadí klubu, Z: Odehrané zápasy, V: Počet vítězných zápasů, R: Počet nerozhodných zápasů, P: Počet prohraných zápasů, B: Počet bodů |
Statistika sezóny 2011/12 | |||
Doma | Venku | Celkem | |
---|---|---|---|
Výhry | 0 | 0 | 0 |
Remízy | 0 | 0 | 0 |
Prohry | 0 | 0 | 0 |
Vstřelené góly | 0 | 0 | 0 |
Obdržené góly | 0 | 0 | 0 |
Žluté karty | 0 | 0 | 0 |
Červené karty | 0 | 0 | 0 |
Góly v základní hrací době | 0 | 0 | 0 |
Góly v nastavení | 0 | 0 | 0 |
Proměněné penalty | 0 | 0 | 0 |
Neproměněné penalty | 0 | 0 | 0 |
Grafy
Zápasy | ||||||||
Zápas | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D2A0105 | 21. 08. | 17:00 | Čechie Smíchov | Satalice | 0:3 | |||
D2A0203 | 28. 08. | 17:00 | Satalice | Háje | 0:1 | |||
D2A0306 | 04. 09. | 14:30 | Junior B | Satalice | 5:1 | |||
D2A0402 | 10. 09. | 10:15 | Satalice | Miškovice | 2:3 | |||
D2A0507 | 18. 09. | 12:30 | Dukla C | Satalice | 1:0 | |||
D2A0601 | 24. 09. | 13:00 | SK Střešovice B | Satalice | 5:3 | |||
D2A0707 | 02. 10. | 13:30 | Satalice | Stodůlky | 2:1 | |||
D2A0802 | 08. 10. | 16:15 | Admira B | Satalice | 6:1 | |||
D2A0906 | 16. 10. | 13:30 | Satalice | Loko. Vltavín | 0:5 | |||
D2A1003 | 23. 10. | 13:00 | Chodov | Satalice | 1:0 | |||
D2A1105 | 30. 10. | 14:30 | Satalice | Radotín | 4:2 | |||
D2A1204 | 05. 11. | 10:00 | Újezd nad Lesy | Satalice | 1:1 | |||
D2A1304 | 13. 11. | 14:00 | Satalice | Ďáblice | 2:2 | |||
D2A1405 | 24. 03. | 15:00 | Satalice | Čechie Smíchov | 3:2 | |||
D2A1503 | 31. 03. | 12:30 | Háje | Satalice | 4:1 | |||
D2A1606 | 09. 04. | 16:30 | Satalice | Junior B | 0:5 | |||
D2A1702 | 14. 04. | 16:30 | Miškovice | Satalice | 0:6 | |||
D2A1807 | 21. 04. | 11:30 | Satalice | Dukla C | 1:7 | |||
D2A1901 | 29. 04. | 14:30 | Satalice | SK Střešovice B | 2:8 | |||
D2A2007 | 06. 05. | 14:30 | Stodůlky | Satalice | 9:2 | |||
D2A2102 | 12. 05. | 17:00 | Satalice | Admira B | 2:3 | |||
D2A2303 | 16. 05. | 17:00 | Satalice | Chodov | 1:2 | |||
D2A2206 | 18. 05. | 17:30 | Loko. Vltavín | Satalice | 7:3 | |||
D2A2405 | 02. 06. | 10:30 | Radotín | Satalice | ||||
D2A2504 | 09. 06. | 11:30 | Satalice | Újezd nad Lesy | ||||
D2A2604 | 17. 06. | 17:00 | Ďáblice | Satalice |