G3E – 83 SPŘ (1HP) – rozpis zápasů
Výsledky zápasů
1. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E0101 | 05. 09. | 17:00 | Uhříněves | Modřany | Uhříněves… | 4:3 | |||
G3E0102 | 06. 09. | 09:00 | Čechie Smíchov | PSK Union | Čechie Sm… | 7:5 | |||
G3E0103 | 07. 09. | 11:30 | Libuš | Slavoj Podolí | Libuš UM… | 6:3 | |||
G3E0104 | 05. 09. | 17:00 | Dolní Měcholupy | Šeberov | D.Měcholu… | 4:10 | |||
G3E0105 | 04. 09. | 18:00 | Královice | SK Praha 4 | Královice… | 7:14 |
2. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E0201 | 14. 09. | 17:00 | Modřany | SK Praha 4 | Modřany … | 1:14 | |||
G3E0202 | 12. 09. | 17:30 | Šeberov | Královice | Šeberov … | 11:7 | |||
G3E0203 | 12. 09. | 17:00 | Slavoj Podolí | Dolní Měcholupy | Podolí … | 1:14 | |||
G3E0204 | 12. 09. | 16:30 | PSK Union | Libuš | PSK Union… | 7:11 | |||
G3E0205 | 25. 09. | 17:00 | Uhříněves | Čechie Smíchov | Uhříněves… | 7:3 |
3. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E0301 | 20. 09. | 09:00 | Čechie Smíchov | Modřany | Čechie Sm… | 0:1 | |||
G3E0302 | 21. 09. | 11:30 | Libuš | Uhříněves | Libuš UM… | 16:1 | |||
G3E0303 | 19. 09. | 17:00 | Dolní Měcholupy | PSK Union | D.Měcholu… | 16:4 | |||
G3E0304 | 18. 09. | 17:30 | Královice | Slavoj Podolí | Královice… | 7:6 | |||
G3E0305 | 19. 09. | 17:00 | SK Praha 4 | Šeberov | Nusle T. | 4:9 |
4. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E0401 | 28. 09. | 17:00 | Modřany | Šeberov | Modřany … | 2:27 | |||
G3E0402 | 26. 09. | 17:00 | Slavoj Podolí | SK Praha 4 | Podolí … | 4:8 | |||
G3E0403 | 26. 09. | 16:30 | PSK Union | Královice | PSK Union… | 0:10 | |||
G3E0404 | 26. 09. | 17:00 | Uhříněves | Dolní Měcholupy | Uhříněves… | 2:20 | |||
G3E0405 | 27. 09. | 09:00 | Čechie Smíchov | Libuš | Čechie Sm… | 1:11 |
5. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E0501 | 05. 10. | 10:00 | Libuš | Modřany | Libuš UM… | 12:2 | |||
G3E0502 | 03. 10. | 16:30 | Dolní Měcholupy | Čechie Smíchov | D.Měcholu… | 26:1 | |||
G3E0503 | 02. 10. | 17:00 | Královice | Uhříněves | Královice… | 6:7 | |||
G3E0504 | 03. 10. | 16:30 | SK Praha 4 | PSK Union | Nusle T. | 11:1 | |||
G3E0505 | 03. 10. | 17:30 | Šeberov | Slavoj Podolí | Šeberov … | 5:3 |
6. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E0601 | 12. 10. | 17:00 | Modřany | Slavoj Podolí | Modřany … | 3:6 | |||
G3E0602 | 10. 10. | 16:30 | PSK Union | Šeberov | PSK Union… | 0:24 | |||
G3E0603 | 10. 10. | 16:30 | Uhříněves | SK Praha 4 | Uhříněves… | 3:15 | |||
G3E0604 | 11. 10. | 09:00 | Čechie Smíchov | Královice | Čechie Sm… | 3:11 | |||
G3E0605 | 11. 10. | 11:30 | Libuš | Dolní Měcholupy | Libuš UM… | 5:11 |
7. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E0701 | 17. 10. | 16:30 | Dolní Měcholupy | Modřany | D.Měcholu… | 16:6 | |||
G3E0702 | 16. 10. | 16:30 | Královice | Libuš | Štěrbohol… | 3:5 | |||
G3E0703 | 17. 10. | 16:15 | SK Praha 4 | Čechie Smíchov | Nusle T. | 15:2 | |||
G3E0704 | 17. 10. | 17:30 | Šeberov | Uhříněves | Šeberov … | 16:7 | |||
G3E0705 | 19. 10. | 14:00 | Slavoj Podolí | PSK Union | Podolí … | 17:3 |
8. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E0801 | 23. 10. | 16:30 | Modřany | PSK Union | Modřany … | 5:6 | |||
G3E0802 | 24. 10. | 16:00 | Uhříněves | Slavoj Podolí | Uhříněves… | 3:8 | |||
G3E0803 | 23. 10. | 17:00 | Čechie Smíchov | Šeberov | Čechie Sm… | 3:21 | |||
G3E0804 | 24. 10. | 14:45 | Libuš | SK Praha 4 | Libuš UM… | 5:11 | |||
G3E0805 | 24. 10. | 16:00 | Dolní Měcholupy | Královice | D.Měcholu… | 12:6 |
9. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E0901 | 11. 09. | 18:00 | Královice | Modřany | Královice… | 12:3 | |||
G3E0902 | 02. 11. | 09:00 | SK Praha 4 | Dolní Měcholupy | Nusle T. | 7:8 | |||
G3E0903 | 31. 10. | 17:30 | Šeberov | Libuš | Šeberov … | 14:1 | |||
G3E0904 | 02. 11. | 12:30 | Slavoj Podolí | Čechie Smíchov | Podolí … | 6:1 | |||
G3E0905 | 31. 10. | 16:30 | PSK Union | Uhříněves | PSK Union… | 6:2 |
10. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E1001 | 19. 04. | 17:00 | Modřany | Uhříněves | Modřany … | 9:7 | |||
G3E1002 | 18. 04. | 08:45 | PSK Union | Čechie Smíchov | PSK Union… | 5:6 | |||
G3E1003 | 17. 04. | 17:00 | Slavoj Podolí | Libuš | Podolí … | 9:2 | |||
G3E1004 | 17. 04. | 17:00 | Šeberov | Dolní Měcholupy | Šeberov … | 10:8 | |||
G3E1005 | 17. 04. | 17:00 | SK Praha 4 | Královice | Nusle T. | 4:3 |
11. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E1101 | 24. 04. | 17:00 | SK Praha 4 | Modřany | Nusle T. | 12:1 | |||
G3E1102 | 23. 04. | 17:30 | Královice | Šeberov | Štěrbohol… | 4:16 | |||
G3E1103 | 24. 04. | 17:00 | Dolní Měcholupy | Slavoj Podolí | D.Měcholu… | 4:4 | |||
G3E1104 | 25. 04. | 08:45 | Libuš | PSK Union | PSK Union… | 15:2 | |||
G3E1105 | 25. 04. | 09:00 | Čechie Smíchov | Uhříněves | Čechie Sm… | 3:7 |
12. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E1201 | 03. 05. | 17:00 | Modřany | Čechie Smíchov | Modřany … | 8:2 | |||
G3E1202 | 30. 04. | 17:00 | Uhříněves | Libuš | Uhříněves… | 14:3 | |||
G3E1203 | 29. 04. | 16:45 | PSK Union | Dolní Měcholupy | PSK Union… | 3:17 | |||
G3E1204 | 21. 04. | 17:00 | Slavoj Podolí | Královice | Podolí … | 8:2 | |||
G3E1205 | 29. 04. | 17:00 | Šeberov | SK Praha 4 | Šeberov … | 4:9 |
13. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E1301 | 06. 05. | 18:00 | Šeberov | Modřany | Šeberov … | 21:1 | |||
G3E1302 | 07. 05. | 17:00 | SK Praha 4 | Slavoj Podolí | Nusle T. | 9:6 | |||
G3E1303 | 07. 05. | 17:30 | Královice | PSK Union | Štěrbohol… | 11:1 | |||
G3E1304 | 07. 05. | 17:00 | Dolní Měcholupy | Uhříněves | D.Měcholu… | 10:5 | |||
G3E1305 | 08. 05. | 10:00 | Libuš | Čechie Smíchov | Libuš UM… | 11:5 |
14. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E1401 | 17. 05. | 17:00 | Modřany | Libuš | Modřany … | 0:4 | |||
G3E1402 | 16. 05. | 09:00 | Čechie Smíchov | Dolní Měcholupy | Čechie Sm… | 2:13 | |||
G3E1403 | 15. 05. | 17:00 | Uhříněves | Královice | Uhříněves… | 7:5 | |||
G3E1404 | 15. 05. | 16:45 | PSK Union | SK Praha 4 | PSK Union… | 1:15 | |||
G3E1405 | 03. 06. | 17:30 | Slavoj Podolí | Šeberov | Podolí … | 1:8 |
15. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E1501 | 22. 05. | 17:00 | Slavoj Podolí | Modřany | Podolí … | 2:1 | |||
G3E1502 | 22. 05. | 18:00 | Šeberov | PSK Union | Šeberov … | 20:6 | |||
G3E1503 | 22. 05. | 17:00 | SK Praha 4 | Uhříněves | Nusle T. | 13:2 | |||
G3E1504 | 21. 05. | 17:30 | Královice | Čechie Smíchov | Štěrbohol… | 4:3 | |||
G3E1505 | 22. 05. | 17:00 | Dolní Měcholupy | Libuš | D.Měcholu… | 23:4 |
16. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E1601 | 31. 05. | 17:00 | Modřany | Dolní Měcholupy | Modřany … | 1:8 | |||
G3E1602 | 31. 05. | 11:30 | Libuš | Královice | Libuš UM… | 3:10 | |||
G3E1603 | 30. 05. | 09:00 | Čechie Smíchov | SK Praha 4 | Čechie Sm… | 2:17 | |||
G3E1604 | 29. 05. | 17:00 | Uhříněves | Šeberov | Uhříněves… | 2:8 | |||
G3E1605 | 29. 05. | 16:45 | PSK Union | Slavoj Podolí | PSK Union… | 0:18 |
17. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E1701 | 06. 06. | 08:45 | PSK Union | Modřany | PSK Union… | 12:15 | |||
G3E1702 | 05. 06. | 17:00 | Slavoj Podolí | Uhříněves | Podolí … | 9:1 | |||
G3E1703 | 05. 06. | 18:00 | Šeberov | Čechie Smíchov | Šeberov … | 13:3 | |||
G3E1704 | 07. 06. | 10:30 | SK Praha 4 | Libuš | Nusle T. | 16:2 | |||
G3E1705 | 04. 06. | 17:30 | Královice | Dolní Měcholupy | Štěrbohol… | 6:9 |
18. kolo
Zápas | Datum | Hodina | Domácí | Hosté | Hřiště | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3E1801 | 14. 06. | 17:00 | Modřany | Královice | Modřany … | 8:7 | |||
G3E1802 | 12. 06. | 17:00 | Dolní Měcholupy | SK Praha 4 | D.Měcholu… | 4:15 | |||
G3E1803 | 14. 06. | 11:30 | Libuš | Šeberov | Libuš UM… | 3:9 | |||
G3E1804 | 13. 06. | 09:00 | Čechie Smíchov | Slavoj Podolí | Čechie Sm… | 2:8 | |||
G3E1805 | 12. 06. | 17:00 | Uhříněves | PSK Union | Uhříněves… | 23:0 |