Újezd P-4
- Soutěž: D2A
Sezóny
Tabulka 2014/15 | ||||||||
# | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zličín | 22 | 19 | 1 | 2 | 103 : 25 | 58 | |
2. | SK Střešovice B | 22 | 15 | 5 | 2 | 124 : 26 | 50 | |
3. | Ďáblice | 22 | 16 | 2 | 4 | 68 : 15 | 50 | |
4. | Aritma B | 22 | 16 | 0 | 6 | 91 : 24 | 48 | |
5. | ČAFC | 22 | 13 | 2 | 7 | 99 : 32 | 41 | |
6. | Újezd nad Lesy | 22 | 9 | 2 | 11 | 54 : 58 | 29 | |
7. | Dubeč | 22 | 8 | 3 | 11 | 65 : 63 | 27 | |
8. | Praga | 22 | 8 | 3 | 11 | 48 : 60 | 27 | |
9. | PSK Union | 22 | 8 | 2 | 12 | 53 : 73 | 26 | |
10. | Újezd P-4 | 22 | 7 | 0 | 15 | 49 : 73 | 21 | |
11. | Junior | 22 | 2 | 0 | 20 | 28 : 128 | 6 | |
12. | Štěrboholy | 22 | 1 | 0 | 21 | 16 : 221 | 3 | |
Legenda#: Pořadí klubu, Z: Odehrané zápasy, V: Počet vítězných zápasů, R: Počet nerozhodných zápasů, P: Počet prohraných zápasů, B: Počet bodů |
Statistika sezóny 2014/15 | |||
Doma | Venku | Celkem | |
---|---|---|---|
Výhry | 3 | 4 | 7 |
Remízy | 0 | 0 | 0 |
Prohry | 8 | 7 | 15 |
Vstřelené góly | 0 | 0 | 0 |
Obdržené góly | 0 | 0 | 0 |
Žluté karty | 0 | 0 | 0 |
Červené karty | 0 | 0 | 0 |
Góly v základní hrací době | 0 | 0 | 0 |
Góly v nastavení | 0 | 0 | 0 |
Proměněné penalty | 0 | 0 | 0 |
Neproměněné penalty | 0 | 0 | 0 |
Grafy
Zápasy | ||||||||
Zápas | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D2A0106 | 07. 09. | 17:00 | Aritma B | Újezd P-4 | 3:1 | |||
D2A0201 | 12. 09. | 18:15 | PSK Union | Újezd P-4 | 2:6 | |||
D2A0306 | 21. 09. | 14:30 | Újezd P-4 | Junior | 3:4 | |||
D2A0402 | 27. 09. | 10:30 | Praga | Újezd P-4 | 3:0 | |||
D2A0505 | 05. 10. | 14:00 | Újezd P-4 | Dubeč | 5:4 | |||
D2A0603 | 12. 10. | 16:00 | SK Střešovice … | Újezd P-4 | 11:0 | |||
D2A0704 | 19. 10. | 13:30 | Újezd P-4 | Štěrboholy | 12:0 | |||
D2A0804 | 26. 10. | 16:00 | ČAFC | Újezd P-4 | 0:3 | |||
D2A0903 | 02. 11. | 12:00 | Újezd P-4 | Újezd nad Lesy | 2:3 | |||
D2A1005 | 09. 11. | 11:15 | Zličín | Újezd P-4 | 7:0 | |||
D2A1102 | 17. 11. | 11:30 | Újezd P-4 | Ďáblice | 1:2 | |||
D2A1206 | 06. 04. | 14:30 | Újezd P-4 | Aritma B | 1:3 | |||
D2A1301 | 11. 04. | 15:15 | Újezd P-4 | PSK Union | 0:1 | |||
D2A1406 | 18. 04. | 10:30 | Junior | Újezd P-4 | 1:7 | |||
D2A1502 | 25. 04. | 13:00 | Újezd P-4 | Praga | 3:1 | |||
D2A1605 | 03. 05. | 14:30 | Dubeč | Újezd P-4 | 5:0 | |||
D2A1703 | 10. 05. | 15:00 | Újezd P-4 | SK Střešovice … | 0:5 | |||
D2A1804 | 17. 05. | 17:00 | Štěrboholy | Újezd P-4 | 1:3 | |||
D2A1904 | 24. 05. | 15:00 | Újezd P-4 | ČAFC | 1:6 | |||
D2A2003 | 30. 05. | 17:00 | Újezd nad Lesy | Újezd P-4 | 3:0 | |||
D2A2105 | 07. 06. | 15:00 | Újezd P-4 | Zličín | 0:4 | |||
D2A2202 | 13. 06. | 12:00 | Ďáblice | Újezd P-4 | 4:1 |