Př.Kopanina
- Soutěž: D1A
Sezóny
Tabulka 2011/12 | ||||||||
# | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Admira | 23 | 20 | 0 | 3 | 85 : 33 | 60 | |
2. | Bohemians Praha | 23 | 16 | 4 | 3 | 75 : 38 | 52 | |
3. | SK Střešovice | 23 | 15 | 2 | 6 | 82 : 47 | 47 | |
4. | Vršovice | 23 | 13 | 0 | 10 | 63 : 36 | 39 | |
5. | Libuš | 23 | 12 | 2 | 9 | 39 : 36 | 38 | |
6. | Aritma | 23 | 10 | 4 | 9 | 61 : 49 | 34 | |
7. | Braník | 23 | 10 | 4 | 9 | 52 : 56 | 34 | |
8. | H.Měcholupy | 23 | 10 | 3 | 10 | 53 : 55 | 33 | |
9. | Junior | 23 | 9 | 3 | 11 | 58 : 56 | 30 | |
10. | Tempo | 23 | 9 | 2 | 12 | 50 : 63 | 29 | |
11. | Slavoj Podolí | 23 | 8 | 2 | 13 | 33 : 58 | 26 | |
12. | ČAFC | 23 | 6 | 1 | 16 | 50 : 72 | 19 | |
13. | Zličín | 23 | 4 | 5 | 14 | 30 : 65 | 17 | |
14. | Př.Kopanina | 23 | 2 | 2 | 19 | 20 : 87 | 8 | |
Legenda#: Pořadí klubu, Z: Odehrané zápasy, V: Počet vítězných zápasů, R: Počet nerozhodných zápasů, P: Počet prohraných zápasů, B: Počet bodů |
Statistika sezóny 2011/12 | |||
Doma | Venku | Celkem | |
---|---|---|---|
Výhry | 0 | 0 | 0 |
Remízy | 0 | 0 | 0 |
Prohry | 0 | 0 | 0 |
Vstřelené góly | 0 | 0 | 0 |
Obdržené góly | 0 | 0 | 0 |
Žluté karty | 0 | 0 | 0 |
Červené karty | 0 | 0 | 0 |
Góly v základní hrací době | 0 | 0 | 0 |
Góly v nastavení | 0 | 0 | 0 |
Proměněné penalty | 0 | 0 | 0 |
Neproměněné penalty | 0 | 0 | 0 |
Grafy
Zápasy | ||||||||
Zápas | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1A0104 | 21. 08. | 14:45 | Admira | Př.Kopanina | 15:1 | |||
D1A0204 | 28. 08. | 17:00 | Př.Kopanina | Junior | 0:3 | |||
D1A0305 | 03. 09. | 16:00 | Zličín | Př.Kopanina | 0:2 | |||
D1A0403 | 11. 09. | 17:00 | Př.Kopanina | Vršovice | 1:3 | |||
D1A0506 | 17. 09. | 12:45 | Libuš | Př.Kopanina | 0:0 | |||
D1A0602 | 25. 09. | 16:30 | Př.Kopanina | Slavoj Podolí | 2:1 | |||
D1A0707 | 28. 09. | 12:30 | Bohemians Praha | Př.Kopanina | 3:0 | |||
D1A0801 | 09. 10. | 16:00 | Aritma | Př.Kopanina | 2:2 | |||
D1A0907 | 16. 10. | 10:45 | Př.Kopanina | Braník | 1:3 | |||
D1A1002 | 23. 10. | 13:15 | SK Střešovice | Př.Kopanina | 6:0 | |||
D1A1106 | 27. 10. | 16:00 | Př.Kopanina | H.Měcholupy | 0:3 | |||
D1A1203 | 06. 11. | 09:30 | Tempo | Př.Kopanina | 4:1 | |||
D1A1305 | 13. 11. | 14:00 | Př.Kopanina | ČAFC | 3:5 | |||
D1A1404 | 24. 03. | 15:00 | Př.Kopanina | Admira | 0:1 | |||
D1A1504 | 01. 04. | 14:00 | Junior | Př.Kopanina | 3:1 | |||
D1A1605 | 07. 04. | 16:30 | Př.Kopanina | Zličín | 1:2 | |||
D1A1703 | 14. 04. | 13:00 | Vršovice | Př.Kopanina | 5:1 | |||
D1A1806 | 22. 04. | 17:00 | Př.Kopanina | Libuš | 0:3 | |||
D1A1902 | 28. 04. | 15:00 | Slavoj Podolí | Př.Kopanina | 4:2 | |||
D1A2007 | 06. 05. | 17:00 | Př.Kopanina | Bohemians Praha | 2:10 | |||
D1A2101 | 12. 05. | 17:00 | Př.Kopanina | Aritma | 0:4 | |||
D1A2207 | 20. 05. | 14:45 | Braník | Př.Kopanina | 3:0 | |||
D1A2302 | 27. 05. | 10:45 | Př.Kopanina | SK Střešovice | 0:4 | |||
D1A2406 | 02. 06. | 10:15 | H.Měcholupy | Př.Kopanina | ||||
D1A2503 | 10. 06. | 14:30 | Př.Kopanina | Tempo | ||||
D1A2605 | 17. 06. | 17:30 | ČAFC | Př.Kopanina |