Junior
- Soutěž: C1A
Sezóny
Tabulka 2014/15 | ||||||||
# | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyšehrad | 26 | 22 | 1 | 3 | 101 : 33 | 67 | |
2. | SK Střešovice | 26 | 20 | 1 | 5 | 91 : 33 | 61 | |
3. | FA Praha | 26 | 16 | 4 | 6 | 91 : 55 | 52 | |
4. | Vršovice | 26 | 15 | 6 | 5 | 63 : 44 | 51 | |
5. | Braník | 26 | 15 | 4 | 7 | 67 : 45 | 49 | |
6. | Dukla B | 26 | 14 | 2 | 10 | 100 : 57 | 44 | |
7. | Aritma | 26 | 10 | 4 | 12 | 50 : 52 | 34 | |
8. | Junior | 26 | 8 | 7 | 11 | 52 : 60 | 31 | |
9. | Újezd nad Lesy | 26 | 9 | 2 | 15 | 49 : 59 | 29 | |
10. | Zličín | 26 | 8 | 4 | 14 | 56 : 82 | 28 | |
11. | Tempo | 26 | 6 | 6 | 14 | 41 : 53 | 24 | |
12. | Libuš | 26 | 5 | 5 | 16 | 31 : 77 | 20 | |
13. | Loko. Vltavín | 26 | 4 | 6 | 16 | 40 : 96 | 18 | |
14. | Stodůlky | 26 | 3 | 2 | 21 | 30 : 116 | 11 | |
Legenda#: Pořadí klubu, Z: Odehrané zápasy, V: Počet vítězných zápasů, R: Počet nerozhodných zápasů, P: Počet prohraných zápasů, B: Počet bodů |
Statistika sezóny 2014/15 | |||
Doma | Venku | Celkem | |
---|---|---|---|
Výhry | 4 | 4 | 8 |
Remízy | 3 | 4 | 7 |
Prohry | 6 | 5 | 11 |
Vstřelené góly | 0 | 0 | 0 |
Obdržené góly | 0 | 0 | 0 |
Žluté karty | 0 | 0 | 0 |
Červené karty | 0 | 0 | 0 |
Góly v základní hrací době | 0 | 0 | 0 |
Góly v nastavení | 0 | 0 | 0 |
Proměněné penalty | 0 | 0 | 0 |
Neproměněné penalty | 0 | 0 | 0 |
Grafy
Zápasy | ||||||||
Zápas | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C1A0103 | 23. 08. | 10:30 | Junior | Aritma | 4:0 | |||
C1A0206 | 31. 08. | 17:00 | Stodůlky | Junior | 0:2 | |||
C1A0302 | 06. 09. | 10:30 | Junior | Tempo | 1:0 | |||
C1A0407 | 14. 09. | 16:00 | Zličín | Junior | 4:1 | |||
C1A0501 | 20. 09. | 10:30 | Junior | FA Praha | 1:1 | |||
C1A0607 | 27. 09. | 10:30 | Junior | Vyšehrad | 1:3 | |||
C1A0702 | 04. 10. | 13:45 | Libuš | Junior | 0:1 | |||
C1A0806 | 11. 10. | 10:30 | Junior | Braník | 2:2 | |||
C1A0903 | 18. 10. | 13:30 | Vršovice | Junior | 3:1 | |||
C1A1005 | 26. 10. | 10:30 | Junior | SK Střešovice | 0:1 | |||
C1A1104 | 02. 11. | 14:00 | Dukla B | Junior | 1:1 | |||
C1A1204 | 08. 11. | 10:30 | Junior | Loko. Vltavín | 2:1 | |||
C1A1305 | 16. 11. | 13:30 | Újezd nad Lesy | Junior | 1:6 | |||
C1A1403 | 21. 03. | 15:00 | Aritma | Junior | 2:2 | |||
C1A1506 | 28. 03. | 10:30 | Junior | Stodůlky | 7:3 | |||
C1A1602 | 06. 04. | 14:00 | Tempo | Junior | 3:3 | |||
C1A1707 | 12. 04. | 16:30 | Junior | Zličín | 2:3 | |||
C1A1801 | 18. 04. | 17:00 | FA Praha | Junior | 3:0 | |||
C1A1907 | 25. 04. | 10:00 | Vyšehrad | Junior | 2:1 | |||
C1A2002 | 01. 05. | 10:30 | Junior | Libuš | 2:4 | |||
C1A2106 | 09. 05. | 13:00 | Braník | Junior | 2:2 | |||
C1A2203 | 16. 05. | 10:30 | Junior | Vršovice | 3:3 | |||
C1A2305 | 23. 05. | 17:00 | SK Střešovice | Junior | 6:0 | |||
C1A2404 | 30. 05. | 10:30 | Junior | Dukla B | 3:5 | |||
C1A2504 | 07. 06. | 17:00 | Loko. Vltavín | Junior | 2:3 | |||
C1A2605 | 13. 06. | 11:30 | Junior | Újezd nad Lesy | 1:5 |